Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2011. febr. 24. 20:28
nagyon köszönöm a segitséged! Neked mi a tapasztalatod?
242. b.ary (válaszként erre: 241. - Ringolina)
2011. febr. 24. 13:30

jól tudod,szia!ne félj a zsírtól nem szó szerint kell érteni,mármint nem a bödönből kell bekapni és úgy megenni.a lényeg,hogy zsirral főzzél,de ne zsírosan,kevés sót használj.az étrend vegyes legyen:húsok,tojás,rizs,hüvelyesek,zöldségek.ehetsz pl:reggelire piritott kenyeret zsirral megkenve,vagy tojást piritossal.a lényeg,hogy a kenyeret mindig piritsd meg!ehetsz még vajas piritóst(nem margarint.Vajat,nem mindegy a zsirtartalom miatt)ebédre ehetsz levest zöldséggel,hússal,pörköltet rizzsel.bármilyen húsfélét,főzeléket.vacsira szintén piritós,meg hozzá valami.

édességet,süteményt,cukros ételt,tejterméket egyáltalán ne egyél.gyümölcsöt is csak grapefruitot,citromot,almát(savanykásat)mielött lenyelnéd,tartsd egy kicsit benne a szádban.ha úgy nem birod meginni,tedd bele egy kis (lehetőleg tisztitott)vizbe.a dobozban elvileg volt egy leirás is,az is sokat segithet,ha nincsen és ha kell elküldöm.

2011. febr. 23. 12:45

Sziasztok!


Segítséget kérnék. Ajándékba kaptam, én úgy tudom, hogy egy "kupica" éhgyomorra, majd ebéd és vacsi után 1 órával egy-egy kupaknyi. Jól tudom?

Leirnátok, hogy egy nap mit lehet enni? Rémesen félek zsirt enni.

Előre is köszönöm: ringo

240. b.ary (válaszként erre: 239. - Mumu8)
2011. febr. 22. 08:56
elvileg 3 és 6 hónap amit javasolnak,attól függöen,hogy mennyi méreganyag van benned.van akinél eltart 8 hónapig is.ha csak egy napra hagyod abba,amikor az esküvőd van,talán nem ártasz vele olyan sokat,de szerintem akkor is ki lehet birni.legfeljebb nem eszel tortát!hidd el megéri!én is nemsokára újra elkezdem,csak jelenleg szoptatom a babámat.megvárom mig legalább 6 hónapos lesz,utána iszom megint.nekem terhesség elött is sokat segitett.az egyetlen dolog ami ér valamit!
239. mumu8
2011. febr. 21. 19:07
Sziasztok, most gondolkozok, hogy belevágjak. Szerintetek 2 hónap is elég a kúrához? Közben esküvőm lesz, ott mégse fogyózhatok, de utána folytatnám. Szerintetek lehet ilyet?
238. Vikci.
2010. nov. 10. 10:30

Ja, és ami a hátrány, hogy elég kevés időm van főzni, ezért ha egy kaját megcsinálok, akkor 3 napig tuti azt ebédelem :)

Úh sajnos a változatosságnak annyi egy ideig :)

Most tartok a 1,5 hónapnál, összesen 6 hónapig, azaz ápr 1-ig tervezem csinálni.

237. Vikci.
2010. nov. 10. 10:27

Igazából szerintem semmi különlegeset nem csinálok, tartom a diétát és sportolok. Nem csinálok kivételt, nem szegem meg. Mindig teljes kiörléű rozskenyeret eszem (persze pirítva). A reggelim-vacsorám majdnem mindig zsíroskenyér vagy tepertőkrém. (vicces azelőtt soha nem ettem volna ilyet). Ebédre meg én főzök, zsírral. Olyanokat szoktam, hogy bolonyai rízstésztával, van olyan, hogy hús helyett gombát és padlizsánt teszek bele, gyakran csinálok csilis babot, húst sütök, azt zöldségekkel eszem. Arra tényleg nagyon figyelek, hogy minden étkezésnél egyek zsírt. Ha pl. az ebédemben nincs, akkor megeszek mellé egy szelet zsíros pirított kenyeret (de mindig teljes kiörlésű toast kenyeret.)

Sportolni meg kb 2 naponta szoktam, heti3-4x. Leginkább a kardio mozgásokat szeretem, aerobic, futás, kangoo, ezek nagyon hatásosak.

Nagyon furcsa, mert én elég szkeptikus voltm a Regenorral szemben (is), már kb mindent kipróbáltam a fogyás érdekében. Nem sok felesleg volt rajtam, olyan 5-6 kg kb, de engem nagyon zavart. Simán sporttal nem jött le. A Regenort nekem a candida miatt kellett elkezdenem szedni, úgyhogy az egészben az a vicc, hogy ezt nem is a fogyás miatt kezdtem.

Szerintem tényleg az a lényeg, hogy nem szabad megszegni az étrendet, enni kell sok zsírt és sportolni kell.

236. od (válaszként erre: 233. - Vikci.)
2010. nov. 8. 18:22

De ügyes vagy!

Hogy csinálod? Írj már le légyszi egy napi étrendedet, hogy miket eszel..lehet vmit rosszul csinálok?!

235. od (válaszként erre: 232. - Toth0816)
2010. nov. 8. 18:21

Nekem is megállt..- 2 kg :(

Szigorúan tartottam az étrendet, mostmár nem..:S

234. toth0816 (válaszként erre: 233. - Vikci.)
2010. nov. 8. 17:36

De jó neked,nekem megállt:-(inzulin miatt kénytelen vagyok megenni a ch-t,de mást nem eszek,nem lumpolok,mégsem megy le a kiló,lehet abba is hagyom,mert nincs értelme igy a sok pénz kidobásának.

Még másfél üvegem van és megnézem mi lesz ameddig elfogy

233. Vikci.
2010. nov. 8. 15:36
Én kezdek elfogyni. :) 67ről indultam okt 1-én, ma reggel 62,6-ot mutatott ugyanaz a mérleg :) Mondjuk szigorúan tartom a kaját + 2 naponta sportolok is.
2010. nov. 7. 18:53
Lányok,merre vagytok?igy elfogytatok?:-)Nekem megállt a -3kg,
231. Vikci.
2010. okt. 22. 20:35

Hogy haladtok?

Én 3 hete iszom a Regenort, Candida miatt. 3 kilót fogytam (67-ről 64-re / magasságom 170 cm, hogy viszonyítani tudjatok), mondjuk én minden másnap edzem is, gondolom ez gyorsítja a dolgokat. (ez már 1,5 éve így van, úh nem hiszem, h emiatt ment le 3 kg) A bőrömön látom a legnagyobb változást. A candida miatt iszonyat száraz volt, hidegebb időben sokszor hámlott is, hiába kentem. Ez most teljesen megszűnt.

Én összességében jobban érzem magam, nem vagyok fáradt, az edzések is jól mennek, van energiám.

A zsíros kenyeret már eléggé unom, az édesség továbbra sem hiányzik (soha nem voltam édességmániás szerencsére), a bulik pedig mennek alkohol nélkül is :)

2010. okt. 20. 23:05
Nézzetek körül a "Mit főztél ma? Receptek candidásoknak." itt a hoxá-n. Nagyon jó ötletek vannak!
229. od (válaszként erre: 227. - Toth0816)
2010. okt. 14. 21:39

Semmilyen vitamint nem szedek. Úgy voltam vele, hogy a sok zöldség + grapefruit megóv mindentől, sok vitamin van azokban is.:)

Aha..Halálomon vagyok. Megfáztam rendesen, bár lehet vmi vírus..Mondjuk nincs benne semmi furcsa, körülöttem (a munkahelyemen és a családban is) mindenki beteg. Pedig nagy szám volt még pár napja, hogy hát igen, engem véd a reg-enor! És tessék.:D

228. od (válaszként erre: 226. - Póni)
2010. okt. 14. 21:25

Van olyan ismerősöm, akinek teljesen elmúltak a menstruációs panaszai a reg-enortól.

Irigylem, mert én pont az ellenkezőjét tapasztalom az utóbbi 3 hónapban (de nem gondolnám, hogy emiatt lehet, hiszen 5-6 hete iszom).

2010. okt. 14. 21:02

Végre jobban vagyok,ma reggel fogyott el a reg-enorom,holnapra sztem itt az utánpotlás,késik a posta mint mindig:-)

Már olyan jól megszoktam nem hiányzik a tej,a kávét is tök jól megszoktam nélküle.

A szalonnával leálltam nem megy tovább,de zsirral főzök,de a zsiros kenyér sem megy.

Édesség csak időnként hiányzik,de kibirom.

A piritost még kávéval is sztem.

De amit nem értek egyáltalán nincs étvágyam,ha enni kell az inzulin miatt kirázzzzzz a hideg.


Szedtek valamilyen + vitamit?mert ugye a gyümölccsel kiesett a vitamin forrás.

226. Póni
2010. okt. 14. 08:21

Sziasztok.

Nálam nincs fáradékonyság,tök jól vagyok.

Most egy kicsit lagymatag vagyok most fog,megjönni.Ilyenkor a fejem fáj,meg ugye ti is tudjátok mivel jár ez.De kiváncsi vagyok,mert szokott migrénem lenni (mondjuk ez az 5-ik hetem)remélem,hogy a Reg-enor segít.

A kajával kapcsolatosan pírítós.szalonna,kolbász,tojás,rizs,rizstészta,zöldségek,mindenféle ennivaló csak zsírral főzve,sütve.

225. od (válaszként erre: 224. - Toth0816)
2010. okt. 13. 18:46

Szerintem akkor ne csodálkozz..:)

De már jobb a helyzet?

Nekem majd később lesz húzósabb időszakom, kíváncsi vagyok, hogy a reg-enor miben fogja befolyásolni a túlterhelt napjaimat. Még jól bírom.:)

2010. okt. 13. 18:33
Lehet túl hajtottam magam,mert vizsgák sorozata,2 aktív csemetém,éreztem én az erőt amit mondasz,de ki is használtam és túl is sikerült pörögnöm.
223. od (válaszként erre: 222. - Toth0816)
2010. okt. 13. 17:50

Nem tudom mitől lehet a fáradékonyság. Eddig mindenkitől az ellenkezőjét hallottam, hogy inkább energikusabbak lettek..

Még mindig ez a helyzet? Hogy vagy?


Többiek!Mit tapasztaltok?

Miket esztek? Jó lenne 1-2 ötlet..

2010. okt. 9. 20:13

Sziasztok!


Valami nem jó,fáradékony vagyok mindig alszok,nem tudom mitől van,lassan végzek a második üveggel,normális ez így??


Eddig tök energikus voltam,még lehet túl is hajtottam magamat.

221. Vikci. (válaszként erre: 219. - Póni)
2010. okt. 8. 21:10
Ja, és a rizstészta íze teljesen olyan, mint a "mezei" tésztáé :)
220. Vikci. (válaszként erre: 219. - Póni)
2010. okt. 8. 21:09

Póni, én Auchan-ban vettem. Úh a rizstésztához biobolt se kell.

Ti miket főztök amúgy? Próbálok ötletelni, mit hogyan lehetne megcsinálni.

Kitaláltam, hogy palacsintát is csinálok, teljes kiörlésű lisztből, tej helyett szóda, cukor helyett édesítő és fahéjjal eszem. A fahéj amúgy is öli a candidákat :)

219. Póni
2010. okt. 8. 08:20
De van a Reg-enornál a rizstészta.Tök jó nekem eszembe se jutott.Na majd elemegyek a Bioboltba és veszek én is rizstésztát.Nagyon szeretem a tésztaféléket.
218. incuska
2010. okt. 8. 04:05

Már eléggé régen voltam ezen az oldalon, de most nagyon örülök, hogy beindult a fórumozás:))

Én már január 29-én ittam meg az utolsó Reg-enort, és elmondhatom, hogy a cukoreredményeimet tartom,(persze, ha bűnözök, akkor nem:() a súlyomat tartom (+-2-3 kg). Továbbra is pirítós kenyeret eszem (nem keveset), sajtot igyekszem nem enni, de ételbe főzve-sütve már eszem tejfölt, tejet, sajtot. Ásványvizet kell innom, mert különben fáj a fejem.

Szorítok mindenkinek!!

217. zizabella (válaszként erre: 216. - Vikci.)
2010. okt. 7. 22:58
A rizstésztát mért választottad? mert nem emlékszem a Reg-enornál ilyenre.
216. Vikci. (válaszként erre: 215. - Póni)
2010. okt. 7. 21:18

Jesszusom :( Én most szombaton fogok bulizni, de direkt autóval megyek, hogy ne essek kísértésbe :)


Amúgy kaja ötlet: csináltam bolognait, Auchanban kaptam olyan paradicsompürét, amiben nincs adalékanyag, se cukor, csak a pari, cukor helyett édesítőt tettem a kajába, tészta helyett rizstészta. Nagyon fini volt :)

215. Póni
2010. okt. 7. 09:33

Sziasztok!

Én vasárnap ettem egy kis szelet mogyorós csokit.

Imádom a mogyorós dolgokat.Annyira megfájdúlt a gyomrom,hogy hihetetlen.Pénteken elmentünk a csajokkal egy kicsit bulizni,ittam Martinit,hát mit mondjak duplát kértünk.Én másnap úgy hánytam /elnézést/mint állat a gyomrom nagyon fájt.Nem hiába mondják,hogy nem szabad alkoholt inni.Meg édességet.

214. Vikci.
2010. okt. 6. 21:46

Sziasztok!

Én a Candida diéta miatt kezdtem el a Regenor kúrát, kb 5 perce ittam meg az első adagomat :)

Candida diétát már csinálom egy ideje, egyik ismerősöm, aki táplálkozás-szakértő, ő ajánlotta a Regenort. Remélem használni fog, és itt nem feltétlenül a fogyásra gondolok.

Én érdekes módon nem vagyok egy sütis, az édességek biztosan nem fognak hiányozni. Viszont mivel elég bulizós vagyok, így a hétvégi partikon erősnek kell lennem, semmi alkohol. Úgyhogy nekem ez a kihívás egyenlőre :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook