Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


269. 3f54929e3a (válaszként erre: 268. - 3f54929e3a)
2010. okt. 19. 18:22
Ha csak a haserösitö gyakorlatokat csinalom akkor is el tudok erni latvanyos eredmenyt?
2010. okt. 19. 18:10
Ha csak a haserösitö gyakorlatokar csinalom a callaneticböl akkor is el tudok erni latvanyos eresmenyt?
2010. okt. 19. 16:07

Hajrá, sok sikert mindenkinek!!!


Én mindennap 500 lépést teszek a taposógéppel(ez kb 15 perc, de szerintem ez igen kevés), majd kb 20 perc callanetics. Ez hetente vagy 3-4-szer csinálom. Remélem mire itt lesz a nyár, átváltozom teljesen.

2010. okt. 18. 20:26
Azért nem 18 évet...:-) de 13 évesen vették meg otthon a könyvet, én meg kipróbáltam. Minden évebn volt pár hónap, amikor csak ez ment, de sokszor elcsábultam más, divatosabb tornákra. Azóta született 3 gyerkőcöm, és már az anyagcserém sem az a viharsebes, mint volt, a hasam pedig elég kritikán aluli:-). Most Rékázom is, meg walk aerobic is megy.
265. Gubóka (válaszként erre: 264. - 0bb3b7d1fd)
2010. okt. 18. 20:20
18 éve húúúúú :)) és ebből mennyit tornáztál? nem semmi. :))
2010. okt. 18. 20:13

Sziasztok!


Régi újrakezdő callanetics-rajongó vagyok, immár 18. éve (most vagyok 31).

Jönnék én is, együtt könnyebb a torna is.

Ma kezdtem újra az 1 órás alappal (kék könyvből), két hétig mindennap fogom csinálni.

263. Gubóka (válaszként erre: 260. - Zani)
2010. okt. 13. 20:40
a lényeget kihagytam, jó pihenést neked !! :)
262. Gubóka (válaszként erre: 260. - Zani)
2010. okt. 13. 20:39

megy ott le a kiló és a centi :) ügyesvagy :))


a mell miatt ne aggódj, nekem is "hivatalosan" centiméter szerint két centi lement, de tömörödött..mert a karmozgatásos gyakorlat gondolom ott is megmozgatja a dolgokat es ezért nagyobbnak tunik hiaba ki

261. Gubóka (válaszként erre: 260. - Zani)
2010. okt. 13. 20:39

megy ott le a kiló és a centi :) ügyesvagy :))


a mell miatt ne aggódj, nekem is "hivatalosan" centiméter szerint két centi lement, de tömörödött..mert a karmozgatásos gyakorlat gondolom ott is megmozgatja a dolgokat es ezért nagyobbnak tunik hiaba kisebb elvileg :DD


nekem ami még mindig gázos a csipőm. de nem is oldalt hanem hátul a fenekem felett..tudod mire gondolok. oldalt mar nincs szinte semmi, de az alig moccan meg..gondolom a nagy farizommal van összektöttetesben és ahhoz h az lemenjen a fenekemet kell ezerrel szadizni. hat hjaj :)) nehez dolgozk ezek.


én kb 2-3 kilot fogytam, lehet már 3,5 is van. ugyhogy nem adom fel, most a esti filmezgetes elötti bonusz popó és csipő torna jön :)) azt hiszem megszallott lettem..

260. zani
2010. okt. 13. 20:24

Grat a kitartó és eredményes(!) munkádhoz!

az én jelenlegi helyzetem: -1 kg, mellbőség -2 cm :( , derék -2 cm, csípő: -1 cm.

nem vagyok egyébként elégedett magammal, mert a tervezetthez képest nem csinálom rendszeresen.

emellett az eredmény most veszélyben van mert holnaptól 4 napot wellnesselünk... de tervezem a fitness termet is látogatni! :)

259. Gubóka
2010. okt. 13. 11:17

Mi a helyzet lányok? csendes a fórum!! Mindenki tornázik? :))


Jelentem a torna eredménye nagy tetszést váltott ki barátomnál :)) Úgyhogy ez ösztönzőleg hatott eléggé.


Most fejeztem be a supert, és a RR edzőkártyákat. alig élek. :D


írjatok majd, hogy álltok !!

258. szmelinda15 (válaszként erre: 252. - Fjodora)
2010. okt. 6. 16:00
Szerintem teljesen mindegy az eredmény szempontjából. A könyvben az a jó hogy sok magyarázat is van benne, és szerintem a képek segítségével könnyen el tudod majd sajátítani a gyakorlatot. És ha dvd-re szeretnél tornázni, sok letöltési lehetőség van az interneten.
257. fjodora (válaszként erre: 256. - Zani)
2010. okt. 5. 14:32
köszönöm. sokat segítenél a könyvvel is. az adatlapomon szerepel az email címem, arra küldheted!:D
256. zani
2010. okt. 5. 12:19
jaj félrenyomtam, a 262. hsz fjodoranak szántam.
255. zani (válaszként erre: 253. - Gubóka)
2010. okt. 5. 12:15

egyetértek, leírva elég nehéz elképzelni, hogy hogyan kell egyáltalán elhelyezkedni egy gyakorlathoz, nagyon fontos a testhelyzet ahhoz h hatékony legyen (azt mondják akik profik, én nem tudok érdemben nyilatkozni, mert kezdő vagyok) és ehhez kell látni is. legalábbis én vizuális vagyok. de nem dvd-re tornázok, mert az nem az én tempom.

az írásos-fényképes anyag letöltésében tudok segíteni, videot nem tudom. ha csak a mozdulatokat akarod látni akkor lehet h a youtube-n is van.

254. fjodora
2010. okt. 5. 09:07
Szia Gubóka! Köszönöm a válaszod! Esetleg tudsz valamilyen oldalt ahonnan le lehet tölteni magyar nyelvűt?
253. Gubóka (válaszként erre: 252. - Fjodora)
2010. okt. 5. 08:18

szia!

igaz nem engem kérdeztél :) , de szerintem először mindenképpen egy dvd-t nézz meg hogy hogy vannak a gyakorlatok. mert utánna sokkal könnyebb a feladatokat megcsinálni akár a könyvből, akár fejből.

252. fjodora (válaszként erre: 251. - Szmelinda15)
2010. okt. 4. 19:57
Szia! Most olvastam először a callanetics-ről. Szeretnék neki fogni... Arra lennék kiváncsi, hogy a könyvet szerezzem be, vagy valamilyen dvd-t, ha a dvd-t akkor melyiket. Válaszodatelőre is köszönöm
251. szmelinda15 (válaszként erre: 250. - Gubóka)
2010. okt. 4. 16:23
Kb én is így vagyok, ha magamra nézek semmi változást nem látok...
250. Gubóka
2010. okt. 4. 10:25

kár h nem fotoztam le magam elötte. eszembe juthatott volna :) mert már hozzászokott a szemem, és lehet h nem úgy látom a változást.


lehet hétvégén majd fotózok én is :D

249. zbeus
2010. okt. 4. 10:13

Én is tornáztam terhesen, de ugye az orvos véleménye a döntő!De a lábemelésektől nem hiszem h nagy probléma lelhet, ha a sok hasizmot esetleg kihagyod és másra koncentrálsz..??:-)

Jó tornázást mára akinek lesz alkalma..én megpróbálom..

szmelinda: neked vki más csinálta a képeket??ugye?

én is kíváncsi lennék magamra..

248. zani (válaszként erre: 245. - Sysy66)
2010. okt. 4. 08:59
terhesen bármilyen torna előtt orvosi engedély kell, és meg kell várni a kritikus 12. hetet. általánosságban egyébként a torna ellenjavallatati: láz, vérzés, görcs, nyitott méhszáj, fenyegető vetélés, fenyegető koraszülés. de minden esetben az orvos véleményét kérd! persze ő nem fogja ismerni az egyes mozgásformákat, pláne nem a fitnessz trainereket, de azt meg fogja tudni h te tornázhatsz-e.
247. sysy66 (válaszként erre: 246. - Gubóka)
2010. okt. 4. 08:58
értem én az 5. honapban vagyok de a multkori uh n az volt hogy a méhlepény lenn van megtapadva, azota eltelt két honap remélem feljebb ment
246. Gubóka (válaszként erre: 245. - Sysy66)
2010. okt. 3. 21:46
a kazettan elmodnják h a 3hónapot meg kell várni, és kikérni a doki véleményét. sztem ha ha szeretnél tornázni akkor kérdezd meg a dokidat h melyik terhes tornáról mi a véleménye! Tesóm olyan 4 hónapos és ő a rubint réka terhes tornát csinálja. (engedéllyel persze :))
245. sysy66
2010. okt. 3. 21:28
terhesen nem lehet ilyet ugye?
244. zani (válaszként erre: 242. - Szmelinda15)
2010. okt. 3. 21:03

HŰŰŰŰ úgy tűnik érdemes ezt a mozgásformát komolyan venni :)

köszi, kellenek az ilyen megerősítések!

243. Gubóka (válaszként erre: 242. - Szmelinda15)
2010. okt. 3. 18:28
túrót nem égbekiálltó :))
242. szmelinda15 (válaszként erre: 235. - Vfruzsi)
2010. okt. 3. 17:33
Nézd meg az adatlapom. Ott láthatod a változást, amit elértem kb szűk 4 hét alatt. Nem olyannyira égbekiáltó a változás, de jóval több a semminél.
241. Gubóka (válaszként erre: 240. - Szmelinda15)
2010. okt. 2. 20:23

túlerőltetni magad semmiképpen sem szabad.

én is azt csinálom, hogy megnéztem a videón, hogy vannak a gyakorlatok, aztán akkor csak úgy magamba videó nélkül. meg utánna erősítek külön még.


taposógép az jó lehet nagyon, az volt az amire sose tudtam ráérezni konditeremben, h h is kéne :DD

240. szmelinda15 (válaszként erre: 239. - Gubóka)
2010. okt. 2. 13:49
Hát most nincs időm mindennap tornázni, de az elején mindennap csináltam és csak azt értem el vele hogy túlerőltettem magam. Így most csak hetente kb 3-4-szer tornázom és a változás így se marad el. Én kialakítottam magamnak egy saját programot és azt csinálom. Volt egy taposógépem is, két napot használtam, de már egy hónapja a szervizbe van nagy szerencsétlenségemre. Mikor megjavítják akarom felváltva csinálni a callanetic-szel. Én is nyárra át szeretnék teljesen formálódni. Sok sikert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook