Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


419. Mira0512 (válaszként erre: 417. - Szmelinda15)
2010. nov. 10. 11:46
Én úgy gondolom, hogy olyan helyen lesz utána izomlázam, ahol mástól nem, tehát jó. Látványos eredményről még nem tudok beszámolni, mert vegyesen csináltam eddig vele a dolgokat, és valahogy hébe-hóba. De most arra is rákapcsolok, bár akkor sem fogom tudni azt mondani, hogy csak attól, mert nem csak azt csinálom. De érzés alapján abszolút jó!
418. Gubóka (válaszként erre: 416. - Mira0512)
2010. nov. 10. 10:37

csak popóra gyúrtam, fáj most elég keményen :))


lassan neki állok tornázni. este meg megyek zumbázni majd. végre egy jó nap :)

417. szmelinda15 (válaszként erre: 411. - Mira0512)
2010. nov. 10. 08:29
Valamit használ a leg trainer? Mert én is beszeretnék ruházni egyre.
2010. nov. 9. 23:51

Jenny, igen, én is így gondolom, felváltva tök jó! :)


Gubóka, akkor egész jó Vagy, én ilyenkor bizony már mindig fel szoktam hagyni a tornával...:S Csak a tanulás...:( Kitartást akkor! :)

2010. nov. 9. 21:46
Sziasztok! Én is régen jártam erre! De azért kitartó vagyok, és csinálom a calaneticset. De tegnap elkezdtem zumbázni! Amint olvasom, ezzel nem vagyok egyedül. Hiszen az itthoni torna tényleg elég unalmas, a zumba meg feldob. Ezután felváltva fogom csinálni a kettőt, azt hiszem kiegészítik egymást! :)
414. Gubóka
2010. nov. 9. 21:39

én callanetics alatt vagy sorozatot nezek vagy zenét hallgatok. mert néha tényleg uncsi h számolgatja az ember a lábemeléseket, meg mindent :)


tegnap nem tornaztam..ugyhogy most állok neki, de ma csak erősítés lesz. ajh lustulok lustolok, ez van akkor ha beindulnak a zhk az egyetemen..

2010. nov. 9. 16:54
Én is 3* csináltam, de a dvd-t.:DDD De azt is minden másnap, zumbával kombinálva. :) Most megkaptam a könyvet, abból is tökéletesíteni akarom az egészet. :)
2010. nov. 9. 16:47
Egy kicsit tényleg unalmas, bár én eddig csak 3x csináltam. Mégis megpróbálok kitartó lenni, mert én már elég sok mindent kipróbáltam minimális sikerrel:( remélem ez majd olyan eredményt hoz, mint amilyenre várok!
2010. nov. 9. 16:40

Sziasztok!

Én a hetet Rékával indítottam, és azt hiszem ma is az lesz a nyerő... Az a bajom, hogy a tornás szoba az a vendég szoba, ahol most mamám van, és ott van leg trainer, amit használtam eddig a callan egyes gyakorlataihoz... (rúdként)Tudom-tudom, nyilván mással is meg tudnám oldani. :S Tényleg az uncsiság a bajom a callan-el, pedig mikor csinálom tök jó érzés... Ti. hogy vagytok ezzel?

410. zani
2010. nov. 9. 16:06

Sziasztok! Régen jártam erre (aktív tagként, mert azért olvasgattam, ki hogy halad), bevallom szégyelltem is magam, mert elég rendszertelenül vettem elő a callaneticset. :( de vannak kifogásaim, mint mindig: beteg voltam, elutaztunk, piros napok, sok munka, stb... szóval kifogásokból sosincs hiány. DE újra itt vagyok, összeszedetten és motiváltan. (visszanéztem a fürdőruhás fényképeimet, ez elég inspiráló!!)

jelenleg éppen töltöm le a könyvet, köszi szmelinda15-nek hogy feltetted.

tegnap elkészítettem az előtte-utána fényképek 1. részét. :)

2010. nov. 9. 14:01
Sziasztok, 11 éve fogytam le ezzel a tornával febr.1-től máj-ra nagyon sokat, előtte dundi voltam, a nyárra meg már vékony. Aztán mivel nem figyeltem a kajára(4 nagy karéj kenyér vacsira szalonnával) meg nem is tornáztam, visszajött. Aztán szép lassan megint lement. Most 178 cm és 55-57kg vagyok. Munkahelyet váltottam, irodai ülő munkát végzek és bizony érzem, hogy jött föl rám 2-3 kg, bár a régi nadrágom még jó, de én érzem. Szoktam tornázni, ha időm engedi rékára, de most eszembe jutott ez a torna, gondoltam kipróbálom újra. Szerintetek mi a különbség a réka és ez között? Mondjuk hatékonyságban. Nekem a kék könyv van (ha még megvan) meg. Az az a könyv, amiről itt írtok vagy vegyek másikat?
2010. nov. 8. 10:58
Biztosan hat, engem az elején nagyon gyorsan formált, most pedig egy kicsit lelassult a folyamat, de az igazság hogy nem is csinálom olyan rendszerességgel mint régebben.
407. Gubóka (válaszként erre: 406. - 9a54129580)
2010. nov. 8. 07:58

Szija!


biztos lesz eredménye ha rendszeresen csinálod, de ha kiegeszited mással is pl pici erősítéssel meg odafigyelsz az étkezésre tuti használ :)

2010. nov. 7. 20:50

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani, hogy a sima Callanetics kb mennyi idő alatt hat? Nekem tényleg csak formálódnom kell, de azt nagyon. Most csináltam meg másodszor az 1 órás programot, és olyan heti 4-5 alkalommal szeretném ismételni. Mondjuk ilyen rendszerességgel 1 hónap múlva már lesz látványos változás?

2010. nov. 6. 21:42
Köszönjük szépen lányok! :)
404. Gubóka (válaszként erre: 403. - Veledjooo)
2010. nov. 6. 10:44
én most callanozok, aztan 6tol zumba. tényleg jot tesz a leleknek. remelem a testemnek is :D ma megyek 6odjára
2010. nov. 6. 09:08

Hello lányok... látom megy az alakformálás ezerrel! :))

Nekem a ma reggeli kimaradt (elaludtam), de délután pótolom. :)... és asszem egy kis zumbát is adok én is a testnek... és léleknek... :)))

402. Gubóka (válaszként erre: 399. - Szmelinda15)
2010. nov. 6. 08:29
én azt találtam ki, mert a negyediken lakunk lift nélkül, hogy majd tartok ilyen popó edzést, mikor csak felalá rohangászok a lépcsőn. :D olcsóbb az biztos. :))
2010. nov. 6. 08:26

Ide töltöttem fel, a password hogy letöltsétek: melinda


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
400. Gubóka (válaszként erre: 398. - Szmelinda15)
2010. nov. 6. 08:24

én szeritnem már átküldtem :)


tegnapelött volt callan, tegnap zumba, ma is zumba de fogok callanozni is. es ha minden jol megy a heten 4 zumbara megyek :D

399. szmelinda15 (válaszként erre: 369. - Gubóka)
2010. nov. 6. 07:40
Egy sima kicsike női stepper. Van olyan kötél is hozzá a karjaid megtornáztatására. Szerintem kezd a fenekem formálódni tőle, úgy vettem észre.
398. szmelinda15 (válaszként erre: 375. - 768904cf2f)
2010. nov. 6. 07:37
Én próbáltam, átküldeni, de yahoo-n vagyok és ott nem enged csak maximum 25 mb-ot, de valaki adott egy más ötletet, azon dolgozom éppen, hátha sikerül.
397. Mira0512 (válaszként erre: 396. - Gubóka)
2010. nov. 4. 21:27
Oh nem, én azt vettem észre, hogy mikor nekiállok keményen edzeni, valami közbejön...Valamilyen sérülés, ami persze az edzéstől független. De minimum egy betegség, mint most is...:O
396. Gubóka
2010. nov. 4. 17:04
most megyek tornazni, kezdek lustulni...veletek nem szokott olyan lenni ha latszik az eredmeny abbahagyjatok? :S :D miota latszik az eredmeny kevesbe tornazom najj :D
395. Gubóka
2010. nov. 4. 14:08
akiknek nincs meg a könyv irjanak még 9 letöltésig áttudom küldeni azonnal! utanna masfel órát várni kell :))
394. Gubóka (válaszként erre: 393. - Mira0512)
2010. nov. 4. 14:07
töled nem kaptam levelet. küldjed gyorsan!
2010. nov. 4. 12:58

Sziasztok!

Szmelinda én is elküldtem az e-mailem, sajna nekem sem jött át. :( Vagy nekem nem is próbáltad?


Most én is ismét belelendülök, végre meggyógyultam nagyjából! :) Azért látom, Ti sem csak a callaneticset csináljátok. :)

392. Gubóka (válaszként erre: 391. - Bögre)
2010. nov. 3. 19:18
nem minden nap ovlt az össszes dehogyis :DD egyik nap kardio masiknap callan +RR vagy csak ez vagy csak az. ha ezt végig nyomnam minden nap az össezset egymas utan 2 nap utan meghalnek lehet :DD
391. bögre (válaszként erre: 390. - Gubóka)
2010. nov. 3. 19:06

Atyavilág!

Ez nekem egész napra kitartana!

Kiváncsi lennék, hányra járnék dolgozni? :)

390. Gubóka
2010. nov. 3. 15:36

minden nap igen +kardio + RR edzökartyak +étrend odafigyeles :)


en a szekbe kapaszkodok a rudas feladatnal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook