Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


583. Gáspi (válaszként erre: 582. - Rebeledó)
2007. jan. 20. 19:43
A bánat tudja.Zoloft helyett kaptam,mert attól erősödtek a tüneteim.
582. rebeledó (válaszként erre: 581. - Gáspi)
2007. jan. 20. 19:30
:( Akkor sztem a legegyszerűbb hogy elfogadod magad olyannnak, amilyen vagy! NE foglalkozz a kilókkal!És a proxat az antidepi bogyó ugye, tehát nem nyugtató...??
581. Gáspi (válaszként erre: 579. - Rebeledó)
2007. jan. 20. 19:27
Szia!Paroxat 20mg-os.Amikor hosszabb időre abbahagyom,akkor sem szabadulok a kilóktol.Sajnos!Igaz azt is mondták,hogy a korom is közre játszik.
580. 84034aa627 (válaszként erre: 578. - Rebeledó)
2007. jan. 20. 19:14

Szia!

Szívesen. Egyébként én sem értek egyet ezzel az új kormányzati intézkedéssel. Hagy döntse már el mindenki, hogy marad-e a bevált gyógyszerénél vagy nem.

579. rebeledó (válaszként erre: 573. - Gáspi)
2007. jan. 20. 19:07
igen hizhatsz tőlük:) illetve fogyni is lehet, attól függ kinek milyen a szervezete. Te mit szedsz? Írtad, hogy napi egy bogyót, de mit? zoloft?
578. rebeledó (válaszként erre: 577. - 84034aa627)
2007. jan. 20. 19:05

Szia!

Köszi szépen, azt hittem ennél drágább. na nem mintha ez elég olcsó lenne:)

Bár most majd minden orvos a legolcsóbb gyógyszereket fogja felírni, attól függetlenül, hogy te mit szedtél, vagy mit akarsz szedni...( eza te nem rád vonatkozik nadragolya, hanem általánosságban)(a hülye kormány, meg törvények miatt)JA meg gondolom ennek is lesz dobozdíja:)) vicces

2007. jan. 20. 17:20

Hello!


A Zoloftot ugye csak szakorvos írhatja fel, támogatással együtt 1200 Ft körül volt. Most, hogy megváltozott a támogatás mértéke ezeknél a gyógyszereknél is, így nem tudom, hogy jelenleg mi az ára.

576. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 575. - 9e89ce05e6)
2007. jan. 20. 13:19
Szia!!meg tudnád adni az antikvárium honlap címét?Köszi,szia!:-)
575. 9e89ce05e6 (válaszként erre: 559. - 3cf80f2b78)
2007. jan. 20. 12:16
Antikvárium honlapján megtalálod, vagy elötudod jegyezni a Csak semmi Pánik! címü könyvet, kettő van , az egyiket Joy Melville a másikat Shirley Trickett irta. Van még Dr Faludi Gábor: Szorongás Mai szemmel.
574. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 573. - Gáspi)
2007. jan. 20. 12:15
En sovany voltam akkoriban mint egy agar kutya, nem hiztam egy dekat sem. Viszont ha elmulik az idegeskedes, megnyugszol, elvileg javulhat az etvagyad, kiegyensulyozottabba valsz, akar fel is szedhetsz picit. Azt sjnos nem tudom, hogy ezek a bogyok belenyulnak-e a szervezetbe ilyen szinten, hogy toluk hizhat az ember.
573. Gáspi
2007. jan. 20. 12:07
Közületek senki sem hízott a bogyóktól?Engem azzal vigasztaltak ,hogy ez a gyógyszer miatt van. Persze azóta sem fogytam egy grammot sem.
572. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 570. - Rebeledó)
2007. jan. 20. 11:06
Nem tudom most mennyibe kerul, regen a szuleim valtottak ki, azt tudom, hogy sokalltak, pedig nem voltak anyagi gondjaik.
571. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 569. - Tamara30)
2007. jan. 20. 11:04
Nagyon sok keszitmeny van meg, mindig jonnek ki ujabbak, egy jo orvos segithet megtalalni, a megfelelot. En panikra megsem a gyogyszert tartom a megfelelo megoldasnak, a gyogyszer depressziosoknak segit, a panikot meg kell tanulni legyozni. Gondolni kell arra, hogy a gyogyszerszedes utan is van elet. Mi van ha ujra elojon? Ujra gyogyszert kell szedni? Ha megtanuljatok kezelni, akkor ehhez mar nem lesz a gyogyszerre szukseg. Azt meg amugy is szedhet az ember eleteben eleget. Persze ez csak a privat velemenyem, mindenki azt tegye, amire kepesnek erzi magat, a gyogyszer segithet hogy magara talaljon az ember, ez elvezethet abba az allapotba, hogy magan segiteni tudjon.
2007. jan. 20. 10:39
Mennyibe kerül az a zoloft?
569. Tamara30 (válaszként erre: 566. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 20. 09:45
Jó nektek,mivel két éve én is Zoloftot szedtem,de nekem nem használt,sőt rosszabbúl voltam tőle.Fél év után abbahagytam.
568. Tamara30 (válaszként erre: 562. - Rebeledó)
2007. jan. 20. 09:42
Most már csak olvasgatni.Küldtem privit.
567. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 558. - Reni79)
2007. jan. 20. 03:36
Elhessegetted a gondolatot? Akkor csak lehet azt a bizonyos elhessegetest hasznalni, ugye?
566. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 565. - Dr_faktor)
2007. jan. 20. 03:32
Dehogynem, en 10 eve szedtem Zoloftot Magyarorszagon, es nekem nagyon jo volt. Ami miatt nem olyan nepszeru esetleg, az az ara. Eleg draga volt mar akkoriban is.
2007. jan. 20. 02:37

Sziasztok!


Mindenkinek jo hetveget kivanok. Koszi szepen a jokivansagokat. Ezen a heten jol ereztem magam reszben azert mert lehetosegem volt 3-szor intenziven sportolni illetve le voltam foglalva.


Nos, en ertem hogy allitolag Magyarorszagon nem divat a zoloft, stb annyira. Nekem az biztos hogy segitett.


Lehet hogy egyesek nem ertenek velem egyet abban amit most irok. Itt az USA-ban ugy latom az emberek sokkal jobban tisztaban vannak azzal hogy az emberi elet veges. Azt mondjak itt hogy ugy takaritson meg az ember nyugdijas evekre hogy becsulje meg mennyit fog elni (evet) nyugdijbamenetel utan. Namost hova akarok ezzel kilyukadni?

Arra, hogy inkabb szedjen az ember elete vegeig gyogyszert naponta (bar pl zoloftnal ez abszolute nem biztos) es eljen viszonylag normalisan mint naponta nyomorulsagosan, halalfelelemmel ugy hogy majdnem elajul. Persze, en azt szeretnem ha nem kellene eletem vegeig szednem es minden erommel ezen leszek. De rajottem arra hogy ha valoban ez kell ahhoz hogy hosszu tavon jobban legyek (hangsulyozom HA VALOBAN) akkor sem kell panikba esni. Hosszu tavu mellekhatasokrol sem igazan hallottam idaig.

564. DNBasser (válaszként erre: 563. - Rebeledó)
2007. jan. 19. 20:13

Igenigen ezt énis osztom:)

Hová tűntél Antea?

2007. jan. 19. 18:17
Mostanság Antea sem sűrűn jön. Kár:( Pedig sok erőt merithettünk tőled Antea!
2007. jan. 19. 18:16
Tamara30 nem jársz már fel ide??
2007. jan. 19. 18:16

Helló, sziasztok!


Bakker, látom most mások is pánikolnak:( Nekem is összejött tegnap:( A fene... olyanm rohadt szarul lettem a postán. Most nekem is a szivem,de, nem az hogy vert volna, hanem nagyon elekzdett szurni, na mondom... kész, itt a vég. Csak nagyon erősen kapkodtama levegőt, kimentem az utcára kicsivel jobb lett, de csak éppen egy fokkal:(( És aztán még mentem góygszertárba, meg gyógynövényes boltba, ott is mindeütt sorba lettem rosszul. Melegség, leizzadtam a sorban, sziv, szédülés. Őrület, komolyan mondom.. A levegőt meg olyan hangosan vettem, hogy a nénik( a sorban) a hátam mögött csk lestek. Kimentem az utcára a bicajomhoz, és ugy elkezdtem pityeregni, mint egy 5 éves. NAgyon rossz volt:( Aztán még át kellett utaznom Szegedre. NA hát ott is végig a vonaton, buszon, mindeütt naon rosszul voltam. Egyfojtában csak sírdogáltam, amiért nem akart elmúlni.Volt egy találkozom egy csajjal, baromira utáltam hogy ilyen pánikosan én utazgassak az ő helyébe:(

De még jó hogy elmetem... Képzeljétek éppen akkor jött kineziológustól:)) Én meg pont azt keresek itt a környéken. De én úgy megörültem, hogy menten a nyakába ugrottam volna, de nem tettem, azért mégis csak ismeretlen arc volt:))Elkértem a kini tecsiszámát, majd felhivom, ha lesz rá felesleges pénzem:)

Na mindegy, aztán ajánlott egy munkát, meg hogy jó lenne, ha mi ketten együtt dolgoznánk. Kész , megint bepánikoltam, elkezdett rólam szakadni a viz.Remegtem, éreztem hogy tiszta ideg vagyok, majd eldurran az agyam. Úgy látszik, ha valamilyen felelősséggel kapcsolatos dolgoról van szó, akkor én bezizzenek.:((

Hát végülis ez egy olyan munka, hogy konferenciákat kell tartani!:)) Vicces:) Majd pont én, aki mindentől összszarja magát, kiálljak, és konferáljak:))

Azt mondta gondolkozzak rajta, hát nem tudom... Normális esetben elvállalnám, de annyira félek.

Hogy lehetek ilyen beszarós? Mért lettem én ilyen, nem értem.:( De elszomorító.

De mennyire véletlen, hogy épp kineziológustól jött. Elképesztő! Ilyen csak a filmekben van, vagy ekkora mázlim van? Úgy látszik az égiek is besegitenek, vagy nem tudom. Szerintetek??


Rita! Nyugodtan puskázd a szöveget, egy idő után menni fog nagyon.:) Aztán azt veszd észre, hogy akkor is mondod, amikor nem kell:)

Na szép estét mindenkinek, meg jó hétvégét.Bár én még úgyis jövök a hét végén is.

puszi

560. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 555. - Reni79)
2007. jan. 19. 15:31
Könyvesboltban,vagy antikváriumban vetted?Jó tudom ugyan az mindkettő,de mégis!Na,ezt jól leírtam!:-)
2007. jan. 19. 15:29
Sziasztok!!Sehol nincs a Csak Semmi Pánik könyv,már mindenhol megnéztem!!Itt nálunk,Kecskeméten azt mondta az antikvárius csajszi,hogy nem is nagyon volt,pedig nem egy helyen megnéztem!Nincs ötletetek,hol lehetne még beszerezni!Köszi,puszi mindenkinek!!!
558. reni79 (válaszként erre: 556. - Rituska83)
2007. jan. 19. 12:38

Szióka!Hála isten egész jól!Örülök hogy tul vagyok rajta!

Köszi hogy drukkoltál!

Rám is rámjött a para tegnap suliba menet,de elhesegettem a gondolatot!

Mégegyszer puszi mindenkinek!

Jó hétvégét!!!!Rena

2007. jan. 19. 12:31

jah megint kifelejtettem.... valamit :D

Megrendeltem, vagy elöjegyeztettem magam a Csak semmi pánik-os könyvre....mert persze sehol nem lehet kapni.

Remélem még gyártanak, vagy nem tom...

Annyira érdekelne....vagy lehet akkor megveszem azt amit Reni te irtál, mond majd el ilyen volt??

na puszika:Rita

2007. jan. 19. 12:29

Sziasztok!

Reni: Nem irtad meg, hogy hogy sikerült a vuzsgád????

Rebeledó: ma csináltam amit irtál :) Igaz még kukkoltam közben, hogy mit kell sorban :P

Én tegnap este tök kész voltam, elösször kezdődőtt az erős szívverés..aztána remegés, a torokban lévő gombóc...stb.... huhhh azt hittem sosem múlik el :(

Nagyon rossz volt :(

Ma kicsit vidámabban keltem, igaz jó hamar, mert a fiam fél 7 kor kelt, amikor 8.-fél 9 kor szokott.

Ma nem megyünk sétálni mert tök nagy szél van, tök para...a redönyök is levannak húzzva...egyedül vagyok...marha jó..

De hál isten manókám most elaludt igy van egy kis időm, mert már meg is föztem.

majd még jövök szerintem ma...puszika

Rita

555. reni79
2007. jan. 19. 11:11

Sziasztok!Remélem jol vagytok!Én jobban mert tul vagyok a vizsgáimon!Kicsit nyugodtabb vagyok!

Tegnap vettem egy könyvet.A cime:SOS.Depresszió,pánikbetegség.Fásy Katalin a könyv iroja.

Sok megnyugtato dolgot olvastam a betegségről.Sok ember gyógyulásának történetét is leirja.Ma végig olvasom!A könyv is azt irja hogy sok erőre van szükség a gyogyuláshoz és nem szabad félni a betegségtől mert lelki eredetű.

Kicsit húzós volt ez a hét!Sok volt a munka meg a vizsgáim is... Hát eléggé kimerültem.

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!Pihenjetek sokat!Sok puszi!!!!Rena

554. rebeledó (válaszként erre: 553. - Rituska83)
2007. jan. 18. 15:04

persze jó bmikor:) csak én azért reggel csinálom egyből, mert én elve úgy ébredek hogy rosszul vagyok.legszivesebben egész nap ezt csinálnám, ha ebből meg lehetne élni:) majd még jövök később, most megyek

szia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook