Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


239. Gubóka (válaszként erre: 238. - Szmelinda15)
2010. okt. 2. 09:50

nah jó hallani ilyet :)) kitartó vagyok nagyon.

a hasam derekam, csipőm teljesen átalakult. meg a combom, és a hátsó combom ahová nem lóg le a fenekem :DDDD


amugy én a nyarat tűztem ki célnak. h nyárra már "beach-bodym" legyen. úgyhogy ez nalam életmodváltás, minden nap egy óra torna.


jövőhét pénteken találkozom 3 hét után a barátommal, jajj olyan kiváncsi leszek, hogy mit szól észreveszi-e :))


ügyes vagy szmelinda 15 óra az már tényleg jó sok, én is lassan elérem. Te minden nap tornázol? Csinálsz mellé mást is?


na bocsi h sokat irtam megitn csak izgulooook :D

238. szmelinda15 (válaszként erre: 237. - Gubóka)
2010. okt. 2. 09:18
Szerintem ez egyrészt azért van, mert mivel az izmot több zsírfelesleg borítja a problémás helyeken, az izomátalakulás nehezebben mutatkozik meg, mert eltakarja a "felesleges réteg". Kitartás kell, és az eredmény biztos nem marad el. Én 15 órán vagyok túl, a nadrágjaimon jól érződik a változás, de kilóban nem, de úgy tudom hogy ez így a normális.
237. Gubóka (válaszként erre: 235. - Vfruzsi)
2010. okt. 1. 19:50

szia!

én miota elkezdtem majdnem minden nap csináltam az alaptornát. (betegség miatt kimaradt pár nap most)


nálam elég hamar látszódott a változás. Szerintem ez súly,edzettség,és típus függő. Ahol nem volt feleslegem ott gyönyörüen látszik a dolog..ahol volt (vagy még van :D) ott kevésbé.. oda több energiát kell belefeccölni. De szerintem hatásos. Főleg ha mellé még csinálsz mást is.

236. Gubóka (válaszként erre: 234. - Zbeus)
2010. okt. 1. 19:46
végre meggyógyultam és ma ki tudtam próbálni a supert. hát huh, volt egy két feladat ami durva volt :D de tetszett nagyon. érzem h ez most jobban hatott. még egy kis RR edzőkártyás őrület lesz ma aztan mára ennyi :))
235. vfruzsi
2010. okt. 1. 17:02
Ti egy héten mennyit callanetics-eztek? mennyi után mennyit változott a testetek?:)
234. zbeus (válaszként erre: 233. - Gubóka)
2010. szept. 28. 15:37

Én a supert csinálom, nagyon szuper!:))

Attól van izomlázam..na kíváncsi vagyok!!

233. Gubóka (válaszként erre: 232. - Zbeus)
2010. szept. 28. 14:54

ma már sokkal jobban vagyok, ugyhogy lehet h késöbb fogok tornázni. meg most beszeerztem a RR edzőkártyákat ki akarom azt is próbálni majd.


super callaneticset csinalja valaki? én most probalom majd kimert az alap utan nincs már izomlázam.

232. zbeus (válaszként erre: 231. - Gubóka)
2010. szept. 28. 14:38

ja detto :-)))

de legyünk kitartóak, és örüljünk hogy a hasunk tutkó!ma is csinálod?nekem jön ki a tegnapi hatása..izomláz..

231. Gubóka (válaszként erre: 229. - Zbeus)
2010. szept. 28. 13:20
nalam van centiben változás valamennyi. de még szeretnek feszesedni én is. a hasam márszép feszes :) de a fenekem meg a hatso felső combom, ami nalam a legkritikusabb terület olyan lassan alakul. jo hat oda gondolom több idő kell. de akkor is!! :D
230. zbeus
2010. szept. 28. 09:42
fahéjt-fahéjat..??-
229. zbeus (válaszként erre: 228. - Zani)
2010. szept. 28. 09:41

Hát nem csodálom anyukádat..már megútálja majd a fahéjt és nem fog neked fincsi fahéjas almás sütit sütögetni..:-)))

Na én tudtam tegnap tornázni, mert persze felébredt a kicsi lánykám, de a kanapén visszaaludt..de a hasizomra soha nincs időm sajnos.de pont arra nem is kell..vagyis nem az a célzott terület..ma izomláz azért van hátul.

Akkor jobbulást a betegeknek és hajrá újra.A fejleményekről meg beszámolni ..

További szép napot.Lehet , h nálam sincs centiben változás, de jobban érzem magam a bőrömben.Mert fogyni nem is kell, csak feszesedni.

228. zani (válaszként erre: 227. - Gubóka)
2010. szept. 28. 09:33
jobbulást! hétvégén én is a lázzal meg a torokfájással küzdöttem úgyhogy én sem tornáztam. :( viszont legalább étvágyam sem volt. :)
227. Gubóka
2010. szept. 27. 20:33

nem mindegy h mennyit használsz belőle. én is oylan félve kisérleteztem ki :)) maxi 10cseppet hazsnalok, akkorpont azt erzem h áramlik a vér bennem de nem éget meg ilyesmik.


ma nem tudtam tornazni mert beteg vagyok : mondjuk nem is baj, mert anyukam panaszkodik a tömény fahej szagra, ami midnig torna utan van :))

226. zbeus
2010. szept. 27. 14:08

fahéj: haha

hát ezzel egyszer jól jártunk a tesómmal.Mi is csináltunk fahéjas krémecskét, jól bekentük magunkat és beültünk az infraszaunába..hát 5 perc múlva ordítva jöttünk ki és jéghideg vízzel locsoltuk egymást, kb. fél óráig szenvedtünk és az egész testünk égett!!!!durva volt..soha többet!

Úgy látszik mi az allergiások táborát erősítjük :))

225. Gubóka
2010. szept. 25. 10:43

sziasztok!


Hát a celofánolás vicces volt..zizegtem összevissza, nem tudom h jobb-e vagy nem. de sztem hanyagolom, engem zavart eléggé.


viszont van egy nagyon jó narancsbőr elleni receptem, ami feszesíti a bőrt. Én torna elött ezzel kenem be a sejhajom és a combomat, sőt a hasamat meg a karom is néha, hadd feszesedjen az is :)


íme a recept:

sima testápolóba (én babát hazsnálok) cseppentek 6-7 csepp rozmaring illóolajat 4-5csepp fahér illó olajat, és 6-7 csepp citrom olajat.


a rozmaring illóolaj: serkenti a vérkeringést,


a fahéj illóolaj melegíti az izmokat (vigyázzat ha sokat teszel bele piros lesz a bíröd!! allargiásreakciót vállthat ki!!)


a citrom illóolaj: erős összehúzó hatású.


ezeket az illóolajokat megtudjátok venni a kétbetűs drogériában is :) csak 100%os tisztaságú illóolaj a jó, mécsesbe valót nehogy valaki magára kenjen!! :D


ha kirpóbáljátok midnenképpen cisnáljatok elötte próbát a csuklótok belső felén. cseppentsetek 1-2 cseppet a bőrötökre és ha viszket vagy piros lesz akkor óvatosan.

224. zbeus
2010. szept. 25. 10:25

ha beírod , h super callanetics dvd, akkor biztosan dob ki olyan oldalt ahol meg tudod rendelni.Én rendeltem a netről.

Celofánolva?Hát akkor tényleg jó elszánt vagy.Én sajnos most hanyagolom :(((.Piros betűs napok és betegség, torokfájás...stb.

kár, de nem adom fel!!:-))

Jó tornázást mindenkinek, írjatok!!

223. Tempest (válaszként erre: 222. - Gubóka)
2010. szept. 24. 16:32
Lehet még kapni valahol ezt a dvd-t?? Hol keressem?
222. Gubóka (válaszként erre: 221. - Mitválasszak)
2010. szept. 24. 16:27

én az alap dvd-t csinálom, a héten szerzem be a super callaneticset. Úgyszoktam h cvcsinalom az alapprogramot és lestoppolom ott ahol többet szeretnék, kevesebbet csinálok ott amit kihagynék, de ugy is szoktam, hogy csak fejből a gyakorlatokat és akkor annyit amennyi belefér :)


és ma először celofánolva csinálom :DD nem tudom mennyire használ, de van egy narancsből elleni kotyvalékom (én csináltam) és állítolag igy nagyon hatásos. majd meglássuk :DD

2010. szept. 24. 16:09
Légyszi, áruljátok már el nekem, hogyan tornáztok??? Kinyissátok a könyvet és az első gyakorlattól az utolsóig végig csináljátok? Csak erre lennék kíváncsi...Most megnézem azt a diétakuckót is magamnak.
220. Gubóka
2010. szept. 22. 17:17
zu,bazok =zumbazok
219. Gubóka (válaszként erre: 218. - Zani)
2010. szept. 22. 17:17

egy hete kb de mindig is sportos alakom volt. sokat mozgok. (biciklizek, zu,bazok, meg callanetics) csak a nyári vizsgaidoszakban semmit nem tudtam és ezért felszaladt pár kiló, annak szeretnék bucsut inteni és visszaformálodni :)


amugy meg az elso alkalommal alig britam megemelni a labam..most tartok 7ik alkomnal talan (volt h ketszer is megcsinaltam egy nap)és most már emelegetem szépen. bele lehet hamar razodni.


sok kitartast neked, gondolj arra mindig fogynak a centik fogynak a centik :))

218. zani (válaszként erre: 217. - Gubóka)
2010. szept. 22. 16:58
úgy irigyellek h ilyen fitt vagy, biztos bomba alakod van. te mióta csinálod?
217. Gubóka (válaszként erre: 216. - Zbeus)
2010. szept. 22. 13:14

úgy csinalom. :) nem mondtam h egybe csináltam meg a 200at, pihennem kellett közbe meg lábat válltani. ha egybe meg tudnám cisnálni nem lenne szükségem tornara szerintem :DD


de köszönöm szépen amit irtál, amit viszont neha elfejetek a párhuzamosság. :)

216. zbeus
2010. szept. 22. 09:28

Na elszállt amit írtam..-áááá

szóval: Gubóka!Amit írni szerettem volna ,sokkal rövidebben.Jó tanács, nem beleszólás a tornádba!

Csak Callan írta a super c. könyvében,h csak hisszük, h nem tudjuk a medencénket még feljebb és feljebb billenteni!Nagyon kell akarni és hidd el sokkal kevesebbet fogsz tudni megcsinálni a lábemelésekből, ha próbálod a med. felfelé hajlítani és a válladat a lábad felé plusz a csípőd mindig a párhuzamos legyen a székkel vagy fallal!!

Ha ezekre nagyon figyelsz, hidd el nehezebb lesz sokkal!!

Próbáld meg..na???

szép napot..ma nekem is megint tonrázni kéne, de piroska jött..huhhhh

215. Gubóka (válaszként erre: 213. - Zani)
2010. szept. 21. 16:53
70-75 az szép nagyon. :)) én elsőre a láb emelésnél alig tudtam megemelni a lábam a földre kellett dölnöm..most meg már siman felemelem 15 centi magasra. mondjuk én elkezdtem durvulni, 200at csináltam ma reggel csipőre alig tudtam utanna menni... :DDD ott több a husi több kell h hasson :P
214. zani
2010. szept. 21. 13:04

aki callanetics programot keres: (könyv helyett)


[link]

213. zani
2010. szept. 21. 12:58

ELKEZDTEM!!

tegnap volt az első alkalom, megvan otthon nyomtatásban és van egy dvdm amit már pár éve kaptam csak az a baj h super-callanetics és nem mertem bevállalni h haladó szintről kezdjem. tegnap egyébként úgy csináltam h ment a dvd, mert kellett látnom a mozdulatokat, mert én vizuális vagyok. de mivel ez volt az első alkalmam, nem csináltam 100-at csak 70-75-öt.

nekem azért nem jön be a dvd-ről tornázás, mert nem az én tempómban csainálják (vagy nem csinálnak 100 ismétlést) de én még csak 60-70-nél tartottam amikor gyakorlatot váltottak.

most büszke vagyok magamra. :)

212. Gubóka (válaszként erre: 211. - Nagyreni)
2010. szept. 21. 07:19

nálam anyukám néha társul. de amikor egyedül csinálom akkor sokkal többet csinálok ahonnan szeretném h olvadjanak a centik. 100-200 között.


amikor nagyon unom, arra gondolok, hogy tünnek el a centik tünnek el a centik :DD


meg csináltam magamnak kis táblázatot, ahol pipálom ha aznap már megcsináltam. Ma kétszer kell, mert tegnap betegség miatt kimaradt. 20 napos a táblázat, mert 20 nap múlva találkozom a szerelmemmel. Es addig minden nap akarom csinálni, hogy majd jól elámúljon :))

211. nagyreni (válaszként erre: 210. - Tempest)
2010. szept. 20. 21:40

Biztos, hogy meg tudod csinálni egyedül is, esetleg próbáld meg dvd-ről.

Részemről egyébként minden tiszteletem azoké, akik otthon egyedül csinálják. Nekem van dvd-m, egyszer végigcsináltam, másodszor félig, harmadszor neki se álltam. Állatira untam magam egyedül:-)

210. Tempest (válaszként erre: 205. - Nagyreni)
2010. szept. 20. 20:04

Köszi, nekem Bp-en kéne, csak egy pár órát szeretnék, aztán talán menne itthon egyedül is. De kezdésnek mindenképp jó volna.

Ha valaki tud Bp-en jó callanetics oktatót szívesen veszem a tippet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook