Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
7
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:
Látom megy ám itt a jóindulatú szövegértelmezés, a lényeg, hogy hamarabb lejárjon.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Szurmi hozzászólása:
Nos...akkor 3 kiló lisztből, 1 szem krumpliból,2 fej hagymából, 5 db leveskockából,6 db tojásból ideje elkezdeni összerittyenteni a 4 napra való ünnepi ebèdet, mert ugye echte magyarok vagyunk ès a húsvèt az húsvèt. Elmentem dagasztani,legalább kenyèr legyen. Ha Szolnok megye mègis megtáltosodna,sikítsatok 🙂.. akik hozzánk hasonlóan vastag húsvètnak nèznek elèbe,azoknak kitartást ès erőt kívánok.

(Ugrás a hozzászólásra)

márc. 27. 14:39
7
Vrg_eszti hozzászólása:
pov a tipikus okoskodó csaj az osztálybol

(Ugrás a hozzászólásra)

márc. 27. 14:18
7
Csillusssss hozzászólása:
Szerintem az nem pénzéhesség hogy több száz diák két hónapja várja a megérdemelt pénzét

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Lady Lavender hozzászólása:
Szerintem rajtad kivul mindenki erti, miert nem az esemenyutani az optimalis elsodleges fogamzasgatlasi modszer senkinek. Nem hogy egy 14 evesen!

(Ugrás a hozzászólásra)

7
33d9e639ec hozzászólása:
Véleményedhez jogod van, magadban. Ha tudomásul veszed, hogy léteznek és olyanok, mint te, akkor már el is fogadtad. Egyéb dolgod nincs velük, hiszen te nem az azonos neműekhez vonzódsz ezek szerint.

(Ugrás a hozzászólásra)

márc. 26. 16:29
7
Globus hozzászólása:
+ A 15 ap-os esetében lehessen kiválasztani egy felugró táblázatból, melyiket adja.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Timycat hozzászólása:
Ez úgy lenne abszolút fair ha magadnak főznél, főleg ha a szigorú diéta mindig csak ünnepekre vonatkozik amikor más süt-főz rád.

(Ugrás a hozzászólásra)

márc. 23. 18:27
7
Pteri hozzászólása:
Szerintem te semmilyen gyereket ne szülj ezzel a gondolkodással. Ismerek ilyen anyákat, tönkreteszik a gyerek életêt, akár fiú, akár lány.

(Ugrás a hozzászólásra)

márc. 23. 15:01
7
Papája hozzászólása:

Először is, nem te határozod meg, hogy fiad, vagy lányod születik, úgyhogy ez kipipálva.


Másodszor vedd tudomásul, hogy ha a gyerekünk megházasodik, akkor neki a férje/felesége lesz a fontosabb és a saját gyerekei, nem pedig mi, a szülők.

Ez természetes és így van nagyon jól.

Velünk is ez történt fiatalon és nyilván veled is, másokkal is.


Azt se felejtsd, hogy a gyerekünk mindég a gyerekünk marad és úgy szeret bennünket, mint ahogyan a szülőt szeretni kell.

A házastársát meg egészen másként, őt szerelemmel. A kettő nem ugyanaz.


Ne legyél féltékeny, értsd meg őket, örülj a boldogságuknak és akkor nem veszíted el őket.

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Liliom10 hozzászólása:

Mi tartjuk, de nem nyitnék erről fórumot.

A kisunokáim boldogan keresgélik a virágok, bokrok alatt az ajándékokat, ahogy régen a gyerekeim is. Szombaton festik a tojásokat anyukájukkal, segítenek a sütik készítésénél.

Persze, mi tudjuk azt is, miért van Húsvét, minek az ünnepe !

(Ugrás a hozzászólásra)

7
Okoskodó hozzászólása:
Asszem ezt jó megaszontad magadnak, minden bennevót. Há akkó tudja kend is a választ he?

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Kicsi Fecske hozzászólása:

Szép napot kívánok! Ma reggelre a dominó órák fele lement! Ami lassan már megszokottá válik?! Nemrég volt (március 17-én) az "Alvás világnapja," amelynek célja felhívni a figyelmet az egészség, és az alvás összefüggéseire. Azóta szinte naponta találkozunk ezzel a témával. (Tegnap is kétszer volt szó a médiában a "minőségi alvásról" is.)


Ez a dominójáték azonban eklatáns példája annak, hogy az éjszaka beadott sok dominó órák, mennyit ártanak - az életünk közel harmadát kitevő (alvás), alapvető - tevékenységnek, egészségünknek!


Én is felvettem két dominót az éjjel! Igaz, hogy senki nem kényszerített rá, nem tartottak fegyvert a fejemhez, nem volt kötelező. Viszont az évek alatt megszoktam már?!

De ez a mostani éjszakai 0,1,2 dominóra miatt elhatároztam, hogy csak nappal fogok játszani! Nem utolsó sorban a reggeli fáradtság is inspirált arra, hogy ezen változtatni kell! Ennek a szokásnak véget kell vetni! (Gondolom nem fog könnyen menni.) De a mai naptól első a minőségi alvás, mint cél elérése!


Egyébként, az ártalmas éjszakai dominó órák elkerülése érdekében sokkal humánusabb, emberibb lenne mondjuk egy 16 órás intervallum, a 8 dominó felvételéhez. És így minőségi, pihentető alvásban lenne részünk a fennmaradó időben. Szerintem.

További jó játékot, kellemes napot kívánok Mindenkinek!

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Amaunet hozzászólása:
Igen, ez megtörténhet, csak nem átvállalással, ahogyan nevezted, hanem egy új szerződéssel, hiszen más lesz az adós. Adósminősítés, jövedelem vizsgálata, új futamidő, kamatok és törlesztők.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Bichi hozzászólása:

Én mondjuk kiváncsi lennék a másik oldalra is.

Ha a pénz miatt lenne dühös, akkor már rég belement volna abba, amit ajánlottál,mert hivatalosan közel sem kapna ennyit.

Meg hát a gyerekekkel sem romlik meg a kapcsolat a sok munka miatt, akkor elég sok apukának megromlana...

És miért félted a saját anyagi biztonságodat, mikor nem akarja a felkínált plusszt?

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Utolsó betyár hozzászólása:
Erről kérdezd a csigákat. Úgy tudom ők himnősek, nekik lehet tapasztalatuk mindkét orgazmus terén.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Σενεκάς hozzászólása:
Miért kell mindenkinek mérnöknek lennie? Sőt, miért kell egyáltalán minden embernek diploma? Mi van, ha ez az ember sokkal boldogabb és kiegyensúlyozottabb lenne valamilyen szakmával?

(Ugrás a hozzászólásra)

ápr. 15. 18:51
6
Bichi hozzászólása:

Hát 46 évesen azért már lett volna időd kivárni a 3 hónapot :) Ha bőrgyógyászhoz nem akarsz menni, akkor a bőrgyógyász kozmetológushoz kell menni, ami magán, és szinte semmit sem kell várni, ellenben fizetni...

Egyébként meg mindenkinek más segít, ahogy nem egyformák a probléma okai sem.

Szóval azért mert másnak beválik, neked még egyáltalán nem biztos, hogy igyen.

(Ugrás a hozzászólásra)

6
Kacsahercegno hozzászólása:
Honnan tudjuk, hogy ezek valamelyikére nem "igen" a válasz? Csak mielőtt teljesen lekapjuk róla a keresztvizet...

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook