Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)

15. zani
2009. febr. 18. 19:32
igen én is ezt olvastam de az bíztat, hogy az "emberem" csak egy üveggel fogyasztott el és az is segített és még utána 2 héttel is csökkent a súlya. pedig nem istartotta az étrendi leírásokat. Az ő egyik ismerősétől hallottunk róla először aki 3 hónap alatt 16 kg-tól szabadult meg.
14. micimacko72 (válaszként erre: 12. - Zani)
2009. febr. 18. 19:05
én még csak egy hete használom. Nem tudom meddig fogom szedni. De azt mondják 3-4 hónap ajánlott. Nekem sem nagyon van rá pénzem, majd meglátom. Ha csatlakzol akkor sokkal olcsóbban tudod megvenni. De a belépés ugy tudom 25 ezer :-((( igaz termékeket adnak érte
13. zani
2009. febr. 18. 18:43
te egyébként mennyi ideig hazsnáltad/ használod?
12. zani
2009. febr. 18. 18:42
ja a webáruházakban én is annyiért láttam (+postaköltség) de én MLM hálozatban vettem, nem tudod mennyivel lenne olcsóbb ha csatlakoznék a rendszerbe?
11. micimacko72 (válaszként erre: 10. - Zani)
2009. febr. 18. 18:40
én néztem a neten mindenhol 7 körül láttam :-(( de én is 58oo-ért vettem
10. zani
2009. febr. 18. 18:22
5970 ft
9. micimacko72 (válaszként erre: 8. - Zani)
2009. febr. 18. 18:14
mennyiért vetted?
8. zani
2009. febr. 18. 18:10
én nem akarom 3 hónapig inni mert az egy kisebb vagyon lenne, csak hogy helyrerázzam az emésztésem és beinduljon a fogyás, aztán a többit saját erőből.
2009. febr. 18. 14:27

Sziasztok!

Nálunk a tesóim esküsznek rá.Nem sanyarogtak,és számos elvárást azóta is tartanak.Piritós,zsír bevitel.Az a jó,hogy nem kell lemondani sok ízlésüknek megfelelő kajáról,de mégis rendszert visz a kusza étkezésekbe.Bátyám majdnem 20 kg-ot,hugom 11-et fogyott.Viszont ha nem tartod utána magad normális mennyiségekhez,ugyanúgy visszahízol....

6. micimacko72 (válaszként erre: 4. - Zani)
2009. febr. 18. 14:13

az nagyon jó!! Nekem 7o deka ment le egy hét alatt és rengeteg változás történt. Nem vagyok éhes, alig eszem. Érzem az ételek ízét. Eddig csak ettem, most me érzem, hogy mit is eszek. Nem voltam a héten rosszul (szarakodik a vérnyomásom). Igaz volt egy nap mikor rettenetesen fájt a kezem (izületes vagyok) de másnapra mintha elvágták volna, megszűnt. Most olvastam utánna, hogy lesznek ilyen kóbor fájdalmak, ahogy tisztul a szervezet. Ja és sokat járok pipilni és erős lett az illata :-)

Nekem nagyon tetszik eddig, ajánlom mindenkinek! Érdemes kipróbálni!!!

2009. febr. 17. 21:26

Szia!

A párommal csináltunk egy 3 hónapos kúrát,ő fogyott tőle 6kg-ot,én egy dekát sem...

4. zani
2009. febr. 16. 09:16

szia!

képzeld csak egy üveggel ivott meg, ami még két hétig sem tartott!! és azóta sem hízott vissza. ez kb novemberben volt. nálad látszik már eredmény? Én holnap megyek érte, már várom, hogy elkezdhessem. majd írom az eredményeket.

2009. febr. 13. 16:29
Szia! Én egy hete iszom, remélem nálam is beválik. Az ismerősöm 4 hónap altt l4 kilót fogyott tőle. A párod mennyi ideig használta?
2. zani
2009. febr. 11. 10:01
Használta már valaki a Reg-enor (ökonet) készítményt? Én jövő héten kapom meg, de a vőlegényem 1 kúrát megcsinált, és fogyott 5 kg-t. szerinte attól, de kíváncsi lennék, más is tapasztalt-e ilyen hatást.
1. zani
2009. febr. 11. 09:58
Reg-enor tapasztalatok

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook