Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
7
Enissa hozzászólása:
Háborús övezetben élsz, gyógyíthatatlan beteg a gyereked, te magad vagy halálos beteg, éhezel, nincs fedél a fejed felett, nem tudsz kimozdulni önállóan a lakásodból? Mielőtt ilyen eszetlenséget írsz le, hogy bárki más....., nézz körül a világban!!!!

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:
Tartok tőle, hogy ezt a fajta megmondóembert fogom kerülni, aki szerint az egészség döntés kérdése. A legrosszabb fajta áldozathibáztatás, amit csinálsz.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

Tehát, amiért nem akarom megbántani a szomszédot, nem vagyok elég intelligens.


Hát rendben.Vállalom.

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 8. 09:16
7
Istvan2 hozzászólása:

Úgy néz ki, hogy a Föld másik oldalán, talán a Hawaii szigeteken kellene élni. Ott most 21:14 van.

Akkor most le lehetne pihenni. 8 óra pihenés DominÓra nélkül.

Holnap indulok, cél Hawaii. :)

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:
Sportmunkatárs lettem 🥹kezdő, zöldfülű, de lelkes.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Liliom10 hozzászólása:

Lehet, hogy egyetlen hibája van, az pedig a hűtlenség. Ha mindenben tökéletes, akkor ezt sok nő elviseli.

Milyen korosztály vagytok ? Neki van gyereke ? Megkérdezhetnéd tőle, neki mennyire fontos a hűség, vagyis, hogy Te hű legyél hozzá ? Ha azt mondja, nem fontos, én rávágnám, hogy "akkor most regisztrálok egy társkeresőre, és odaírom, hogy csak hűséges férfi jelentkezzen. Hátha találok olyat !" Vajon mit szólna ?

Ha fontos neki a hűség, akkor úgy is viselkedjen, ahogy Tőled elvárja !

(Ugrás a hozzászólásra)

7
SzuzyF hozzászólása:

Mindenkinek magán ügye, hogy mivel fizet, de részemről csak, és kizárólag csakis készpénzzel fizetek mindenért, mindenhol!

Ahol erre nincs lehetőség, ott inkább nem vásárolok.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
,zumba hozzászólása:
Addig örülj, amíg van készpénz a kezedben! Nekem eszembe sem jut a bacilus, igaz sosem rettegek tőle, mert akkor az ajtón sem léphetnék ki.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
PöttyösPanka hozzászólása:
Elcserélném veled az én minden hétvégén egész nap flexelő, házas, két gyermekes szomszédomra.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Piroska52 hozzászólása:

Azt mondja már meg valaki, hogy kinek mi a kórság közé van ahhoz, mit csinál a szomszédja.?

Nem mindegy,? ha nem zajong, nem ellenséges, ha bármit csinál is, amivel nem zavar másokat,

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Bichi hozzászólása:

Nagy kegyet gyakorolt a férjed, mikor megüzente, hogy mit is csinálj.

Mondjuk nem értem, miért kell az ő engedélye....

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Pteri hozzászólása:
A lányod egy elkényeztetett, hisztis úriasszony. Ha te nevelted ilyennek, már felnőttkorában mit tennél? Ha pedig a férje mellett lett ilyen, akkor se tudsz tenni ellene. Amikor tudsz menj az unokához, de ne a lányod kedvéért, hanem a baba miatt.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Amaunet hozzászólása:
Felháborító, ahogyan a lányod megpróbál téged dirigálni és kihasználni.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Enissa hozzászólása:
Én másnapokon sem tartom felemelőnek eme tevékenységet, de muszáj.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Enissa hozzászólása:
Pedig még nagyon fiatal vagy a megroggyanáshoz. Próbáld átértékelni az életed, hogy ami még van, azt tartalmasan éld le, mert vissza nem hozhatod majd 10-20-30 év múlva ezeket az éveket, és ne akkor szomorkodj, hogy nem is éltél.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
8a5caeb182 hozzászólása:
Ok! A gond azzal van, hogy férfinak hiszed magad :D

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Szakályné1984 hozzászólása:
Lehet tud bánni a pénzel de lehet vannak tartozásai, hitelei amit fizetni kell. Ezek mellett nem mindig könnyű beosztani. Nekem is négy gyermekem van, de sokszor van hogy hónap végén kölcsön kell kérnünk.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:
Látom megy ám itt a jóindulatú szövegértelmezés, a lényeg, hogy hamarabb lejárjon.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Szurmi hozzászólása:
Nos...akkor 3 kiló lisztből, 1 szem krumpliból,2 fej hagymából, 5 db leveskockából,6 db tojásból ideje elkezdeni összerittyenteni a 4 napra való ünnepi ebèdet, mert ugye echte magyarok vagyunk ès a húsvèt az húsvèt. Elmentem dagasztani,legalább kenyèr legyen. Ha Szolnok megye mègis megtáltosodna,sikítsatok 🙂.. akik hozzánk hasonlóan vastag húsvètnak nèznek elèbe,azoknak kitartást ès erőt kívánok.

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook