Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
32850. Haajni
júl. 13. 18:33

Április műtétem óta még meg van a jobb mellemben a keménység, olyan fél almányi.Hetente nézte a dr.

- majd lesz ez még lány is ! - elfogadtam.

De most voltam nőgyógyásznál, más okból, gondoltam megmutatom neki, hogy látott e már ilyen kemény gombócot / nem lehet látni, csak érezni / Szóval a dr. szerint vérömleny lehet, UH vizsgálat, lehet biopszia is ... :(

Most már nem tudtam intézni, mivel egy hónap múlva kerülök sorra.

De nyaralás után elmegyek maszek UH.

Amúgy minden szép is jó ;) Csak vagy egy nagy gombócom, majd kiderül mi is az....

32849. viva70 (válaszként erre: 32848. - Cumus)
júl. 7. 14:24
Köszönöm a választ.
32848. cumus (válaszként erre: 32846. - Viva70)
júl. 7. 14:01
Válassz egy orvost, aki tb-re müt (pl. dr Jósvay , Szt Imre Bp) és menj el hozzá . A többit majd közli veled az orvos, h mit kell beszerezned.
júl. 4. 10:24

Sziasztok!

Volt valakinek gondja a mellbimbójával?

Úgy értem, hogy Műtét utánni vérőmleny, részleges bimbó elhalás, elhalás?

Netán igen, megosztaná milyen volt, milyen lett?

Hogyan gyógyult be?

Köszönöm

32846. viva70
jún. 30. 23:34

Sziasztok! Egy ideje már fontolgatom a mellkisebbítést, és elkezdtem olvasgatni a fórumot. Nálam kizárólag tb. alapon jöhetne szóba, mert százezreket nem tudok rááldozni erre.

Kérdésem az lenne, ha tb-sen szeretném, hogy kell elkezdeni intézni? Azt már tudom mik a feltételei, csak a részletekkel nem vagyok képben.

Bármelyik dokihoz mehetek, vagy csak azokhoz, akik csinálják tb-re is? Illetve milyen egyéb orvosi igazolások kellenek hozzá? Kell-e a konzultációért fizetni?

Biztos van már több információ erre vonatkozóan a fórumon, de mivel sok a bejegyzés, nem tudok annyira alaposan végig olvasni mindent.

Köszönöm előre is a segítséget.:)

32845. KrisztiH (válaszként erre: 32832. - Haajni)
jún. 22. 17:13
Szia! Én 80 H-s vagyok. Szeptemberben lesz a műtétem. A doki azt mondta, hogy kb. C-D-s méretű lesz, ami fele akkora, mint most van. Te meg vagy elégedve a méretével? Nem lett nagyon kicsi? Köszönöm a választ. Kriszti
32844. klalala
jún. 20. 12:27
Sziasztok!Van e itt olyan akinek állami kórházban volt a műtétje?Mennyivel volt olcsóbb,mint a magán?Konkrétan implantátum kivétele érdekelne
32843. Asinel
jún. 15. 22:05
Bocsánat lányok, régen voltam erre. Az engedélyek megadva:)
32842. anita551 (válaszként erre: 32739. - Jávipa)
jún. 13. 21:14
Jaaj, de szörnyű, Úristen.
32841. Manka67 (válaszként erre: 32839. - Adri893)
jún. 11. 21:00
Bocsi nem 5%, hanem 0,5%
32840. Manka67 (válaszként erre: 32839. - Adri893)
jún. 11. 20:58
Szia. Voltam TB-s hasplasztika konzultáción és ott azt mondták, hogy a cicit akkor kisebbíthetik TB-sen ha a testsúly 5%-át le kell venni cicinként.
32839. Adri893
jún. 11. 16:42

Sziasztok :)

örülök hogy megtaláltam ezt a fórumot. Most regisztráltam. Az én történetem majdnem ugyanaz mint itt mindegyikőtöké.

29 éves lettem az idén, és már nagyon régóta érik bennem a gondolat hogy elmenjek egy mellkissebitő műtétre. Mindig sokkal nagyobb melleim voltak mint a többieknek, de ma sajnos egészségügyi problémám is van. És teljesen összetörök mikor meglátom magam a tükörbe.

Olvasom a sok hozzászólást, de megmondom őszintén megijedtem. Annyi rossz dolgot irtok le, gennyes sebek, lyukak stb.

A kérdésem az lenne h fehérváron vki tud vmi jó orvost?

Még nincs gyermekem, remélem hogy ez nem probléma. persze ez majd a konzultáción derül ki.

Illetve olvasom h a TB is van hogy támogatja. Attólfügg mennyit vesznek ki. Ennek hosszabb a várakozási ideje?

köszönöm a válasokat!

32838. Léna7711
máj. 14. 22:23

Sziasztok!

Még új vagyok itt, pár hét múlva lesz a műtétem, most jutottam el a tényleges döntésig. Mindig nagyobb mellem volt ami már tinédzserként is zavart, hogy mindig megnézik. Az első gyerek születése után egyszer már voltam konzultáción akkor azt mondták, ha még szülni szeretnék akkor inkább utána, ja és persze fogyhatnék is az arányok miatt. A második gyerekem már hét éves múlt, igazából örülök, hogy összesen 4 évig tudtam szoptatni. Természetesen nagyon megereszkedett és nagy, most 90F. Miután meglett az időpont, tb-s leszek , találtam rá az oldalra, nagyon sok hasznos dolgot olvastam . Különböző fázisokon megyek keresztül mindig mástól parázok nagyon, most abban kérném a segítségeteket, hogy mekkorára kellene műteni... az orvos azt mondta amilyet szeretnék D vagy C, szerinte le lehet venni felét... mivel tipikus alma alkat vagyok nagyobb has és mell, ezért attól félek ha kisebb , akkor aránytalan leszek nagyon, viszont ha már belevágok nem szeretnék fölöslegesen...nem tudom elképzelni hogyan néznék ki fele ekkorával .... pedig már rendelnem kellene melltartót is. Kérnem aki tud segítsen, esetleg aki nemrég esett át műtéten beengedne a naplójába ? Előre is köszönöm!

32837. tifani98
máj. 12. 23:55
Van valakinek tapasztalata hegkorrekcióval kapcsolatban?Injekcio és szteroid érdekelne inkább:)
32836. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 32835. - Balázs Krisztina)
máj. 9. 16:25

Dr Kovacs Ferenc Ágfalva.

Nála jobbat ilyen műtétre nem találsz az országban.

32835. Balázs Krisztina (válaszként erre: 32774. - Bubu32)
máj. 8. 15:21

szia Kriszta vagyok.

Engem minden érdekel ami ezzel kapcsolatos.Leginkább azt szeretnám tudni kit ajánlotok mint orvost.És hogy hol kezdjem a dolgot.

156cm magas vagyok és F-es melltarto kell:-((

Nagyon szeretnék már kisebb melleket,de sajnos eddig tartott míg rászántam magam.köszönöm előre is az összes segítséget

32834. Haajni (válaszként erre: 32833. - Asinel)
máj. 7. 22:09
Koooszi!
32833. Asinel (válaszként erre: 32832. - Haajni)
máj. 2. 22:23

Szia!

Gratulálok!:)

Igen természetes. Én anno mindig a hűtéshez folyamodtam olyankor, az sokat segített.

Továbbra is ilyen gyors gyógyulast kívánok!:)

32832. Haajni
máj. 1. 20:24

Sziasztok !

Április 11-én volt mellkisebbítésem. 85 G-ből lett D-s. Minden simán ment a kórházban, semmi fájdalom, nem is kellett csillapítás.

Most vagyok 3 hetes, de ez a nagy viszketés, és hogy annyit keményednek a melleim ! Mint a szoptatásnál, amikor a tej szétfeszített.

Ilyen kell lennie ?

A sebek alig vannak már, a bimbók körüli varratok még látszanak.

32831. Saccko
máj. 1. 08:03

Sziasztok! Helyzetjelentés: megvolt az első konzultációm Sobor Doktorral! Nagggyon szimpi volt a Doktor Úr, gyakorlarilag kérdeznem sem kellett vagy csak alig, mert elmondott mindent amutomatikusan magától. :)

Az előleget is befizettem, szóval nincs visszaút! Ősszel vágok bele, mivel vendéglátásban dolgozok, és már igent momdtam egy nyári munkára, ami május végén kezdődik. De így is alig várom már, és csoda egy érzés már most, pedig szó szerint pár tollvonáson kívül más még nem történt :)

32830. jávipa (válaszként erre: 32828. - Minili)
ápr. 16. 18:42

Ha jelentkezel a naplómba, akkor be tudlak engedni.

Igaz képet mostanában nem raktam...de amik vannak, azokon látszanak a hegek.

32829. jávipa (válaszként erre: 32828. - Minili)
ápr. 16. 18:28

Ami eszembe jut elsőre, hogy akit valóban zavar a melle nagysága, az nem a hegek miatt fog hezitálni.

Ez egyébként személyenként változó, hogy kinek milyenné alakulnak a hegek. Nekem közel 4 év után sokkal halványabb, mint műtét után 1-2 évvel.

32828. minili
ápr. 14. 22:18
Sziasztok! Tudna valaki segíteni abban, hogy milyen hegek maradnak a műtét után? Szeretném megcsináltatni, de ami képet eddig láttam, azon mind nagyon erős hegek maradtak még évek múlva is. Akinek van képe beengedne? Köszönöm szépen.
32827. Fügefa47 (válaszként erre: 32826. - Nikoletta70)
márc. 19. 19:30
Szia! Szerintem ez egyénfüggő. Én az Anita sportmelltartóját szeretem a legjobban, de van olcsóbb is ami kényelmes, azt a kórházba vettem. Érdemes a dokit is megkérdezni mit javasol, illetve szétnézni az üzletekben ha van rá lehetőséged. Jó ha van valamennyi pamut tartalma, ezt nekem az orvosom javasolta.
márc. 17. 14:29

Sziasztok! Olvasgattam sokat itt a fórumot és Nektek is köszönhetem, hogy rászántam magam a műtétre! Május 9-re kaptam időpontot.

Szeretném kérdezni,hogy milyen márkájú sport melltartót vettetek?? mert már sok fajtát hallottam, de hogy melyik a legjobb vajon??!

32825. Asinel (válaszként erre: 32824. - Saccko)
márc. 14. 12:32
Ez csak így lehet:)
32824. Saccko (válaszként erre: 32822. - Asinel)
márc. 13. 12:56

Szia! Én is imádom már most az egészet, pedig még több mint 1 hónap van. És ez csak 1 konzultáció :)

Remélem én is imádni fogom az új "magam" az elsö perctöl!

32823. Saccko (válaszként erre: 32821. - Fügefa47)
márc. 13. 12:55

Köszi a bíztatást! :)

Folyamatosan olvasgatok vissza, és tényleg sok jó dolgot megtudtam, amire nem is gondoltam.

De a legjobb érzés, hogy rájöttem nem csak én járok ebben a cipöben, és bizony jópáran átérzik, hogy milyen az amikor nem tudsz mit csinálni azzal a testrészeddel amit nem tudsz elfogadni. És jó érzés tudni, hogy van megoldás a problémára! :)

Örülök, hogy rátok találtam!!

32822. Asinel (válaszként erre: 32820. - Saccko)
márc. 11. 22:53

Szia!

Én nagyon szerettem minden percét a döntéstől a gyógyulás utolsó pillanatáig. Volt benne izgulás, várakozás, félelem. Az eredményt már akkor imádtam amikor észhez tértem és láttam hogy amit eddig nem tudtam elfogadni magamon az megváltozott.:)

32821. Fügefa47 (válaszként erre: 32820. - Saccko)
márc. 11. 11:57
Szuper! Az első lépést már megtetted. Innentől még vár egy pár lépés, de ezek csak segítenek, hogy jobban menjen az idő! Sok-sok türelem kell, de "rózsát" terem. Olvasgass vissza, ha van időd, sok kérdésre választ kapsz, amire nem azt pedig meg tudod kérdezni a dokitól. Engem pár napja műtöttek, még nem látom az eredményt, csak méretben, de már az érzés is csodás!!! Egyszóval hajrá! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook