Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


389. mitválasszak (válaszként erre: 388. - Bögre)
2010. nov. 3. 14:41
Ha-ha!!! Nekem pl. nincs rudam...ti azt hogy csináljátok? (amin lógni lehet), vagy azt egyszerűen ki kell hagyni?
388. bögre (válaszként erre: 387. - Mitválasszak)
2010. nov. 3. 14:34

Leginkább én is a fejem alá teszem!

Hátha...

Bele kéne húzni!

387. mitválasszak (válaszként erre: 386. - Gubóka)
2010. nov. 3. 14:29
Hűha, ez nem semmi 6 cm kb 10 nap alatt!!?? És minden nap tornáztál? Én még nem kezdtem el, de olvasgatom a kékkönyvet, minden nap előveszem, hamarosan elkezdem...!!!!
386. Gubóka (válaszként erre: 384. - 768904cf2f)
2010. nov. 3. 09:25

nekem a derekam 71volt, most 65 ezt kb masfel hét alatt értem el azota tartom. a csipömből olyan 3-4 centi ment le, most 83, a hasam laposabb sokkal (azt nem mértem) meg a popó feletti hátső csipő zsirpárna is eltünt az is oylan 2-3 centi volt. innen már nem is akarok formálni, csak popóból és felső-hátső combból. nekem a fenekem volt a "legrosszabb állapotú":D ugyhogy oda sok sok edzés kell.


kb az aranyaim: 172/67kg ~90mell 65derék 83 csipő.

385. Gubóka (válaszként erre: 383. - Bögre)
2010. nov. 3. 09:22
hogy ha nem vagy formában és a kardio nagyon megvisel, akkor az ilyen sétálós kardios fitneszes dvd-s örületet ajánlanám neked. azok kifejezetten kiméletesek, de hát még is csak kardió :)
384. 768904cf2f (válaszként erre: 382. - Gubóka)
2010. nov. 3. 08:17

köszönöm, már megtaláltam:)


Ti honnan indultatok, mármint centi, és mennyit változtatok, mennyi idő alatt?

Diétáztatok is mellette?

383. bögre
2010. nov. 3. 07:17

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen kardio edzést ajánlotok?

Persze olyat amit elsőre nagy nehezen végig tudnék csinálni! :(

382. Gubóka (válaszként erre: 379. - 768904cf2f)
2010. nov. 2. 20:51
irjal email cimet priviben elökeresem :)
381. zani (válaszként erre: 380. - 768904cf2f)
2010. nov. 2. 19:04
:)))
2010. nov. 2. 18:20

Heuréka!!!!! MEgtaláltam az ágyban, nem dobtam ki, birkabőőőőőőr...


elmúlik a havim, és beállok közétek én is Callanozni :D

379. 768904cf2f (válaszként erre: 378. - 3dbc3a8de7)
2010. nov. 2. 18:14
Szerintem az e-mailes formátumnál nem olcsóbb... én ingyen ki tudom nyomtatni. Meg nem az egész könyv kell csak az 1 órás program.
2010. nov. 2. 18:00
Lehet, hogy olcsóbb megvenni? [link]
377. 768904cf2f (válaszként erre: 376. - Zbeus)
2010. nov. 2. 15:48
nekem pont az kell, csak gépelt formátumban (pdf vagy dokumentumként:()
376. zbeus (válaszként erre: 375. - 768904cf2f)
2010. nov. 2. 15:28
segítenék, de nekem csak a könyv van meg:((
2010. nov. 2. 14:47

Sziasztok, már kértem tőletek segítséget, most még egyszer megteszem, valaki tudna nekem egy callaneticses kék könyvet pdf-ben küldeni? Akinek megvan? Sehol sem tudom letölteni, szmelinda15 már ígérte küldi, de nem sikerül neki elküldeni mailben. Esetleg valaki más segítene?


Köszönöm szépen.

374. zbeus
2010. nov. 2. 13:49

Sziasztok!!

Hát én is az egy órás alappal ajánlom a kezdést, callan is ezt írja és ha azt meg tudod csinálni, le a kalappal!!Mert azt is végig hibátlanul megcsinálni a teljes 100-as adagokat, nagyon nehéz.Igazából az nehéz, h végig , az utólsó emelésig tökéletesen ugyanúgy tartsd a feneked, hasad, nyakad.stb.

De tényleg szupi!!!

Érdekes, mert nekem az egyik nyújtást ki kell hagynom, mert nagyon fájt tőle a hátam.Azt, amikor feküdni kell és oldalra kell emelni magad mellé a behajlított lábadat keresztbe..ugye tudjátok melyik?? :-))


Nektek nem?

Meg a térdem nem bírja az a combizom erősítést, mikor térdre kell ülni,és hátul a kezeidre támaszkodva kicsiket emelgetni a popót.Na attól kattan egyet és fáj!

Nem tudtam, h ilyen rosszaság a térdem.

A kardió tényleg kell, ha fogyni is szeretnél, de tényleg tuti!!

Pedig én csak 2-3 szor tudom csinálni a héten.

szép napot nektek, jó tornázást!!

373. bögre (válaszként erre: 372. - Gubóka)
2010. nov. 2. 08:27

Köszönöm szépen a segítséget!

Fogynom is kéne egy jópár kilót. Sokat fáj a gyomrom, és mire észbekapok, mindegy mit eszem.

Ez a baj szerintem.

És a rendszertelenség.

Várom a tapasztalatokat a Zeatax fórumon, jó lenne kicsit összekombinálni. De eddig nem nagyon nyilatkoztak. A tornát mindenképpen elkezdem. Jót tett hátfájás ellen is! :)

372. Gubóka (válaszként erre: 370. - Bögre)
2010. nov. 1. 20:27

Szija!


Mindenképpen elsőnek az alapprogrammal kezd, elvileg ha tízszer meg tudod csinálni hiba nélkül akkor mehetsz a super dvdre. ez edzettségfüggő, hogy hogy bírod majd.


A könyvvel szerintem nagyon jól ki tudod egészíteni plusz gyakorlatokkal a dvd-t azoknál a testrészeknél amit jobban szeretnél formálni.


Én az elején majdnem minden nap csináltam, most már "csak" heti 3x-4x, annyiszor csináld amennyiszer jól esik, de hagyj időt pihenni a szerevezetednek is. Ez alakformáló torna, a mély izmokat hozza elő és dolgoztatja meg. Ha a súlyodból is szeretnél lefaragni akkor egy kardió edzést egyszer kétszer érdemes csinálni a héten, mert az sokat segit, ettől a tornától igazából nem fogyni lehet hanem formálódni. Centikben mérhető a változás.


Ha kitartóan csinálod, odafigyelsz az étkezésre és csinálsz mellé egy kis kardiot akkor angyon nagyon hamar fog látszani a változás!!


Csak ügyesen, és ha bármi krédésed van irjál, jó kis csapat gyült össze :)

2010. nov. 1. 08:28
én mikor csináltam ,az egy órás progival kezdtem, igaz nekem az egy órából először kettő lett, meg nem ment a 100 először, különösen a "z" üléses dolgoknál, de pár óra után már sikerült.
370. bögre
2010. nov. 1. 08:08

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék, ha lehet!

Szeretnék újra tornázni, 15 éve jártam callaneticsre, és bizony nagyon jó volt.

A szülés után kb. 20 kiló maradt rajtam ami nem akar lemenni.

Fájnak a lábaim és a derekam a túlsúlytól.

Megvan a dvd is és a könyv is.

Melyikkel kezdjem, és hányszor csináljam egy héten?

Valami "szakmai" tanácsot ha adnátok! :)

Látom, sok ügyes és kitartó lány van itt!

Előre is köszönöm!

369. Gubóka
2010. okt. 31. 17:18

sziasztok!


hogy felpörgött hétvégén a fórum :)


szmelinda te miylen steppert használsz? gondoltam azon, hogy en is beszerzek egyet, de en ilyen nagyobbra gondoltam amin van kartamasz is, és nem csak a kis lépegetö. bár növerem azt monta h sétáljak naponta 10X fel le a lépcsőházban mert a negyediken lakunk lift nélkül..:D

2010. okt. 31. 07:35

Akinek kell a callanetics kék könyv, az írjon privibe üzenetet, küldje el az email címét.


Én próbálom váltogatni vagy kombinálni a callaneticset a stepperrel, azt érzem hogy jóval keményebbek a lábaim és tömörebb a fenekem.

2010. okt. 29. 23:03
köszönöm szépen, esetleg valaki az egész könyvet is el tudná küldeni? nekem megvolt az egész kék könyv kinyomtatva, de költözéskor kidobtam, mert úgy voltam vele link nem jó:-(
366. zani
2010. okt. 29. 21:13

nem a teljes könyv,csak az egyórás program:


[link]


kinyomtatva kb 10-12 oldal.

365. zbeus
2010. okt. 29. 13:22

Sziasztok!!

Persze gyertek örülünk minden új callan "fun" -nak.:-)))

Na, ment még a futás, torna után?

Én is most du. fogok tanulni, ha a kicsi alszik, és még megpróbálok egy kis tornát is a du.-ba belesűríteni!

Ez a callan azért is esik jól, mert nagyon mélyen dolgoztatja meg az izmokat és utána nagyon kellemes a fáradság.

Én is szinte mosolyogva csinálom, mert jól esik.

Hát nem tudom honnan tudnád letölteni, de van egy kedves tagunk, aki azt hiszem tud segíteni..

Ugye?:-))

szép napot mindenkinek és majd írok mi volt.

Ja? és észrevettem, h a párocskám egyre jobban odavan a fenekemért..vajon miért?

2010. okt. 29. 12:43
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, ha lehet.:) Régen én is szép eredményeket értem el a callanetics-el, aztán feledésbe merült. De most újra elővettem. Sajni csak 3* csináltam végig, mert számomra kicsit uncsi. Csak mikor csinálom ,akkor jövök rá, hogy milyen jól esik. :) Egyébként meg én is Zumba, RR, Norbi, Capoeira stb., plusz hulahopp, súlyzó. :) Gondoltam, ha csatlakozok, többször ráveszem magam a callaneticsre is. :) Sajnos most az ágyat nyomom, és iszonyat mozgáshiányom van. :((( Pláne, ahogy olvaslak Titeket. Hát röviden ennyit rólam. :)Remélem van még hely itt számomra. :P
2010. okt. 28. 22:25
Sziasztok! Én is szeretném elkezdeni a Callaneticset, kérdésem, hol lehet letölteni a könyvet? Rákerestem neten, de hibás linket ad ,hogy törölték, meg ilyenek:S Régen már callanoztam, de nem voltam elég kitartó, most ismét kedvet kaptam, ahogy olvastam, kedvet adtatok, hogy újra elkezdjem. Tudnátok segíteni? Köszönöm szépen előre is.
2010. okt. 27. 12:36
Na mi végeztünk,nemsokára megyünk futni! :))
361. veledjooo (válaszként erre: 359. - Gubóka)
2010. okt. 27. 11:28
szép délutánt, szia. :)
360. mitválasszak (válaszként erre: 351. - Gubóka)
2010. okt. 27. 11:26
Nem tudom lejátszani, el sem jutottam a tornáig:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook