Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
9
Pencil hozzászólása:
Nem baj, hogy ezt kérte. Pont jó arra, hogy kirúgd a fenébe. Még időben van.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Violet18 hozzászólása:
🤣🤣 nálunk magától megy be és húzza be az ajtót magára 🤣🤣

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Fireglow hozzászólása:

Haaat par hule no barmire kepes foleg ha mondjuk penzes a pasi es igy akarja megtartani gyorsan bedurrant maganak egy gyereket.

Ismeros csaj egy eve sincs meg egyutt a nagggyon penzes parjaval es felidos terhes. Erdekes. Elotte evekig volt masokkal sosem csuszott be, csak pont a penzes palinal 😱🤭😅 majd megbanja mint amelyik kilencet kolykezik.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Life_For hozzászólása:

Kedves Fórumnyitó!

Ebben a közösségben, ezt a kérdést feltenned kár volt, mert szinte csak primitív, rosszindulatú megjegyzéseket kapsz, de ne vedd magadra; ilyen az általános közhangulat ebben az országban.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Liliom10 hozzászólása:

A boltban néha szóba állok egy másik nővel, mikor nézünk egymásra, hogy már megint hogy fölment mindennek az ára. Előfordult, hogy több percig beszélgettünk. A pénztárosnőhöz is van egy pár jó szavam mosoly kíséretében, ő is kedves, jól esik neki.

A napokban egy tüzép-en kérdeztünk volna valamit, de pár perce bezártak. Láttam,hogy egyik ajtóban kívülről benne van a kulcs, ajtó kicsit nyitva. Kopogtam, sehol senki. Kint vártunk, pár perc múlva kijött egy férfi. Elnézést kértem, hiszen bezártak, de készségesen válaszolt, vagy 5 percet beszélt velünk.

Hiszek abban, hogy sokszor ha mi viselkedünk kedvesen,udvariasan, akkor a másik fél is hasonlóan reagál. :)

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Szinike hozzászólása:

Nagyon gratulálok!!!

Minden jót Nektek!!!😍😍😍

Mi is “beállunk a sorba” tegnap tudtam meg hogy kedden mehetünk a Bogyókáért🥰🥰

(Ugrás a hozzászólásra)

nov. 6. 06:46
9
Sundaville hozzászólása:

Béla, és Béláné legeltetik a teheneiket.Egyszer csak a bika ugorja a tehenet.

-Mit szólnál, ha én is ezt tenném, mondja Béla.

-Te tudod, a te tehened, jön a válasz.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Bnedora hozzászólása:
Jó reggelt! :-)

(Ugrás a hozzászólásra)

9
SsueB hozzászólása:

14dpo

Semmi panasz

Se görcs, se megjön érzés - mondjuk hosszú még a nap.

Mai xepil is fent.

Minden sejtem reménykedik, hogy Ő marad...

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Kacsahercegno hozzászólása:
Az egy dolog hogy a vallomás kicsit durván van megfogalmazva, de ezért kösse fel magát? 😳 Azért ezek a reakciók se semmik...

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Júlia91 hozzászólása:
Úgy nekiestek.. ennyi erővel miért mit lehet szeretni egy random gyereken? És ha nem szereti őket? Ő dolga, ahogy az hogy te meg szereted őket a tiéd. Ez olyan mintha azt kérdezném mit nem lehet szeretni a spenóton, hisz én imádom.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Ghost👻 hozzászólása:

Nekem teljesen megfelel a dejó.

Van rokon aki ugyanezt állìtotta,csak arcoskodott hogy ő kiszúrja ha dejó van benne dió helyett.

Nem vette észre. Èn meg nem mondtam neki hogy nem dió. 🤣

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Andi6020 hozzászólása:
Én nem kérnék semmit. Nem szólhat minden a pénzről.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Zsizsi2 hozzászólása:

Lányok,ha valaki nemtudná vagy még nem hallott róla, a beágyazódást elősegíti az ananász és a magvak ( mogyoró,mandula stb)

Én pl sosem hallottam róla,csak a legutóbbi beültikor. Sok sikert mindenkinek😊🙏🏻🤞🏻

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Andi6020 hozzászólása:

Igaza van.

Az ő házában és kocsijában azt csinál, amit akar. Ha ez neked nem tetszik, ne bízd rá a gyereket.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Szonáta hozzászólása:

Holnap jelezd kora reggel a klinikanak.

A rossz a joban, hogy ez a donor leszivasat es a parod mintaadasat nem befolyasolja.

Max az osszes embriot lefagyasztjak es a te elso ( kovetkezo ) alkalmas ciklusodban lesz a beultetes, nem friss, hanem fagyi embrivel.

A FET-ek nagyobb aranyban sikeresek, igy ez is a rossz a jobanhoz tartozik.

A rossz meg persze ez az anomalia, hogy egy honappal most csuszik a projekt.

Ellenben, ahogy már többszór megállapítottuk, a problémás beültik szintén valahogy jobban sikerulnek, amikor nehezen vastagodik az a mehnyalka, vagy jott egy kis natha, vagy amikor nem az eddigi dokid vegzi a beultit.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Timycat hozzászólása:

Barátnőm is mindig ezt mondta, aztán a kemoterápia megoldotta a problémát. Szerencsére túl van rajta, azóta nem morog a hajmosás miatt.

Minenki örüljön amíg van mit mosnia, a haj elég jó mutatója az egészségi állapotnak.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Enissa hozzászólása:

Az nem is érdekel a gyereked boldog-e vele?

Ha "szerencsés" leszel a lányid 2 csodás gyereke, a te bűbájos természetedet fogja örökölni, és a büdös életben nem nyitják egy öreg,csúnya, megkeseredett vényasszonyra rányitni az ajtót,mert nem fér a szépérzékükbe majd a ráncos, aszott mami.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Igazság hol vagy? hozzászólása:
Vedd elő ezt az irományodat akkor,amikor ellátásra szorulsz,és sem a fiad sem a menyed rád sem nyitja az ajtót.Megérdemelnéd,anyósok gyöngye!

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook