Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 20. 16:30
Van itt esetleg valaki, aki csinálta és abbahagyás után tudta tartani a súlyát? Annyi infót kaptam, hogy kerülni kell az olajat, margarint utána is. Max extraszűz olivát lehet időnként.
2011. ápr. 20. 16:05
Igen az epe beindításáról szól, de az a lényeg, hogy a zsír valamilyen formában benne legyen a diétában, de nem kell minden étkezésnél. Ha épp egy ebéd nem zsíros attól még nem kell plussz akkor enni zsírt. A lényeg a folyamatosság, nem az, hogy minden étkezésnél zsírt egyél. Zsírral, de nem zsírosan, azaz ha zsírral sütsz azt is le kell itatni pl. a rántotthúsról.
331. b.ary (válaszként erre: 330. - Lukréciax)
2011. ápr. 20. 15:27
azért kell elegendő zsírt enni,hogy az epe tudjon ürülni.és azt is mondják hogy ha olyan kaját csinálsz rá kell locsolni egy kevés zsírt,szerintem ha csak zsirral fözöl az nem elég.nem okoskodom csak én is csináltam.gratulálok a fogyásodhoz és a kitartásodhoz!és a legjobb húsvétkor az biztos!
2011. ápr. 20. 13:45

Sziasztok,

Barátnőim fogyóztak ezzel a diétával és Őket látva én is elkezdtem 2,5 hónapja. Elegem volt a többi diétából, ami állandó lemondással járt. Nem tudok este nem enni és pl. gyümölcsnapot tartani, mert elájulok. 65-ről 58-ra ment le a súlyom. Volt egy kis stagnálás, de aztán újra fogytam. Azért választottam ezt a diétát, mert nem kell koplalni, csak bizonyos dolgokat mellőzni. Aki szereti az édességet annak nehéz dolga lesz, én szerencsére nem, de mostanában néha rákattanok és készítek is. Nehéz előre mindennapra elkészíteni a kaját, de megéri. Amúgy szerintem sokan félreértik mit és mennyit ehetnek. A tejtermék tilos, de valaki beírta vajat lehet. Nem lehet, mert az is tejtermék. Csak ghít. Az is félreértelmezés, hogy minden étkezéshez kell zsírt enni. Dehogy kell, csak zsírral főzni, de ha pl. egy ebédben nincs zsír, nem kell lenyelni mellé 2 kanállal, reggelire vagy vacsorára majd eszik olyat az ember. Annyiszor ehet az ember amennyiszer akar. Én konkrétan zabálok és este 8-kor is, de ha épp rámjön 10-kor is. Nem is tudom megállni, pont ezért választottam ezt a diétát. Viszont amióta használom a REG-ENOR-t ha tele is tömöm magam utána nincs az a rossz telítettség érzésem. A kávé tej nélkül kemény volt, de ma már megy. A bűnözés ennél a diétánál szerintem totál gáz. Itt az a lényeg, hogy az emésztőrendszerben rendet tegyünk, így egy falat tiltott dolog az egészet visszaveti hiába tornázza le azt valaki. Szal. el kell dönteni megy-e a lemondás vagy sem. Ha valaki édességmán vagy utálja a zsíros kaját neki nyilván ez kemény kihívás.

Zsady27 húsvétkor fel ne add, az ennél a diétánál simán megy. Sonka, tojás, kolbász, zöldség, csak épp kalács helyett pirítós:-)

329. Zsadi27
2011. ápr. 20. 08:38
b.ary! Tudom, hogy nem szabad bűnözni, ezért is hagytam most félbe, mert inkább a húsvéti dínom-dánom után kezdem ismét el, teljes mellbedobással. Az ára engem annyira nem izgat annyira, mert rendszerben veszem, már elég jó tagi áron.
328. b.ary
2011. ápr. 19. 20:27
az a baj ha bűnőztök,(amit annak idején én is megtettem néha)avval pont az ellenkező hatást éritek el.higgyétek el,nem szabad!!!tudom,hogy nagyon nehéz,de ki kell tartani.ezt csak azért mondom,nekem sajnos falási rohamaim vannak,van mikor annyit eszem,hogy majdnem hányok,de még egy falatot letolok.amikor ittam a reg-enort még magamon is csodálkoztam.egyáltalán nem faltam,az ára is motivált,ha már ennyit kifizetek érte,legalább használjon,és segitett.nem mondom hogy várom a szoptatás befejezését,de azt már tudom,ha vége,azonnal elkezdem.sovány soha nem voltam,nem is leszek,nem is akarok,de ha nem fogyok le legalább 35 kilót akkor az az én hibám,mert nem vagyok elég kitartó.birjátok ki!!!
327. bondita
2011. ápr. 19. 20:16

Nekem ez a 2. napom. Ma is elbuktam (kis kókuszgolyó, és 1 túrórudi)

Holnap készítek kölest (azt úgy tudom lehet) édesítővel és kis kakaóval. Hátha az jó lesz!

326. mumu8 (válaszként erre: 325. - Zsadi27)
2011. ápr. 19. 10:52

háát bűnözök sajnos sokat, de olyankor megyek, és tornászok utána:) így nyugtatom meg a lelkiismeretem:)

ezért írtam, hogy ebben nem tudok tanácsot adni, az enyém nem követendő példa:(

325. Zsadi27 (válaszként erre: 324. - Mumu8)
2011. ápr. 19. 09:09
Mumu! És hogy állod meg?
324. mumu8 (válaszként erre: 323. - Bondita)
2011. ápr. 18. 20:52
Én vízzel hígítva iszom, mert így sokat enyhül az íze, és még így is utána iszok egyből egy pohár vizet:) édességgel kapcsolatban nem tudok jó tanácsot adni... én mindig azon bukok el:(
323. bondita
2011. ápr. 18. 20:20
Nagyon rossz íze van ennek a löttynek! Ma volt az első napom. Sok zöldség, husi... (volt egy kis édesítős kókuszgolyó) Sajnos a hűtőben volt, de holnaptól nem lesz semmi édesség! Nagyon szoktam kívánni az édeset. Ti mit csináltatok ilyenkor?
322. dedica
2011. ápr. 18. 20:08

Sziasztok!

Napi hányszor lehet enni? Köszi

321. Shanox
2011. ápr. 18. 13:25
Én nem vagyok édességmániás..de mindig az hiányzik a legjobban, amit megvonunk magunktól. Így 3 hét után úgy ennék egy túrórudit!! :)) Egy pohár tejet..jájjj
320. Zsadi27
2011. ápr. 18. 10:16

Sziasztok!

N.Babi, a magánéleti zűrök sajnos a kitartásomat nyirbálták meg. Amikor egy szelet csoki visszaadta a boldogságot. Meg az is közrejátszott, hogy 5 hét után sem mozdult a mérleg...

319. bondita
2011. ápr. 17. 20:10

Sziasztok!

Holnap kezdem a reg-enort. Most már végre elkezdem. Kíváncsi leszek a tapasztalatokra. Szerencsére még táppénzen vagyok, utána tavaszi szünet, így nem kell már így az elején azon gondolkozzak, hogy mit főzzek másnapra, hogy mit vigyek ebédre a suliba! Most lesz 1,5 hetem itthon, hogy belerázódjam. Tanácsokat várok, mit ehetek, ti miket szoktatok főzni, és hogy?

318. N.Babi
2011. ápr. 17. 19:32

Sziasztok!

b.arynak köszönöm, h bíztatsz, kell, azt hiszem nagy szükségem van rá!

Talán tudom, hol rontottam el eddig, megpróbálok változtatni, h több kg menjen le.Szeretnék majd jó eredménnyel beszámolni róla.Míg jót nem tudok írni, addig itt nem jelentkezem, h ne vegyem el mások kedvét.Mindenkinek kitartást és sikert!Olvasni foglak titeket, írjatok hasznos dolgokat.Nem hagyom abba azért sem.....

317. Tiea
2011. ápr. 17. 18:18
csak 2 kg :( kb 2üveg után:( De az ismerősök azt mondják látványos! Centit nem néztem még :(
316. Bonelli
2011. ápr. 17. 10:09

Sziasztok!

Én 3 hete kezdtem, az első héten borzasztó rosszul voltam tőle,majdnem abba is hagytam, de Ti biztattatok! Most 2 kg mínusz, de többnek érzem, mert minden nadrág lötyög a combomon és a fenekemem.

Az energiám mérföldkövekkel nőtt! Jól érzem magam és nagyom boldog vagyok!

Kitartást a kezdőknek, mert az első hét a legnehezebb!

Ja és egyáltalán nem vagyok éhes, előtte állandóan azon járt az eszem szünet nélkül, hogy mit kénne enni! Most meg csak azt látom már dél és ebéd, és az óra mutatja nem hasam:))))

315. Shanox
2011. ápr. 16. 22:29
Megmértem magam (előástam a magam elől elrejtett mérleget) 2 hét elteltével 4 kg mínusz eddig, de én nagyon örülök, igazából én már annak is örülök, ha nem leszek annyira ekcémás.. :)
314. b.ary (válaszként erre: 313. - N.Babi)
2011. ápr. 16. 20:31
van olyan hogy megáll a fogyás,de aztán újra indul.ne add fel!nem tudom milyen súlyú vagy,és hogy mennyi méreganyag van a szervezetedben,de nem szabad egy-két hét után feladni.nekem is volt hogy 3 hétig semmi nem történt,aztán újra beindult.türelem!!!!
313. N.Babi
2011. ápr. 16. 13:23

Sziasztok!

Azért nem írtam eddig, mert nem akartam elvenni senki kedvét, nem nagyon van sikerem ugyanis.Többet vártam, fogyni szeretnék, az elején lement 2.5 kg, de azóta semmi.Mindent betartok.Lehet, hogy a méregtelenítés megvan, de semmit nem veszek észre.El ment a kedvem..., de azért csinálom még.

Zsadi!

Nem értelek, magánéleti probléma miatt nem kéne abbafejezni:), sőt azért kell méregteleníteni, ne legyél mérges.

312. Zsadi27
2011. ápr. 15. 08:58
Hahó, ki merre?
311. Zsadi27
2011. ápr. 13. 12:45
Sziasztok... felfüggesztettem a kúrát... túl sok a magánéleti kihívás - méregtelenítés. :) Azért figyelek. :)
310. Zsadi27
2011. ápr. 11. 08:37

Sziasztok!

Mumu köszi a tippet, előveszem a centit és megnézem. :)

309. Shanox
2011. ápr. 9. 09:03
Szeribntem ez a méregtelenítés eredménye, no meg hajlamos vagyok mindenre allergiásnak lenni, de a hasamon és karomon kis piros pöttyök jöttek ki.. de szerintem a méregtelenítés miatt.
308. mumu8
2011. ápr. 8. 13:08

Sziasztok, én most tartok a 2. üveg felénél.eddig kb 2 kg ment le. Olvastam valahol, hogy az az egészséges, ha heti max 0,5kg fogysz le. Amúgy meg nem csak a kg fogyás az érdekes, hanem a centi! sokszor van, hogy kg ugyanaz, de centiben vékonyabb lettem.

Amúgy én elég sokat bűnöztem közben, de utána egyből mentem tornászni:)

307. Zsadi27
2011. ápr. 8. 08:47
Aggódom... úgy tűnik egyelőre csak méregtelenítek, de a súlyom nem igazán akar érdemben változni.
306. Zsadi27 (válaszként erre: 305. - Bondita)
2011. ápr. 7. 12:24

A második üveget kezdtem hétfőn. Igyekszem komolyan venni, de vannak megcsúszásaim (múlt héten három napig például ott bűnöztem, ahol tudtam...).

Reggelire általában eszem otthon egy zsíros pirítós kenyeret, ha van elég időm (a 3 fiam mellett), akkor megadva a módját, sok zöldséggel.

Mostanában délelőtt már nem vagyok éhes, de a grapefruit ilyenkor figyel (néha 100%-os lé formájában).

Az ebéd érdekes, mert nem mindig tudok hozni és akkor a munkahelyen kell megoldani. Valami húsféle és párolt zöldség vagy saláta. Ma sült kolbász, májas hurka volt a menül. Ha nagyon zsírmentes, akkor a céges hűtőben tartott libazsírból kerül egy kicsi egy szelet pirítósra. De zsíron pirított zöldségeket is szokatam enni, rántásos főzelékeket (legutóbb kelkáposztát, amiből a krumpli nagy részét kibogarásztam), ezekre pöri, sült virsli, tükörtojás feltétet. Ha otthon készítem, akkor mind zsíron.

Vacsora, leginkább hideget eszünk, most már a rengeteg zöldséggel csúszik a zsíros pirítós, töpörtyű, szalonna, felvágott. Szigorúan egy, nagyon max. másfél szelet kenyérrel.

Rántott dolgokat nem csináltam mostanában, mert azt nem gondolnám zsírban sütni. De azon túl minden olajat kiváltottunk zsírra.

A gyümölcsök hiányoznak nagyon... beleenni a gyerekek almájába, egy banán... ilyenek.

305. bondita (válaszként erre: 304. - Zsadi27)
2011. ápr. 7. 10:30
Te mióta csinálod és miket eszel egy nap? (mondjuk főtt kaját mit és hogyan főzöl?)
304. Zsadi27 (válaszként erre: 303. - Bondita)
2011. ápr. 7. 08:54

Hát, a reggeli tejeskávéról nekem is nehéz volt átállni a felvizezett "amerikai" stílusúra, vagy az édeskés eszpresszóra. Mára már nincs gond.

Töpis pogácsával kezdtem a napot a változatosság kedvéért. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook