Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
12343. Juma
ápr. 14. 20:03

Sziasztok!

Eladóvá vált pár üveg bontatlan Regenor alapáron (5800 Ft/üveg) szegedi átvétellel.

Érdeklődni privátban.

12342. pimpi3 (válaszként erre: 12341. - Beveroni)
ápr. 8. 06:38
Szia! Én is pötyivel iszom a kávét!
12341. beveroni
ápr. 7. 19:02
Sziasztok. Új vagyok itt, és a regenor világában is. 4-én kezdtem a kúrát. Olyan kérdésem lenne, hogy bármilyen édesítőt használhatok a kávémba? Vettem seviát de sajnos azzal ihatatlan. Sajnos amúgy is koffeinmentes kávét iszom mert a pulzusom nem jó, és baj e ha 1 db más pötyit rakok bele. Sütéshez természetesen mást használok. Köszönöm a tanácsot.
12340. Montro
ápr. 6. 18:00
Nekem van 2 flakon szeretném eladni,mivel nekem nincs már rá szükségem (áron alul)
12339. Zgabor84
ápr. 3. 20:40

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szinte minden nap, és majdnem egész nap kerű epeízt érzek a számban. Ez normális??

12338. pimpi3
ápr. 2. 16:09

Sziasztok!Március 1. kezdtem a regenor kúrát,algát is szedem! kb 2 hétig szenvedtem a zsírtól,és a tejes ételek hiányátol! Azóta viszont szinte eszembe se jutnak 😁

Hasmenésem nekem is van kb 2 hete ,de a tisztulás miatt gondoltam...

Nagyon sokat kell fogynom,legalább 50 kg-ot de ebből 1 hónap alatt 10 már sikerült!

12337. asparagus (válaszként erre: 12336. - AnitzsirK Allab)
márc. 31. 20:23

Írok én, és arra válaszolj :)

Fogja fent mutatni, hogy üzeneted érkezett :)

12336. anitzsirK Allab (válaszként erre: 12335. - AnitzsirK Allab)
márc. 31. 13:47
🙂Hogyan kell privi üzenetet küldeni???
12335. anitzsirK Allab (válaszként erre: 12334. - Asparagus)
márc. 31. 13:44
Szia Asparagus! Sajnos nem múlik, ezért nem merem tovább inni a lötyit.
12334. asparagus (válaszként erre: 12333. - AnitzsirK Allab)
márc. 28. 17:14
Szia, előfordul, ha nem javul, akkor írj privát üzenetet.
márc. 25. 18:25
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy 3 hét regenorozás után kb 1 hete hasmenés .....normális ez?
12332. andilaci (válaszként erre: 12331. - Aniko23)
márc. 18. 14:53

Most kezdtük 2 hete isszuk a regenort.Én bizom benne,hogy lesz valamiféle fogyás.A közérzetem mintha jobb lenne.

Én 20-30 kg szeretnék fogyni töle.

Az evés néha necces nekem,hogy nem lehet ugye mindent enni,és a kenyeret szigoruan piritva.De hozzá lehet szerintem szokni!!!

Kitartást Aniko!

12331. Aniko23
márc. 18. 13:19
Sziasztok! Ma jött meg a Regenorom nagyon vàrom màr , hogy holnap elkezdjem. 8-9kg tòl szeretnék megszabadulni tapasztalatok szerint mennyi idő mire ez lemegy?
12330. asparagus (válaszként erre: 12329. - Bondita)
febr. 15. 10:29
Teljesen természetes, ezt az előadásaiban a Szigfrid el is mondja, hogy a szervezet a méregtelenítés során igyekszik megszabadulni mindentől, ami nem oda való, például a beteg, elöregedett hajszálaktól is és az egészséges új hajszálakba fekteti az energiát. Érdemes vitaminokat szedni, főleg ebben az időszakban és a Reg-Enortól teljesen függetlenül is.
12329. bondita
febr. 13. 22:31
Sziasztok! Regenor kúra alatt hullott valakinek a haja. Én októberben csináltam a kúrát. Hullott. Dec.közepétől február elejéig szüneteltettem akkor nem hullott. 2 hete kezdtem újra, megint hullik, főleg hajmosás után. Ez összefügghet, normális? Másnak tapasztalat? Lehet szedni Forkapilt? Ezt vettem... Köszi a segítséget.
12328. gbobek (válaszként erre: 12323. - Vibetti)
febr. 5. 10:41
A kúra ideje alatt, jobban a cm-be látható a változás! Lehet Nálad, több idő kell hozzá,hogy súlyban mutatkozzon a változás! Érdemes meghalgatni, Szabó Szigfrid előadásait,választ kapsz a kérdéseidre!
12327. gbobek (válaszként erre: 12326. - Juditkiss)
febr. 5. 10:36
Érdemes meghallgatni Szabó Szigfrid előadásait a YouTube oldalon! Csatlakozni egy csoporthoz,ahol tapasztalt emberek vannak! Biztos kapsz válaszokat a kérdésedre! A regenor kúránál, a fogyás egy mellékhatás,mert a sejt alapú méregtelenítés a lényege! :)
12326. juditkiss
jan. 31. 08:47
Sziasztok! Szeretnék kettő kérdésben segítséget kérni: Ismerősöm sokat fogyott a Regenorral, ezért hipp-hopp magam megrendeltem kettő üveggel ugy, hogy nem is néztem utána, hogy szedhetem-e? Kronikus hasnyálmirigy gyulladás és epeműtét (Epehólyag kivétele) a betegségeim, ami miatt nem ettem kb 8 éve zsirt, az emésztésem nem jó. Kérdésem volna: Valaki hasonló betegséggel szedte, és evett hozzá zsíradékot, mi volt a tapasztalata? 2. Laktózmentes sajt joghurt , ehető ebben a kurzusban? Előre is köszönöm
12325. Roxa7 (válaszként erre: 12323. - Vibetti)
jan. 17. 19:17
Nem mindenkinek működik. Főleg, ha csak kicsi túlsúlyod van amitől szeretnél megszabadulni, akkor a sok zsírral járó magas kalóriabevitel miatt nem fog menni. Egy kiegyensúlyozott étrend amiben van elegendő fehérje, zsír, és szénhidrát a cukros ételek és péksütik kizárásával sokkal kifizetődőbb. Főleg tornával vagy valamilyen sportolással párosítva. Dehogy kell szakember, ez teljesen normális ... :)
12324. asparagus (válaszként erre: 12323. - Vibetti)
jan. 17. 12:37

Szia, az első időszakban igencsak mozoghat a súly, akár felfele is, mert a nyirokkeringés még nem igazán van rendben. Ezért van, hogy a havi egy mérlegelés ajánlott, éppen az ilyen kudarcélmények elkerülése miatt.

Ha betartod a szabályokat és nincs komoly betegséged, IR, pajzsmirigy, hasnyálmirigy, stb. és megeszed a kellő mennyiségű zsiradékot, megiszod a kellő mennyiségű folyadékot, akkor a hónap végére már látni fogod, hogy van-e eredmény vagy nincs? Ha akkor sincs, akkor szakemberhez kell fordulni mindenképpen. A szponzorod segít.

12323. vibetti
jan. 16. 21:31
5. napja csinálom a kúrát: PLUSSZ 1,5 kg. 😲 Megijedtem. Vélemények? Délben ettem csak szénhidrátot, reggel-este csak zöldséget a hús, tojás, vagy az aktuális zsiradék mellé. A regenormenu.hu ebédjeit eszem.
12322. asparagus
jan. 11. 16:25
Boldog Új Évet, jó egészséget kívánok, és azt, hogy a mérleg arra billenjen, amerre szeretnétek! :)
12321. asparagus (válaszként erre: 12320. - Bencuska)
dec. 17. 19:40
Főzve!
12320. bencuska (válaszként erre: 12319. - Lopikula2)
dec. 15. 21:02
Én azt a választ kaptam hogy igen, a savanyított káposzta fogyasztható .
12319. lopikula2
dec. 15. 20:22
Azt szeretném kérdezni,hogy a házi készítésű savanyú káposzta fogyasztható e a kúra alatt?Semmi adalékanyag nincs benne.
12318. bencuska (válaszként erre: 12317. - Karamell)
dec. 7. 14:34
Igen ,bár nem mérem a zsírt ,de minden reggel és szinte majdnem minden este zsíros kenyeret eszem.
12317. Karamell (válaszként erre: 12315. - Bencuska)
dec. 6. 16:04

Meg van a 3 étkezéshez a +1 evőkanál zsír?

En eddig 93-77 re ...

12316. asparagus (válaszként erre: 12315. - Bencuska)
dec. 5. 09:16
Így igaz, minthogy az is, hogy a "hivatalos" labor nem mutatja ki a rejtett gluténérzékenységet és egyéb finomságokat, ami okozhatja azt, hogy éppen azok a tápanyagok nem szívódnak fel, amire szükséged lenne. Ehhez már kell a segítség, főleg így 10. hétnél.
12315. bencuska
dec. 5. 07:22

Én nagyon fegyelmezetten betartom a kúra előírt szabályait,de még mindig nem számolhatok be a fogyásom eredményéről. Tudom hogy ez nem egy fogyókúráról szóló történet,de én is mint sokan mások pontosan ennek a kúrának a mellékhatásaként bekövetkező fogyás miatt kezdtem Reg enor-ozni.A 10. hét vége fele járok,az "eredmény" -3 kg.

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni.Iszom elég folyadékot,mozgok ,betartom az előírt étrendet,a vérképem jó. Mindenesetre még nem adom fel,annak ellenére hogy párszor már megfordult a fejemben hogy a Reg enor nélkül is lement volna ennyi ilyen megszorítások mellett.

12314. asparagus (válaszként erre: 12313. - Soseaztnézd)
dec. 4. 13:05
Persze, lehet, de én nem tartozom a fegyelmezetten élők közé és ezért ez a kúra nekem és a hozzám hasonlóknak tökéletes :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook