Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


299. Gubóka (válaszként erre: 298. - 04e95f637a)
2010. okt. 23. 16:58

fél óra és kapsz egy újabb emailt :))


ha erőlteted meg vele magad, akkor szerintem simán. mert nem olyan durva mitnha mondjuk konditerembe járna az emebr azért..:D


én is csinálnám ma, de kijött rajtam valami nyavalya és hőemelkedésem van. de amint lesz félórám amikor nem vagyok rosszul neki ugrok :D

298. 04e95f637a (válaszként erre: 297. - Gubóka)
2010. okt. 23. 16:54

áhháá,értem! :)

Én ezt beiktatom,minden napra(történjen akármi) :))

297. Gubóka (válaszként erre: 295. - 04e95f637a)
2010. okt. 23. 16:54

most már nem cisnálom minden nap, mert zumbazok hetente 2X, plussz tartok egy piheno napot a héten azert.


az edzőkártyák erősítésre jók. azt mutatja meg hogyan tudod edzeni otthon a különböző izomcsoportokat.

296. veledjooo (válaszként erre: 293. - Hópárduc1992)
2010. okt. 23. 16:44
nekem is megvan, de neten is fenn van, letölthető asszem.
295. 04e95f637a (válaszként erre: 292. - Gubóka)
2010. okt. 23. 16:41

Okés,köszi a választ!

Mennyi időd szánsz rá naponta?


Milyenek ezek az edzőkártyák?

294. Gubóka
2010. okt. 23. 16:41
irtam privit:)
2010. okt. 23. 16:36
Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek meg van a callanetics könyv?
292. Gubóka (válaszként erre: 291. - 04e95f637a)
2010. okt. 23. 16:21

másoktól is ezt hallottam, nálam is az volt, h az első pár alkalom után nagyon látszott a változás. de igy drasztikusan, és azota azt tartom és formálom. állitolag utannamegint vagy egy kis stagnálás és utanna megint a változás :) hát remélem :D


szerintem ugy mukodik, h ha mondjuk nem edzett rendszeresen az ember és neki áll ennek akkor a szervezetet ért hirtelen "sokk" miatt hamar látszik. mondjuk én minden nap csináltam akkor.. közel 20napot végig, plussz RR otthoni edzőkártyák.


evéssel kapcs, eszek mindent, annyi különbséggel, hogy anasik és szénhidrátok reggel vannak és igyekszem kevesebbet, de nem tagadom meg magamtól a dolgokat :) ebéd délben uzsi is van aztan este 6kor vacsi utánna semmi. ennyit :))

291. 04e95f637a (válaszként erre: 290. - Gubóka)
2010. okt. 23. 16:03

ez komoly?Most olvasgatom a könyvet amit küldtél :)

Nemsokára nekiállok!


Amúgy miket eszel?Olvastam,nem kell mellette drasztikus diéta,no de mégis!Én úgy döntöttem,eszek továbbra is amiket szoktam,csak kevesebbet,és vacsit nem!Én biztosra akarok menni! :)

290. Gubóka (válaszként erre: 289. - Bellaxvita)
2010. okt. 23. 15:38

nekem az első egy hét után centik mentek le mindenhonnan. azota azt a szintet tartom, kicsit stagnálok..de se nem hizok, hanem feszesedik igyis a bőröm, csak nekem kell mellé már kardio is. gondolom :)


a bicikli nagyon jó kardiónak sztem ha heti 2X tekersz egy órát úgy hogy tényleg égjen a kalória az tökéletes lesz :)

2010. okt. 23. 15:23

sziasztok,lenne egy kerdesem:)

kinek mennyi ido alatt latszodott meg a callanetics eredmenye?

februarban megyek los angelesbe, szoval csucsformaba kene hoznom magam..sulyommal nincs sok gond, olyan 5-8 kgt mondjuk nem bannam ha fogynek, de a csipom es a derekam borzalmas...:( ja meg a combom is lehetne feszesebb..

szobabicikli + naponta callanetics jo lesz szerintetek?:))

288. Gubóka (válaszként erre: 287. - 0bb3b7d1fd)
2010. okt. 23. 12:14

a mozgást otthonra értettem :)


húh hát kiváncsi vagyok ha egyszer anyuka leszek h fogom tudni az időmet menedzselni :D nehéz lehet

287. 0bb3b7d1fd (válaszként erre: 282. - Gubóka)
2010. okt. 23. 11:23

nekem csak az itthon mozgás esélyes, mert 3 gyerkőccel vagyok itthon. 4 éves a legidősebb, 2.5 a középső, és 1 éves a legkisebb, úgyhogy gyakorlatilag lehetetlen eljárnom tornázni. Így is mindig elviszik a steplépcsőmet, amikor kellene..:-)

ma a férjem szerel fel rudat a falra (seprrűnyelet) egy szabad részen, úgyhogy a csípőgyakorlatok sem lesznek problémásak.

nekem dvd-n van zumba, ha még ledobtam pár kilót, azért előveszem.. a gyerekeknek ez tetszett a legjobban, a legnagyobb velem ugrált rá.:-D

286. Gubóka (válaszként erre: 284. - Zbeus)
2010. okt. 23. 10:15
nem cosdálom, hogy nincs időd úgy tornázgatni így..:) ha odafigyelsz az étkezésre kicsit jobban és amelett 1-2x megpróbálod besűríteni a hetedbe akkor is lesz eredménye vagy szintentart szerintem simán.
285. Gubóka (válaszként erre: 283. - 04e95f637a)
2010. okt. 23. 09:54

a skorpiók a legjobbéletmódváltók/fogyókurázok :) amit a fejükbe vesznek...:))


olyan másfélóra múlva megkapod az emailemet, csak ilyen sokáig csatol..

284. zbeus
2010. okt. 23. 09:53

hát sziasztok!!


Kitartás akinek még kell küldeni!

Én elkezdtem a kozmetikus sulit és a két kicsi mellett még nagyi segítségével sem fér bele a rendszeres torna..én meg már fél 10kor bele nem kezdek..örülök, h lélegzek.. és a kicsik meg már 6kor kelnek..ez van..

de ma megpróbálom ..most is a tételeket kéne kidolgozni de nem bírtam ki, h be ne nézzek!!

Sajnos itt a környéken nincs zumba.Pedig imádok táncolni, úgy felpörgeti az embert és jókedvű lesz.Tudom h kéne a callan mellé vmi pörgető sport is, már akinek van ideje és be tudja préselni.:-))

Szentendrére járok gyakorlatra a bodor udvarba.Ismeri vki?

Szép napot, jó sportot..

Én egyébként érzem a hatását, mindenki mondja, h egyek már!és a nacik is máshol szűkebbek, mint eddig..úgyhogy átalakul szép lassan a tested, ha csinálod, mégha nem is veszed észre.

2010. okt. 22. 22:19

Sziasztok!Elolvastam mindent amit eddig írtatok!Jól hangzik ez a callanetics! :)

Holnaptól kipróbálom!Az az igazság,tavaly előtt,nagyon szépen lefogytam,formálódtam futással!Viszont,azóta feljött rám durván 6-7 kg,és azt szeretném leadni,mozgással,és kaja odafigyeléssel!Ismerem magam,ha neki ugrok,és kitartó vagyok,hamar lemegy ez is! :)))

Mindenkinek kitartás!! :)))

282. Gubóka
2010. okt. 22. 21:30

én odafigyelek arra h mit eszek eléggé. bár ma vétkeztem, megettem egy zacskó chipset :S :D de egyszer-egyszer belefér. vacsi ma ugysincs mert zumbaztam este, utánna meg nem szeretek enni. csak zabkorpás rantottat de az meg nincs most :(


mitválasszak: annyiban vigyázok h reggel korán reggeli kis tizorai délben ebéd uzsi es vacsi. és a sorrend reggel eszek fehérkenyeret péksutit amit akarok, ha megkivanom a ccsipszet akkor bemynomom, de ezt max délig.. este semmi nassot nem engedélyezek :) szóval én igazából a sorrendet cseréltem csak fel. fogyni fogyókurával nem szeretnek, hanem csak mozgással, mert már csak pár kiló van rajtam. és ahhoz h az onnan menjen le ahonnan én szeretném nem fogyokura kel. elég az odafigyelés :) életmódot váltottam, röviden összefoglalva :)


kriszti: (bocsi h röviditelek:P) tesom kiskorátol tancolt. én sose, ő a hattyuk tava, én meg az elefánt a porcelán boltban :D darabos a mozgásom és nem is tudom mindig csinálni a dolgokat. :DDD

beszélgettem ma erről óra után a lánnyal aki tartja, mondta h alkalmanként 1-2 uj zene van csak, és h 4-5 alkalom után már megjegyzem annyi majd a koreográfiakat h márlehet arra figyelni h minnél szebben táncosabban csináljam. szoval van remény :DD szerintem menj el előben egy üórára ha van lehetőséged mert nagyon megéri!! teljesen feldobodok töle és le is faraszt

281. 0bb3b7d1fd (válaszként erre: 277. - Gubóka)
2010. okt. 22. 17:48

A Zumba nagyon jó, de én ahhoz koordinálatlan vagyok..próbáltam pedig.:-)

a hasnál sajnos a kajára is oda kell(ene) figyelni..de nekem sem mindig megy. Kardió sem árt, de neked ez a zumbával simán megvan.

280. 0bb3b7d1fd (válaszként erre: 279. - Mitválasszak)
2010. okt. 22. 17:45

én figyelgetem, mit eszek, de szeretek enni, szóval nagy diéta nincs. Ha már este nem eszi degeszre magát az ember, az már jó kiindulás.:-)

no meg nem rossz ötlet egy nap kiírni, miket eszeünk..de minden egyes kekszet, csokikockát is bekönyvelni. Lelombozó, amikor este szembesültem azzal, mennyi kalória csúszott le szinte észrevétlenül.

2010. okt. 22. 16:16
Sziasztok! Torna mellett arra is vigyáztok, mit esztek? Gondolom, ha már kg-ban is van -, nm csak cm-ekben...Rendszeresen olvasgatlak titeket, hiszek is a tornában, de még nem kezdtem el...Azért nincs kedvem, mert sokáig tart tanulmányozgatni...Nem is a torna maga, hanem a gyakorlatokhoz szóló írásokból van sok...
2010. okt. 22. 12:53
Sziasztok!Hol találok videót a neten erről?
277. Gubóka (válaszként erre: 276. - 0bb3b7d1fd)
2010. okt. 22. 07:18

másnapra el is múlt. visszaállt a "rendesre" azóta maradt. ugyhogy lehet h ez ilyen anomália volt csak..:D de nem baj, azóta több derkat csinálok biztos ami biztos.


nekem nagyon fura volt az utóbbi két alkalommal, mikor meg volt teljesen eltünt a hasam, sokkal kisebb voltam, elfogytam kb :D amikor vége lett BUMM pár napig. pont forditva ahogy eddig..kivancsi vagyok most mi lesz :D


én ma zumbázni megyek, ugyhogy nem nagyon lesz callanetic vagy csak kis lightos valamikor délelött kora délután, a zumba elég gyilkos egy dolog :D

2010. okt. 21. 19:59

Mielőtt megjönne, mindig nagyobb a derékbőség...nem mostanában esedékes? a vízvisszatartás maitt ilyenkor rémes dolgokat lehet mérni. Tapasztalatból mondom..:-D

én ma walk aerobicozni fogok, holnap megint Callanetics.

275. Gubóka (válaszként erre: 274. - Szmelinda15)
2010. okt. 20. 21:06

hát én kétségbe estem. megmértem a derekam és ha jól emlékszem nagyobb 2centivel. mivan????:DD mindent ugyanugy csinalok mint eddig...


ez szivenütött :S szenevd itt az emebr aztan stagnál aztán meg ez is. ma olyan extra derekazást csináltam h ihajjacsuhajja..holnap megmérem megint..:D

2010. okt. 20. 20:26
Én úgy hallottam hogy egy bizonyos idő után az ember stagnálni kezd, majd megint beindul a változási folyamat. Én is stagnálok már két hete :), de az a szerencse hogy pluszba még nem jött vissza semmi.
273. Gubóka (válaszként erre: 272. - 0bb3b7d1fd)
2010. okt. 20. 08:17

megnyugtattál akkor :))


megijedtem, hogy azért stagnálok mert , hogy így nem jó. mondjuk a két dvd-t összesen 3-szor csináltam meg..utánna igy csináltam és müködött. lehet csak hozzászokott a szemem a dologhoz és nem evszem úgy észre.


nekem két napja izomlázam van, de ugy h két napja nem is tudtam tornazni mert hétfőz zumbázni voltam és majd megdölgöttem :))de szuper volt nagyon.


de ma mindenképp tornazom majd.

2010. okt. 19. 23:11

Szerintem jól csinálod, a sorrend megvan. Azt hiszem, úgy írta Callan, hogy fontos, hogy sorrendben csináljuk a gyakorlatokat, mert egymásra épülnek. Fokozatosan dolgoztatják meg rétegről-rétegre a mélyizmokat. A dvd-t én sem szeretem, a könyből csinálom. Van benne egy lista, azt kitettem a falra, Kövi Szabolcs zene bekapcsol, és kezdem is.:-)

mai egy óra is megvolt, megint érzem minden izmomat (meg a hájat is, szerintem).:-D

271. Gubóka (válaszként erre: 270. - 0bb3b7d1fd)
2010. okt. 19. 21:08

ez érdekes dolog. mondjuk én nem a dvd-t csinálom. mert nem tetszik a tampója, hanem:


- először kar 100X

- derék (ez az oldal hajolgatásos) 100-100X

- hasizom ( a négy féle 100-100X)

- vádli 100x-100x

- comb 100x-100x

- fenék 200x


tehat en se a programot csinálom, és kiagyom az ilyen köztes mozdulatokat h hajolgassunk meg levegozzunk meg fejkörzés. de használ. mondjuk most stagnálok egy kicsit egy ideje de nem aggódom :)


vagy szerintetek nem jó ha igy cisnalom? :SS

2010. okt. 19. 20:16
Callan szerint nem...és fura, de eddig, amíg külön csak hasaztam, nem éreztem semmit. Tegnap lement az egy órás program, és ma mindenhol izomlázam van, felkartól lábszárig. A hasamban is, szóval igaza lesz a könyvnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook