Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
10
Napsugár8 hozzászólása:

Gondoltam, aki még most kezdi, csak leírom neki.

Az egyszeri kezdő háziasszony is a szakácskönyv szerint összerakta a levest, odatette a tűzhelyre, mikor a férje hazament ebédelni: de nem gyújtottál alá kedvesem! Ja! Azt nem írták a szakácskönyvben!

(Ugrás a hozzászólásra)

10
SsueB hozzászólása:

fú csajok, haláli nyugalommal ránéztem az eeszt-re, hogy úgyis csak holnap lesz eredmény, erre ott virít....

a keddi béta hcg 991

mai 2634 !!!!!!!!!!!!!

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Bjora hozzászólása:

Első lépés sikeres!

Csütörtökön (et+12) csináltam tesztet, a pozitív jel erősebb volt, mint a teszt rész. Tegnap (et+14) vérvétel, meglepő módon küldték este az eredményt: 3506

Valahol olvastam, hogy vannak emberek, akiknek akár 9000 környéke is lehet, szóval remélem nincs olyan,hogy túl sok.

Következő lépés a szívhang, de eddig természetes úton a 12. héten buktunk mindig, szóval addig nem leszek nyugodt.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Szinike hozzászólása:

Köszi a drukkolást mindenkinek!!!

1.63 lett🥴🥴🥴

Legközelebb …

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Csipkerózsika2 hozzászólása:

Ehhez képest, nekem vannak tüneteim, mégse tudom, teljes szívvel elhinni , beleélni magam. Nehéz sajnos.

Holnap 12.heti genetikai uh , izgulok!

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Charlize hozzászólása:

Ki ennyire, ki annyira, valaki meg semennyire sem vágyik másra, sőt, van aki a saját párjára se. Nem lehet általánosítani.

Megint egy fergeteges fórum... 🙈

(Ugrás a hozzászólásra)

9
L’Engel hozzászólása:
Ez is egy olyan buta sztereotípia, mint a “kis ember nagy bottal jár”.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Fireglow hozzászólása:

Nah de pont te irtal litaniat arrol hogy miert akarnad kinyirni es miert utalnad a menyedet ha az idosebb lenne a fiadnal.

Akkor mar nem szamitana a boldogsaga?

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Szinike hozzászólása:

Lányok beülti után hány nappal teszteltek??

Ma vagyok 8. napon

Mensi sehol🙏🙏tegnap - tegnapelőtti teszt nagyon nagyon haloványka☺️☺️

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Tsfmvk hozzászólása:

Má' megint?

Hagyd már békén azt a kölköt.

Netezés helyett csinálj valami hasznosat.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Bajk hozzászólása:

Szia!

Kérlek, ne tedd. Minden emberben vannak olyan dolgok, amikben jobb, mint mások vagy jobban tud. Többek között ezért is kell tisztelnünk egymást.

Üdv.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Fireglow hozzászólása:

Persze h nem mindenki balfasz. Aki otthon el sem mindenki balfasz. Nem is ezt mondtam. De atulfeltett gyerekek azok lesznek.

Channa lenetek en aki rossz mintat latott megsem en probalok itt bizonygatni h tokeletes eletem van.

Igen en leirom h nincs pasim es nem kell gyerek. Ennyi. Akar szarul hangzik akar nem.

De nem probalom lenyomni mindenki torkan h miss tokeletes vagyok😂🤦

Hat mondjuk annyiban jobb hogy ha lesz egy parom, vagy amikor volt parom nem azt hallgattak anyamek hogy hogyan vagyok megdugva. Pl mennyire kellemetlen lehet ferfikent h nem vihetsz haza egy forron sikerult randi utan egy lanyt mert otthon a nappaliba toppanva ott ul apad egy szal gatyaban anyad meg panirozza a rantott karajt.

Vagy ugy altalaban veve megiscsak jobb erzes 25+ 30+ sajat haztartast vezetni.

Itt nem arrol van szo h megvesznek e dolgokat a gyereknek. Hanem hogy szinte semmi onallosaguk felelosegerzetuk sincs azoknak akiknek mindig tulfeltve ott all anyuka a sarokban. Tudjak h anyuka megoldja igy nincs kovetkezmeny.

De most komolyan.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Globus hozzászólása:
Megvetni? Leköpni, lábbal elcsiszatolni a földön, oszt' annyi! Mit képzel a selejtje.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Pencil hozzászólása:
Nem baj, hogy ezt kérte. Pont jó arra, hogy kirúgd a fenébe. Még időben van.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Violet18 hozzászólása:
🤣🤣 nálunk magától megy be és húzza be az ajtót magára 🤣🤣

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Fireglow hozzászólása:

Haaat par hule no barmire kepes foleg ha mondjuk penzes a pasi es igy akarja megtartani gyorsan bedurrant maganak egy gyereket.

Ismeros csaj egy eve sincs meg egyutt a nagggyon penzes parjaval es felidos terhes. Erdekes. Elotte evekig volt masokkal sosem csuszott be, csak pont a penzes palinal 😱🤭😅 majd megbanja mint amelyik kilencet kolykezik.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Life_For hozzászólása:

Kedves Fórumnyitó!

Ebben a közösségben, ezt a kérdést feltenned kár volt, mert szinte csak primitív, rosszindulatú megjegyzéseket kapsz, de ne vedd magadra; ilyen az általános közhangulat ebben az országban.

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Liliom10 hozzászólása:

A boltban néha szóba állok egy másik nővel, mikor nézünk egymásra, hogy már megint hogy fölment mindennek az ára. Előfordult, hogy több percig beszélgettünk. A pénztárosnőhöz is van egy pár jó szavam mosoly kíséretében, ő is kedves, jól esik neki.

A napokban egy tüzép-en kérdeztünk volna valamit, de pár perce bezártak. Láttam,hogy egyik ajtóban kívülről benne van a kulcs, ajtó kicsit nyitva. Kopogtam, sehol senki. Kint vártunk, pár perc múlva kijött egy férfi. Elnézést kértem, hiszen bezártak, de készségesen válaszolt, vagy 5 percet beszélt velünk.

Hiszek abban, hogy sokszor ha mi viselkedünk kedvesen,udvariasan, akkor a másik fél is hasonlóan reagál. :)

(Ugrás a hozzászólásra)

9
Szinike hozzászólása:

Nagyon gratulálok!!!

Minden jót Nektek!!!😍😍😍

Mi is “beállunk a sorba” tegnap tudtam meg hogy kedden mehetünk a Bogyókáért🥰🥰

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook