Főoldal » Fórumok » Legkedveltebb hozzászólások

Fórumok - Legkedveltebb hozzászólások

A listában a 100 legkedveltebb, a legtöbb piros szívvel jutalmazott hozzászólást láthatod az elmúlt 30 napból.

1 2 3 4 5
8
80ASIQ hozzászólása:

Miért lenne ez kamu?

A legtöbb házasság ide jut.

Amúgy... Igen, keressen szeretőt!

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Nemer Eszti hozzászólása:

Egy 140 cm széles ágyban a macska ne aludjon, főleg két ember mellett.

Ha minden éjszakád pokol, akkor miért hagyod, hogy így maradjon?

Én vennék egy nagyobb ágyat is akár. Ne ezen múljon már az éjszaki pihenésem!

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Alessandro hozzászólása:
Sokan vannak akik jóval kevesebből élnek. Vannak akiknek meg a világ összes pénze sem lenne elég. Azt kell beosztani mindig ami van, mert különben csak állandó sopánkodás, sivalkodás lesz belőle.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
_Berry_ hozzászólása:
Szánalmas, aki egy ajándékból ítél meg egy másik embert. Amiket te említesz, hogy szeretet, odafigyelés, azt nem 1 évben az a pár ajándékozási alkalom fogja meghatározni. Aki szeret és odafigyel rád, az nem ajándékkal fogja bizonyítani, hanem az év többi napján a tetteivel. Mert többet ér, hogy ha sírsz, félsz, szomorú vagy, akkor ott van és megvigasztal, segít, mint hogy eltalálta-e a magadban hordott kívánságodat. Azonkívül az ajándékot az anyagiak is meghatározzák. Hiába tudja mondjuk a legjobb barátnőd, hogy miket szeretnél, lehet, hogy neki "csak" egy pár ezer forintos utalványra telik. Okos ember meg mások megvetése helyett, ha nem szíve vágyát kapta, akkor azt nézi, hogy hogyan hasznosíthatná, mert mindig lesz, aki örül neki. Így pl. akár nyomott áron el lehet adni, a pénzt meg az ember magára fordíthatja. Ha meg pénzért a kutyának sem kell, mert mondjuk kaptál egy ronda pulcsit, leteszed egy padra és egy hajléktalan örömmel el fogja vinni.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Fireglow hozzászólása:

Csak elmondtam a velemenyem. Nyugi vermes veranyuka! 👩🏼‍🦰

Az egeszseges szeretet meg mindig nem ilyen. Ez oncelu szeretet, o erzi magat nyugodtan tole. Az egeszseges szeretet hosszu tavon a gyerek erdekeit szolgalja. Pl onallosagra neveles.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Aszparagusz hozzászólása:
Azért én azzal nem dicsekednék, hogy a cigarettázásom miatt nem jutott idáig gyümölcs a gyerekeimnek.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Andi6020 hozzászólása:

Tényleg az is baj, hogy ki vásárol? Én is vásárolok a felnőtt gyerekeimnek, és ők is nekem, pedig mindegyikünknek van 2 lába.

Nem értem mi van veletek.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Gigi> hozzászólása:

Ó,akkor te valóban gondolat olvasó vagy.

Mellette még rengeteg időd is van.

Tudod mit? Örülj neki,csak vigyázz mert fordulhat a kocka és egyszer te is elveszhetsz a hétköznapok taposó malmában. Akkor majd örülni fogsz akár egy toll készletnek is,vagy annak ha eszébe jutsz majd valakinek.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Gigi> hozzászólása:

Nálad biztos mindenki gondolat olvasó a családodban.

Miért nem jó neked egy utalvány? Azon pont azt vásárolsz amit te szeretnél. Ezzel pont elkerülöd,a nem kívánt ajándékot.

Hidd el sokan örülnének egy kávé főzőnek,vagy bármilyen kis apróságnak. De lassan örülhetünk,ha enni lesz mit.

Ezért megvetni valakit már ne is haragudj de túl megy minden határon.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Érdekes73 hozzászólása:
Akkor nem párnak hanem stricinek nevezik...

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Fórumnyitó (anonim) hozzászólása:
A vallomás: "<a href='/vallomas-19300'>A párom felvetette,hogy análszexet szeretne. Ennyit mondtam rá: Ok, csak találj valakit, aki beteszi neked!</a>"

(Ugrás a hozzászólásra)

8
MissKam hozzászólása:

Köszönöm a kérdést, Pillangó! 🥰 Elég jól, viszont nagyon vicces, mert nekem így a 12. hét környéke lett hányósabb. Reggelre sokszor megtelik az orrom, és az utóbbi napokban 2x is volt, hogy amint megéreztem, hogy a torkom van, rögtön rám tört a hányinger, és olyankor ki is hányom, ami bennem van: reggeli vagy csak víz. Persze alaposan kifújom az orrom ilyesmi, de ez a lerakódás szörnyen hányingerkeltő most nekem. 😅 Meg ha éhes vagyok is, jobban émelygek. Meg ha nehezet ettem, akkor is. Sokkal többet puffadok. Szalagok húzódnak még persze. Vérhígító jobb, de megszokottnak még nem nevezném. 😅 (Leiden heterozigótaság miatt)

Ma mentünk volna 12 hetes genetikai UH-ra, de beteg lett a doki, így péntek 16:30 az új időpont. 🙈

Amúgy a Prena Alap teszt kész van, negatívak vagyunk Downra, és kicsi lány. 🥰

Nagyon szurkolok nektek, csajok! 🥰

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Mark9 hozzászólása:

Így korán reggel, csak két gondolat jut eszembe erről.

A lélek köt hátasságot, nem a test.

Nem lehet, hogy ez is természet rendje?

Természetesen megértem a problémát én is. :)

(Ugrás a hozzászólásra)

8
785c64a729 hozzászólása:
főzéssel párhuzamosan kell pakolni, rendet rakni és mosogatni. akkor ne vészes. mire kész a kaja, tiszta a konyha is.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Mancs75 hozzászólása:

Őszintén sajnálom a veled történteket, és mihamarabbi gyógyulást kívánok!

Én is azt kérdezem, hogy szteroid nélkül nem mehet a dolog?

Ha nem, és ez az út nem tud működni, az örökbefogadás is egy csodálatos lehetőség. Úgy emlékszem, te nagyon fiatal vagy, még pici baba is beleférhet. Nagyon sok sikert kívánok, és hogy mihamarabb megtaláljátok a hozzá vezető utat!☘❤

(Ugrás a hozzászólásra)

nov. 8. 16:08
8
Bettina005 hozzászólása:
Sziasztok! Nagy döntést hoztam,32 éve dohányzom napi 1 doboz ment el. Vasárnap eldöntöttem leteszem,és nem veszek többet. Nem könnyű,de muszáj volt,sem anyagilag sem egészségügyileg sem bírta már. Igaz még csak a harmadik nap,de nem vettem azóta. Mit tanácsoltok hogy könnyebb legyen? Tudom,hogy akarat kérdése ( az megvan ) de van esetleg valami praktika is,hogy könnyebb legyen kitartanom a döntésem mellett? Köszönöm a tanácsokat :)

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Nita05 hozzászólása:

Szia🙂 igen jol tudod, elmelyedtem a témában, mert nekem van egy autoimmun betegségem. Meg most is Fülöp Angéla és Kádár doki között lavirozok, Kádár doki sokkal segítőkészebb és kb 2 éve 1 ftot sem kért, nem rendel be, ha kérdésem van felhiv, vagy írásban válaszol meg aznap, szóval én bírom őt. Közben ma megtudtam, hogy ő elintezi hogy 10%-os áron kapjam a Sandimmunt de gondolom az autoimmun dolog miatt.

Ahhh nem volt újabb kör, 2020-ban 2x próbáltuk meg, mindkétszer elindult de megallt a fejlődésben, aztán 1 évig nem tudtunk elindulni mert mindig volt vmi gond. Uh besokalltam, és parkolo pályára tettem a dolgot. 10 év után belefaradtam. Most került megint napirendre a tema, de nagyon kellett a szünet. Ennyi idő után érzem, hogy megprobalnam megint. Szóval kiderul hamarosan, hogy tudunk e menni meg idén. Ha igen, akkor úgyis bejelentkezem itt. 🙂

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Enissa hozzászólása:

Megvárnám a válást, nagyon sok férfi "válni készül", ha új nőt szedne fel, de csak a szája jár.

Persze, ha láttad a papírokat az más szitu.

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Jooeva hozzászólása:

Netezés helyett élvezd a várandósságot, sétálj nagyokat, egyél, ami jól esik és ne kombináld túl!

Beszélgess a barátnőiddel, a családtagokkal és zárd ki ezt a sok negatív dolgot a kis életedből.

Nyers dolgokat kerüld, ne egyél műkajákat, ha nem muszáj.

A füst tartósít, ahogy a só is....szerinted régen pl. a parasztasszonyok mit ettek?

Sózott-füstölt szalonnát, füstölt kolbászt, házi készítésű tejfölt-túrót.

És szültek 6-8 egészséges gyereket.

És nem volt net...max. mindenlében kétkanál szomszédasszony!

(Ugrás a hozzászólásra)

8
Andi6020 hozzászólása:
Pénzed van, talán kényszerbetegséged is van, józan eszed viszont nincs.

(Ugrás a hozzászólásra)

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook