Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
46407. yallah2 (válaszként erre: 46388. - Ritarita70)
tegnap 19:25
Béres Actival Max! Multivitamin!
46406. Adri2 (válaszként erre: 46391. - Editke3)
tegnap 15:27

Kedves Editke!

Szerintem itt sok embernek erőt ad a történeted.

Csodalatos emberek vesznek körül.

Biztosan meg fogsz gyógyulni.

Jobbulàst kívánok neked!❤️

46405. Johara (válaszként erre: 46401. - Ritarita70)
tegnap 14:14
Ha vitafer vaskészitményt szedsz az nem okoz székrekedést. Nekem a krauterblut szirupot ajánlotta a háziorvosom, ami szintén nem okozott székrekedést.
46404. Ritarita70 (válaszként erre: 46390. - Editke3)
tegnap 14:12
Köszönöm kedves Edit
46403. Ritarita70 (válaszként erre: 46391. - Editke3)
tegnap 14:12
Elolvastam megràzó! Nagyon nagy benned a hàla, és a pàrod is fantasztikus, ez a. Szeretet meg kell, hogy gyógyítson. Lehet nem hamar, de még lesz!!!!
46402. Ritarita70 (válaszként erre: 46393. - Johara)
tegnap 14:09
Köszi ma nagyot sétàltunk 15 ször pihentem. Csak a végén görcsölt be a hasam. Aztán fekvés délután ez lesz! Az a vàlaszodat!
46401. Ritarita70 (válaszként erre: 46389. - Johara)
tegnap 14:06
Köszönöm de félek a székrekedés től!
46400. Ritarita70 (válaszként erre: 46398. - Ágica45)
tegnap 14:04
Jó tanàcs: Cataphlam retard kapszula! A leghatàsosabb fàjd. Csillapito. Vigyél be egyet! Mi az estéket ezzel éltük túl.Nagyon jó! És nyugodtan szedjél frontint v. Xanaxot előtte nap. Segít! Nem kell a fakírsàg ide! A vérnyomàsod is jobb lesz. Mert ha azé magas nem altatnak. Türelem.
46399. Ritarita70 (válaszként erre: 46396. - Kajszi72)
tegnap 13:59

Hàt Kajszi! Tegnap D vitamin 1800 ma Bkomplex folsavval ahogy ajànlottàtok.1000 Ft. C vitamin. 1500. Sejt szintű regeneràlo antioxidáns.9600.és még a betét is marad!!! Körömvirág kenőcs 2500. A sebre,kötszer 1200, hashajtó tea (körömvirág. ) 760, kúp 1500, fàjd. Csillapito forte

2600. Ilyen gazdag vagyok hogy a hàla pénzről ne is beszéljünk. Tuti mi?

46398. Ágica45
tegnap 10:46

Sziasztok Lányok!

Ma túlestem a műtét előtti kivizsgálásokon. Vérvétel, mellkas röntgen, Ekg. Még a műtét előtti héten vérvétel+aneszteziológiai konzultáció lesz. 28 nap még a műtétig, már nagyon várom, hogy túllegyek rajta. A hasam akkora, mint egy ház. Jó lenne már megkönnyebbülni.

Mindenkinek szép napot kívánok!❤

Ági

46397. Ágica45 (válaszként erre: 46391. - Editke3)
tegnap 10:39

Kedves Editke!

Nagyon kemény megpróbáltatásokon mentél/mész keresztül, mind testileg, mind lelkileg. Remélem hamarosan a végére érsz. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked ehhez! Meg fogsz gyógyulni, csak erre gondolj!❤😘

46396. Kajszi72 (válaszként erre: 46394. - Ritarita70)
tegnap 10:32
Az emberlánya azt gondolja, hogy malackába rakhatja a betét meg a tampon és egyebek árát, gyűjtöget és vesz egy méregdrága bőrtáskát... 😁 De nem. Elkölti D vitaminra meg kalciumra és a sűrűsödő banyavizes mosásokra.😀
46395. Ritarita70 (válaszként erre: 46391. - Editke3)
tegnap 10:05
Erős nő vagy drukkolok neked! Le a kalappal!
46394. Ritarita70 (válaszként erre: 46392. - Kajszi72)
tegnap 09:43
Annyira szupereket írsz nekem. Puszi érte. A vàlaszaiddal kezdem a napom és erősít:) A lelki stressz az utólag szokott tarolni ez lehet a plusz fàradalom. Amin nem lehet ilyen gyorsan àtfutni, meg a klimaxom. Az odatesz engem. Paràzok hogy mi ez màr megint. Mert az is hullàmzik.
46393. Johara
tegnap 08:19
Kajszi nagyon jól összefoglalta én is így gondolom. Mérlegelni kell a mozgás milyenségét is. Sokan írtátok, hogy kerékpár, kocogás stb. Nem mindegy, hogy hüvelyi illetve hasi műtéten esett át valaki. A hüvelyi műtéteknél kifejezetten a gát erősítés a fontos, hiszen a hüvely nagy traumán esett át. A kerékpár és a kocogást még halasztanám hüvelyi műtéteknél. A pihenés és a vitamin pótlás elengedhetetlen. Amikor erőre kapsz akkor szép lassan visszatérhetsz a mindennapi életedhez. Jó levegő, séta a szeretteiddel mindennél többet ér. :)
46392. Kajszi72 (válaszként erre: 46388. - Ritarita70)
tegnap 00:28

Szia. Nem tudom hogyan zajlik egy napod, de ha gyengének érzed magad, akkor talán kisebb lépésekkel kellene haladnod és másfajta ritmust követned.

A biztonságérzet nagyon fontos. Ha szarul érzed magad és nyomaszt a gondolat, hogy a szabadban kell sétálnod előírt perceket, félsz, hogy nem bírod, benned van a mi lesz ha, akkor inkább maradj még lakáson, udvaron belül.

Ha otthon talpon vagy, teszel- veszel, totyogsz, mozgásban vagy, azzal is erősödsz. Megvan a biztonságérzet, ha pedig elfáradsz, feküdj le, pihenj, aludj egyet. Ha felébredsz indulhat az egész előlről. A testünk okos, tudja mire van szükségünk.

Erősödni a mozgás - pihenés kettőssel lehet.

Egy felépülés során először kevés az aktív idő, sokkal több az inaktív. Aztán ez kiegyenlítődik, majd irányt vált és napról napra nagyobb lesz az aktív aránya. De ehhez figyelni kell, hogy mit mond a testünk, és a legelső jelre irány a pihi.

Emlékszem, az első mosogatás után vagy másfél órát aludtam, úgy kipurcantam.😀 És állva ettem egy darabig, mert kényelmetlen volt ülni.

Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más a ritmusa, nincsenek sztenderdek, hogy mikor, mennyit kell sétálni, mikortól kell vagy lehet futkározni, biciklizni. Senkinek nem kell megfelelned, legyél bátran kicsit önzőbb.

Elhagyni nem fogod magad, attól nem kell tartanod, nem az a típusú ember vagy.

Ne sürgesd magad, az erőltetéssel csak hátrányba kerülsz.

A műtét stressz. Fizikai és lelki egyaránt. A pocakodban a szervek keresik az új helyüket, gyógyulnak a sebek, kint és bent. Még nem vagy kész, ez az út eleje, bármennyire is közhelyes. A vége jó esetben úgy 5-6 hónap múlva jön el.

Főzz jó kis húsos leveseket, pótold a vasat, totyogj amennyit bírsz, pihenj eleget, és szeresd a mackónadrágod!😀🌻 Kalap kakit!

46391. editke3
tegnapelőtt 21:24
Remélem a blogom majd sokatoknak segit! Rendszeresen irom! Nekem sajnos fájdalmaim vannak mai napig a műtétek vagy a daganat miatt...Kitartást nektek! [link]
46390. editke3 (válaszként erre: 46388. - Ritarita70)
tegnapelőtt 21:18
Céklalevet igyál! esténként pedig 1 dl vörösbort nagyon sokat segit! Persze házi bort!
46389. Johara (válaszként erre: 46388. - Ritarita70)
tegnapelőtt 20:37
Szia Ritarita! Mindenképpen vasat kellene még szeded. Műtét alatt sok a vér veszteség. Csökken a hemoglobin szint is ami gyengeséget fáradságot okoz. Jó lenne ha b vitaminos vaskomplexet szednél.
46388. Ritarita70 (válaszként erre: 46377. - Tim70)
tegnapelőtt 20:18

Ma màr sétàltam 35 percet két pihenővel és két vízivással. De dombra fel csak autóval.

Iszonyat gyenge vagyok. D vitamin T ajànlottak. C- T szedek.de mit lehetne még hogy megerősödjek?

46387. Ritarita70 (válaszként erre: 46386. - Tunder3)
tegnapelőtt 20:13
Szia nekem kivették a petefészkeket és a szövettani lelet mondta hogy cystás,göbös etc. De nem volt benneràkos sejt. Ez vigasz? Szerintem nem lesz gond. És ősi bölcsesség hogy elég akkor félni ha baj van. Minek előre.? Sokszor a félelem rosszabb mint a baj. Ràd férne a nyugalom. Próbàlj màst csinàlni olyan szép kint minden!
46386. tunder3 (válaszként erre: 46385. - Lisa35)
tegnapelőtt 20:02
Köszönöm a választ☺Nekem is méhnyakrák miatt volt a műtét.Most várom a vérleletet csináltak nekem is tumormarker vérvételt.Hétfőn megyek érte és az ultrahangra is.Remélem nem lesz semmi baj.Lelkileg eddig is nagyon megviselt minden😮Jobbulást☺
46385. lisa35 (válaszként erre: 46384. - Tunder3)
tegnapelőtt 16:14

Szia, engem 2017 őszén műtöttek. 1 petefészkem maradt a méheltávolítás után. Tavaly ősszel ciszták jelentek meg a petefészkemben. Jóindulatúnak látta ultrahangon. De azonnal csináltak tumormarkert. Ez a protokoll, mivel mehnyakrák miatt került sor anno a nagyműtétre.

Negatív lett az eredmény. Nemrég voltam a 3hónapos ultrahang ellenőrzésen és eltűntek, kvázi funkcionális ciszták voltak, amik a ciklussal jönnek-mennek. Hála... 👍🙏😊

46384. tunder3
tegnapelőtt 14:55
Sziasztok☺Volt valakinek itt petefészek cisztája? Nekem most derült ki.Fél éve volt teljes méheltávolításom.Eddig semmi bajom nem volt,két napja begörcsölt a hasamalja,elmentem orvoshoz ,hűvelyultrahang,ciszta van az egyik petefészekben.Ma voltam vérvételen,hétfőn hasi ultrahang😕El vagyok nagyon keseredve,volt màr valaki ìgy?Köszönöm a vàlaszokat☺Jobbulást mindenkinek
46383. bémarcsi (válaszként erre: 46382. - Yallah2)
tegnapelőtt 14:24

2011-ben volt hasplasztikám, de a köldök és a vágás közti terület érzéketlen maradt, de nem zavar...

Nekem a széklettel nincs gondom. Reggel szilvalekvár egy kanál, utána egy pohár langyos víz, napközben fél marék földimogyoró. Remekül karbantart.

46382. yallah2 (válaszként erre: 46376. - Kajszi72)
tegnapelőtt 13:02
Ja hát en sem foglalkozom vele. Csak hogy itt kérdezgetik a lányok, meddig érzéketlen a terület. Rajtam is van sok hely.😁😀😃
46381. Tim70 (válaszként erre: 46380. - Ritarita70)
márc. 19. 21:20
Csak óvatosan ami jólesik.💖
46380. Ritarita70 (válaszként erre: 46377. - Tim70)
márc. 19. 18:31
Köszönöm futni nem bírok de sétàlok majd napi 30 percet egyenlőre. Àllàs jobb mint ülni szerintem de nem tudom
46379. 76Anikó (válaszként erre: 46371. - Sziszialice)
márc. 19. 11:40
Szia! 17.-ém megyek be és másnap műtenek. Addig várok🙂🙂🙂
46378. Malacka85 (válaszként erre: 46375. - Kajszi72)
márc. 19. 05:32
Köszönöm a válaszodat,most már nagyon kíváncsi vk a mai napra..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook