Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Body-art, pilates, callanetics vagy jóga? fórum

Body-art, pilates, callanetics vagy jóga? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 23. 21:44
A bikram az nagyon jó. Másfél óra 40 fokban. Az emberbnek még a fejbőréből is ömlik a víz. Én arra járok.
2011. márc. 23. 13:17
ha fogyni akarsz, és tetszik a jóga, akkor jó választás lehet a bikram jóga vagy az agni jóga is. az utóbbit itt lehet elérni: www.atmacenter.hu, a bikramot nem ismerem, csak hallottam róla, de kb. ugyanaz lehet, mint az agni.
14. Jucus70 (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2011. márc. 23. 10:35

Teljesen igazgad van. Csak "lusti" voltam arra, hogy mindet kipróbáljam.

Köszi lányok a sok hasznos tanácsot. majd beszámolok, hogy melyik milyen.

Szép és boldog napot nektek !

Jucus

13. bettike0930 (válaszként erre: 11. - Jucus70)
2011. márc. 21. 11:52

Szia!


Lesz Bp-en Nivea Fitness Tour.

Ott ki tudsz próbálni sok mindent.

[link]


Regisztrálni kell hozzá.

12. emagdi (válaszként erre: 11. - Jucus70)
2011. márc. 21. 11:00

a body art is hasonlít a jógára.

de szerintem menj el, és próbáld ki:) a legjobb, ha arra jársz, ami neked a legjobban tetszik, amire a legszívesebben mész:)

2011. márc. 21. 10:56

Nagyon köszönöm a sok-sok választ. A body-art-ról hallottatok már ? Az melyik mozgásformára hasonlít ?

Én is a pilatesre és a jógára gondoltam. Itthon szoktam jógázni, de szeretnék eljárni valami mozgás-stúdióba és azért Tőletek kértem tanácsot, mert a Hoxán senki nem fog becsapni és olyan dolgokat dícsérni, amit nem kell.

Megnézem a callan fórumot is. Köszi szépen Gubóka.


Igazándiból néhány (kb 6) kg-otszeretnék leadni, de a fogyókúrával nem merek kísérletezni. Ha elkezdek fogyni azonnal az arcom nyakam, mellem tűnik el. Ahol kell, ott marad. Bezzeg mikor hízom, érdekes módon nem az arcom nyakam mellemm vonalára jönnek a kilók. Meg vigyáznom is kell a reflux miatt. Meg pajzsmirigy problémáim is vannak (alulműködés), ezért kúszott rám fel néhány ? kiló.

Mindenkinek puszi és köszi.

2011. márc. 21. 09:14
vagyok*
2011. márc. 21. 09:13
Szia! Én callaneticsezem és pilatesezek, nagyon látványos változásokat értem el. A callan fórumban is ott vagy ha van kérdésed irjal nyugodtan, video keresésben is tudok segiteni szivesen :))
2011. márc. 21. 08:58

Pilates.

Nagyon sokat vett Joseph Pilates a jóga elemeiből, de mégis lendületes az egész. Egyik gyakorlat a másikba fut.

Nagyon kemény tud lenni.

2011. márc. 21. 08:48
callanetics-et és jógát próbáltam, nekem a jóga vált be. persze ez is lehet megterhelő, ha rendesen csinálja az ember ;) igaz, nem kell rögtön a legkeményebbel kezdeni. szerintem egy kezdő hatha jóga tanfolyammal érdemes elkezdeni az ismerkedést a jógával.
2011. márc. 21. 08:43
A pilates nem rossz! Hetente kétszer csinálom és bizony igazán hatásos tud lenni annak ellenére, hogy lassú mozdulatok vannak benne!
2011. márc. 21. 08:38
Nekem a pilates vált be mindig is :o)
2011. márc. 21. 08:32
Én régen jógáztam, a többit még nem próbáltam, bár a pilates érdekel :))) A jóga sztem nagyon jóóó, bár én akkor nem diétáztam, szóval a fogyás szempontjából nem tom mennyire hatékony, de az bizti, hogy totál kikapcsol :)
2011. márc. 21. 08:31

Szia:)


Szerintem ezek közül mind szóba jöhet attól függően,neked melyik jön be mozgásilag:)

2011. márc. 21. 08:26
Sziasztok, ki mit javasol testformázásra, néhány kiló leadására, ami nem olyan megterhelő ?
2011. márc. 21. 08:25
Body-art, pilates, callanetcs vagy jóga?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook