Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3329. Radírpók (válaszként erre: 3328. - Ariana)
2021. aug. 4. 08:50
Létezik a zöld is, de úgy tapasztaltam, hogy nem külön program, inkább csak kiemel bizonyos gyakorlat típusokat a kékből nem sok plusz van benne.
3328. ariana (válaszként erre: 3311. - C3646611eb)
2021. júl. 18. 06:30
Nem 2 Callanetics könyv létezik?
3327. jennyvagyok (válaszként erre: 3324. - Radírpók)
2021. júl. 18. 06:16

Igen. Pontosan így van!

És ha találsz is órát valahol, nem ugyanaz az elv szerint megy.

Amikor én anno megismerkedtem a callan tornával, az teljesen a kék könyv szerint volt. Azóta sem találtam ilyet. Aki ebben a formában tartana órát.

3326. Radírpók (válaszként erre: 3325. - Judith-74)
2021. jún. 30. 13:00
Igen szoktam, heti 2-3-szor. Nagyon jó kiegészítő a kardió tornák mellé.
3325. Judith-74 (válaszként erre: 3324. - Radírpók)
2021. jún. 30. 06:29
Szia Radírpók, köszi a választ. Ebben van valami igazság. A könyvet kellene modernizálni, fel frissíteni új színes fotókkal, valódi látványos eredményekkel , a gyakorlat sor ugyanúgy maradhatna, mert az a lényeg. Szerintem, így nagy sikere lenne, úgy mint a 80-90- es években.Te szoktál még callanozni?
3324. Radírpók (válaszként erre: 3323. - Judith-74)
2021. jún. 30. 06:02

Szia! Sajnos soha nem volt túl népszerűsítve, szerintem legtöbben a kék könyből "tanultuk" meg az alapokat.

Lássuk be, nem tűnik csábítónak a retro rémes fotókkal és a fellelhető videókkal is ez a helyzet. Pedig ez a torna alakformálás terén a legszuperebb, amit valaha is kipróbáltam nr.1

3323. Judith-74
2021. jún. 29. 20:00
Sziasztok, új vagyok ezen az oldalon és Callanetics fan. Sajnos a Callanetics mára már nagyon eltűnt. Sokan alig ismerik. Nekem a Callanetics nagyon bejön, mert a gyakorlatok lassuak és precízek. Tudja valaki a választ arra, hogy a Callanetics miért lett Out? Miért tűnt el ennyire? És inkább az ugra-bugra gyakorlatok most az In? Üdv. Judit
3322. michelle.r (válaszként erre: 3321. - Eganer)
2020. nov. 12. 22:17

Ezért nyergeltem át a Pilatesre. A Callanetics-ben már nem volt kihívás.


Az Intenset tényleg nagyon szuper. Nem is értem, miért csinálnak az emberek mindenféle ökör fogyókúrát, amikor elérhető, ráadásul ingyenes.


Super Callaneticshez valahol van egy könyvem, de nem találom ;)

3321. Eganer
2020. nov. 12. 22:14
Látom nincs itt senki rajtam kívül. Most kezdtem újra a callanetics tornát.20 hónapig nagyon keményen csináltam az Intensetet.Ott találtok étrendet is.Nagyon hatásos,önmagában is.Nekem nem volt csak 4 kg súlyfeleslegem,mind a hasamon,csípőmön.56 éves vagyok.Az kb.4 hét alatt eltünt.Étrendet hamar abbahagytam,mert nagyon lefogytam volna.A torna maradt.Mostanra picit meguntam,így 20 hónap után.Kb.20 éve calleneticseztem,akkor nagyon bejött.Most csinálom heti 3-4 x, mert a tornát nem szeretném abbahagyni,és az izomnövekedésből is elég.kedveltem régen is a calleneticset,de most nem kihívás a 100 ismétlés szám,mert edzésben vagyok.Nem dicsekszem,félre ne értsétek.Ha valaki tud szuper calleneticsből valami gyakorlatsort,azt nagyon megköszönném.Semmit nem találok sehol.Tornázni nem szeretnék menni csoportba,nem tudom megoldani időben.Légyszíves ha valaki erre jár,és érdemben tud segíteni,tegye meg.Aki meg gyorsan fogyni akar,az keressen rá az Intensetre,nagyon hatásos.
3320. jennyvagyok (válaszként erre: 3319. - Szerzsi77)
2020. máj. 20. 22:17
És milyen jól teszed! :)
3319. szerzsi77
2020. máj. 18. 17:26

Sziasztok!

Látom kicsit inaktív a fórum az elmúlt egy évben. :) Én ma kezdem újra a Callaneticset. Régen rendszeresen csináltam és szuperül éreztem magam tőle :)

3318. jennyvagyok (válaszként erre: 3317. - Borzolo)
2019. máj. 27. 21:04
Biztos javít rajta! :)
3317. Borzolo (válaszként erre: 3316. - Jennyvagyok)
2019. máj. 24. 13:11
Köszi. Remélem helyreteszi a fájós hátamat. Ha kicsit formásodok mellé az már csak a hab a tortán.
3316. jennyvagyok (válaszként erre: 3315. - Borzolo)
2019. máj. 21. 07:33
Szia Borzolo! A kék könyv alapján a legjobb! Hajrá!!
3315. Borzolo
2019. máj. 17. 14:06
Én hamarosan újrakezdem a tornát a kék könyv alapján. Cél a heti 2 torna (bár félő, hogy csak több részletben lesz időm megcsinálni, bár korábban is volt úgy hogy a hasizom gyakorlatok után leálltam és később folytattam csak).
3314. jennyvagyok (válaszként erre: 3312. - Knatali)
2019. ápr. 15. 20:24
Kedves Knatali! Ez a fórum tényleg leült, de azért kitartás, ne add fel! Én is úgy ismerem, hogy a gyakorlatok egymásra épülnek, ahogy a kék könyvben is van. Nekem az jött be annak idején, sajnos mostanában nem tudom csinálni, ezért nem vagyok itt aktív.
3313. knatali
2019. ápr. 12. 07:30
Hát ez a fórum nem akar menni...feladom :(:(:(:(:(
3312. knatali (válaszként erre: 3311. - C3646611eb)
2019. márc. 30. 08:43

Igeeen? És jó így? A kék könyv szerint úgy emlékszem,nem jó csak bizonyos gyakorlatokra fókuszálni ,mert az egy órás direkt úgy van felépítve,hogy egymásra kell épüljenek a gyakorlatok. De ha azt is Callan írta...ő tudja :D

Én még sose Callanoztam azelőtt,most találtam rá.

A te könyveid magyarul vannak? Én úgy érzem a csípő gyakorlatot nem jól csinálom még mindig,azért nem hat. Egyszerűen nem érzem,hogy ott dolgozna az izom. A csípős könyvedbe az "alap" csípő gyakorlatot elemzi ki,vagy van több is?

3311. c3646611eb (válaszként erre: 3310. - Knatali)
2019. márc. 28. 20:56

Szia Knatali😊


Köszi a választ. Én úgy csináltam, hogy több callanetics könyvem van, egy hónap ami a hasra épül , a másik ami a lábra , a harmadik ami a csípő és fenékre. Mindennap le van írva hogy mennyit csináljak. Naponta 11 gyakorlat van benne. Az első 5 nap nagyon kevés az ismétlések száma, de ahogy a napok telnek így mindig fokozódik. A könyvek 30 napos programot tartalmaznak. Szeretem csinálni, ha az eredményt is lehetne már látni. 🙈 De nem adom fel, mert jobb lett a közérzetet. Jobban érzem magam tőle .

Régebben csináltad már a callaneticst? Tehát újra kezdő vagy?

Kellemes estét és jobbulást kívánok neked. 😊


Ui. Remélem, hogy ez a fórum nem fog kihalni. Kár lenne

3310. knatali (válaszként erre: 3309. - C3646611eb)
2019. márc. 28. 09:33

Szia Judith :)

De örülök neked, már teljesen egyedül maradtam a fórumon és elkeseredtem .

Én most kezdtem el csak, ma lesz a 10. alkalmam. Túl nagy eredményt én sem tapasztalok még :S Feszesebb vagyok valamivel,ennyi:( Pedig már -1cm csípőt vártam :(

Én nem értek hozzá,de egyrészt az lehet,hogy nem jó ha mindennap csináljuk (sajnos én is mindennap csinálom ha van időm) ,mert nem tud az izom épülni. Másrészt én túl erőltettem szerintem az egyik lábam zsibbad egy részen és nem múlik el...:D:D Szóval azért óvatosan kell. Az anyagcseréhez szerintem nincs köze. A mozgásnak elvileg gyorsítania kell azt. Te hol tartasz óraszámban?

2019. márc. 26. 18:33
Sziasztok! Új vagyok itt. Szeretnék ebben a fórumban részt venni. Régebben csináltam a callaneticst. Remekül éreztem magam tőle. Jó alakot formált. De ez már nagyon régen volt. /Amikor ez divatba jött. / Most megint újra elkezdtem, január óta, de nagyon lassan látszik az eredménye, pedig folyamatosan csinálom minden nap. Mozgékonyabb és hajlekonyabb lettem tőle, az igaz. Diétával vegyítem, de mintha az anyagcserém le állt volna. Igaz, le ment 2-3 kiló január óta, de nagyon döcögve. Tudna nekem valaki segíteni, hogy mi lehet az oka? Előre is köszönöm 😊
3308. knatali
2019. márc. 20. 11:25

Sziasztok!

Ti,hogy álltok? Inspiráljatok már légyszi :D:D

Radírpók köszönöm :) Hát nem is tudom erőltetni "sajnos" mert olyan egy merev bebetonozott tagjaim vannak,hogy alig bírok mozogni. Én olyan hajlékony sose leszek. A csípő gyakorlat lenne nekem a legfontosabb de valamiért azt érzem,hogy nem jól csinálom. Nem a farizmot érzem dolgozni és nekem nem billen automatikusan fel a lábam hátul mikor "előre tolom "a csípőt. Pedig a könyv szerint kéne.

3307. Radírpók (válaszként erre: 3304. - Knatali)
2019. márc. 19. 21:40
Nem kell erőltetni. Az elején mindenből csak annyit csinálj, amennyi jólesik. És ez nem is időre megy ☺.
3306. Radírpók (válaszként erre: 3303. - Knatali)
2019. márc. 19. 21:36
Nincs szükség a szuperre, hidd el nekem 😊. Elég, ha a "sima" gyakorlatokat megtanulod.
3305. ildikek
2019. márc. 19. 15:51

Sziasztok!


Én is újrakezdő vagyok :) Próbálom az egy órás alapprogramot minél többször megcsinálni. A Ditrói Mária féle szinten tartó dvd-ről vélemény? Hétköznap csak hol a comb hol a has részt tudom megcsinálni.

3304. knatali
2019. márc. 19. 13:11
Ma nem volt időm végig csinálni az 50perces programot. Akkor így nem is ér semmit? 40 percig jutottam,rohannom kellett valahova. A könyv szerint ha jól emlékszem csak akkor lesz jó az eredmény ha pontosan úgy és az egészet végigcsináljuk.
3303. knatali
2019. márc. 19. 08:05
30 év...pfff akkor te mindent tudsz:) Heti legalább 4re gondoltam én is. A Ditrói alap dvd-t vettem meg. Ezt gondoltam egy darabig,aztán megvenném a supert. Még 100ig nem tudok mindenben elmenni szóval elég ez most szerintem. Eddig egy alkalmon vagyok túl,próbálom kibírni,hogy ne méricskéljek legalább 1 hétig,de még a tükröt is kerülöm:D Így látványosabb lesz az eredmény,ha lesz :)
3302. Guruljka
2019. márc. 18. 19:40

Jó bizony, hogy "lett élet", én elfelejtkeztem róla.

Más a gépen is tavaly óta, letöltöm megint a könyvet.

3301. Radírpók (válaszként erre: 3300. - Knatali)
2019. márc. 18. 19:22
Az alakod meg fog változni, az biztos. A callaneticsben az is jó, hogy akár már 1-2 hét után is látható eredmények vannak ☺. De ehhez heti legalább négyszer kell tornázni. Szerintem. Ezt csak azért mondom, mert kb 30 éve vagyok callan szerető, hol abbamarad, bizonyos esetekben, hol újra elkezdem. De mindig nagy nagy sikerélmény 😊
3300. knatali (válaszként erre: 3299. - Radírpók)
2019. márc. 18. 09:21
Jaj de jó,lett élet:D Köszönöm :) Nekem 90%ban csípő bajom van. Valamennyire kiáll a csontom is ami kilöki a hájat. Összességében egyátalán nem vagyok kövér 170cm 61 kg. De a rajtam lévő összes zsír csakis a csípőmön,combomon van természetesen :( Akkor az ott lévő háj lehet,hogy eltünik? Nekem elég lenne 2-3 cm is,már teljesen megváltozna az alakom.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook