Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
8
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:

De van kutyám, de ha én nem eszem meg, akkor miért adjam a kutyámnak? Eleve nem adnék neki házi ételt, vagy pl. süteményt.Végül is nem konyhamalacnak tartom a kutyámat.

Jellemzően sütiket kapok amúgy, de volt már mikor kocsonyával állított be.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Kacsahercegno hozzászólása:
Egy tökéletesszuper kapcsolatban nem kell életed párjának külön szólni, hogy ugyan ne társkeresőzzön már, mert van már társa. De végülis te tudod. Fél év múlva úgyis jön a következő ilyen dolog ami megint zavarni fog, aki ezt egyszer megcsinálja annál nem az a kérdés, hogy megteszi-e újra, hanem hogy mikor.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
55Judit hozzászólása:
Az egész társaságnak el kéne menni egy könyvtárba, és olyan témákban olvasgatni ami előre visz. Vagy tanulni valami okos dolgot. Szerintem.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Panna.33 hozzászólása:
Tudom, hogy ronda vagyok, de nem fogok csadorban járni, eléggé lent van a D vitamin szintem, nem akarom tovabb tetézi a bajt. Majd akinek nem tetszik, máshová néz.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Enissa hozzászólása:
Hogy a viharba ne viselhetne, akár ujjatlant is. A XXI. Században élünk.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
P.tamas hozzászólása:

Nem értem az embereket, mindenki Ápolásin vagy GYOD on van.


Nem széthúzni kéne hanem segíteni egymást. Erről szólna ez a fórum is, de lassan már csak az egymás köpködése megy.


Nekem is jól jött volna a pénz, igaz van más bevételi forrás is, de dolgozni nem tudok a kislányom mellett. (Büncselekményből adódóan lett értelmi és mozgássérült).


Mindenkinek van elég baja, becsüljük és tiszteljük már meg egymást annyira hogy ha nem tudunk segíteni, akkor ne is bántsuk egymást.


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek

(Ugrás a hozzászólásra)

márc. 27. 15:09
8
Alex7 hozzászólása:
Van meg akinek nem jott meg rajtam kivul? Szivecske

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Timycat hozzászólása:
Bevallom, én nem is hiszem el amit látok

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Kacsahercegno hozzászólása:
Fuhh amikor ilyet olvasok, úgy megutálom az embereket :D Facnak kell ezeket nyomkodni, főleg a paradicsomot, hát szemmel látod hogy milyen... Még a barackot óvatosan esetleg?? De az is megérik ha hazaviszed, nem tudják éretten kirakni mert megrohad. Meg nemtom hol vásárolsz de a péksütit meg főleg minek megnyomni, az összes áruházban naponta többször sütik őket, az végképp tutira friss.... Azért löttyedtek a gyümölcsök meg nyomorultak a pékáruk mert a sok fafejű összenyomkodja őket... 🙄🙄🙄

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Libikóka hozzászólása:

Ott helyben a ballagás végén csak valami nagyon jelképeset,,apró ajándékot.

Aztán egy igazi élmény napot tartanék(együtt szervezés) neki,,amit szeretne.Kirándulás,,,mozi ,állatkert,játszóház,,uszoda,,,,nem tudom milyen lehetőségek vannak felétek.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Enissa hozzászólása:

Mert nem érezted még, hogy milyen amikor örömtől ittasan fogad egy állat otthon, amikor az öledben nyugtatja a fejét, vagy az öledben ül, mert érzi beteg, esetleg szomorú vagy.

A kutya az életét adná, hogy megóvjon, míg egy ember lehet beléd rúg.

Ha senkinek nincs kedve hozzád, a kutyád boldogan fut, vagy sétál veled.

A kutya a hűség, a nemesség, a ragaszkodás, a feltétel nélküli szeretet mintaképe. Nem táplál a gazdája ellen gonoszságot.

Van egy mondás, nem tudom kitől. "Isten azért teremtette a kutyát, mert tudta, az emberek között ilyen odaadó barátot nem találsz."

Nekem a cicám is ilyen.

Ne viseld el, nem kötelező, de nem is kell ezt mindenáron megosztani, vagy tényleg jó ezt névtelenül, mert ez a vallomás sokat elárul a jellemedről.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Hansika hozzászólása:

A szüleid anno téged is kis kedvencnek tartottak.

És nézz csak magadba, ma mennyien nem bírnak elviselni..-DDD

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Vigyefene hozzászólása:

Az én receptemtől lehet fogyni.

Diétás paradicsomleves.

4-kanál forró víz, egy piros tányérban.


Ha csak a felét akarod főzni, akkor lehet pohárba is tenni, mert úgy egyszerűbb inni.

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 20. 11:08
7
Globus hozzászólása:

Hát én szembe megyek a legtöbb veleménnyel. Igaz, nem iparos a férjem, tehát magamból, a megrendelői oldalról elemzek. Még sosem mentem egy iparos lakására, pláne feleségéhez, hogy "aggódom". Ha nem veszi fel a telefont, normális esetben elküldjük a ha..ál f..ára, és addig hívogatjuk, míg utol nem erjük. Van családja, aki észreveszi az aggódnivalót, ez nem a munkát rendelő dolga.

Ha a hölgy másképp érzett, akkor benne biztosan több van, mint üzleti kapcsolat. Ettől az iparos MÉG lehet ártatlan, hangsúly a még-en van.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Pötibaba hozzászólása:

Szerintem ezzel most valakit itt cikizel. Hogy is szokták itt mondani. ha bárkit bármi is zavar? "Minek nézed, ha nem tetszik, olvass valami mást, ami magyarul van... " 😂


Illik, nem illik??? Szabad bármit írni egy internetes bemutatkozásban, még hottentotta nyelven is, ha valaki úgy tudja magát kifejezni önmagáról a legjobban. Kik vagyunk, hogy mások önkifejezési módjait bárhogy megszabjuk?


Az étterem más eset, saját országodban megillet, hogy egy hazai étteremről a saját nyelveden is megkapd az információt, még online is.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Channa* hozzászólása:

Nem, úgy nem lehet!


Az új adóssal be kell adni egy hiteligénylést, a hitel célja az lesz, hogy a másik hitelt kifizessétek, azaz hitel kiváltás lesz.


Mindent újra megvizsgálnak és döntenek, hogy megkapjátok e a hitelt.


Olyan nem létezik, hogy csak adóst cserélnek.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
K-né Zsóka hozzászólása:
A legtöbb kemény, de egyenes, őszinte és empatikus embert a rockerek között ismertem meg. Az tévhit, hogy ők az aljanép. Szépek voltak azok az évek és a rockzene szeretete örök :)

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Epresturmix hozzászólása:
Egy depresszióst valószínűleg nem érdekel màs a világban! 🤷🏻‍♀️

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook