Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek a pánikbetegség leküzdhető? fórum

Szerintetek a pánikbetegség leküzdhető? (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 87. - Zoemma)
2012. febr. 9. 23:04
Egy picike mézet nyugodtan tehettek bele, attól nem csökken a hatása.
88. Zoemma (válaszként erre: 87. - Zoemma)
2012. febr. 9. 22:04
Bocsának, hivatalosan azt hiszem 2 decit de én 1-et szoktam úgy hatásosabb erősebb. :)
87. Zoemma (válaszként erre: 86. - 1dc16653d6)
2012. febr. 9. 22:03
Nagyon rossz íze van, mint általában a gyógyteáknak szerintem. De csak egy decit kell lehúzni belőle gyorsan. :) Így elviselhető. :)
86. 1dc16653d6 (válaszként erre: 85. - Zoemma)
2012. febr. 9. 21:22
Milyen ize van? Iható? Kipróbálnám....
85. Zoemma (válaszként erre: 82. - 1dc16653d6)
2012. febr. 9. 20:01

Szia!

Engem 2 évig gyógyszereztek és hallgatott meg a dilidoki, akkor jó volt. Most már rajtam a mozgás valamennyire segít... szoktam orbáncfűteát inni az is nagyon jó nyugtató hatásu, nekem bejött.

84. 1dc16653d6 (válaszként erre: 83. - 1472d4cf49)
2012. febr. 9. 19:01

:-))Ügyes vagy!

Nekem is azt mondták generalizált szorongás,szorongosás rohamok...

Még nekem a masszázs is segít...járok masszőrhöz,nagyon ellazít.

2012. febr. 8. 22:37
Nekem szorongásom van majdnem 3 éve, de most már orvosi segítség nélkül is elég jól megy. Ami nekem bevált, meditáció, jóga, testmozgás, jó légzéstechnika, Bach-virág csepp és olyan apró dolgok megtalálása az életben amit szeretek pl. nekem egy forró fürdő... ez volt az egyetlen az elején ami úgy 10 másodpercre megnyugtatott, most már elég csak rágondolnom.Ja, és az ha továbbgondolom a "mi lesz ha.." mondatot és válaszolok is rá magamnak..
2012. febr. 8. 21:07

Kedves fórumindító!

Nekem is volt ilyen betegségem,de nekem eléggé körülírható dolgok váltották ki.Nagyon súlyos tüneteim voltak. Gyógyszerrel és terápiával kikezeltek fél év alatt.Azóta,ha nehézségek adódnak,ami sajnos mostanában elég gyakori,akkor érzek kisebb tüneteket,de relaxációval,nyugtató teával,több pihenéssel vissza hozom magam:))

81. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 79. - Meda)
2012. febr. 8. 20:48
Szorongás.
80. Meda (válaszként erre: 77. - Zoemma)
2012. febr. 8. 18:36

Az álomról:


"....de olyan igen hogy álmodtam valamit, egy kis időmúlva minden úgy történt ahogy megálmodtam..."


Velem is előfordul sokszor, figyelmeztetőként.

79. Meda (válaszként erre: 69. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 8. 18:32
Igen, olyankor jön elő, amikor sötét van, akkor ez micsoda?
78. álomkép. (válaszként erre: 77. - Zoemma)
2012. febr. 8. 10:36
Talán megkellene találni a valódi félelmet magadban,Ez egy nehéz feladat ,de azt mondják a saját félelmeinket vetítjük ki ......lehet ez megoldás
77. Zoemma
2012. febr. 7. 20:14

Uhh, ezek nagyon durva dolgok amiket leírtatok... Szerencsésnek mondhatom magam hogy ilyen nem történt még velem... de olyan igen hogy álmodtam valamit, egy kis időmúlva minden úgy történt ahogy megálmodtam...

Én már kezdek jobban lenni, tornázom mindennap napi egy órát és sok energiát ad lefoglal, nem a problémáimmal törődőm folyton... De kissé furcsálom hogy ennyi év után is eljőjön ez az érzés ami leírhatatlan...

76. álomkép. (válaszként erre: 75. - Nana06)
2012. febr. 7. 08:45
Jó megközelítés szerintem ,mert ezek a félelmek valahol legbelül ,egészen más terhet tükröznek vissza.Valami mástól való félelmet kelt a fejünk életre ,amit valóban csak magunkban találhatunk meg.De ehhez ténylegesen ismerkednünk kell a belsőnkkel ,őszintén :))))))A szörnyű érzéseket magunkból tápláljuk ,és mi jelentítjük meg azokat látható képekké:)) bár én is hiszek a szellemvilágban ,sok minden nem az aminek látszik ...........:)))))
75. nana06 (válaszként erre: 74. - Álomkép.)
2012. febr. 7. 08:37
Jesszusom...nekem szerencsére ilyen nem volt...csak tényleg annyi hogy amilyen gyorsan csak tudtam úgy fürödtem, a tükröt letakartam....rettegtem a tükröktől...az még mindig megvan hogy este becsukom a fürdő ajtót :D nem tudom miért félek ennyire a tükröktől, ez az egy ami megmaradt...nekem tényleg csak annyi volt, hogy mondjuk ültem a szobámban, és egyszer csak úgy éreztem hogy valaki engem néz, elöntött egy jeges rémület, és szinte menekültem a szobámból. Tényleg nem volt jó érzés, de igazából mióta kezdem megismerni önmagam, azóta ez szépen tűnik el szerencsére...
74. álomkép. (válaszként erre: 70. - Nana06)
2012. febr. 7. 04:55
Ez nem feltétlenül számít pániknak.Nekem is volt ilyen ,mikor meghalt valaki az ismeretségemben ,nem voltam képes egyedül maradni ,mert mielött meghalt volna álmodtam vele ....láttam álmomban ,egy olyan szituban ahol nem élt már ,nem írnám le pontosan ,hogyan is.Pár nappal később kaptam a telefont ,hogy meghalt.Rettenetes időszak volt .Azt érzetem mindenhol ott van ahol én.Majd évekkel később , árnyakat láttam,éjszaka közepén zörögtette" valami" az éjjeli szekrényem este ott hagyott danone cukor mókás pudingnak a cukros részét,éjjel csattogott a billentyűzetem mintha valaki írna rajta.Azt hittem megőrültem.........tele félelemmel szorongással........de mára 95%ban elmúlt .Igyekszem nem félni
73. Sleek (válaszként erre: 46. - 8a9238062d)
2012. febr. 6. 23:11

Nálad akad egy kis depi is.

Amikor ott leszel hogy meg kell halni kapaszkodsz minden percért.

Ismerek olyan embert aki így fogta fel a dolgot és ilyent mondott.Amikor közölték a dokik hogy még egy húzás és nem fogja túl élni a dolgot akkor kapaszkodott sírt hogy ő élni akar.

Halált hagyd utoljára. Ha gondolod szívesen beszélgetek veled.

72. Sleek
2012. febr. 6. 23:03

igen leküzdhető.A legjobb szer a vitamin csak sok vitamingyártónak nem kell bedőlni.

Mint pl béres meg ilyenek.Drága és semmi vitamin nincs benne valamint az rda táblázat is elavult ..

De aki akar olvasgatni van egy topic pánikbeteg vagyok címmel

71. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 70. - Nana06)
2012. febr. 6. 22:58
Ez szorongás (tárgy nélküli félelem), amit te átéltél. Rossz lehetett:(
70. nana06 (válaszként erre: 1. - Zoemma)
2012. febr. 6. 22:54

Szerintem ez akkor szüntethető meg, ha igazán megismered önmagad...én régebben a sötétben féltem nagyon...de tényleg rettegtem...folyton bebeszéltem magamnak, hogy valaki ott áll mögöttem, engem néz. Én ezt a szellem létezéssel magyaráztam, nem tudom hogy az volt-e vagy sem...én hiszek bennük hogy léteznek...a tükröktől is féltem, folyton attól rettegtem hogy valakit meglátok magam mögött...

Egy pár hónapja nem éreztem ezeket a dolgokat, pont azóta mióta elkezdtem változni...azóta nem érzem, nem tudom hogy ez pánikbetegségnek számít-e, vagy sem, de azt tudom hogy olyan rémület jött rám tök hirtelen amivel nem tudtam mit kezdeni :S de szerencsére elmúlt :D

69. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 68. - Meda)
2012. febr. 6. 22:47
Azt nem tudom, de elképzelhető, hogy nálad olyankor jön elő, amikor sötét van.
68. Meda (válaszként erre: 31. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 6. 19:41
A sötétségtől való félelem is ilyen???? Pont ugyanilyen..
67. álomkép. (válaszként erre: 66. - Zoemma)
2012. febr. 2. 18:40
Szerintem az első lépés a pánik leküzdésében ,hogy ismerd magad igazán ,hogy megtaláld azt ami elindította a lavinát.Nagyon kemény meló ,tudom!!!De megéri,mert ha megtalálod a hibát ,ami kiváltja a félelmet ,a szorongást ,akkor igazi csodára találsz ,ami nem más mint a szabadság!!!!
66. Zoemma (válaszként erre: 65. - Álomkép.)
2012. febr. 2. 17:59

Köszi a bíztatást! :)

Jelentem! Kezdem magam összekaparni a földről...

Mindennap mozgok, tornázom , kicsit kikapcsolom az agyam és mással foglalkozom. Nagyon jó ötleteket kaptam Tőletek amit nagyon köszönök mindenkinek! Sokat segített a bíztatásotok! :)

65. álomkép. (válaszként erre: 1. - Zoemma)
2012. febr. 2. 17:52
Láttam sok embert elindulni a pánik leküzdésben ............és láttam sok olyat aki ezt az utat végig is járta sikerrel ::)))))))))))
64. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 46. - 8a9238062d)
2012. febr. 2. 08:52

Szomorúan olvasom, hogy egy ilyen fiatal srác ennyire negatívan gondolkodik...:((

Nem szabad az életben ennyire gyengének lenni! Minden problémára van megoldás, biztosan a tiédre is. Ne hagyd el magad!

63. Pici Manócska (válaszként erre: 62. - 8a9238062d)
2012. febr. 1. 21:32
még fogsz hallani felőlem...
62. 8a9238062d (válaszként erre: 61. - Pici Manócska)
2012. febr. 1. 21:27
Jó éjszakát:)
61. Pici Manócska (válaszként erre: 60. - 8a9238062d)
2012. febr. 1. 21:25

mér nem tetted??

ne hari én most megyek, mert reggel 5-kor kellek...

és már párom is vár...

de holnap minden kép rád keresek..

gondolkodj el amiket írtam...

holnap beszélünk jó éjt :)

60. 8a9238062d (válaszként erre: 59. - Pici Manócska)
2012. febr. 1. 21:23
Már egyszer kétszer megfordult a fejemben hogy elmegyek egy rehabilitációs intézetbe ahol alkoholistákkal foglalkoznak
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook