Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ajaktetoválás tapasztalatok megosztása fórum

Ajaktetoválás tapasztalatok megosztása (beszélgetős fórum)

12. apeeng
ápr. 26. 18:08

Nem szájat tetoválnak, hanem ajkat...

Bocs...

11. Anyagi (válaszként erre: 7. - Alnisa)
ápr. 26. 15:52

Feltett minden elégedett képet!

És az elégetleneket???

10. Miss Angel (válaszként erre: 8. - *lime*)
ápr. 26. 15:13
az igen,nagyon sajnalom .(
9. Greeneyed (válaszként erre: 2. - Alnisa)
ápr. 26. 14:23

Nekem szemhéjtetoválásom van, de őszintén szólva majdnem betojtam közben. Pedig kaptam zsibbasztó krémet.

Viszont jól sikerült, és tartós.

8. *lime* (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
ápr. 26. 14:11
Na hát én is úgy jártam, hogy ugyan van végrettsége a nőnek és régóta csinálja de úgy elcseszte, hogy alig várom, hogy lekopjon. Azsimmetrikus és egyenletlen lett.
7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
ápr. 26. 13:56
Ez így van, én pl 1-2 évig gondolkoztam rajta és nézegettem a képeket amiket feltesznek Ő volt az egyetlen, akinek minden munkájával elégedett voltam. Ő a természetesség híve és rászánja az időt. Nem az árát kell nézni, mert az arcunkra tetoválnak, szóval eléggé szem előtt van és nem kopik le 2 hét alatt!
6. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 26. 13:42
ja és lehetőleg jó szakembert válaszz,járj utana alaposan,szemöldököt is tudnak olyat csinálni,ami szörnyen csúnya,már kozmetikusok is "próbálkoznak " sajnos.Persze a szükséges végzettség nélkül :(
5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 26. 13:40

én is gondolkodom rajta,nekem sokat fakult a szám ,azért.

nem szabad félni tőle,nem fáj annyira, mert frankón elérzéstelenítik,több ismerősőm is csináltatott.Van közöttük olyan ,akinek a fájdalomküszöbe a béka s*gge alatt van,szóval ha ő kibírta ,te is ki fogod ;)

adnak rá krémet,ami segíti a mielőbbi gyógyulást,bár van olyan tetováló aki arra esküszik,hogy semmivel ne kend,A lényeg,hogy a vart szedegetni ,tépkedni tilos,mert sérülést okozol és kiszeded a festéket.


utóápolásra-hacsak mást nem javasolnak- ajánlom neked ezt:


[link]


csodás! én tetoválás "gyógyításra",utóápolásra használtam,gyorsabban gyógyult,mint bármi mással,az inkness hatékonyságán is túltett!! sok sikert,írj majd ,hogy sikerült :)

4. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 26. 13:40
Nem a fájdalom a legnagyobb gond, hanem az, hogy sikerül. Ismerősünk szájtetoválásától még most is röhögőgörcsöt kapunk, pedig már lassan lekopik.
ápr. 26. 13:30
Nekem nagyon fájt. CSak kontúrt csináltattam, de az "elég volt". A gyógyulási idő nem hosszú, kb. 1 hét.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 26. 12:27

Nem fájdalmas, mivel elzsibbasztják egy krémmel. A gyógyulás sem vészes. Nekem van szemöldök és szemhéj tetoválásom. Nővéremnek, szemöldök, szemhéj és száj. Azt mondta nem fájt a száj.

Érdemes kipihenten menni, mert azért megterhelő, fárasztó, mert idegeskedsz. Legalább is én elfáradtam mire kész lett.

ápr. 26. 10:52

Sziasztok!


Szeretnèk ajaktetovàlást. Nagyon természetes a vágyam, kis asszimetria van az ajkamon és ezt korrigálnám, de nagyon félek hogy nagyon fáj majd és hosszú lesz a gyógyulási idő? Írjatok kinek mi a véleménye , tapasztalata?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook