Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


153. pethoevi (válaszként erre: 147. - Rézike 49)
2010. jún. 29. 16:10
Gratulálok,ez nagyon jó hír!!!:-)
152. ÖkoCsaba (válaszként erre: 150. - Nika01)
2010. jún. 29. 15:54
Csaba vagyok. A lehetőséget meg tudom mutatni,hogy hogyan regisztrálhatsz. Valamint tanácsadásban is ott vagyok, hiszen a reg-enort én hoztam be az ökonetbe , s mint természetgyógyász,a kúráknál mindig ott vagyok. Bármi kérdés van, kereshetsz a 06302942443 számon is.
2010. jún. 24. 14:20

Hat hete eszem a Reg-Enort. Én a feltalálójától veszem, hozzá járok kezelésre is.

Az inzulinadagomat már a felére csökkenthettem és nagyon jó cukorértékeket mérek.

Már nem hiányzik a tej, az alma meg a sütemény.

Bár azt jó lenne tudni, mivel lehet a tejet helyettesíteni, pl. olyan főzelékeknél, amikbe kell tej vagy tejföl, kefir.

Vettem szójatejet, de azt sem szabad, még kávéba sem. Kérdeztem a reflexológust, azt mondta, igyak a kávéhoz vizet.Meg egyek sok szalonnát és zsírral főzzek. Csak citromot és grapefruitot eszem, más gyümölcs tilos.

Minden hétfőn mérem magam, 5 kg ment le rólam.

Még 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, no, meg az inzulintól is.

Nem éhezek, csak azt eszem, amit lehet.

Jobb a munkabírásom és a kedélyállapotom.

Bízom benne, hogy meggyógyulok és elérem az álomsúlyomat. A hasamról olvad a zsír.....

150. nika01 (válaszként erre: 146. - Pethoevi)
2010. jún. 22. 21:13
Meg tudod mondani, hogyan tudok az ökonethez csatlakozni? Kitöltöttem az adatlapot, de szponzor nélkül nem enged tovább. Márpedig a kedvezményes vásárláshoz úgy látom szükséges a regisztráció.
149. b.ary (válaszként erre: 148. - Egészségügyis)
2010. jún. 12. 21:38
szüksége a diéta betartása,de nem lehetetlen betartani.én 3 hónapig csináltam,és nem éheztem egyszer sem.nem kell koplalni.és ha jól végig gondolod,semmi nem megy lemondás nélkül.ez egy méregtelenitő készitmény,nem fogyasztószer.a fogyás az egyik kellemes hatása.én amióta abbahagytam,babát várok.és már 15.hétnél járok,nem híztam 2.5 kg,lehet enélkül már a duplája is is rajtam lenne.akinek meg nem használt eze e szer az valószínű nem a rendeltetésének megfelelően használta.van olyan ismerősőm aki 6 hónap alatt közel 40 kilót adott le.elég pozitív,nem?
2010. jún. 11. 22:26

Van olyan, aki nem diétázott mellette és úgy is tapasztalt pozitív változást?

Már valaki korábban említette, hogy ez a szer nem sokat ér (a hatóanyagok mennyiségét és összetételét illetően). Nekem így első olvasatra nagyon úgy tűnik, hogy a poz hatások a diétának köszönhetők és nem ennek az italnak, ezért érdekelne, hogy diéta nélkül is ér-e valamit?

2010. máj. 27. 23:14

Sajnálom, hogy senkivel sem tudok tapasztalatot cserélni.

Szerettem volna tudni, hogy az inzulinos cukorbeteg mit él át a Reg-enor szedése alatt.

Szépen alakulnak a cukorértékeim, sőt , arra kell vigyáznom, ne legyen túl alacsony . Csak 4 egységgel csökkentettem az inzulinadagomat, de valószínű, megint kell valamennyivel. Alacsony értékeket mértem, még kevesebb inzulint kell adnom. Csak három hete iszom a folyadékot.

146. pethoevi (válaszként erre: 145. - Mazsi9)
2010. máj. 23. 19:20
Én az Ökonettől venném,ott kb egy üveggel (fél lityi) 5000 körül van
145. mazsi9
2010. máj. 23. 19:01
Meg tudná mondani valaki, hogy hol lehet venni a reg-enort, és hogy mennyibe kerül?
2010. máj. 12. 17:03

Szép napot!

Olyan fórumozót keresek, aki a cukorbetegsége miatt kezdte el inni a Reg-enort. Én inzulinos vagyok.

Szeretném megkérdezni, mi a tapasztalata?

Mivel lehet pótolni a tejet ? Nem vagyok nagy tejívó, de a kávémba szoktam tenni.

Ma megpróbáltam rizstejet készíteni, a neten olvastam, hogyan kell, de nekem olyan lett, mint a keményítő. Lehet, hogy azért, mert nem barna rizsből készítettem?!

Ha valaki tud, kérem, segítsen.

143. sagota
2010. ápr. 29. 14:02

Sziasztok,


ki csinálja még a kúrát? Én most fejeztem be a 4 hónapot, és most hagyom abba... január 4-én kezdtem és 12 kilót fogytam... nekem nem volt semmi rossz tapasztalatom vele, nem kellett koplalnom, és mégis változtam, fogytam és éreztem hogy tisztul a szervezetem. Azóta elkeztem sportolni is.. remélem hogy sokáig sikerült megtartanom az "új" súlyom.

142. sagota
2010. ápr. 15. 12:35

sziasztok,


én a regenortol nem vagyok szomjas de az fontos hogy igyál eleget minden nap.

Tesztát csak keveset szabad fogyasztani, de a teljes kiörlésű dolgok jöhetnek... Én főleg pirítóskenyeret eszek :)

141. pethoevi (válaszként erre: 140. - Kritta33)
2010. ápr. 14. 08:49

a reg-enortól vagy szomjas?mondjuk azt olvastam,h legalább 3 litert meg kell inni naponta...

bizony,tepertős ogit is lehet!én is szeretem!amúgy lehet bármi ilyet,csak jól meg kell sütni.a tésztát meg ugye nem tudjuk megsütni... :-)

140. kritta33 (válaszként erre: 139. - Pethoevi)
2010. ápr. 13. 22:08

köszi:)etetem a gyereket és csorgok, a terhesség alatt én is keveset ettem(van aki nonstop hány:)kezd el sz.tem

az idegesít,h iszonyú szomjas vagyok,viszont kevésbé fáradt!


tepertős pogi! nyami-nnyami

139. pethoevi (válaszként erre: 138. - Kritta33)
2010. ápr. 13. 22:02

szerintem zsírral készült pöri mehet,de fehér lisztből készült tésztát szerintem nem nagyon.vegyél teljeskiörlésűt!!!

Én még gondolkodom,mikor kezdjem el.Mert gondolom,terhesség közben nem kéne.Viszont lehet,h besegítene a teherbe esésben...hm... :-)

2010. ápr. 13. 21:58
Az az igazság kicsit éhezem én szoptatok most,egyhangú az egész :)egyik de. alig bírtam felcipelni a gyereket a negyedikre majd elájultam,de veszek rágcsálni bake roll-t meg kész toast-t. jó ,ha lehet enni pogácsát is.zsírral készült pörköltet tésztával azt lehet?
137. kritta33 (válaszként erre: 135. - B.ary)
2010. ápr. 13. 21:53

szaboszigfrid.internettudakozo.hu/cegbemutato.htm

alatt olvastam ezt is lehet?


krumplit, tésztaféléket csak korlátozott mennyiségben fogyasszunk. A rizsből készült tésztákat fogyaszthatunk korlátozás nélkül.

11. sütemények közül csak a jól megsütöttet fogyasszuk, mint pl.: hájas masni, tepertős pogácsa, amelyek át vannak sütve, de nem megégetve

136. pethoevi (válaszként erre: 135. - B.ary)
2010. ápr. 11. 16:44
Tudom,de nekem konkrétan a prolaktin szintemet kell csökkenteni(hormon)...És erre én nem tudok ökonetes terméket,bár lehet,h van,pl az amerikai termékek közt!Meg most vannak az új italok,asszem a goji berry is fokozza a termékenységet!Hátha segít ez is!Kérlek,ha van tapasztalatod,segíts!
135. b.ary (válaszként erre: 134. - Pethoevi)
2010. ápr. 11. 16:20
é azt hiszem ennek köszönhetem hogy bébim lesz.kb egy évig nem védekeztünk és nem jött össze,3 hónapig ittam és bejött.de már a második hónap végén.nem baj ha iszod közben de én nekem azt mondták elég volt 3 hónap méregtelenités.szerintem is.ha ökonet tag vagy nézz inkább a saját termékei közül mást,ne szedj semmilyen gyógyszert!mi ezt tanuljuk!
2010. ápr. 11. 14:15

Kérlek segítsetek!

Babára gyúrunk a párommal.Én szedek ennek érdekében agnucastont (barátcserje tartalmú "gyógyszer",ami a prolaktin hormont csökkenti,mert sajnos magas kicsit)és terhesvitamint iszok.Érdemes,vagy szabad elkezdenem?Ha teherbe esnék folytathatom?Vagy inkább csak diétázzak Reg-enor nélkül?

(Amúgy én ökonet tag vagyok,és most a tagi ára 5ezer!És kaptam részletes leírást is!)

133. b.ary (válaszként erre: 132. - Nixnorm)
2010. ápr. 9. 18:14
ez egy máj és epe tisztitó,méregtelenitő kúra.a candida gomba kitakaritásában is segit.sokan azt gondolják hogy nincs olyan gombájuk,de sajnos tévednek.fogyni is lehet vele,nekem 10 kiló ment le 3 hónap alatt,ami méreganyag volt.többet irok még ha kell!
132. nixnorm
2010. ápr. 9. 15:43
sziasztok. Tájékoztatna valaki engem,hogy pontosan mi is az a Regenor kúra ?!Teljesen ismeretlen hangású a dolog, és kiváncsi vagyok rá. Köszi előre is.
2010. ápr. 9. 14:55
Köszi b.ary
130. b.ary (válaszként erre: 129. - Kritta33)
2010. ápr. 8. 19:12
én hajdniát és kölest nem ettem,virslit azt lehet mert húsféle.kenyeret Csak piritva,nem fogsz éhen halni,én néha többet ettem mint máskor,köszi a jelet!
2010. ápr. 8. 11:24

Remélem még v .ki visszanéz ide.Köszi az eddigi tapasztalatokat.Kérdés:gabonát csak zabot lehet enni:hajdinát,kölest nem? és virslit?

Most kezdem a diétát és félek nagyon éhen fogok maradni.kenyeret sütőorpsat lehet v. csak pirítottat. Köszi előre is :)

128. b.ary (válaszként erre: 127. - Sagota)
2010. ápr. 5. 18:39
nem hittem hogy ma még elolvasod ,holnap akartam személyesen elmondani,na mindegy,akkor holnap talizunk!szia
127. sagota
2010. ápr. 5. 18:00
Gratulálok ary :)
126. b.ary
2010. ápr. 5. 16:06
méregtelenités közben pozitiv lett a terhességi tesztem!örülök!még jó hogy fogytam egy pár kilót,lehet visszaszedni!
125. konig
2010. márc. 31. 08:20
Az izületek azért fájnak, mert beindul a méregtelenítés, ami minden esetben a szervezetben a mérgek újra megjelenésével jár (logikus ugye?) vagyis a regenor kioldja a zsírból, és kiüríti, de közben még egyszer érezni a hatásukat.most tudok 5e Ft-ért!
124. potyomarti (válaszként erre: 123. - Dodika93)
2010. márc. 30. 10:22
Szia! Ne keseredj el a fogyás miatt! Írtam korábban, hogy két hét alatt lement 1,5-2 kg. Most majdnem négy hete iszom és megint ugyanannyi vagyok mint mikor elkezdtem. Én is csak remélni tudom, hogy beindul a fogyás. Viszont én észrevettem magamon, hogy nem vagyok fáradékony és sokkal jobban alszom, mint előtte. Az izületeim viszont fájnak, persze nem tudom, hogy van-e összefüggés. Szóval sok kitartást kívánok mindkettőnknek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook