Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


273. Shanox
2011. márc. 26. 11:20

Sziasztok!

Én is próbáltam már mindenféle csodaszert fogyókúrához, ami sosem vezetett sikerhez. De gondoltam belevágok..egyszeri próbát megér, persze tudom, hogy a reg enor alapjában véve mérlegtelenítés, de sokan írták h fogytak tőle. Van pár kérdésem ezzel kapcsolatban, ha valaki tud, kérem válaszoljon:


- Főiskolás vagyok, így a reggelim mindig szendvics formájában viszem az iskolába (otthon meg nem szoktam enni, miután 5:30-kor már elindulok). Mert ott nem megoldható, h kis dobozkában vigyek mindenfélét (meg mi mindenfélét vinnék?). Van pár percem bekapni egy szendvicset, mindig ezzel oldottam meg. Szóval első kérdésként azt tenném fel, h mit ajánlotok reggelire.. ? (Mert itthon gondoltam olyanra, h rántotta paradicsommal, meg virsli paradicsommal, pirítós.. és kb ez ki is fújt. XD)


- Ha abbahagom a reg enor-t nem fogok visszahízni tőle a duplájára, mint amit tegyük fel leadtam? Mert elég sok fogyókúránál ez van, h éhezteted magad, tornázol..nagy nehezen leadsz 5 kilot 2 hónap alatt és ha abbahgyod a következő hónapban 10-zel vagy több.


- A tej megvonásától félek, mert én heti szinten biztos iszok 4 pohár tejet, meg imádom a a natúr joghurtot. De hajlandó vagyok a "siker" érdekében megvonni magamtól. Cukrokat, sütit nem szoktam nagyon enni, nem vagyok édességmániás.

De a kávéval problémám van,mindig tejjel iszom, magába utálom.. esetleg kiválthatom pl. kókusztejjel a tejet..? :)


Hát most hírtelen ezek jutottak eszembe. :)

272. Zsadi27 (válaszként erre: 271. - Pethoevi)
2011. márc. 25. 13:14

meg paprikával és paradicsommal... :)

Most azon gondolkodtam, hogy lesütök egy adagot májjal. Meg disznótorost, összetrutymizni, hogy kence legyen. :)

271. pethoevi (válaszként erre: 270. - Zsadi27)
2011. márc. 25. 11:06
lila hagymával???:-)
270. Zsadi27
2011. márc. 25. 10:22

Sziasztok!

Tegnap este kicsit megcsúsztam... a céges szülinapozásnál bizony lecsúszott két korsó sör és egy szelet csokitorta. Félve álltam ma mérlegre, s lásd csodát, kevesebbet mutatott, mint eddig. :)

Mától drákói szigor vissza. Bár a zsíros kenyér kezd önmagában unalmas lenni... :)

269. Vikci. (válaszként erre: 268. - Hajnal67)
2011. márc. 24. 20:46
Szerintem hívd fel Szabó Szigfridet, ő dolgozta ki a Regenort. 23/416 719
2011. márc. 24. 19:37
sziasztok!!Mit tudtok ha az epeholyagom kivan veve mennyire hasznalhatom a regenort
267. Vikci. (válaszként erre: 265. - Bondita)
2011. márc. 22. 22:00
Bondita, írtam priviben :) Viki
266. Zsadi27
2011. márc. 22. 08:20
Sziasztok! Az első hét után a mérleg még mozdulatlan, kíváncsian várom, hogy mikor mozdul a mérleg. Sokat nem kéne fogyjak, inkább csak hiúságból adnék le mondjuk 3-5 kilót. (Már ezért hülyének néznek a kollegáim...) Régiektől kérdezném, hogy ettől a bő epe-enzim termeléstől a székletürítés is változik? Ezen ne lepődjek meg, ugye?
265. bondita
2011. márc. 19. 15:45

Sziasztok!

Én is nagyon gondolkozom a reg-enor elkezdésén. Én kicsit félek a tejtermékek megvonásától, de szerintem Candidám van.

1 éve puffadok, fogyókúra ellenére is híztam, gyakran van folyásom. Orvoshoz nem mentem vele, mindig magamat kúrálom, olvasgatok a neten, bizonyos ételek után ég a nyelőcsövem. kb 2 hete nem ettem krumplit, kenyeret, tésztát. Azóta kevésbé puffadok. "szelem" az sajnos sok van. 2 hét alatt 1,5 kilót fogytam. Sokat sporotlok 1 héten 2-3-4 alkalommal 1 órát. (futás, aerobik, RRéka torna) és ez rendszeres már egy pár hónapja.

169 cm vagyok és 73,8 kiló. szeretnék még 8 kilótól megszabadulni. Szedtem Acai berry thint (nem használt) most life care-s étrendkiegészítőt iszogatok, még van 20 napra való adag, ha ez sem segít el fogom kezdeni a reg-enort. Az az igazság rengeteg zöldséget, tojást, gyümölcsöt eszek és sokszor rámtör az édes ízek utáni vágy, cukrot azt nem eszek, de kívnom a csokit, túrórudit, kekszet...

264. Vikci. (válaszként erre: 261. - Tiea)
2011. márc. 18. 12:02
Tiea, én kb másfél hét után vettem észre, hogy fogytam (mérleg + centi). Nekem úgy volt, h hetekig fogytam, aztán megállt kb 3 hétig, utána megint hetekig fogytam. De nálam az első hónap volt nagyon látványos, és abszolút hullámokban ment le a súly.
263. Zsadi27
2011. márc. 17. 09:18

Sziasztok!

Én tegnap kora délutánra már éhen akartam halni, pedig normálisan ebédeltem. Szerencsére útba esett a Jégbüfé és elcsábultam egy igazi töpörtyűs pogácsára. (Kétlem, hogy a metró aluljárókban hagyományos módon sütnék...) Ma meg már itt szemezek a délelőtti grapefruitommal, de nem visz rá a lélek, hogy máris megegyem.... :))

Ti nem vagytok éhesek???

262. N.Babi
2011. márc. 16. 21:25

Sziasztok!

Jó kedvem lett, h vannak akik most kezdték. Én holnap lesz két hete és minden úgy történik ahogy a tapasztalt többség mondta.Első hét elején semmi változás nem volt,vége fele fájt a fejem, fáradékonyabb voltam.1.5-2 kg ment le.Egy bajom van, ezen segítsetek ötletekkel.Fekete kávét iszom magába (természetesen), és ez köztüdott, h hasfogó.Az anyagcserém lassult emiatt.Most ez a gondom, eddig ez nem volt.

A rántáshoz annyit, h én mindent teljeskiörlésű liszttel készítek.Tejterméket semmibe nem használok, habarást kihagyom.

261. Tiea
2011. márc. 15. 13:50
Sziasztok! 1 hete kezdetm el a regenort inni.Kérdésem a következő mennyi idő múlva indul el a suly negatív irányba??? A hasam már laposabbnak tűnik:D Jól látom létezhet ez???:D
260. ÁZsuzs10 (válaszként erre: 259. - B.ary)
2011. márc. 13. 13:58
köszike.
259. b.ary (válaszként erre: 258. - ÁZsuzs10)
2011. márc. 12. 21:12
semmilyen cukrot ne használj.nem tudom,hogy volt-e candidám igazán,az biztos,hogy elötte nem lettem terhes,mmiután kitakaritott,utána sikerült,úgyhogy valószínű,igen.semmilyen gyümölcsöt,csak citromot,grapefruitot,és esetleg kivit szabad enni,bár én ettem néha savanykás almát is!
2011. márc. 12. 13:44
Ezek szerint a candidád is rendbe jött? Azt nem tudod, hogy a nyírfacukrot sem lehet használni? Valamint, hogy meggyet, szedret ezeket sem lehet enni?
257. b.ary (válaszként erre: 256. - Vikci.)
2011. márc. 12. 11:34
én általában rántással csinálom a főzelékeket.tejfölt csak a krumli főzelékhez használtam,amit ugye habarni kell!utána ezt is rántással csináltam.talán annyi liszt nem mennyiség,de ha úgyis mész az orvoshoz,megkérdezhetnéd,engem is érdekel,hogy mit mond.te magadnak nem tudod megvenni,mindig tőle veszed a reg-enort?ha a rendszerben vagy,akkor olcsobb!
256. Vikci. (válaszként erre: 242. - B.ary)
2011. márc. 12. 11:10
b.ary, te a főzelékeket hogy csinálod? Mert én csak úgy tudom elkészíteni ket, h kell bele tejföl. Írnál nekem receptet? :)
255. Vikci.
2011. márc. 12. 11:00

Sziasztok! Ne haragudjatok, nagyon sokáig nem néztem a fórumot.

Na hát a tapasztalatok: 2010. október 1én, 69 kg-san vágtam bele a kúrába. Candida miatt leginkább, na mondjuk a fogyás is jól jött. (169 cm magas vagyok). Én szinte minden másnap sportolok, nem abálok :) , de mégsem sikerült fogynom. Na, a Regenortól sikerült: december közepéig tartottam a kúrát (2,5 hónap). 61 kg lett a vége. Nekem a november volt "brutális" (pozitív értelemben), 6kg-t fogytam, a többit a kúra további részeiben. És nagyon jó érzés, minden ismerősöm megjegyezte :)

Sajnos a karácsonyi partik alatt "elvéreztem". Én eléggé bulizós vagyok, és hát a patik nehezen elképzelhetőek alkohol nélkül, úh 2,5 hónap után abahagytam, mondhatni vereséget szenvedtem :(

Sajnos a karácsonyi töménytelen cukros étel miatt a candida tüneteim visszatértek :( Úh nekem nem volt elég a 2,5 hónap.

Január-februárban elvoltam, candidának nem volt jele. Most ismét elkezdem a kúrát. Azt hiszem márc 21-el. Nem a candida miatt, a fogyás miatt. Az elmúlt hónap alatt 3 kg rámrakódott (most 64 vagyok így), és eléggé zavar. És a Regenor + mellette a sport nekem egy csodaszer ilyen szempontból. Sajnos csak sporttal nem tudok fogyni, kell mellé, hogy figyeljek a kajálásra. Úh most hétfőn megyek Sigrfidhez, egyenlőre 1 hónapi adagért. Aztán remélem lesz lelkierőm folytatni... :)

254. b.ary (válaszként erre: 253. - N.Babi)
2011. márc. 12. 09:30
ehetsz olyan sütit ami jól megvan sütve,pl:tepertős pogácsát,hájast.na nem sokat csak az ize kedvéért!sikerülni fog!csak az elején rossz,de aztán belejössz!
253. N.Babi (válaszként erre: 252. - B.ary)
2011. márc. 11. 21:10
Köszönöm a válaszod!Gratulálok a babához, jó egészséget nektek!Kíváncsian várom a változásokat magamon, remélem sikerül.A csoki és a sütik hiányoznak, én imádok sütni főzni finomakat, de a cél érdekében ezekről lemondok.
252. b.ary (válaszként erre: 251. - N.Babi)
2011. márc. 11. 16:46
én 3 hónapig tartottam a kúrát,de csak azért hagytam abba,mert terhes lettem.elvileg nem kellett volna abbahagyni,de én igy akartam.a 3 hónap alatt 10 kilót fogytam,de inkább centiben volt látványos a fogyás.és a narancsböröm is fogyóban volt.most amig szoptatok addig nem iszom,bár ha csökken a tej mennyisége,akkor lehet elkezdem.nem tapasztaltam mellékhatást,ha elegendő a zsirbevitel akkor nem lehet baj.ugyan hiztam de a terhesség miatt,és még jó is volt,hogy terhesség elött fogytam .egyébként nekem ez segitett,hogy terhes legyek.elötte 2 évig nem jött össze.ez kitakaritott annyira,hogy sikerült.alig várom,hogy újra kezdjem!!!!
251. N.Babi (válaszként erre: 249. - B.ary)
2011. márc. 10. 15:27
Köszi a biztatást, mindent megteszek érte, h sikelüljön, nagyon elszánt vagyok! :)Sok kérdésem van:- Mennyit fogytál, mennyi idő alatt?-Mennyi ideig tartottad a kúrát?- Most szünetet kell, h tartsál? Jött-e vissza a leadott kg-ból? Mellékhatásai a regenornak?
250. ÁZsuzs10 (válaszként erre: 248. - N.Babi)
2011. márc. 10. 14:40
Engem mondjuk inkább candidával kapcsolatban érdekelnének a tapasztalatok.
249. b.ary (válaszként erre: 248. - N.Babi)
2011. márc. 10. 14:32
biztosan sikerülni fog! nekem is csak ez segitett!nekem még várnom kell 1-2 hónapot mire újra kezdem,de megvan már 3 üveggel!tudok segiteni ha kell,én már ittam,fogytam is vele!
248. N.Babi (válaszként erre: 247. - ÁZsuzs10)
2011. márc. 10. 14:18
Én elkezdtem,(ma 1 hete) akár fogyókura gyanánt, mindig kudarcot vallottam ez ügyben, most hátha sikerül.
247. ÁZsuzs10 (válaszként erre: 246. - N.Babi)
2011. márc. 10. 13:49
Szia! Én gondolkoztam rajta, csak tapasztalatokat próbálnék összegyűjteni...
246. N.Babi
2011. márc. 10. 13:13
Sziasztok! Van-e vki aki most kezdi/kezdte a regenort?
245. ÁZsuzs10 (válaszként erre: 214. - Vikci.)
2011. márc. 9. 06:44
Szia Vikci! Neharagudj, hogy zavarlak csak szeretném Tőled megkérdezni, hogy iszod-e még a reg-enort?
244. b.ary (válaszként erre: 243. - Ringolina)
2011. febr. 25. 13:52
én nekem ez az egy dolog csak ami segitett fogyni,ha esetleg ezt is szeretnéd.sajnos nagyon sok minden mást is próbáltam,de reménytelenül.3 hónap alatt ment le 10 kiló,ami méreganyag volt.nem teljesen,de még az átkozott narancsbőröm is más lett.szebb lett a bőrőm.ja és terhes is lettem,ami elötte 2 évig nem sikerült.ezen a problémán már másnak is segitett,még olyannak is,akiről már lemondtak az orvosok.én csak jót tudok róla mondani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook