Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12135. Roxa7 (válaszként erre: 12132. - soseaztnézd)
tegnapelőtt 13:26

Ha csak nem vagy nagyon érzékeny a tejcukorra, akkor nyugodtan ihatod.

Összetevők: tejsavó (99%), savanyúságot szabályozó anyag (almasav), L-aszkorbinsav, tartósítószer (kálium-szorbát), grapefruitmag-kivonat, mentaolaj, citromolaj.

Tápanyag értékek: (100ml)

szénhidrát: 4,9g

ebből cukor: 4,8g

fehérje: 0,3g (tejsavó fehérje)

zsír: 0

kalória: 22kcal

Allergén összetevőket tudtommal nem tartalmaz, igazából 99%-ban tejsavó.

[link]

12134. Icu-s (válaszként erre: 12106. - moooo)
tegnapelőtt 08:35

Szia!Ugyan így jártam én is a Regenorral ahogy Te is írtad,de én másfél hónap után fel is adtam.

Kérdésem az lenne,hogy Te jelenleg folytatod még?Ha igen,a hozzászólásod óta történt változás?

Köszönöm válaszod előre!Szép napot! :)

12133. asparagus (válaszként erre: 12132. - soseaztnézd)
máj. 21. 21:59

Nagyon jó eredmények vannak cukorbetegekkel!

Igen, a zsírt érdemes pótolni, inkább több legyen, mint kevesebb, nekem az a tapasztalatom.

Szponzora mindenkinek ven, aki már vett regenort, mert csak kóddal lehet nagyker áron hozzájutni :)

12132. soseaztnézd (válaszként erre: 12130. - tengerkek2)
máj. 21. 21:56

Köszi! Ha jól értem arra kell törekedni hogy meglegyen az étkezésenkénti 3deka zsír vagyis napi9deka és ha nem jönne össze a fogásokból ennyi, akkor lehet hozzácsapni kis kanállal liba-kacsa-sertészsírt de különben nem kell.

Azt lehet tudni, hogy cukorbetegek fogyaszthatják-e? Rendeléskor mellékelnek allergén információkat vagy termékleírást? Nekem nincs szponzorom.

12131. asparagus (válaszként erre: 12130. - tengerkek2)
máj. 21. 19:55
Így is jó, meg úgy is, ha egyszer kiméred a szükséges mennyiséget, utána már nagyjából tudod, hogy mennyi kell? Nyilván a hússal kombinált ételekben saccolni kell az arányt. Nekem nem okoz gondot megenni egy nagy szelet tarját, hogy a szükséges zsírmennyiséghez jussak ;)
12130. tengerkek2 (válaszként erre: 12127. - soseaztnézd)
máj. 21. 13:05

Talán Szigfrid fogalmaz ugy, h egy evőkanál zsir az megolvasztva kb 3 evőkanál folyékony zsirt tesz ki. Én mindig igy gondolkozom. = Vagy pedig szemem elé képzelek egy 10 dkg-os teavajat, azt három felé vágva na az 3 deka zsír-mennyiség. na tudom vajat nem ehetünk, csak mint képzelt mennyiség azért hoztam példának.)

Én nem méregetek, hanem igy szemre kalkulálok

12129. asparagus (válaszként erre: 12127. - soseaztnézd)
máj. 21. 13:05
A szponzorod feladata, hogy alaposan tájékoztasson, tartsa veled a kapcsolatot és minden kérdésedre válaszoljon. A weboldal csak tájékoztató jellegű.
12128. asparagus (válaszként erre: 12126. - Beus2)
máj. 21. 13:04
Akkor is kevés a szalonna!Próbáld ki a többet és meglátjuk :)
máj. 21. 10:35

sziasztok!

Az megtaláltam a honlapon, hogy a folyadékból napi 3x10ml ajánlott, de azt hol írják, hogy étkezésenként mennyi zsírt kellene fogyasztani? köszi

12126. Beus2
máj. 21. 09:28

Kedves, Asparagus!

Köszönöm a javaslatot! Úgy mértem le a 10 gr szalonnát. 45 kg körül vagyok, ezért gondoltam az 5 ml és a 10 gr zsírt. Sajnos a gyomorsavam is sok. Refluxos vagyok. Nehezebben emésztem a zsíros ételeket szerintem. A kevés zsír miatt lehet hasmenésesebb széklet? Köszi

12125. asparagus (válaszként erre: 12123. - Beus2)
máj. 21. 09:09

Szia, a 10 gr az nagyon kevés!!!

3-5 deka kell étkezésenként.

A 3-5 ml regenor is kevés.

Mondjuk első pár napban elmegy, ha úgy gondolod, hogy hozzá kell szoktatnod a szervezetedet, de nyugodtan emeld az előírt mennyiségre, regenor 10 ml (100 kg felett 15 ml), a zsírt pedig a 3-5 dekára.

Elképzelhető, hogy már ennyi regenortól is beindult a fokozott epetermelés, ennyi zsír viszont kevés ahhoz, hogy le is csapolja a sok epét.

Az pedig hogy meddig tart, azt nem lehet tudni, ennyi infó kevés, hogy kiderüljön, a szervezeted milyen állapotban van?

12124. asparagus (válaszként erre: 12122. - tengerkek2)
máj. 21. 09:04
Nem lehet, hogy a zsír kevesebb, mint az előírt? Megmérted?
12123. Beus2
máj. 21. 08:07

Sziasztok!

A Regenort tegnap kezdtem el használni. 3x5 ml, étkezésenként 10 gr szalonnát eszek. Ma reggel egyszer volt hasmenésesebb székletem. Mitől lehet ez és meddig tart? Asparagus esetleg tudsz erre válaszolni? Köszönöm

12122. tengerkek2 (válaszként erre: 12121. - asparagus)
máj. 20. 18:23

szia,én is enzim hiányra gondoltam, vagy gyomorsavhiányra. Sok zöldséget eszem,uborka, retek,paprika,tömöm magamba, + Msm-c vit.por-citromlé-víz,+sózok is rendesen,Dipankrint , Digestet is veszek be mellé,akkor könnyebb ha Rowacholt veszek be.-mintha a májamnak ez jót tenne.

A cukorértékem éh.reggel 6-os, a koleszterinem magasabb mint a határérték. algát,immunsupremet is szedek,és d3-at. köszönöm h válaszoltál.

12121. asparagus (válaszként erre: 12118. - tengerkek2)
máj. 20. 12:34
Szia, mennyi zöldséget ettél? Mert ha a zöldségektől nem termelődik elég emésztőenzim, akkor sajnos hiába minden, átmegy rajtad a regenor is, a zsír is :(
12120. streamline:) (válaszként erre: 12118. - tengerkek2)
máj. 20. 12:32
Szia, lehet egy teljes vérkép nem ártana. Esetleg orvossal konzultálni. Abból baj nem lehet.
12119. streamline:) (válaszként erre: 12093. - judit6006)
máj. 20. 12:31
Szia, milyen magra gondolsz?? Mert az olajos magok úgy tudom tiltólistások. Akkor inkább saját készítésű pattogatott kukorica :)
12118. tengerkek2 (válaszként erre: 12103. - asparagus)
máj. 19. 23:38
Asparagus, segíts kérlek,tudom h te nagyon régi hozzáértő vagy itt. többször is elkezdtem már a regenort, de mindig az van hogy a májam megnagyobbodik, a hasam is kikerekedik még jobban, és zsíros ételek után hányinger van, szinte nem megy az emésztése.. és sajnos fogyás sincs. egyszer csináltam 11 hónapig és csak 9kg ment le,de a hasam sosem volt lapos.. a májam csak azután könnyebbült meg mikor abbahagytam a kurát.
12117. gabrielsi
máj. 18. 20:13

Szia Judit6006 :-)

Én az édességkívánalom ellen szoktam rá a frissen csavart citrom levével és 2-3 Pötyi ízesítésével készült friss limonádéra,abból bemegy bármennyi(nem is kívánom soha az édességet és gyümölcsöt,de komolyan!)

Aztán piszok jó "koktélokat lehet készíteni az MSM-C porból,na abban nagyon sok C vitamin löket van.

Azt hiszem,napi szinten minimum ezer milligrammot.

De ez is kevés,Szent-Györgyi Albert 93 éves koráig minden nap 4-5 ezret szedett,betegségben nyolcezret.

Volt,mikor stagnált a súlyvesztésem,persze.Akkor belül serénykedik.De a centiket érzed,amikor öltözöl.Ez jó motiváció! csak mosolyogj és kitartás!

12116. judit6006 (válaszként erre: 12115. - gabrielsi)
máj. 17. 08:58
Engem is motiválnak a szavaid, mert nagyon lassan fogyok és van, amikor abból a kevésből is visszajön valamennyi. Te mennyi C vitamint szedsz?
12115. gabrielsi
máj. 17. 08:28

Letelt a kúrám május negyedikén,de folytatom.

Olyan jó a szervezetemnek,hogy meg sem fordult a fejemben,hogy rávessem magam valami édességre,hisz minden megvan,ami kell,jó tartalmas kaják,friss tiszta víz..ezt a szervezet nagyon meghálálja.

Aki még most vívódik,mi legyen,kezdje-ne kezdje,

azt mondom,ugorj bele,semmi vesztenivalód nincs,

bármit elérhetsz,ha kitartó vagy és jót akarsz a testednek,lelkednek.

Írhatsz,válaszolok:-)

12114. gabrielsi (válaszként erre: 12106. - moooo)
máj. 17. 08:15

Emeld meg a C és D vitamint,és szedj algát.

Valami igazi jó felszívódásút.

Sok tiszta víz,megvan a három liter?

A zsír mennyisége eléri az étkezésenkénti egy nagy kanálnyit? Kis dolgok visznek előre,kitartás és elismerésem a sok sétáért!

Most belül dolgozik Benned,aztán beindul látványban is.Írj,ha van kérdésed,maradj lelkes,eléred,amit akarsz!

12113. gabrielsi (válaszként erre: 12109. - dorina.s)
máj. 17. 08:10
Szia Dorina.Olvastam,amit írtál,két dolog jutott eszembe róla.Az egyik egyszerűbb,a magasságodhoz a súlyod szinte ideális,a szervezet a középértékre hangolódik,nem biztos,hogy szeretne a súlyodból veszíteni a saját tested.A másik pedig,volt,amikor hat(!) hétig semmilyen súlyt nem vesztettem,sőt,pár napig még több is voltam,de egyszerűen csak eltettem a mérleget és folytattam.Tüzetesen vizsgáld át az étrendedet,és ha minden engedélyezett,akkor csak derűsen tovább,kitartást,mindent megkapsz,amit renmélsz,csak türelem.Most belül dolgozik,ott regenerál,(láthatatlanul,)de érezhetően.
12112. Roxa7 (válaszként erre: 12111. - Anya67)
máj. 16. 15:00

Szia!

Ha már egyszer megdolgoztál a sikerélt, próbáld továbbra is tartani magad, hogy ne kelljen újra fogyókúrázni :) Ez minden diétánál kúránál igaz, sajnos ha visszatérsz arra az életmódra ami a hízást eredményezte, megint ugyanaz lesz az eredmény. Szerintem a cukros ételeket legjobb örökre elfelejteni, leszámítva mondjuk egy két alkalmat (ünnepek, köszöntés stb.) de a hétköznapokban ne legyen.

12111. Anya67
máj. 16. 13:47
Sziasztok ! Tavaly télen 6 hónapig regenoroztam és13 kg sikerült leadnom. Sajnos utána nem igazán tartottam az étkezést, így 11kg vissza küszott 9 hónap alatt. Az idén is 4 hónapot végig csináltam, tegnap hagytam abba, 9 kg sikerült leadnom. Azt szeretném kérdezni, hogy mi a tapasztalat, mennyire kell betartani továbbra is az étrendet? Akitől rendeltem azt mondta hogy sokan a kúra után reggel továbbra is isszák a regenort. A tapasztalatokat megköszönném.
12110. judit6006 (válaszként erre: 12109. - dorina.s)
máj. 16. 08:52
Azért elég sokan vagyunk így, ahogy a FB-os regenorosok hozzászólásait olvasom. Azt érzékelem, hogy leginkább olyanokkal történik ez, akik keveset szeretnének fogyni és nem voltak előtte komoly problémáik. Fogyásra nem biztos, hogy ez a mi módszerünk. Méregtelenítésre, lúgosításra igen. Mindenképp javult az emésztésed és ez már nagyon jó hír.
12109. dorina.s (válaszként erre: 12106. - moooo)
máj. 16. 08:18

Kedves Moooo!

Hasonló cipőben járunk.....én hat hete kezdtem el a diétát. Mindent betartok, egyszer sem csaltam, heti kétszer sportolok és egyszerűen nem történik semmi....szinte az étkezésem is ugyanaz mint Neked :) Talán annyi különbséggel, hogy nekem nagyon sokszor kimarad a második étkezés mert egyszerűen nincs rá időm....nagyon el vagyok én is szontyolodva....nekem már kezd totálisan elveszni a motivációm :( 170 centi vagyok és 65kg....5 kg-ot szerettem volna fogyni de eddig nem sikerült :( annyit azért elmondok, hogy érdekes módón sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Nagyon sokszor égett a nyomrom, puffadtam és olyan érzésem volt az étkezések után mintha malter képződött volna a gyomromban. Ezek megszűntek :) Ez kecsegtető de a nem meginduló súlvesztés az viszont nem :D

12108. judit6006 (válaszként erre: 12106. - moooo)
máj. 14. 09:55
Hasonló helyzetben voltam én is, nagyon lassan indult el a fogyás és keveset adtam le. Most tarok a 10. hétnél és az eltervezett 7 kg-ból még csak 3 ment le.Mások ezt 1 hét alatt produkálják, de az persze víz általában. Én nem vizesedtem előtte, így ez kilőve. Viszont amit tanácsolnék: Szedj emelt mennyiségű D vitamint. nem árt az alga tabletta is, mert az sok egyéb jó hatása mellett gyorsítja az anyagcserét. Én már 57 vagyok, ez is oka lehet, hogy nem olyan gyorsan fogyok, mint fiatalon. Csináltattam egy vércsepp analízist. Ott is előjött pár dolog, ami nem okozott problémát még, de hátráltathatja a méregtelenítést, fogyást. Arra is iszom gyógyteát és szedek probiotikumot és vitaminokat. Szóval ne add fel. Türelmesnek kell lennünk. Van, aki szintén nem túlsúlyos, csak pár kilót akart fogyni és az alapból ajánlott 4. hónap után indult be a fogyás nála. de kitartott. Megértem, hogy a sok sikertörténet kapcsán elszomorodsz, hogy te miért nem, vagy nem olyan iramban fogysz. Én is így voltam és vagyok, de nem szabad feladnunk. Ja, és ne mérd magad túl gyakran.Én 6 hét után az alga szedése előtt mértem magam, aztán 8 hét után.(akkor 2 kg 10 deka volt az összfogyás)
12107. Roxa7 (válaszként erre: 12106. - moooo)
máj. 13. 21:30

Szia!

Ha a kúra előtt is figyeltél az étrendre és sokat sportoltál akkor lehet, hogy nálad azért nem indul be a fogyás mert nincs akkora változás, mint azoknál akik előtte rendszertelenül ettek és esetleg nem is sportoltak semmit. Meg ugye akinél több a túlsúly, könnyebben megy a fogyás mint aki csak néhány plussztól szeretne megszabadulni. Nem mindenkinek ez az ideális diéta. A sok hal és a saláta jól hangzik, persze fő a változatosság :) Szerintem ha kimondottan fogyás a célod és ezzel a diétával szeretnéd elérni, szereted a magyaros ételeket, akkor egyszerűen csökkentsd egy kicsit a napi adagot, mindenből picit kevesebbet, és folytasd még pár hétig.

12106. moooo
máj. 13. 14:51

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem....vagy lehet, hogy csak egy kis megerősítésre.

Ma van 5 hete,hogy elkezdtem a reg-enor kúrát.

Az étrendem:

reggeli:2 vékony szelet teljes kiörlésű rozskenyér pirítva kacsazsírral és sok nyers zöldség(paradicsom, paprika,s.répa)

Ebéd:Valamilyen húsféle ( libatepertő, disznósajt,grillezett csirke, oldalas, hurka) és a reggelihez hasonlóan sok nyers zöldség.

Vacsora: ugyanaz mint az ebéd picit kisebb mennyiségben.

Mellette természetesen iszom a regenor-t, sok vizet iszom és édesítővel készített teákat.

Heti 3-szor 13km tempós gyaloglás.

Az 5 hét alatt egy dekát sem fogytam és nehéz elhinnem, hogy ekkora gond lenne a szervezetemmel,mert előtte is mozogtam ( évek óta sokat gyalogolok, és az étrendem is sok salátát tartalmazott csak mellé sovány sajtot, túrót , halakat ettem)

Kérlek segítsetek, hogy mi lehet a baj vagy tényleg ezek után fog csak beindulni....kezdek nagyon elkenődni, pedig olyan lelkesen kezdtem bele!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook