Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


183. od (válaszként erre: 182. - Póni)
2010. szept. 24. 15:32

Végül én is kibírtam.:)

De múlt héten kifejlesztettem olyan sütit, amit elvileg lehet enni, zsírral készült és édesítővel..nem hangzik túl jól,de jól jön, amikor megkívánok egy kis édeset.

Elfogyott, hétvégén csinálok másik adagot!:)

182. Póni
2010. szept. 24. 10:06
Jaj én is úgy ennék egy csavaros fagyit.De megállom nem lehet.Inkább eszek zsíros kenyeret.Meg szalonnát.
2010. szept. 24. 06:10

Az jó ha belefér,mert sajnos cukros létemre nagyon édesszájú vagyok:-)


De ami jó egyre jobban mennek a zsiros dolgok.....vettem zsirszalonnát és én sütőttem ki a zsirt,tehát igy még finom is:-)

180. od
2010. szept. 23. 22:30

Jujjj, de ennék most egy sütit.:(

Ott van a hűtőben (csokis-tejszínes), csak néhány lépés..de nem lehet!

Vmivel helyettesíteni kellene..vagy lehet inkább gyorsan lefekszem.:D

179. od (válaszként erre: 178. - Toth0816)
2010. szept. 23. 22:14
1-1 kicsi belefér, azt mondják!:)
178. toth0816 (válaszként erre: 177. - Od)
2010. szept. 22. 20:24
hát nem,sajnos.szánom bánom bünömet:-)
177. od (válaszként erre: 176. - Toth0816)
2010. szept. 22. 19:02
De biztosan diabetikus volt, ugye?;)
2010. szept. 22. 18:02
Én ma elcsábultam,kaptam jó házi öszibaracklekvárt,hát megkostoltam.
175. od (válaszként erre: 174. - Póni)
2010. szept. 22. 17:11

:D

Nekem is furcsa zsírral főzni, zsíros kenyeret enni stb. Nem is mindig megy, de próbálok azért odafigyelni, hogy minden étkezésnél, legalább egy falat zsírosat egyek. Állítólag anélkül nem működik a dolog..

174. Póni
2010. szept. 22. 16:39
Minden reggel kacsazsíros kenyeret eszek,meg kolbászt,meg szalonnát.Meg persze rengeteg zöldséget,azt is meglocsolom kacsazsírral.
173. toth0816 (válaszként erre: 172. - Póni)
2010. szept. 22. 08:17

probálom,de nem nagyon megy,igaz a rántottát szalonnával szeretem nagyon:-)a zsiros étel nem igazán csuszik,nem könnyű a sok év után vissza szokni rá az olaj után,eddig azt hallottuk az az egészséges.

Energiám nekem is jó sok csodálkozok is rajta,de az alvással jelenleg gondjaim vannak,de lehet nem a reg-enornak tudható be.

172. Póni
2010. szept. 22. 08:13

Én sem veszem észre kilóba,hogy fogytam volna hanem a ruháimon.Nekem pattanások nem jöttek elő,de jobban alszok nem vagyok fáradt,pedig egész nap a számítógép előtt ülök.De tudjátok,hogy zsírt,zsírral kell enni.

Nekem a gyümölcs nagyon hiányzik.

171. toth0816 (válaszként erre: 170. - Od)
2010. szept. 22. 06:30

annyi minusz kiloval már boldogabb lennék.-))

De türelmesen és szorgosan betartom,igaz a tej a sajt borzalmasan hiányzik.

170. od (válaszként erre: 169. - Toth0816)
2010. szept. 21. 22:07
Én is szeretnék fogyni, bár még eddig semmi jelentős változás. De nem vagyok türelmetlen, a munkatársam is pl. csak 1 hónap után kezdett el fogyni. Most kezdte a 4. hónapot és 9 kilónál jár..
169. toth0816 (válaszként erre: 168. - Od)
2010. szept. 21. 18:42

Szia.

A pattanások nekem is rohamosan jönnek,vásároltam arc tisztitó habot amit reggel este használok és ez segit.

Inni iszok én is rengeteget és az én ruháim is bővebbnek tünnek.

Rengeteg az energiám nekem is.

Szoval szerintem nagyon jó,remélem a fogyás is eredményes lesz.

168. od
2010. szept. 21. 17:25

Sziasztok!


Pénteken lesz 3 hete, hogy iszom a reg-enort. Azt vettem észre, hogy sokkal több az energiám, és enni sem eszem annyit. Hiányzik az édes!:S Ti mit esztek?

Naponta kb. 3 litert iszom (nagyon kívánom a folyadékot), pisilek is rendesen.:)

Na meg jönnek a pattanások..:S

Kilóban még semmi, de a ruháim bővebbek!

2010. szept. 21. 11:59

Hu,ezt nem gondoltam,tényleg győtör a fejfájás már 2 napja,és aludni sem tudok jól.:-(


Lehet ez a reg-enor hatása?Én sehol nem találtam utalást a fejfájásra.

166. Póni (válaszként erre: 165. - Toth0816)
2010. szept. 20. 12:37

Mondjuk én sanos nem iszom sokat.

Akitől rendeltem a Reg-Enort az kettő hónap alatt fogyott 7kg.Fél évig csinálta,pedig nem volt nagyon kövér,mert azt mondják,hogy minél nagyobb a sújfelesleg annál hamarabb indúl meg a fogyás.

Nekem olyan 5kg-ot kellene leadnom de már most érzem,hogy nem olyan szűk a nadrágom.Pedig csak egy hete iszom.

165. toth0816 (válaszként erre: 164. - Póni)
2010. szept. 20. 08:47

Én is kevesebbet eszek,ami igazság szerint gond,mert állandoan összeomlik a cukrom,de ha megtalálom a helyes közép utat nem lesz gond tovább:-)

Ami pozitivum,rengeteg vizet iszok,de távozik is rendesen,es ez jó.

Nem tudom a fogyás milyen ütemű lesz,de egy 15 kg lenne számomra a jó.


Jó lesz tapasztalatokat cserélni a jövőben is:-)

164. Póni
2010. szept. 20. 08:12

Szia!

Örülök,hogy valaki csatlakozik hozzám.

Tapasztalatom annyi,hogy kezdek egyre kevesebbet enni.Nem birok annyit enni mint amikor még nem ittam.A fejem az fáj szerda óta,de azt mondták,hogy ez normális.

163. toth0816 (válaszként erre: 162. - Póni)
2010. szept. 18. 12:49

Szia Póni!


3 napja kezdtem,cukros vagyok csökkentem az inzulint annyira észre veszem,egyéb tapasztalatom még nincs:)

162. Póni
2010. szept. 17. 08:39

Hol vagytok?

Írjatok!!!!

161. Póni
2010. szept. 16. 08:04

Sziasztok!

Senki nem issza a Reg-Enort?

Én hétfőn kezdtem el.

Szerintem tök jó,csak agyümőlcs hiányzik.

Írjatok és tartsatok velem..

160. Rézike 49 (válaszként erre: 159. - Zizabella)
2010. aug. 4. 19:32

Szia!

Nagyon köszönöm a hozzászólásodat és a jó tanácsot.

Megnézem, amit javasoltál...

Én is úgy gondoltam, hogy tovább fogok diétázni, csak nem ennyire intenzíven.

A szervezetemnek már nagyon hiányzik a gyümölcs.


Szép estét és minden jót kívánok!

159. zizabella (válaszként erre: 158. - Rézike 49)
2010. aug. 4. 13:15

Szia Rézike!

Én is ittam a Reg-enort, de nálam candida probléma is volt, annak a diétája nagyon hasonló a Reg-enoréhoz, gyakorlatilag majdnem ugyanaz..

Sajnos a diéta után én is sokat szenvedtem hogy hogyan térjek vissza a régebbi kajákhoz, de sajnos igazából nem szabad visszatérni.

Én is fogytam kb. 10 kilót, de már tovább nem szeretnék fogyni, meg én is unom már a saját sütésű kenyeremet, meg ennék jó kis tejfölös cuccokat. A cukros dolgok szerencsére nem érdekelnek, kivéve a jó kis étcsokik :))


Azt tudnám neked tanácsolni, hogy az Ex-candidások fórumára menj fel és ott többen vannak akik tudnának segíteni a diétából való visszatérésre, Cszsuka és Warj nevű fórumozótársunk nagyon jó tanácsokat tudnak adni, ők a magjai a fórumnak.

Persze a többiek is segítő készek, hisz mindenki átélte ezeknek a diétáknak a kellemetlen részeit.


Remélem tudtam segíteni, de azért jó lenne ha megbeszélnéd a kezelőorvossal is a problémádat.

2010. aug. 4. 10:37

Augusztus 12-én jár le a 3 hónap. Azóta iszom a Reg-enort. Közel 10 kg-ot fogytam, cukorértékeim jók, inzulinadagjaim: reggel: 5 egység, délben 5 egység, este 6 egység, éjszakára 18 egység.

Kezdetkor 16 egység volt csak az egyszeri inzulin.

Időszerű lenne a kezelőorvosomat is felkeresnem, mert meg kell vele beszélnem, hogyan tovább?!!

A diétát nagyon unom,kezdek fáradékonyabb lenni, hiányzik a gyümölcs, se barack, se dinnye, egy falat sem.Azt sem tudom már, mit főzzek, főzelékek nem ízlenek tej, tejföl, kefir nélkül.

Várom, hogy valaki adjon tanácsot, aki velem hasonló cipőben jár, ő hogyan csinálja, csinálta?

A három hónap után hogyan lehet visszatérni a normális étrendhez? Köszönöm.........

157. Robo79
2010. júl. 7. 14:29
Ja elnézést a reg-enor.hu olddalon talláltam rá
156. Robo79
2010. júl. 7. 14:27

Szia nem vagyok nagy fórumozó de a Somogyiné Kovács Anett szivesen ajánlom bár kinek .

Személyesen ismerem szerintem elég sokat tudd segíteni bár kinek érdemes megnézni

[link]

Nekem is most ő segít és 5 kilo mínusz további szép napot Robo

155. pethoevi (válaszként erre: 154. - Rézike 49)
2010. júl. 1. 08:28

Hát sajnos én kérdésekre nem igazán tudok válaszolni,mert még nem próbáltam...

De ez az inzulin elhagyás tényleg nagyon jó és igazán hihetetlen! :-)

154. Rézike 49 (válaszként erre: 153. - Pethoevi)
2010. júl. 1. 06:42

Köszönöm. Végre valaki reagált. Nagyon örültem, mert szeretném megosztani a gondolataimat a hasonló sorsú fórumozókkal. Meg lennének kérdéseim is....


Szép napot! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook