Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak holnap sikerüljön fórum

Csak holnap sikerüljön (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
374. Regin_a (válaszként erre: 373. - Ágio8405)
tegnap 22:15

Köszönöm!

A megfejtés 77. Ha betliben valakinek két 7se van és alacsony lap a többi, akkor esélyes megnyerni a betlit, mert egy ütése lesz és ez a lényeg :)

373. Ágio8405 (válaszként erre: 370. - Regin_a)
tegnap 21:56
Nagyon boldog szülinapot kivánok.
372. Regin_a (válaszként erre: 371. - Tai)
tegnap 18:56

Nem nem! Az csak átírt idézet volt

Az ultiban az éveim száma külön külön, nagyon jó lapok lennének ha valaki betlit játszik :)

Ez a megoldás.

Bárcsak annyi lennék mint a megkeseredett József Attila mikor a versét írta

371. Tai (válaszként erre: 370. - Regin_a)
tegnap 18:46

József Attila: Születésnapomra

32 éves lettem én...........

370. Regin_a
tegnap 18:04

[link]


xx "éves lettem én

meglepetés e költemény"

Korom számai egyenként betlire is jó lenne az ultiban

Hány éves a kapitány? :)

369. Regin_a
ápr. 19. 22:03

Mit csináljak ezzel a nővel?

Intézem neki a különböző internet fiókokat

Kapja az SMS-t aminek a kódját vissza kellene irni a megfelelő helyre. Felhívom, meg is adja elintézem

És mondja hogy sz@rul van

Beszéltünk délben, meg tegnap ios, ajánlottam gyere ki hozzám nem kell a kutyát sétáltatni ...

Ehhez én fáradt vagyok hogy ezenb vitázzak

Min?

Én nem megyek két vas közé/utalva a motorjaimra

Nem is kell, van egy franciaágyam és annyi. Korábban ajánlottam hogy a nagymotooromat kitolom a másik szobából, veszek egys takaró ponyvát és az udvaron lesz

Köszi, rendes vagy, mondta, aztán a fia felügyelte az egészségét

Ment a bla -bla

Mert jót tett neked hogy orvoshoz jársz/mármint én a váll fájdalmammal/ és fürdesz meg borotválkozol

Miért, korábban büdös voltam

Hááát, volt a válasz

Lehet hogy több szprét kellene használnom, kérdeztem/olcsóbb mint a víz/

Ilyenkor megzakkan egy nő, vagy mi van vele?

És hagyjam békén mert a vérnypmása megy fel

Annyit ajánlottam, hogy jőjjön ki hozzám és lazulás

Mo9ndtam, soha többet az internet fiókjaihoz nem nyúlok, intézze ő

Igen, mert csak magamra gondolok

Úgy látszik, mindegy mit mondok, a hülye én vagyok

Azt gondolom, valami más "szobatársat" kellene keresnem és nem azon rágódni hogy én vagyok a halálának okozója

Persze ez hülyeség, de lényegében elmar maga melől

368. Regin_a
ápr. 18. 19:34

[link]


Kb. mint mi, csak nem vagyunk házasok és nem élünk együtt


Rácsörögtem. Szokás hogy akkor visszahív, mert ő átalányt fizet

Nem hív vissza

Akkormost truccol, vagy "annyi"? Lehet felhívom a szomszédot, nézzen már rá. Merthogy se kapukulcsom, se lakáskulcsom nincs hozzá.

Lecserélték mindkettőt, de úgy látszik nem jutott nekem kulcs.

367. Regin_a
ápr. 18. 18:36

És megint nincs jól a b.nőm. Természetesen nem mondja telefonba, még jó hogy volt annyi energiám hogy orvos után elugorjak hozzá beélesiteni az USB modemet amit néhány hónap után végre sikerült megszerezni


Gmail-be nem lehet belépni, fészbukot meg nem próbáltam mert én nem vagyok regelve ott

Hiszti, csapkodás, hogy akkor most minek a modem, ha nem tud mit nézni , olvasni a neten

El kell küldeni szervizbe bla-bla

Nem értette meg amit magyaráztam neki a jelszórol és társairól


Megintcsak azt irom, hogy természetesen aki beállitotta a gmélt, biztonsági fiókot és telefonszámot nem regisztrált

Mindenféle szörnyű jelszavak vannak a gépben de nem fogadja el egyiket sem

Készitettem neki egy új gmail fiókot, biztonsági te.számmal, kipróbáltam a fészbukot, működik az is

Újabb csapkodás és hiszti, már nem is tudom miért.

Vérnyomás magas és rosszul van, de nem tudja megmondani mi a baja, mit érez. Vérnyomás mérés közben kotorászik valamit keres mozgatja a karját és mondja a magáét

Mondtam neki ez igy nem jó, becsapod a műszert

Telefonált a szomszédnak, az hozta az ő v.nyomásmérőjét és Tensiomint

OK lassan lejebb ment a v.nyomása, de szerintem nem e-miatt volt/van ócskán

És folytatódott a b@sztatásom

Felkelt, merthogy feküdt, le kell szedni a ruhát a szoba szárítórol mert mit gondolnak a mentősök majd....

Segits és csukd össze

Kézbe vettem, és megjegyeztem hogy hogy is működik, csukódik ez össze, mert soha nem vpolt a kezermben ilyen

Kitépte a kezemböl csapkodás összecsukta és be a fotel mögé

És még hasonló sehova nem vezető megjegyzések amire tudja hogy ugrom

Nem igaz, hogy a szarullétében is képes "belémszurkálni"

Nem szóltam. Aztán meguntam, kutyácskát kétszer is levittem, és jövök haza

Minek neked 6ra otthon lenni hogy ihassál?

Igen, azért.


Egyszerűen nem tudok bánni vele. Szomszédasszony csöndre intette amikor mérte a v.nyomását. Annak nem szólt vissza

Amikor odamentem és láttam hogy ócskán van, javasoltam a mentőiket és kórház

Nem! De azért a keze ügyében van a segélyhívó. Azon elöször a központ megkeresei azt a kontakt személyt adott meg, talán majd egyszer odajut hogy mentő

Mondtam neki hogy az a rendszer így működik


Megvan a maga baja, megvan az enyém is és nemhogy valahogy próbálnánk "el-lenni" támogatni egymást, megy a hiszti olyanon ami egy szót nem érdemel


A lényeg, hogy dühöngök itthon magamban. Nem kellett volna otthagyni, inkább elhozni hotzzám

Erröl egyszer/többször esett már szó

A napokban is említettem hogy van a Pennyben nagypárna, semmi pénzért

Minek az neked te hengerpárnán alszol. Ráhagytam

Ha jól tudom csak egy párnám van, bár tévedhetek

Arra gondoltam hogy veszek egy nagypárnát, takarót a múlt héten mostam ki, friss nem is használtam és kijöhetne egy időre hozzám, nem kell kutyát tologatni stb

Ezeket , a lényeget, már nem tudtam elmondani


És most nekem is ég a fejem, v.nyomás 170, egálban vagyunk

Ez a szerelem :(

366. Regin_a (válaszként erre: 361. - Liliom10)
ápr. 14. 18:46

Aki ilyen zenéket hallgat, az nem lehet depressziós, pesszimista ! :)"


Vihar közben is néha kisüt a nap, aztán újúlt erővel kezd rá :)

Szerdán megyek pszichiáterhez,k kiváncsi vagyok miért és mit gondol. A gonjaim bajaim a bogyója ellenére sem oldódtak kicsit sem


Hagyjuk a kristályok gyógyitó erejét. Mostanság volt 5 fizioterápiám Bemer mágnesen ágy is volt benne

Úgy baromság ahogy van. OK tb-re megy, de van akiket behülyitenek nagy pénzért aztán kimagyarázzák hogy a beteg nem akar gyógyulni, azért nem használ :)

Mit csinál egy kulcscsomó a pulzáló mágneses térben

Rezeg, mozog beáll az erővonalak irányába

A zsebemben lévő külccsomó meg se rezzent

Kellene egy iránytűt szereznem, az érzékeny ilyenre :)


Nomindegy, táncolni kell, a zene majd megjön, hogy Zorbát idézzem :)

365. Regin_a (válaszként erre: 362. - D1zsúlika)
ápr. 14. 18:33

ti "félszavakból is megértjük egymást?!"


Ja, ez most is így van, de már valami keserú íz is belevegyült. Mint a szemét a Kékfrankosba már a harmadik üvegben is van

Most féreteszem, kis fekete akármik és viszem a boltosnak vissza, kennyje a hajára. mÉG AZ IS LEHET HOGY A BORKÉSZÍTŐNEK ÍROK HOGY SZEMETES A BORA/bocs kapszlok/


Motort megnézték, kicibáltuk feleslegesen az udvarra, mert hogy csak elinditottam de a fickó nem próbálta ki a motorozást. Ezt a szobában is megejthettük volna

Úgy vettem észre rá van indulva. Lássuk meg!


" hogy zavarni foglak itt a fórumon,"

Miért zavarnál és miért félnék ettöl :) Nyílt fórum, mindenki azt irhat amit gondol

Jókat neked!

364. Regin_a (válaszként erre: 363. - Regin_a)
ápr. 14. 18:23

Ügyelet azt diagnosztizálta hogy ideggyulladás. Hááát, azért egy ÍEKG belefért volna hamár voltak szív panaszai korábban. A lényeg hogy nem súlyosabb, természetesen a gyulladásgátló gyógyszer nem kell neki


Hogy nem miattam lett a zár lecserélve hanem...

Megint valami suttyomban és ha nincs ez az eset nem tudom meg. Persze a fia hülyitette be

Berakott egy gagyi ezer forintos zárat amihez csak 3 kulcs van. Közeli kulcsmásololó megszünt

Nem járok-e az Auchan felé vagy felém nincs-e kulcsmásoló

Nincs és nem járok arra. Aki kicserélte üljön autóba és rendezze le a kulcsokat. A szemét persze én vagyok

Mindegy is, már csak boxzsáknak nézzük egymást

Nem is értem, dehogynem, hogy juthat egy szerelem ilyen mélyre

Azért hazafelé az ügyeletröl beugrott a nyitva kínaihoz és kaptam csomag kávét és egy üveg bort, merthogy névnap :)


Ma nekiláttam füvet nyírni. 10 perc sem volt és kikészültem, nem tudtam lábon állni

Leülök, mérem a vérnyomásomat 100/35, vicc terhelés után

363. Regin_a
ápr. 13. 16:04

Gond van. Jöttem a b.nőmhöz hogy végre rendbeteszem az internetjét és rendelünk modemet

Napok óta fájlalja a hétét, karját bordáját a bal oldalon

Éppen néhány órával ezelött olvastam, hogy nőknél főleg, lehet szív gond is


Idejöttem és látszik hogy annál ócskábban van min telefonba mondta


Nyomás. menj át az ügyeletre, biztos van EKG

Átment, de nem engedte hogy elkisérjem, átpakolt mindent a szürke táskájába mert a cipője is szürke

Na, megereszttem egy cifrát rendesen

Maradjak itthon a kutyával, és itt hagyta a lakáskulcsot is

Mondom, van lakáskulcsom

Lment. Nézem a zárat, lecserélte

Mennyafrancba


Majd valamikor...

362. D1zsúlika (válaszként erre: 359. - Regin_a)
ápr. 6. 23:12

Örültem soraidnak! Kíváncsi voltam, hogyan reagálsz majd?! Erre mit írtál a végén,"Na, jól kipicsogtam magam!" Pedig én mosolyt akartam csalni az arcodra! (Nem lehet, hogy a lityi bornak volt olyan hatása, amely megríkatott?! 😮😂


- Megnéztem a 3 linket! Tetszett a két zene! Bizisten "megmozgattam rá" a lábaimat. (Nekem anno a Beatles és a Shadows, és LGT volt a nagy kedvenc.)

- Azt írtad, hogy " A többiben szinte teljesen igazad van." Jól esett olvasni, de nem azért, mert igazam lett, vagy nem?! Pláne, hogy én sosem keresem az igazam! (A közvetlen családdal kapcsolatban is az a szlogenem, hogy nekem ne igazam legyen, hanem családom!)


- A szomszédasszonnyal kapcsolatban félreértettél! Tudom, hogy ő nincs a képben, csak csupán kedves és jó a kapcsolatotok. Tudom, hogy nem vagytok egymás "esetei" sem ( hiába féltékenykedett rá a barátnőd, írtad). A hölgyet csupán azért említettem meg, mert a múltkori telefonálása miatt volt az az affér, hogy te kissé nem kellő finomsággal tetted helyre őt. Lényeg, egy jó szomszéd, mindig jó ha van. Ezt a gondolatot szerettem volna erősíteni. (Mert ugye, sosem lehet tudni...)

- A zártklub, vagy napló csak egy tipp volt, jóindulattal, sajnos nem úgy láttad. De te döntesz!


- Megértettem, amit írtál, tehát, ti "félszavakból is megértjük egymást?!" Ha ez tényleg így van, akkor békességnek kell lenni az olajfák alatt is.

- Ezen a mondatodon, hogy " Jól bekajáltam majd legurítottam egy üveg bort, jobb kedvem lett, felraktam egy gitár muzsikát a 60as évekből, és felhívtam hogy buli van," jót mosolyogtam. Szinte láttam magam előtt a jelenetet, hiszen nagyon vizuális vagyok! 🤣

- Remélem, ma sikerült eladni a veterán motorodat?! Remélem azt is, hogy nem szünteted meg ezt az általad kiírt fórumot! Hiszen magad is tudod, hogy akkor nem lenne lehetőséged "kipicsogni magadat!" 😮


Attól pedig nem kell félned, hogy zavarni foglak itt a fórumon, mert most is csupán csak reflektálni szerettem volna a válaszodra. Vigyázz magadra és ne keseregj!

361. liliom10 (válaszként erre: 360. - Regin_a)
ápr. 6. 22:26

Aki ilyen zenéket hallgat, az nem lehet depressziós, pesszimista ! :) Ilyen zenéket felírok Neked receptre ! :)

Gondolom, nem most derült ki, mennyi humorérzéke van a barátnődnek. Ez van, fogadd el !

Akinek vannak rokonai, annak is sokszor többet érnek a szomszédok. Ők vannak közel, ők tudnak egymáson gyorsan segíteni. A szomszédasszonyra szükséged lehet, ahogy neki is Rád, érdemes jó kapcsolatban lenni, ne veszekedj vele !

A lábad miatt voltál esetleg természetgyógyász-orvosnál ? Régebben olvastam az " Életkristály"-ról, hogy rendbe teszi az ereket. Olvass róla !


Sikerült eladni a motort ?

360. Regin_a (válaszként erre: 359. - Regin_a)
ápr. 5. 22:29

Még egy lapáttal a 60as évekből! De szép idők voltak!

[link]

359. Regin_a (válaszként erre: 358. - D1zsúlika)
ápr. 5. 22:15

érdemes volna nyitnod nyitni magadnak egy zárt naplót!"

Amiben jól ellennék magamban? Ez így jó nekem, aki hozzászól, elolvasom, és valszeg reagálok rá


Tudod a kapcsolatnak azért nem annyi, mert mi félszóból is megértjük egymást

[link]


Szomszédasszony nincs a képben, bármily kedves és jó a kapcsolatunk. Nem esetem és én se neki, a szomszédságon kívül.


A többiben szinte teljesen igazad van.


Ma kora délután kibeszéltük magunkat hogy egyikünknek sincs jó napja, "MINT AKIT FEJBEVÁGTAK"

Én is alig birtam erőt venni magamon és elugrani a Pennybe pogácsáért és a GLS csomagautomatából kiszedni a modemet amit rendeltem a b.nőmnek

Beüzemeltem és várom a holnapot, jön valaki megnérzni az eladó motoromat, amire mindig azt mondtam hogy soha el nem adom

Jól bekajáltam leguritottam egy üveg bort, jobb kedvem lett, felraktam egy gitár muzsikát a 60as évekböl

[link]

és felhívtam hogy buli van

Hol hol, a Gyurinál

Miafranc van, kit érdekel a Gyuri?

Merthogy akkor van a névnapja mikor az én szüli napom

És csak nyomta, én meg elhajtottam a francba pár mondat után

Hogy hirtelenharagú vagyok, Liliom10 szerint?

Igen!

Nem másnak a névnapja érdekel, és jó hangulatom lett, felhívtam egy kis humorra. Nem vártam hogy ide jőjjön és bulizzunk


Merthogy ittam. Igen, mert elegem van az életből és hajszálon lóg a lábam hogy lecsonkolják

Majd pont az alkoholon fogok "visszafogni" amikor alig tudok már járni.

Fél délután szopok a modemjével hogy legyen internetje és ennyi humor sincs benne

Annyi a humor benne mint mézben a macimbrummogás


Amúgy én olyan lelkiző barom vagyok

Vettem egy autót, kimentem a temetőbe és köszönetet mondtam anyámnak hogy "segített vennünk", igy többeszámban, pedig egyedül vettem


Most egy veterán motoromat nézik meg holnap.

Már korábban megegyeztem anyámmal akitöl erős 50éve kaptam, hogy eladom mert nem tudok már motorozni vele


11Ft-ért eladtam apám öreg Continentál írógépét ami több mint 40 éve a sufniba hányódik

Én már nem tudom megfelelő helyre felállitani/elhelyezni, hátha jobb helyen lesz mint a vastelepen

Majd "bocsánatot kérek" apámtól is


" a fentieket mondaná el neked egy igaz barát is"

Semmi gond, bírom a kritikát is :)


" ez már a "lemez B oldala!""

Értem és érzem ezt a saját bőrömön. Mint irtam korábban a b.nőm is igencsak ócskán volt, mégis képes felnyomni az agyam

Hagyd abba, mondom többször, de ő elmondja legalább háromszor amit már kitárgyaltunk

Áh, falrahányt borsó, törölteteni kellene az egész topikot, minek rágódni olyanon ami nem változik

Ő is én is maradunk olyannak amilyenek vagyunk.


Na, jól kipicsogtam magam :)

ápr. 4. 21:44

"Regin-a" Kedves Szia!


Régóta olvasom soraidat. Sajnálom mindig ami történik veletek. Tudom, hogy az én sajnálatommal te nem vagy kisegítve! Azt is tudom, hogy a pálya széléről könnyű osztani az észt. Ehhez mindenki ért. Ismeretlenül, főleg a problémák gyökerének ismerete nélkül, segíteni is nagyon nehéz. És nyilván Te is csak annyit írsz/mondasz el itt a platformon, amennyi publikus. És ez így helyes!


Az olvasottak alapján az alábbiakat gondolom:

-Én úgy érzem ez a kapcsolat igencsak hektikus! A szó összes szinonimája igaz a sok évtizedes kapcsolatotokra, amelynek csak a felét sorolom fel, íme: "ingerült, zaklatott, feldúlt,feszült, türelmetlen,indulatos, lobbanékony, ingerlékeny, zavart, zűrzavaros, rendezetlen, átláthatatlan stb."


- Sokat keseregsz! Azon is, "hogy vagy úgy, hogy nem is tudom megölelni!" Node ő sem ölel meg téged, ha elmész hozzá?! Még ha kéred akkor sem! Ő azt mondja," mert nincs indíttatása?!" Nincs, mert azt mondod, hogy vehemensen odavágsz valamilyen szót, ergo nincs türelmed hozzá. Szidod sokszor, de ugyanakkor a következőkben már szeretettel véded, félted!


- A múlton pedig ne keseregj! Úgysem tudunk rajta változtatni, ha az ember megfeszül, akkor sem! A kesergés miatt, keserű ember válik belőled, és tönkre mész idegileg. Csak a mára koncentrálj! Úgy, hogy neked jó legyen!

- És ne legyél életunt, és ne írj lehangoló butaságokat!Tudod nagyon sokan hiába szerettek volna élni, kapaszkodtak az életbe, de mindhiába sajnos!


- Írtad, hogy a barátnődnek kell a csend. Miért, neked nem? Vigyázz! Az élet véges, és ez már a "lemez B oldala!" Senki nem fog megváltozni, nem gyurmából vagyunk!

-Egyedül élsz, ergo, csak magadra számíthatsz! ( A hölgyre többen is vigyáznak, figyelnek.) Rá már sajnos nem számíthatsz a leírásaid alapján. Ő egyébként is azt gondolta 1 hete, hogy te csak egy pochonder vagy?!


- Soraidból süt, hogy már szinte beszélgetni sem tudtok! Civakodtok minden mondaton, mint az óvodások. Ha találkoztok, máris "egymásnak estek," minden szirszaron. Így okafogyottá válnak a fontos dolgok! Te meg dolgodvégezetlenül mész tovább. (Apropó többször írtad már, hogy elhozod magaddal barátnődet és próbáltok nálad élni, - talán a kutya miatt is -, ezzel hogy álltok? Nem akar ebbe belemenni? )


- Tanácsolnám, ha szabad ilyet mondan, hogy kövesd fórumtársunk "Liliom 10" mondatait, gondolatait. Süt belőlük a jóindulat, segítőkészség! Olvasva sorait, csak bólogatok mindig.

- Kérdezted, hogy " Szerintetek ennek a kapcsolatnak már annyi? " Válaszom, igen, annyi! A szomszédasszonnyal békülj ki! Kéznél van, legalább érdeklődik irántad, ellentétben barátnőddel. Aki családjával együtt csak humbukkol csak örökké!


Regin-a kedves! Én úgy érzem, hogy a fentieket mondaná el neked egy igaz barát is. Mert az igaz barát a fáma szerint nemcsak bólogat minden szavadra, hanem azt is meg meri mondani, ha maszatos az arcod!

Elnézést kérek, hogy itt jártam! Bizisten, ismeretlenül is a jó szándék vezérelt! Egyébként cselekedj úgy, ahogy Neked a legjobb! Ehhez kívánok Neked sok boldog percet, évet, ÉLETET! Szeretetben, egészségben!

( Mellesleg érdemes volna nyitnod nyitni magadnak egy zárt naplót! Hátha kialakul benne egy "kis család," és lesz "ahová haza menjél," ahol elmondhatod minden gondod, bánatod?!)

357. Regin_a (válaszként erre: 356. - Liliom10)
ápr. 4. 21:11

Szerintem nem jól kommunikáltok egymással.....

a Te hibád az, hogy hamar megsértődsz, ideges leszel."

Igazságod van ezekben. Jópárszor megfogadom magamban hogy türelmes leszek, másképen reagálok, de aztán mégse jön össze


Nem egy vicc értő. Mondtam ma neki, keresd elő a rókabundádat ha megyünk étterembe. Megcsinéltatja a fogát,k tud normálisan rágni, igértem elviszem a régi éttermünk valamelyikébe

Nem vette a lapot, pedig elötte mondtam hogy feltöltötték az autó légkondiját

Mindegy is

Lealkudtam rendesen a szerelőnél az árát


Jó ócskán vagyok, fáj a karom és még jobban romlik a lábam. Nem tudom egyhuzamban kialudni magam. A lábam miatt nagy majréban vagyok

Jövő héttöl 10 Bemer kezelés, olvasom az adatlapomon

Szerintem ez egy marhaság! Végigcsinálom, hogy saját tapasztalatból mondhassam mennyit ér :)


Szoval semmi érdemleges!

Jókat!

356. liliom10 (válaszként erre: 355. - Regin_a)
ápr. 4. 11:01

Igazad van, a barátnődnek figyelnie kellene Rád ! Akár fontos, amit mondasz, akár nem. De a Te hibád az, hogy hamar megsértődsz, ideges leszel. Mondhattad volna, hogy "előbb befejezem, amit el szerettem volna mondani Neked, aztán beszélhetünk az internetről." Ha nem érdekli a mondandód, akkor persze Téged se érdekeljen az ő problémája !

A légkondiügyet is elmagyarázhattad volna türelmesen !

Már 4 emberrel beszélt... Talán még nem tudta akkor, hogy Te is felhívod ötödikként, és addigra elfogyott az ereje. Mondhatta volna, hogy kicsit később beszéljetek, mert nagyon elfáradt.

Szerintem nem jól kommunikáltok egymással. A barátnőd kissé önzőnek tűnik, csak az ő problémái fontosak.

Nyugodj meg ! Az élet egy hullámvasút minden szempontból. Hol fönt, hol lent, hol épp jobb lesz, hol rosszabb. Ha nagyon rossz a helyzet, arra szoktam gondolni, hogy innen már csak fölfelé visz az út ! :)

355. Regin_a (válaszként erre: 354. - Liliom10)
ápr. 2. 22:13

minél többet fekszel, pihensz, annál kevesebbet bírsz mozogni"

Tudom, de szinte már nem érdekel

Nem akarok tudni világról, ha alszom kizárom a való életet


Kaptam egy nagyon érdekes emilt, próbáltam elmesélni a b.nőmnek. Láttam semennyire nem figyel

OK hagyjuk abba. eLKEZDTE MONDANI HOGY BE KELLENE ÁLLITANI AZ INTERNETÉT

Az, AKINEK KÉT ANYJA VOLT ÁLLITSA BE NEKED , ÉS MÉG FINOMAN FEJEZTEM KI MAGAM

MIért beszélek így? Mert nekem lényeges , érdekes üzenetet szerettem volna elmondani neked te geg nem figyeltél

Annyi is volt annak a napnak, nem részletezem

Igaz, lehet hogy hirtelenharagú vagyok, lehet hogy haragtartó vagyok, deúgy gondolom okom volt rá

Vagy mégsem?

Intézem az internetes ügyeit ami nehéz, sőt lehetetlen, mert ő nagyot hall és hiába magyarézom a Yettelnek hogy mi van, nem lehet tőlük vásárolni/majd megkapják a panaszlevelet/

De persze én vagyok a hülye

Ma elugrottam az autós7zervizbe feltöltetni a légkondit, mert a hét végén beizzadtam amit utálok

32ezer. mesélem a b.nőmnek. Minek az neked ennyiért?

Azért vazze, mert ha a zöldséges megkérdezi a Balatonon, hogy kerültél 38 fokban a strandra, elmondhassad affektálva hogy Mitsubishivel jöttünk :)

Nehogymár ezen spóroljak, ugyse megyek többet nyaralni

Nem százas, már emli9tettem. Ha sokat beszél, nem kap mlevegőt meleget és légszomj szív gond

Nekem elmondja hogy neégy akárkivel bewszélt és kivann teljesen velem már nem bír beszélni

És csak nek mered elmondani hogy kifáradtál, de se a fiadnek se a szomszédnak nem

Megint én vagyok aki nem érti meg

Basszus, én erőltettem a vizhajtót beléd hogy ne legyen dagadt a lábad és kapjál rendesen levegőt

És még keveset meséltem :(

Arohadt életbe!

354. liliom10 (válaszként erre: 353. - Regin_a)
márc. 31. 13:52

Ugye tudod, hogy minél többet fekszel, pihensz, annál kevesebbet bírsz mozogni, mert elsorvadnak az izmaid !? Tartsd az eddigi mozgásmennyiséget, inkább emeld napi pár perccel, és egyre erősebb leszel !

Most már olyan jó idő lett, hogy alig kell fűteni, sőt, nappal nem is. Szerintem is jó lenne Nektek együtt lakni, de ha mégsem válik be, visszamehet a saját lakásába a barátnőd.

A kutyust látta állatorvos ? Épp most mesélte egy ismerős, hogy hányások miatt elvitték a cicát az állatdokihoz, és infúziót kellett adni neki, annyira kiszáradt.(Nem olcsó.)

Kellemes Húsvétot Neked is ! És jobbulást !

353. Regin_a (válaszként erre: 352. - Liliom10)
márc. 31. 12:32

Köszönöm kérdésedet, de igen ócskán. Napról napra többet döglök és egyre fáradtabb vagyok.

Lezuhanyozom és elvonszolom magam a b.nőmhöz

Nincsenek már már kívánalmaim hogy mi sikerüljön, csak érjek oda

Kutyácskával is gondok vannak, hányás hasmenés

B.nőm is igen gyenge, de óriási akaratereje van élni, mozogni. Még az is előfordulhat hogy elhozom őket hozzám. Itt ugyan nincs a megszokott luxus, hogy mindenhol megy a fűtés, de legalább a kutyácskának itt a kert, csak kinyitom az ajtót neki, b.nőmnek meg nem kell öltözni, le és visszamászni az emeletre


Pszichiáter majd egy külön fejezet lesz.

Kívánok Kellemes Húsvétot!

Regin_a

352. liliom10 (válaszként erre: 351. - Regin_a)
márc. 30. 20:20
Hogy vagy(tok) ?
351. Regin_a (válaszként erre: 350. - Regin_a)
márc. 27. 15:56

Baktérium nem tenyészett ki

Akkormost mi van? Van gyenge tünet, egyáltalán nincs tünet


Pszichiáternél voltam ma

Próbáljuk meg X gyógyszert bár van olyan mellékhatása hogy libidócsökkenés

Halló, nem igy akarom megoldani a szex gondjaimat. Köszi ezt nem

Akkor próbáljunk egy másikat. Próbálgatás vagy tapasztalat? Próbálgatás

Freud és Jung óta egy évszézad alatt itt tart a pszichiátria

350. Regin_a (válaszként erre: 349. - Liliom10)
márc. 24. 18:00

Csak a házihoz nagyon nehéz bejutni, emilben ezt érdemben elmagyarázni nem lehet

Holnap reggel kifizetem azt a pár vizsgálatot és akkor emilben kérek gyógyszert.

Gondolom baktérium tenyészet, f.vérsejt v.vérsejt megfelel ebben az esetben

Telefont körzetiék nem veszik fel


Urologus heti egy nap rendelés, bejutni lehetetlen, Uzsoki kórházban aki foglalkozott anno velem, pénteken rendel, de ez nem sürgős eset

349. liliom10 (válaszként erre: 348. - Regin_a)
márc. 24. 17:27
Most csak röviden írok. Valószínű, húgyhólyaggyulladásod van.(Nekem is volt többször az életben.) Lehet, hogy elég lesz egy vizeletfertőtlenítő, de nekem mindig antibiotikum kellett. Talán a háziorvos is felírja, pláne, ha nem jutsz el gyorsan urológushoz. Holnap el kéne kezdened szedni a gyógyszert !
348. Regin_a
márc. 24. 17:13

Többet nem akarom hogy "csak holnap sikerüljön"

Nekikészültem, legyen ital has kell, legyen nyugtató ha kell és valami kaja

Aztán jól elbeszélgettünk a régi dolgokról, milyen volt akkor, meg amakkor. Persze beindultam annyira plasztikusan idézte fel a korábbi "tornáinkat", próbáltam magamhoz húzni. Nincs indíttatása, mondta

Ez mindig az én dumám volt, most visszakaptam

OK gyenge még de javul, csak hízni nem akar pedig eszik

Anno semmi körités nem kellett, egymásnak estünk, most/korábban , elöbb legyünk szerelmesek

Mivan??

Aztán szedelözködtem hogy jevök haza

Olyan rossz hogy elmész

Vazze, ha maradok és nem kiflizünk az ágyban, tiszta dili lettem volna, hameg igen akkor azért


Jobb volt így. Autózom hazafelé, minden döccenőnél, pedig főútvonal, a lágyékombsa beleszúrt valami. Volt egy sérvműtétem tavaly. Mi a fene ez?

Hazaértem, csípős vizelet Még jó hogy nemvolot szex mert még arra fognám, vagy ő fogná

Holnap hétfő, legjobb esetben körzeti délután és jellemzően időpont vagy üldögélek egyx labor beutalóért 2-3 órát

Online néztem szabad időpontot fizetős laborra. 7.30 az egyetlen időpont ami nekem nagyon korán van, egy kinzással felér. Lefoglaltam, majdcsak valahogy odaugrom. Nem a távolság a gond mert pár utca és autó, hanem szörnyű állapotban vagyok olyankor

Szerdán pszichiáter és nagyon fáj a karom is. Ez a vizelet gond nagyon hiányzott még hozzá

B.nőm amúgy is megjegyezte hogy én élvezek orvoshoz járni

Nem finom megjegyzést tettem rá!

347. Regin_a (válaszként erre: 346. - Liliom10)
márc. 22. 19:31

Patkányíméregnek nevezem a diligyógyszer és a fájdalomcsillapitó kombóját. Ott a dokinő elöttt gogy mit irtak fel és szedem a pánik gyógyszert, a fájdalomcsillapitóban név szerint emlitve hogy ne szedje ezt. Vagy-vagy

Most egyiket sem szedem :)


közös megoldásról írtam az elején, nem szivesen ismételgetem azt a gondomat

Párikroham ma is beugrott hajnalban, de ráhagytam, ha halni kell legyen, csak az odavezető út nehéz

Szoval nem sürgősségi, hanem sok Xanax volt.


Éreztem én a szövegböl hogy egyedül van, aztán tegnap este kibukott hogy igen

Dehát ő mondta. Ja persze

És az egésztöl mennyire ki van bukva,mennyire megviselte ez asz egtész sztori

Nááát , én se véletlenül mentem sürgősségire pár hete, és nem véletlenül intéztek időpontot a pszichohóz

Igen, de én amúgyx is "szoktam", és csodálkozott hogy erősen káromkodtam. Volt még pár olyan szövege, hogy nagyon vissza kellett fogni magam

Namindegy, próbálkozom holnap "megnézni" személyesen

346. liliom10 (válaszként erre: 345. - Regin_a)
márc. 21. 16:59

Most mosolygok. :) A férjem nem 1X, hanem legtöbbször elfelejt mindenféle ünnepet, a házassági évfordulónkat is. Ha nagyon akartam, hogy emlékezzen, pár nappal előbb szóltam neki, hogy milyen ünnep közeledik. Nem tudtam megváltoztatni, ő ilyen. És semmiben nem sértődős, nem emlékszem, hogy az évtizedek alatt megsértődött volna rám, de oka se volt rá. :)

Más nem jutna eszembe, se munkatárs, se senki más.


Milyen patkánymérget kaptál ?


"Akkor nincs közös megoldás a saját gondomra?" Ezt hogy érted ?

345. Regin_a (válaszként erre: 344. - Liliom10)
márc. 20. 19:25

Szabad érdeklődnöm, ha a férjed barátod elfeljtkezne egy nagyon emlékezetes ismerkedésröl/házassági évfordulóról, te mit szólnál?

Eszedbe jutna egy korábbi munkatársad az adott emlékezetes napról?

És pláne a folytatása nem hétköznapi volt, de ezt nem részletezem

Ugyanmár!

Szerintem meg a fia már nincs ott, de mellébeszél, nem mondja ki

Majd jön a Húsvét, meglátom mit reagál


Ma abbahagtam a gy.tornát, megvolt a 10 kezelés. A vállam, alkarom, felkapom, ha nem is ugyanúgy de fáj

Mindegy, köszönettel eéköszöntem a tanárnőtöl, kedves volt, gyötört, nem rajta múlott


Fájdalomcsillapitónak meg "patkánymérget" irt fel a dokinő, annyi vonatkozó mellékhatésa van, nem is szedem , inkább kinlódom.


Egész jó társaság jött össze a pár nap alatt

A sajnos az, hogy volt tizenévew lányxka és fiú is akik már a csOntjaikkal nyűglődtek

Akkor én befoghatom a szám

Namajd a villanykezelést meglátom


És ha mindez megoldódik, de pszicho nem, akkor mi van?

Nem a karfájdalom a legnagyobb gondom

Két nőt ismertem akik súlyos beteg férjüket a végletekig ápolták

Akkor nincs közös megoldás a saját gondomra?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook