Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
28
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

Csillagom, csak annyi akartam mondani, hogy van, ahol nem horror áron van ehető étel.

Mondjuk azt tudjuk, hogy neked kiapadhatatlan a fantáziád és tökéletes az életed, hiszen ezt mindenhol olvashatjuk tőled, így nem is értem a kirohanást, hiszen a rátromfolas mestere vagy.

(Ugrás a hozzászólásra)

27
Boniko hozzászólása:

Kedves Lányok!

Jó hírt szeretnék közölni...október 17-én megszületett kislányom, a világ legszebb kiskirálylánya. Az új főnököm minden időmet leköti, ezért csak most tudtam megírni a jó hírt, hátha egy kis erőt ad azoknak, akik még most is küzdenek ezért a kis csodáért. Mindenkinek erőt és kitartást kívánok és főleg, hogy érjétek el a hőn vágyott célt.

OrsiAnett, nagyon sajnálom,ennyi küzdelem után ami veled történt, de remélem, hogy azért te is révbe érsz az utadon.

Mindenkinek ezer ölelés!!

(Ugrás a hozzászólásra)

25
Hangyi77 hozzászólása:

Kedves Lányok!

Sokan velem voltatok a tavasszal… ez óriási erőt, hitet adott akkor a folytatáshoz.😊

Belevágtunk, amint lehetett; és mára túlvagyunk a prena teszten, a nagy UH.on és ma a monogénes genetikai vizsgálatunk is negatííív lett✌🏽🍀💙😍.

Megugrottuk; óriási öröm, hatalmas megkönnyebbülés✌🏽🥰. És még nagyobb erővel bízunk tovàbb!

Mindenkinek nagyon drukkolok, ahogy eddig is; kitartás és csak ügyesen!! 🍀✌🏽

(Ugrás a hozzászólásra)

20
Papája hozzászólása:
Az én kislányom is túlsúlyos volt. 7. osztályban megelégeltük és elkezdett futni. Heti 3x esténként 4-5 km. Nagyon élvezte, utána jó nagyokat evett volna. Na ezt nem engedtem neki. Így nagyon szépen lefogyott. Teljesen átalakult a teste is. A rút kiskacsából gyönyörű hattyú lett 1 év alatt.

(Ugrás a hozzászólásra)

19
Bettina005 hozzászólása:

November elején elhatároztam nem veszek többet cigarettát ez napi 2000 Ft volt.

Annyira jó érzés,hogy azóta napi szinten van cukorka-csokoládé-gyümölcs itthon a gyermekeimnek. Nem hittem volna,hogy ez tényleg ennyit jelent.

Pedig járok dohányboltba a Fiamnak energia italért,de az eladó mikor nyúl a cigiért,mondom köszi de nem kérem :)

Azt hiszem teljesítettem egy hatalmas akadályt,bevallom nagyon hiányzik a cigizés,de most már csak azért sem :)

Csak szerettem volna megosztani veletek az örömöm :)

(Ugrás a hozzászólásra)

19

Jaj, bocsánatodért esedezem!

Nem tudtam, hogy itt a jóváhagyásodat kell kérni, hogy milyen témában írhatok ki vallomást, vagy indithatok fórumot.

Majd észben tartom.

Privát keresselek, vagy forumokon óhajtod, Mamuci?

(Ugrás a hozzászólásra)

16
Zsizsi2 hozzászólása:

Csajok !! Voltam Uh-n minden ok!! 😁🤞🏻🙏🏻 pulzált a kis szíve, még nem hallható , de pulzált!!😁🥰

Jajjj annyira megnyugodtam, mert csak jövő héten kellett volna mennem,de mára beütött a barnázás ,és nembírtam ki el rohantam a dokihoz, és hálistennek minden rendben!! Juhhuu de boldog vagyok🥰

(Ugrás a hozzászólásra)

16
Syria hozzászólása:
Megint csak írkálsz, nem olvasol: 😠 Pl.: "Család nincs aki tudna segíteni."

(Ugrás a hozzászólásra)

16
Tegyél te. Nem érdekel különösebben, hogy mit hiszel el és mit nem.

(Ugrás a hozzászólásra)

15
Secret8 hozzászólása:

Biztos meg leszek kövezve, de miért kell magadat alárendelned a macskádnak? Nálunk is van állat, egyedül alszik (bent), senkit nem zavar. Eszembe nem jutna például a hálószobában altatni, vagy magam mellé venni az ágyba. De ez az én egyéni heppem, hogy állat nem való a vetett ágyba. Főleg, ha még aludni sem tudnék mellette.

Attól még lehet családtag és kedvenc és minden, hogy úgy alakítod az életed, hogy a nyugalmad meglegyen. Szerintem ebben semmi elítélendő nincs.

(Ugrás a hozzászólásra)

15
OrsiAnett hozzászólása:

Sziasztok Lanyok! Par napig nem voltam, de visszaolvastam mindent, Mindenkinek gratulalok, akinek sikerult, akinek MEG nem, annak szuri-szuri ezerrel!!!!!!!🙏🏻👏🏻✌️💪🏻

Nekem sajnos a harmadik stimut nem birta mar a szervezetem, mindenfele gyulladasaim lettek, igy mas megoldast keresunk, hogy kisbabank legyen! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Olvaslak majd Titeket es koszonom az eddigi sok tamogatast! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Puszi!

(Ugrás a hozzászólásra)

15
Andi6020 hozzászólása:
Mi a baj? Vasárnap ebédnél beszéljétek ezt át.

(Ugrás a hozzászólásra)

14
Semleges hozzászólása:
Régebben más árak voltak. Minden a duplája, triplája, a nyugdijak és a bérek viszont nem emelkedtek. Hidd el, nem vagy egyedül a problémával.

(Ugrás a hozzászólásra)

14
Birebora hozzászólása:

Nézzük más szemszögből. Ha egy nőnek fontos, akkor miért nem lehet feleségül venni? Hiszen az "csak egy papir". Nem áll semmiből odaállni az anyakönyv vezető elé. Ennyit nem ér, hogy a szeretet nő vágya teljesüljön?

Arról nem beszélve, hogy ha gyerek lesz nem kell apasági nyilatkozat meg a jó ég tudja milyen köröket megfutni. Szerintem.

(Ugrás a hozzászólásra)

14
55Judit hozzászólása:
És olyan betegség is van amivel kórházba kerülnek és bele is halnak. És senki nem azért mert elhagyja magát. Channa szerencsés a barátnőjével együtt. Ha mindenki úgy viselné a betegségeket mint ők, de szép is lehetne a világ! Én is voltam rákos, kétszer is. Hát azt a poklot nem kívánom senkinek. Nem hogy dolgozni nem tudtam, de a vécétől se tudtam visszamenni az ágyamig. Az utolsó csepp erőt is kivette belőlem hogy úgy öklendeztem, hogy a végbelem majd kijött a számon. Nagy sokára kúszva-mászva jutottam vissza az ágyamhoz mert egyedül voltam. Az ágy mellé feküdtem, mert felmászni már nem volt erőm. Nem hogy dolgozni elmenni. Szóval hálás lehet akit csak annyira tör meg a betegsége hogy még el tudja magát látni, sőt még dolgozik is mellette.

(Ugrás a hozzászólásra)

14
VendrinerPiroska hozzászólása:
Nem biztos, hogy az ő életük boldogabb, mint a tiéd. A face olyan, mint a Hold - mindenkinek csak fényes oldala látszik.

(Ugrás a hozzászólásra)

13
Mimóza07 hozzászólása:
Az én macskam a teraszon alszik egy dobozban. De kívül-belül bélelt, szóval biztos nem fázik benne. Én nem tudom elviselni az állatot a lakásban. Nem is engedtem be soha egyet se. Max annyi időre hogy kaját adok neki.

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Hello Titti hozzászólása:
Hozok popcornt a kommentekhez 😅🍿

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Pillangó28 hozzászólása:

Sziasztok! 😊

Erősödött a kicsi csíkom ❤❤

Igaz még így is nagyon halvány.. de erősebb mint a 2 nappal ezelőtti 😊😊 úgyhogy 2 nap múlva megint tesztelek ❤

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook