Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


613. reni79
2007. jan. 23. 13:38
Bocsi!Az előző 609.válasz!:-)
612. reni79
2007. jan. 23. 13:37

Szia!:-)Én egy hétig voltam Olaszban már a betegségem idején.Abban az időszakban semmilyen gyogyszert nem szedtem!Sajnos egy haláleset miatt depressziós lettem és visszajöttek a rohamok!Kint egyszer sem jött rám a roham!Autoval mentünk!10 órás volt az út.

Szóval a haláleset miatt visszaszoktam a bogyókra.

A tréninget csak részletekben csinálom.Szépen fokozatosan.Tényleg jót tesz!

Köszi szépen!Fél 5-ig kihuzom valahogy!

Sok puszi!Vigyázz magadra!Rena

2007. jan. 23. 13:22

DNBasser!

Hogy vagy? Megy a suli??

610. rebeledó (válaszként erre: 607. - Reni79)
2007. jan. 23. 13:19

Szióka!


Engem is most olaszba hivtak a bnőim...repülő meg minden...na mondom gyerekek, ti se gondoljátok komolyan:) Én meg a repülő az kettő.

És az autogén tréninget az egészet csinálod egyben vagy részletekben? Mert én úgy tanultam(nem akarok okoskodni, csak mondom)hogy először egy vagy két hétig csak a bevezető szöveg, és később hetente mindig bővül egy gyakorlattal.

Sajnos nem jutottam a végéig, mert abba kellett hagynom a pszihológushoz a járást. (anyum nem engedi, mert szerinte pénzkidobás)ÉS csak hat gyakorlatot tanultam meg belőle, és 12 van:( majd valahogy nekem is meg kell tanulnom a végét.

úgyhogy nekem most semmi nyugatató dolgo nincs, csak a saját erőm:( Se pszichlógus, se jóga, se gyógyszer, csak magam vagyok a pánikkal. Úgyhogy Antea lebeg leki szemeim előtt, amikor azt mondja, hogy le tudta győzni gyógyszer nélkül is.


Minden jót, és kitartást a napra! Már 1 óra!:)

puszi

609. rebeledó (válaszként erre: 606. - Rituska83)
2007. jan. 23. 13:13

:) Látod már Reni is irigykedik:)Igen néztem én is hogy egyidősek vagyunk. Én is egydül vagyok itthon, de teljesen, nekem még Manóka sincs. :( Tök jó mert akkor te azért lekötöd magad. Én február 5 ig egyedül vagyok mindennap, csak szombat vasárnap nem.


Ráérni ráérek a házassággal, de azért már jó lenne túl lenni rajta:) vagy jobb lenne, ha esküvő után jött volna elő ez a pánikosdi:( Neked mikor is kezdődött pontosan? Manóka születése után?

608. reni79 (válaszként erre: 604. - Rituska83)
2007. jan. 23. 12:33

Szióka!Még nem olvastam ki a könyvet mert nem volt időm sajna.

Örülök hogy ilyen jól telt a hétvégéd!

Nagyon romantikus lehetett a házassági évfordulótok!Jó lenne már én is itt tartanék!Irigyellek!

Én végig pihentem a hétvégét.

Nem tudom hogy,de sikerült megint jól megfáznom!

Kutyául vagyok:-(

Tegnap este mikor holt fáradtan hazaértem "meditáltam" kicsit.Tényleg szupi ez az autogén tréning!Sokkal nyugodtabb vagyok utána!

Ugy érzem ez a hét is hosszú lesz!Nagyon várom a nap végét!Remélem jól vagy!Szép délutánt kivánok!

Sok puszi!Rena

607. reni79 (válaszként erre: 603. - Rebeledó)
2007. jan. 23. 12:21

Szia!Köszi hogy megjelöltél az IWIW-en:-)

Kati kint él Olaszországban.Karácsony elött hazajött és félt az uttól!A rohamok miatt.Hát nem egyszerű távolság!Irt mikor hazaért hogy minden oké volt!Mostanában megy vissza!Remélem zökkenő illetve pánik mentes lesz az utja!

606. rituska83 (válaszként erre: 605. - Rebeledó)
2007. jan. 23. 11:15

Szio!


Majd ma kiderül, hogy hogy fogom érezzni magam...mert egyedül leszek este 10.-ig :(

vagyis a manókámmal :)

Látom majdnem egyidősek vagyunk ám :)

Miért irigykedsz???

Ráérsz még...szerintem...mi is egy kicsit elkapkodtuk (nem bántam meg).

De már akkor a Levibaba is megvolt, akkor volt 3 hós..igy már azért ott volt az ideje az eskűvőre is. :)

Majd ma még szerintem jövök valamikor, de most mennem kell hintázzni, mert fiam idehozzta :P

Én is visszaigazoltalak, nemtom miért de rögtön RÁD gondoltam mikor megláttalak :)


Puszika: Rita

605. rebeledó (válaszként erre: 604. - Rituska83)
2007. jan. 23. 10:57

helló Rita!


Én kérdeztem a párod gyógyiját:) NA ez tök jó, hogy jól érezted magad! Bejelöltelek wiwen isminek:) ha már úgyis sosrtársak vagyunk, meg irunk egymásnak...

Egy kicsit irigykedek hogy már férjnél vagy:)

Láttátok a reggelit az rtl-en?? Volt benn szó a pb-ről. Egy természetgyógyász beszélt a csonkáéknak a gyógyíthatóságáról meg ilyesmi... de sajni én lemaradtam róla, már csak épp a végét csiptem el.A fenébe:(

Pusszanytú:Edi

604. rituska83 (válaszként erre: 600. - Rebeledó)
2007. jan. 22. 21:42

Sziasztok!


rebeledó:Hát megyeget :), igaz ma nem csináltam, mert korán keltünk, volt 1 pár dolgunk.

Holnap reggel viszont azzal kezdek, ha a fiam hagy :)

Reni: Én is kivi vagyok, mit mond majd neked a doktor.

Nah és milyen a könyv? kiolvastad már???

A 7végém egész jól telt, hiszen vasárnap volt az 1. házassági évfórdulónk :)

Én vittem el az uramat vacsorázzni, egy olyan étteremben, ahol annyit ehetsz meg ihatsz amennyit csak akarsz..leves, főétel, deszert, üdiő..stb...

És gyertyafényes volt.

Tök romantikus volt!!! :)

És még tortát is kaptunk, az volt az ajándékuk :D

Mindenki minket nézet, szupi volt.

Igaz aznap elöbb vettem be a "dilibógyómat" , mert féltem hogy lesz valami bajom.

Bár az egész úton azt mondogattam magamban, hogy nem szabad most elrontaom ezt a szép estét.

SIKERÜLT!!!

Igaz 1x éreztem olyat, hogy most nekem levegőre van szükségem, ki is mentem...

Meg nálam volt egy nedves zsebkenő, az nyugtatott meg engem.

3 órát voltunk ott és mondhatom egész jól viseltem, mint amire számítottam!!!

De már egésznap eléggé izgultam, mert a párom semmiről sem tudott, napokig titokban kellett tartanunk anyósommal, meg megszervezzni az egész napot.

Bár valamit gyanított mert én készítettem ki neki a ruháját, még nyakkendőt is...ugye ilyet hátköznap nem hord az ember..

Tényleg jól sikerült, már mikor majdnem odaértünk akkor tudta csak meg, hogy vacsorázzni megyünk :)

Ma viszont tök jól voltam, szinte egész nap autókáztunk és nem vittem magammal gyógyert, igy késöbbb vettem be 3 órával.

Akkor is nyugtattam magam, hogy nembaj, nem lesz semmi baj!!!! Most is jól érzem magam :P

Tök örülök neki :DD

Remélem ti is jól, jobban vagytok.

A Pánikos könyvet sehol nem lehet kapni, még az antikváriumban sem :(

A kiadó sem gyártya már, igy ne is keressétek, csak esetleg valami fórumon...de hogy hol?? azt én is szeretném tudni.

Viszont uram talált valami hasonló könyvet, aminek ugyanez a neve, csak más irta.

Szerintem az is megteszi, nekem/nekünk.

nem tudom már ki, kérdeztem a párom milyen gyógyszert szed, a neve: Tegretol (de már lehet irtam már :) )

Huuuu most elég sokra sikeredett.

Puszika nektek és JÓL legyetek!!!! Rita

603. rebeledó (válaszként erre: 602. - Reni79)
2007. jan. 22. 19:15
Érdekes nekem is eszembe jutott már párszor, pedig sose beszéltem vele. Csak olvastam a régi hozzászólásait. Ő akkor ment el szinte, amikor én jöttem erre a fórumra. Elutazott valahova? És majd most jön nemsoká haza?
602. reni79
2007. jan. 22. 14:59
Lányok!Arra gondoltam,vajon mi lehet Katival?Drukkolok Neki hogy hazafelé is minden rendben legyen!Mégegyszer puszi mindenkinek!
601. reni79 (válaszként erre: 600. - Rebeledó)
2007. jan. 22. 14:32

Szia!Köszi szépen hogy felvilágositottál!

Én is várom hogy mit fog mondani a doki!Remélem Te jól vagy!Puszi mindenkinek!További szép,pánikmentes napot!Rena

600. rebeledó (válaszként erre: 599. - Reni79)
2007. jan. 22. 14:07

Szija Reni!

Nagyon várom már a fejleményeket a dokiddal kapcsolatban.Nekem is csak főleg egésznapos szorongás.:( De az jó, mert ez már nem pánik!!! MAgarul már nem vagy pb! (Ezt én már mondani is akartam ám Neked, hogy 10 évig nem igazán tart a pb... az már inkább átcsap szorongásba, amiaitt vannak a testi tünetek)puszi


Ritus! Hogy állsz a relaxxal?sziszi

599. reni79
2007. jan. 22. 09:30

Sziasztok!Remélem jól telt a hétvége!Nekem átlagosan.Sikerült kicsit pihennem!A közérzetem nem volt tul jó.

Rohamom nem volt de az állando szorongás sajnos megvan.

Pénteken délután megyek dokihoz.Már nagyon várom.Hátha mond valami biztatót.Most megyek hozzá elöször.

Drukkoljatok majd!

Puszilok mindenkit és szép napot kivánok!!!Rena

598. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 597. - Rebeledó)
2007. jan. 21. 17:33
Egy pszichiaterrel probalj beszelni, o tud segiteni ha kell gyogyszerrrel, de akar modszereket megtanulni, hogyan kezeld a panikot. En 11 eve depressziom miatt tanultam egy orvostol az autogen treninget. A panikrohamaim idejen nem mentem orvoshoz, de az autogen trening sokat segitett.
2007. jan. 21. 17:27
igen, gondolom. Akkor ez már rám talán nem vonatkozik, a depis korszakból kijöttem már.(zoloft nélkül is)NA ez viszont akkor jó!!:)
596. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 595. - Rebeledó)
2007. jan. 21. 17:16
A zoloftot depressziora adjak. Ha segit panikolon, akkor azert van, mert mellette depresszios volt.
2007. jan. 21. 17:10
Engem meg csak érdekelt, mert hallottam hogy mindenkinek ezt írják fel, és kiváncsi voltam mennyibe kerül. Mivel én nem szedek semmit:) Fogalmam sincs milyen árak vannak a pánikos gyógyszereket tekintve, én ezért kérdeztem.(hogyha esetleg egyszer nekem is odáig elfajulnának a dolgok, hogy kénytelen lennék szedni, tudjam mennyi pénzt rakják félre)
594. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 593. - 84034aa627)
2007. jan. 21. 15:35
Nem zavar. Tudsz pontos arat?
593. 84034aa627 (válaszként erre: 590. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 21. 15:21

Sziasztok!


Majd rebeledo megmondja, hogy fontos kérdés-e vagy nem. Amúgy pedig miért zavar, hogy ezzel kapcsolatban kétszer is válaszoltam? Meglepett, amit Tamara írt, ennyi. Nem hiszem, hogy túl kéne ragozni.

2007. jan. 21. 02:56
Erdekelne engem is, hogy ki tori fel.
591. dr_faktor (válaszként erre: 585. - Tamara30)
2007. jan. 21. 02:48

szia Tamara!


milyen szakemberek foglalkoznak ilyen temaval? pszichologus vagy pszichiater? es hogy tortenik ez a "feltores"?


udv

590. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 588. - 84034aa627)
2007. jan. 20. 23:20
10 eve, amikor en szedtem az osszes artol tobb volt, mint amit itt lattam, 4-5000 forint korul, de nem tudom pontosan. Ennyire fontos kerdes ez?
589. 9e89ce05e6 (válaszként erre: 576. - 3cf80f2b78)
2007. jan. 20. 22:43
www.antikvarium.hu
2007. jan. 20. 22:16
Most kérdeztem meg az egyik ismerősömtől, hogy mennyibe kerül neki a Zoloft. Azt mondta, hogy kb. 800 Ft-ért váltja ki, de az új árat még nem tudja. HÁt akkor passz.....
2007. jan. 20. 21:04
*kimasztak
586. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 585. - Tamara30)
2007. jan. 20. 21:00
Gratulalok, megis csak vannak meg akik kimaszotak ebbol!
2007. jan. 20. 20:43

Két éve nekem receptre 2000Ft felett volt az ára a Zoloftnak.Én sajnos 5 kilót fogytam tőle,pedig amúgy is vékony voltam.


Antea!Sterencsére én meggyógyultam,és nem a gyógyszertől.Visszaesni nem lehet,mivel a múltamból a negatív blokkokat törték fel,ami a rohamokat kiváltotta.

584. Gáspi (válaszként erre: 582. - Rebeledó)
2007. jan. 20. 19:43
A bánat tudja.Zoloft helyett kaptam,mert attól erősödtek a tüneteim.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook