Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


179. zbeus (válaszként erre: 178. - Egészségügyis)
2010. aug. 25. 08:41

Sziasztok!

Én is kb. 20 szor tornáztam már, de mindenki megjegyzi, h fogytam, pedig szerintem csak az alakom formálódott át.ÉN szeretem nagyon, de mint írtam a kicsi mindig felébred..tegnapelőtt is már a vége felé jártam, a csípőkörzésről lemaradtam..az brutális szeritnem!!meg a hasak..nekem ezek

DE múlkor csináltam egy Rub.Rékát és másnap menni sem tudtam, teljesen más izmaim fájtak mint ettől.Érdekes, tényleg máshol izmosít..

2010. aug. 25. 08:07

Sziasztok!


Lemértem magam. Eddig 10x csináltam meg a feladatokat. A derekamnál és a combomnál mértem 1 cm-rel kevesebbet. Remélem nem mérési hiba. Máshol ugyanannyi vagyok, de azt látom, hogy sokkal feszesebb mindenem. Van még valakinek újabb eredménye?

177. f60ebb6099 (válaszként erre: 175. - Egészségügyis)
2010. aug. 24. 08:59

A könyv szerint az sem baj, ha egy napon belül szétosztva csinálod meg a gyakorlatokat, csak csináld meg, ez a lényeg. Úgy is lehet, hogy felét reggel, másik felét délután vagy este.

Egyébként pedig nem kell minden nap tornázni, én is minden másnap callaneticsezek csak, hogy legyen ideje regenerálódnia az izmoknak, és hogy ne unjak rá.

176. Zsú1965 (válaszként erre: 175. - Egészségügyis)
2010. aug. 24. 08:36

Én hajlok az utóbbira. A fáradt izommal nem tudod jól kivitelezni a mozdulatot, akkor pedig nem úgy fejlódik, ahogy kell.

A karunk sem attól erősödik, hogy hullafáradtan lengetjük, hanem hogy pl. súlyokat emelgetünk. .... De én sem vagyok szakember, csak egy volt egészségügyis:))

2010. aug. 23. 21:07
tegnap olvastam az anatómia könyvemben, hogy ha elfáradt az izom, akkor hamarabb pihen meg, ha a pihi alatt egy másik izomcsoport dolgozik, mintha semmit nem csinálunk addig. Ezt azért írom,mert pl. ha a csípőizmoknál nem tudom olyan hatékonyan csinálni már (mert elfáradtam), akkor pl. áttérek hasizomra, majd újra vissza a csípőre. Nem tudom,hogy mikor várható jobb eredmény, ha kínzom magam és pl.mind a 4 fajta csípőgyakorlatokat egymás után végigcsinálom,de már csak félgőzzel a végén, vagy amikor elfáradtam akkor közbeiktatok mást és utána "újult" erővel folytatom. Szerintetek?
174. f60ebb6099 (válaszként erre: 172. - Mel82)
2010. aug. 23. 15:15
Letölteni szerintem nem igazán tudod, legalábbis nem tudok olyan emberről aki az elmúlt 1 hónapban sikerrel járt volna, iszont meg tudod rendelni a callanetics.hu oldalon, vagy a Líra könyvesboltban meg tudod venni.
173. zbeus
2010. aug. 23. 14:14

Sziasztok!

ÉN is kb. 2 hónapja kezdtem el a callan tornát, hát mondjuk közben semmi fogyókúra, ilyesmi..de érzem azt,h feszesebb lett a lábam, csípőm!

és sok aerobic után nem éreztem ilyen változást.De nagyon számít, h pontosan cm-re úgy hajtsd végre a mozdulatot, mint ahogy látod, vagy le van írva.

Nekem is van két kicsi gyermekem és sokszor elkezdem és mikor a felénél tartok, felébrednek..áááá

Mivel nekem is inkább a fenék , comb a fontosabb azt teszem előre.:-))

Úgyhogy engem is érdekelne, h csinálja vki így??

B

172. Mel82
2010. aug. 17. 20:06
Sziasztok!Ahogy olvastalak Titeket én is kedvet kaptam a tornához.Nekem fogyni nem igazán kell,inkább feszesedni,izmosodni,mert a fenekem, combom elég "plötty". Le tudom valahonnan tölteni a dvd-t?
171. bellaxvita (válaszként erre: 168. - Tornázó)
2010. aug. 17. 19:07

allitolag, ha a teljes programot csinalod valoban hatasosabb...

hat nem tudom, annyi biztos nalam perpill az 1 ora az kb. 2 orat vesz igenybe:D

170. ebba518fdb (válaszként erre: 166. - Vfruzsi)
2010. aug. 16. 20:49

sziasztok.. :)


én is a könyvből csinálom, de nem mindennap, hanem egy héten 2-3x, felváltva zumbával.. :)

nekem most nagyon látványos a változás, hirtelen sok fölös eltűnt rólam.. :) és ami külön nagyon tetszik, hogy többet izmosodtam ez alatt a pár hét alatt mióta csinálom, mint az az előtti hónapokban, amikor mást tornáztam.. :)

169. egészségügyis (válaszként erre: 168. - Tornázó)
2010. aug. 16. 20:22

Én ugyan még nem régóta csinálom, de ha mindennap a teljes 1 órát végigcsinálom, akkor másnap már nem tudom mindegyik feladatot olyan jól végrehajtani (fáradtak az izmaim). Én pont ezért úgy döntöttem, hogy két részre osztom (egyik nap az egyik felét, másnap a másik felét csinálom)Egyszer valahol olvastam, hogy az izmoknak szükségük van pihenésre is.

Kb. 6x csináltam meg eddig, centikben nem mértem magam, de már látok változást.

2010. aug. 16. 16:52
Kérdeznék valamit. A kék könyvben az áll, hogyha valaki csak a csípőgyakorlatokat csinálja, az nem ér semmit csak az 1 órás program. Régen csináltam az egy órásat de most csak a 4 féle csípő-fenék gyakorlatot csinálom. Fogyni nem akarok, csak a fenekemen, combomon formázni (lovaglóháj...)Tényleg nem fog érni így semmit???Kérlek, ne véleményeket, hanem tapasztalatokat mondjatok, azaz aki így csinálta mint én, mi lett az eredménye? Köszi!
167. egészségügyis (válaszként erre: 155. - Tempest)
2010. aug. 15. 19:07
a Ditrio féle dvd-n csak néhány darabot csinál minden gyakorlatból, de így is 1 óra. Ha mindenből 100-at akarsz, akkor állandóan meg kell állítgatni és számolgatni (pont ezt akartam elkerülni), így meg biztos lesz 1,5 óra legalább.
166. vfruzsi
2010. aug. 13. 22:08

Na, hogy álltok? M

Mennyi idő alatt hány cm-től cikerült megszabadulnotok?:)

165. bellaxvita (válaszként erre: 164. - F60ebb6099)
2010. aug. 13. 00:13
uuu jo, hogy mondod:) akkor nekiallok a konyvnek is.. nem az,hogy gyorsat szeretnek de mondjuk 1 honap alatt szivesen latnek mar kisebb-nagyobb valtozasokat:) dietanal is eleg inspiralo volt, hogy 3 het alatt 6 kg lement
2010. aug. 12. 21:30
Én hol DVD-ről, hol a könyvből csinálom. Ha mindenképp gyors változást szeretnél akkor a 20 perces sajnos nem lesz elég. Kell a 45 - 60 perc, meg hogy minden testrészt átmozgass. Persze a 20 perces se rossz, csak igy eléggé lassú lesz a haladás.
2010. aug. 12. 17:22

es ti a konyvbol csinaljatok?:)

megvan nekem az is, de eleg durvanak talaltam ezert az AM-PM 20 perces dvdt csinalom 7. napja minden nap, de nem erzek kulonosebben semmit, csak hogy a hasam kemenyedett.

162. ebba518fdb (válaszként erre: 160. - Bellaxvita)
2010. aug. 8. 20:48

szia.. :) én is nemrég kezdtem, de tényleg nagyon hatásos és látványos.. :) előkerültek már olyan izmaim, amiket talán még sosem láttam.. :) a derekamról is szépen megy lefelé (nekem is ott makacsolta meg magát legjobban a háj), és a ruháimon is érzem a változást.. :)


én heti 2-3x csinálom, és három hete kezdtem..

161. f60ebb6099 (válaszként erre: 160. - Bellaxvita)
2010. aug. 8. 18:13
Szia! Nekem a leglátványosabban a derekam formálódott vele, úgyhogy szerintem mindenképp hatásos! :)
2010. aug. 4. 15:43

sziasztok..most szeretnem elkezdeni tenyleg a callaneticset, jarok pilatesre mellette, meg futni is szeretnek eljarni... dietazom (atkins), amivel szepen mennek le a kilok es a hasam is mar egesz lapos:)

egy-ket kerdesem lenne.

mennyi ido alatt latszik a hatasa?

illetve jo-e a callanetics a "derekhajra"? engem az zavar leginkabb:(

2010. aug. 3. 08:08

hali Csajok!

ki hogy áll?csináljátok a tornát?én becsülettel csinálom a napi 20 percet a bíró icással felváltva.heti ötször.iszonyatosan jól esik, bár megmondom őszontén, a seggem úgy fáj....:-)ezek a z üléses gyaksik nagyon jók!teljesen más kezd lenni az alakom.


apropó, nem tudtok vmi hatásosat a comb külső/fenék alsó részén található (lovaglóháj) eltüntetésére?


amúgy ti akartok fogyni vagy csak formásodni?mert én 4 kilót le akarok dobni, igaz nem hamar hanem 3 hónap alatt.

158. d5bef942d7 (válaszként erre: 155. - Tempest)
2010. júl. 30. 21:09
Keress egy kezdő csoportot... elmész néhány órára, kijavítják a testtartást, és utána már önállóan megy... Én szülés után jártam callaneticsre (nemtom melyik szülésem után), azóta már az egyik gyerek 18, a másik 15, de a mozdulatok bennem vannak. :)
157. Tempest (válaszként erre: 156. - 2b9a946b07)
2010. júl. 30. 21:08
keresem, köszi
2010. júl. 30. 20:57

callanetics 10 hour challenge a dvd címe.keress rá!:-)

az a jó, hogy mutatja, milyen hibákat szoktak elkövetni.nekem tetszik.a ditrói mária félét nem ismerem.biztos hogy mindegyik jó.végülis ugyanazok a gyaksik, nem?

meg van egy olyan is hogy callanetics pm/am. ezek 20 percesek. ezek is jók.youtubon rajtavan, milen gyakorlatok vannak.

155. Tempest (válaszként erre: 154. - Rékaság)
2010. júl. 30. 19:35
Nem tudom, nekem az sincs meg csak gondoltam, hogy a szerző tényleg pontról pontra azt tornázza ami a könyvben van. Nekem a könyvből nehéz, sokáig tart hogy mindig olvasgassak meg számolgassak, azt gondolom könnyebb lenne dvd re tornázni, mert amúgy tényleg nagyon hatásos. Szóval többször nekiállnék ha lenne dvd-m arra jobban szeretek. Más dvd-im vannak azokra gyakrabban tornázok, pedig ez tényleg soknál hatékonyabb lenne, csak könyvből nem szeretem. A ditrói - félén a könyv egy órás programja van, úgy ahogy a könyvben?? És azt hol lehet venni?
154. rékaság (válaszként erre: 153. - Tempest)
2010. júl. 30. 19:16
A Ditrói Mária félével mi a baj? Ez amit Te mondasz hatékonyabb?
153. Tempest (válaszként erre: 149. - 2b9a946b07)
2010. júl. 30. 16:31
Nekem a könyv megvan, de nagyon szeretném a dvd-t de az eredetit, szóval amin Callan tornázik. Hogy néz ki , mi a pontos címe, hol vetted, vagy hol találom?
152. Zsú1965 (válaszként erre: 151. - Ebba518fdb)
2010. júl. 30. 16:16
Köszi, már alig várom, hogy meg legyen a könyvem.
151. ebba518fdb (válaszként erre: 150. - Zsú1965)
2010. júl. 30. 15:46
a könyvben van egy egyórás program, egy negyedórás és egy haladó (azt nem tudom mennyi idő).. :)
150. Zsú1965 (válaszként erre: 149. - 2b9a946b07)
2010. júl. 30. 14:20
Ezek a programok a könyvben vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook