Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
12
55Judit hozzászólása:

Szerencsés vagy hogy nem tudod mi a nincs. Én tudom. Ezért megértem őt. Mint írja, nem tudnak más lakást megfizetni, ezért én nem adnék olyan tanácsot amivel csak nehezítem a lelki terhét.

Sokan ha megfeszülnek se tudják a normális élethez való feltételeket megteremteni maguknak.

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Timycat hozzászólása:
Egy gyerektől még oké, egy kisebb gyerektől, de pl ha a férjemtől kapnék egy handmade papírterítőt vagy papírkosarat eléggé zavartan pislognék és aggódnék hogy kihordott-e lábon egy agyvérzést.

(Ugrás a hozzászólásra)

12
PöttyösPanka hozzászólása:
Nekem meg pont ez a bajom a karácsonnyal. Mindenféle emberek kényszerből tesznek dolgokat más emberek elvárásai miatt, és még jóképet is kell hozzá vágni. Pont, mint az esküvők. Mindenki beleszól, mindenki akar valamit, mindenki jobban tudja, hogy mit és hogyan kellene. Aztán az egyik fele utálkozik, a másik fele csalódott, a harmadik meg a háta közepére kívánja az egész bagázst. A maradék meg felönt a garatra miközben a gyerekek belefulladnak a csomagolóanyagokba. Csak pont a lényeg a veszik el, a szeretet és az öröm. Tessék már elfelejteni az ajándékokat. Ha adnak, tessék örülni neki, mert a szándék a fontos. Ha nem adnak, akkor is tessék örülni, mert együtt a család. Aki meg csak puffogni tud, az inkább maradjon jó távol.

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Piroska52 hozzászólása:

Minden szabad a szívembe hasított.

Október 22-én ment el a férjem.

68 évesen.

Előtte nap még traktorozott.

Másnap reggel már nem tudott felkelni.

Mentő, kórház.

Éjjel fél egykor telefon, meghalt.

Az agyam nem fogja fel.

Tudom nem jön haza többet, de minden ajtó nyitásra azt hiszem jön be, pedig nem jön.

Lehetek szomorú, dühös, sírhatok, kiabálhatok.

Nem jön haza.

Részvétem.

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Szinike hozzászólása:

Sziasztok Lányok!

Megosztom a kis öröm híremet.

Tegnap megvolt a beültetés, egy gyönyörű ötnapos cseppet kaptam aki épp bújt ki a kis burkából, úgyhogy szurkoljatok !!🙂🙂

29. -én kell vv menni, jó hosszú idő , szerintem hamarabb elkezdek tesztelni hátha látok valamit…

Puszi Nektek !!!

(Ugrás a hozzászólásra)

12
Andi6020 hozzászólása:
Én meg a faszival, aki hozta a tűzifát.

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Kacsahercegno hozzászólása:
Ha tudnám, hogy ártatlan sms-ekkel ennyire bosszantom az anyóst, csak azért is küldözgetném neki a köszöntéseket, sőt néha random írnék hogy legyen szép napja, meg ilyenek, hadd pukkadjon meg 🙈

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Andi6020 hozzászólása:
Szerintem semmit,ha így elfórumozgatsz. További sok boldogságot.

(Ugrás a hozzászólásra)

11
SsueB hozzászólása:

24mm petezsak, 4mm élő embrió

Szivhang még nem volt, de egyértelműen látszott a luktetes.

3 hét múlva ismetlunk.

Először nem találtuk csak nagy nehezen a petezsakot.

Kikuldott pisilni, utána egyből meglett pindurka is :D

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Fincsi5 hozzászólása:

Nyilván megoldja a srác, még az anyja halála előtt. De mi rohadt életért baj az, ha 3 műszakban dolgozó gyereknek valamit rendszeresen megvesz az anyja??!

Komolyan mondom, inkább olvasnátok valami szépirodalmat, hátha ragad rátok valami.

(Ugrás a hozzászólásra)

11
Channa* hozzászólása:

Mi az értelme annak, hogy egymásra tromfoltok a vallomásokban?

Most ezzel arra akarsz rámutatni, hogy te igen is megteheted és nem sajnálsz magadtól semmit?

Egyébként lehetne valami önálló gondolatotok is és nem csak egy már kiírt vallomás adta ihletet görgetni.

Nagyon szegényes sok embernek itt a fantáziája, élete és mindene...

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Levia hozzászólása:
Kedvesek, nagyon érik, hogy örökre elköszönjek ettől a felülettől. Sokat kaptam jó embetektől, ezt vissza is adtam, talán többet is, de szájkosarat nem akarok viselni.

(Ugrás a hozzászólásra)

10
55Judit hozzászólása:
Én is egyedül leszek, de cseppet se érzem magam sose magányosnak. Egész évben se. Én semmit nem tettem azért egész évben hogy karácsonykor társaságom legyen. Ellenkezőleg! Legjobb ha magam vagyok, magammal. A legjobb társaság!😀

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Fireglow hozzászólása:

Nem voltam elhanyagolt, normalisan felneveltek, segitettek amiben kellett pl beleadtak a lakasom araba h SAJAT eletem legyen🤦🤦🤦🤦 nem pedig kenyszerrel tartottak otthon.

Amugy csak azert basz fel mert latom a sok eletkeptelen felnottet meg ferfit. Volt szinten ilyen papucs, iranyitasra vagyo parom. Hat agyfaszt lehet egy ilyen felnottol kapni. Na meg a balfasz anyosoktol.

Jaja vannak olyan felnottek de forumindito tulfelto. Eleg elolvasgatni

Channa te a sajat vilagodban elsz az veled a baj. Minden ugy van jol ahogyan te csinalod mas meg biztos frusztralt es elhanyagolt🤦🤦🤦🤦

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Papája hozzászólása:

A világból a háborút.

Az életemből a betegséget.

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Trapiti hozzászólása:

Hu, ez nagyon nem igaz... marmint hogy mindegy hogy hova jar mindenkepp megtalalja a tarsasagat.

En anno bejutottam a Szinyei akkor indulo biosz tagozatara, ahova vagytam. Borzalmas volt, egy evet birtam. Szerencsere engem a szuleim tamogattak, maasodik ev elejen valtottam SOS, ugy hogy anyukam szemlyesen jarta le az elerheto gimiket hogy ki venne at. Vegul a Moricz felvett, eg es fold volt a kulonbseg.

Az en lanyom tizedikes, itt ez meg az utolso kotelezo ev. Hatodikban valtott iskolat iskolai zaklatas miatt, utana volt ket nyugodt ev. 8-ban uj iskola, uj osztaly, ujabb zaklatasi sztorik kezdodtek, kirekesztett es maganyos lett kilencedikre. Most tizedik elejen eloallt azzal hogy valthat-e osztalyt. Sikerult, attettek az A-bol a D-be. Konkretan minden problema megszunt, szeretik, lett egy csomo uj baratja, befogadtak, sot nepszeru az osztalyban. Tapasztalatbol tudom hogy siman lehet olyan iskola vagy akar olyan osztaly is ahova valaki egesz egyszeruen nem illik bele. Es nem mindenkinek jo ugyanaz.

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Enissa hozzászólása:

Szerintem tartsátok meg előtte az ünnepet, amikor karácsony lesz nézz jó filmeket, olvass, egyél ami jól esik, esetleg hívj meg magadhoz egy szintén magányos ismerőst, ha könnyebb lenne úgy.

Karácsonykor gondolj arra, nem az adja az összetartozást, hogy együtt legyen ezen a napon a család, hanem az egész év minősége, örülj, hogy a gyerekeid jól érzik magukat. A net biztos lehetőség lesz és tudsz is velük beszélni.

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Levia hozzászólása:
Volt áltsulis igazgatónk azt mondta ( 》10 éve, a jóval nagyobb tanszabadság idején), hogy az, aki 2 év (3.-4. oszt) nyelvtanulás után a szintfelmérőn nem üti meg azt a szintet, hogy heti 5 nyelvórás csoportba kerüljön, annak inkább a heti alap 3 nyelvóra helyett is szövegértést és matekot kellene 5. és 6.-ban tanítani. Hogy legalább ez a két készsége megerősödjön. A nyelvtanulást meg 7.-től kezdeni náluk. Kevesebb lenne a 8 általanost végzett anyanyelvén is funkcionális analfabéta.

(Ugrás a hozzászólásra)

10
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:
Tudjuk. Minden fórumon kiemeled. Amúgy én is.

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook