Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
45069. szmöre70 (válaszként erre: 45068. - Szilvi70)
ma 05:22
Nyugi...minden rendben lesz..😊
45068. Szilvi70 (válaszként erre: 45067. - Suzy2)
tegnap 19:29
Szia Suzy, nekem már csak 5 nap és irány a kórház már telik a börőndöm, de még annyi mindent el kell intézzék. Csütörtökön megyek altatóorvoshoz meg EKG -ra, vigyázok ne hogy megfázzak. Még annyira nem parázok. Remélem minden rendben lesz❤️
45067. suzy2 (válaszként erre: 45066. - Tim70)
tegnap 19:12
Akkor jó,azt hittem már eltüntem az éterben...ha itt vagytok irjatok,kivel mi történt,hogy vannak a frissen műtöttek,illetve műtét közelében lévők?Nekem december 03-án lesz a méheltávolításom...Puszi mindenkinek
45066. Tim70 (válaszként erre: 45065. - Suzy2)
tegnap 16:52
Én is pont ezt figyeltem, szerintem a jó időt még mindenki kihasználta a hétvégén.😀💖.
45065. suzy2
tegnap 16:47
Sziasztok,mi történt ,hogy két napja nem látok hozzászólást?
45064. Katonca (válaszként erre: 45063. - Szilvi70)
nov. 10. 21:24
Gondolhatod milyen nehéz dolga van... Az apja után gondolom sok bírálója van, meg irigye. De nemsokára neked saját tapasztalatod lesz, milyen szakember. Sok sikert! :*
45063. Szilvi70 (válaszként erre: 45061. - Katonca)
nov. 10. 21:21
Kedves Katonca! Eddig én is ezt tapasztaltam, mindig elmondta kertelés nélkül a diagnózist, alapos volt, és nekem sem tűnik anyagiasnak, de én azt is hallottam hogy megosztó személyiség a kórházban, sztem sokat dolgozik, lehet ebben szakmai féltékenység is. Bízom benne aztán majd meglátjuk. Szép estét neked❤️
45062. Katonca (válaszként erre: 45057. - Diti1968)
nov. 10. 20:32
Várjuk Diti a beszámolódat, kívánom hatásos legyen a problémádra a kezelés!
45061. Katonca (válaszként erre: 45055. - Szilvi70)
nov. 10. 20:30

Kedves Szilvi!

Úgy gondolom jól döntöttél. Nem illik az apjához hasonlítani, de mégis ezt teszem. Jó hírű ő is, akár csak az elődje. Azt mondják alapos, türelmes, és nem pénzéhes. Remélhetőleg műteni is jól tud. Dolgozott Angliában meg Németországban is.

45060. bry (válaszként erre: 45029. - Kajszi72)
nov. 10. 17:12
Szia Kajszi, és Yallah. köszi hogy írtatok. Hajnalban egyedül nagyon ijesztő tud lenni egy tisztasági betétnyi vér... Kivették a méhnyakat is, csak a hüvelyem maradt, amin keresztül műtöttek. Nem tudtam elmenni a dokihoz, Budapestre kellett volna autózni Balatonról.... , de az orvost felhívtam, őszerinte belefér még kicsi vérzés, ha nagyon véreznék akkor menjek be a helyi ügyeletre, ezt tanácsolta. Na ezt pont nem akarom, jövő héten lesz a 6 hetes kontroll, kivárom. Hogy megnyugtassam magam, bejelentkeztem egy hasi ultrahangra. Holnap elvégzik délelőtt. Megtudom, hogy helyükön vannak-e a varratok, és egyúttal a többi belső szervem állapotát is. Most is hőemelkedésem van, de már nem vérzek, valami nagyon halvány váladék van a betétemen, de szerencsére minimális. Igazad van, ha idegeskedem, nem gyógyulok, remélem holnap kicsit megnyugszom. Jobb lenne nem egyedül lenni a műtét után itt a világ végén, egy erdő mellett.... talán túl óvatos lettem és kicsit félős. Persze a vér az vér, akármilyen kevés. Bocs.... túl hosszú voltam.... :-) Évek óta olvaslak benneteket, de csak most volt aktuális, hogy bekapcsolódjak a beszélgetésbe. Szép estét Nektek.
45059. Diti1968 (válaszként erre: 45057. - Diti1968)
nov. 10. 16:46
Helyesbítek, szerdán este megyek!
45058. Tim70 (válaszként erre: 45057. - Diti1968)
nov. 10. 12:40
Szua Edit! Mindenképpen várjuk a beszámolódat 😀. Üdv:Timi 💖
45057. Diti1968
nov. 10. 12:28

Kedves Lányok!

Egy hetes Augmentin szedés után negatív lett a hüvelyváladék tenyésztésem, szóval hétfőn este megyek az első intimlézeres kezelésemre!

Ha érdekel valakit megírom a részleteket és a tapasztalt változásokat!

Üdv,

Edit

45056. Diti1968 (válaszként erre: 45045. - Suzy2)
nov. 10. 12:27

Kedves Suzy!

A méhnyaknak több funkciója is van, ezért ha maradhat, akkor maradjon! Egyrészt nem engedi megrövidülni a hüvelyt, másrészt az azt rögzítő szalagok tartják a helyén a többi belső hasi szervet.

Igaz, évente járni kell rákszűrésre, de szerintem több az előnye, mint a hátránya.

És igen, egy jó orvosnál van némi beleszólása a betegnek, hogy milyen műtéte legyen, legalábbis lehet kérése és az orvos majd elmondja, hogy kivitelezhető-e és javasolja-e?!

Legyél talpra esett és kérdezz bátran a dokidtól!

Üdv,

Edit

45055. Szilvi70 (válaszként erre: 45051. - Katonca)
nov. 10. 05:28
Szia Katonca, az Orosz Gábor fog műteni, de gondolom nem egyedül, én mindhárom gyermekemet még az édesapjánál szültem és amikor Ő nyugdíjba ment, akkor a Gáborhoz mentem mindig rákszűrésre, a kis műtéteket is Ő csinálta, lelkiismeretesnek érzem. Igazából még a főorvos úr volt szimpatikus, de én nem vagyok ugrálós típus, maradok a beváltnál. Még ilyen nagy beavatkozásom nem volt soha.Remélem nem csalódnom!😍
45054. Katonca (válaszként erre: 45052. - Kajszi72)
nov. 10. 02:54
Én is. :)
45053. suzy2 (válaszként erre: 45052. - Kajszi72)
nov. 9. 22:36
Köszi Kajszi,elolvastam.:)
45052. Kajszi72 (válaszként erre: 45046. - Suzy2)
nov. 9. 22:07
Szia. Olvasd el ezt, nagyon jól le van vezetve a teljes és a részleges közti különbség. [link]
45051. Katonca (válaszként erre: 45050. - Szilvi70)
nov. 9. 21:25

Kedves Szilvi!

Székesfehérváron műtöttek engem is egy éve, megkérdezhetem ki fog operálni? Ha nem akarod a nevet kiírni, privátban is megírhatod. Kíváncsi lennék, kinek adtál bizalmat.

45050. Szilvi70 (válaszként erre: 45040. - Balogh Zsani)
nov. 9. 20:20
Szia Zsani, köszönöm a bátorító szavakat, engem is Fehérváron fognak műteni. Szeretnék már két héttel öregebb lenni😍
45049. suzy2 (válaszként erre: 45048. - Ritti77)
nov. 9. 19:56
köszi szépen Ritti
45048. Ritti77 (válaszként erre: 45042. - Suzy2)
nov. 9. 19:47
Szia. Nekem fél éve volt chrobak műtétem laporoszkopiával. Azóta jól vagyok. Hosszú volt a gyógyulás. Azóta havonta van egy kis barna maszat féle egy napig. És ennyi. Semmi fájdalmam sincs ugyanúgy dolgozom és nevelem a gyerekeim. Sőt nem vagyok olyan fáradt mivel nincsenek a nagy havi kiverzesek.bizakodok hogy később sem lesz más bajom... Ott belül. Kitartás! És pozitív gondolatok!!!
45047. suzy2
nov. 9. 18:05
jaaa,és nálam a petefészkek maradnak.
45046. suzy2
nov. 9. 18:03
Bocsi ,folytatom.Azonkívül előfordulhat akár havonta menstruáció jellegű vérezgetés.Én igy közel 48 évesen,4 gyermek szülés után,szeretném,ha már nagy hasi műtétem lesz,kizárni ezeket a dolgokat.Lehet,h nincs igazam,mi a véleményetek?Számítok Rátok.Megmondhatom az orvosnak mit szeretnék?Vagy keressek más orvost,őt is kérdezzem meg?Akinek Chrobak műtéte volt mit tapasztalt?Köszönöm szépen Szép estét :)
45045. suzy2
nov. 9. 17:57
Kedves Ditti,köszönöm válaszod.Vannak sajnos kétségeim és kérdéseim a Chrobakkal kapcsolatban,próbálok tájékozódni,és gondolkodom rajta egyfolytában,bár nem tudom a betegnek lehet e kérése ,beleszólása a műtéti technikával kapcsolatban?marad a méhnyak,tehát nem zárjuk ki,méhnyak-rák kockázatát.
45044. Diti1968 (válaszként erre: 45042. - Suzy2)
nov. 9. 15:35

Kedves Suzy!

Nekem Chrobakom volt, de a petefészkek is mentek, szóval nálam semmilyen vérzés sem volt azóta. Ha maradnak a petefészkek és még aktívak, akkor lehetséges hogy lesz valami kis jelzés értékű mensid, de ez sem mindíg van így.

Üdv,

Edit

45043. Szuszi65 (válaszként erre: 45041. - Balogh Zsani)
nov. 9. 08:36

Kedves Balog Zs

Köszönöm válaszod. Én szerettem volna visszamenni 2 hét után dolgozni, de így bő 3 hét távlatában be kellett látnom hülye ötlet volt. Nem tudtam volna, gyorsan elfáradok, le kell feküdnöm olyankor egy kicsit.

Hát ezzel még várnom kell. Ügyfélszolgálaton dolgozom, ha pörgős a nap, azt tuti nem birnám még.

Mikor kezdtél el emelgetni, hajolni?

Jövő héten megyek kontrollra, meglátom mit mond a doki. De 4 hétig ő is eltiltott attól, hogy menjek dolgozni.

Így utólag be kellett látnom, komolyabb ez, mint én gondoltam. Igaz laporos műtétem volt, a kinti kis hrgek már alig látszansk, de bent ugyanaz történt.

Remélem te jól vagy.

45042. suzy2
nov. 9. 08:10
Sziasztok ,hát túl vagyok az eü.küreten,sajnos nagyon stresszes nap volt tegnap,mert délután kettőig nem történt semmi,akkor jött le az én Dokim,hogy megpróbál 2 nagyműtét közé bepréselni...na végül is megtörtént,,nagy fejfájás,és kevés vérzés kíséretében,alapvetően,ki lehetett birni...A nagy műtét időpontja december 03.Szövettantól függően Chrobak műtétet javasol a Dokim.Mi a véleményetek ?Akinek ilyen műtéte volt megosztaná velem ,mik a tapasztalatai?Kicsit tartok tőle ,h a méhnyak marad,és lehet hogy menstruáció szerű vérzés is??Köszönök szépen minden segítséget ,szép napot,a frissen műtötteknek gyógyulást kívánok :)
45041. Balogh Zsani (válaszként erre: 44923. - Szuszi65)
nov. 9. 00:23

Szia Szuszi65 ! Nekem ugyanez a mütet volt juni 4 en. Mire vagy kivancsi ? Kerdezz...en 6 hetig voltam tappenzen.

pedig irodai munkat vegzek..a szuras meg a 4. honapban is elöjött icipicit....most mar nem...

Mensesem nincs 5 honapja....nem is hianyzik..irj ha van kerdes

45040. Balogh Zsani (válaszként erre: 45012. - Szilvi70)
nov. 8. 23:40
Kedves Szilvi70 ! Az ebredestöl ne felj. Nekem 5 nögyogyaszati mütetem volt. 2000 ben rögtön gyermekem születese utan. Hirtelen. De legalabb nem kellett heteken at elöre felnem, mert nem tudtam hogy mi var ram.2003 ban a masodik gyermek születese utan ugyanez törtent. 2005 ben mehszajplasztika. Ez az elsö 3 altatas Szekesfehervaron volt. 2015 ben polipok, mar itt ajanlotta a Nemetorszagi magyar föorvos a meheltavolitast. De meg nem ereztem a dolgot megfelelönek.Es iden juniusban a reszleges meheltavolitas. En siras nelkül indultam. 44 eves vagyok, 5 honapja nem verzem. Nagyon jo ez igy.Ebredes mind az 5 alkalommal okes volt, egyszer ebredtem hogy sirok, de en se tudom miert.( 2005 )Az idei ebredes volt a legviccesebb, mert nök es ferfiak is voltak az ebredöszobaban, es egy ferfi nagyon butakat beszelt.Nekem is ez a forum adott rengeteg batorsagot.Köszönöm Lanyok.Sok batorsagot kivanok, es biztos az ebredes utan az ember tele van infuzioval.Ugy ebredtem, hogy vegre tul vagyok rajta. Te is igy leszel.Naprol napra jobb lesz kicsit..kitartas
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook