Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


213. od (válaszként erre: 212. - Póni)
2010. okt. 5. 16:47

Itt.:)

Ki hogy halad? Eredmények?

Nálam napok óta édességhiány..:( Ma megtörtént a bűnbeesés, úgyhogy mindjárt hozzáfogok sütni vmit édesítővel, tk.liszttel.

212. Póni
2010. okt. 5. 08:24
Hol vagytok lányok???
211. od (válaszként erre: 210. - Póni)
2010. okt. 3. 20:22
Azt én is iszom. Ajánlott, és nem kerül olyan sokba.
210. Póni (válaszként erre: 209. - BioCica)
2010. okt. 1. 11:08
Nekem is azt mondták,hogy nem biztos,hogy hamar beindúl a fogyás mert nincs max4kg súlyfeleslegem.Fogyni fogog de lassan.Az emésztés beállásához még az ökonet zöld teáját javaslom.
209. BioCica (válaszként erre: 208. - Póni)
2010. okt. 1. 10:47

Nem hagyhatom ki a köztes étkezéseket, mert az inzulinrezisztencia miatt 5x kis adagokat ennem...ha éhes vagyok, ha nem.

Nekem nem kell sokat leadnom, max. 3 kg-tól szeretnék megszabadulni, inkább az emésztésemet szeretném rendbe tenni.

Van itt olyan köztetek, akinek nem a súlyvesztés volt az elsődleges célja, hanem az emésztés rendbe tétele?

208. Póni (válaszként erre: 205. - BioCica)
2010. okt. 1. 08:17

Szia!

A köztes étkezést egy idő után el fogod hagyni mert nem leszel éhes.Én is a reggeli pirítósból mindig kettőt ettem,most meg eggyet.Amúgy majd észre veszed,hogy nem tudsz annyit enni mint azelőtt.

207. od (válaszként erre: 205. - BioCica)
2010. szept. 30. 22:29
Például akármilyen zöldséget ehetsz. Én nagyon szeretem nyersen a sárgarépát,karalábét, 4 hét alatt még nem tudtam megunni. Vagy szoktam még enni teljes kiőrlésű tönkölybúzás ropit, vagy saját sütit..De egyre inkább nincs szükségem köztes étkezésekre, de tudom, hogy egy inzulinosnak muszáj enni, ha éhes, ha nem.:(
206. od (válaszként erre: 202. - Póni)
2010. szept. 30. 22:24

Az utóbbi pár napban annyi dolgom volt, hogy úgy kellett emlékeztetnem magam, hogy egyek vmit.

De jön a hétvége, attól mindig tartok. Túl sok a kísértés..

Kitartást lányok! Lesz eredménye!

205. BioCica
2010. szept. 30. 16:18

Sziasztok!

Én ma kaptam meg az adagomat és tervezgetem az étkezéseimet.

Az a kérdésem, hogy a köztes étkezéseket (tízórai, uzsonna) ti mivel oldottátok meg? Nekem fontos ennem v.mit akkor is, mert inzulinrezisztenciám van és a vércukor stabilan tartása miatt 3 óránként kell kicsiket ennem.

Szóval várnám az ötleteket és előre is köszönöm!

Szép napot!

204. Póni (válaszként erre: 203. - Toth0816)
2010. szept. 30. 14:36
Én is holnap fogom a második üveggel,de szonbaton sütnöm kell.Jönnek a nővéremék szülinapot köszönteni.Sósat is édeset is kell sütnöm.Citromos sütit fogok sütni abból ehetek egy kicsit.
2010. szept. 30. 11:58

Szia!

Nehéz tartani a fiamnak volt a szülinapja,állandóan rohanok,vizsgáztam,fogam most lett kész,minden korlátoz nem tudom hova húzzak,igy nem könnyű.

Most kezdem a 2. üveggel,jó lenne most már csak erre összpontosítanom.

202. Póni
2010. szept. 30. 08:01

Sziasztok!

Hogy álltok a diétával.

201. od (válaszként erre: 200. - Toth0816)
2010. szept. 30. 06:07
Köszi!:)
200. toth0816 (válaszként erre: 199. - Od)
2010. szept. 29. 05:42
Gratulálok,csak így tovább:-)
199. od (válaszként erre: 198. - Sagota)
2010. szept. 28. 18:57

Köszönöm, majd kipróbálom. Zabpehellyel ugyan nem csináltam, csak korpából, de nem lehet rossz így sem. Kókusztejpor? Ilyet még nem használtam..Ezt lehet kapni minden valamirevaló élelmiszerboltban?


Képzeljétek! Ma reggeli eredmény: - 2 kg!!!

Annyira örülök!:))))

198. sagota (válaszként erre: 193. - Od)
2010. szept. 28. 11:21

Mondjuk én még tejjel nem csináltam, de gondolom ugyan olyan :)

itt a recept amit én használtam:

1 bögre zabpehely

2 bögre víz

3-6 édeske ( ízlés dolga)

2-3 ek kókusztejpor ( ettől lesz sűrű)

fahéj

197. Póni (válaszként erre: 196. - Rézike 49)
2010. szept. 28. 08:17
Én szeptember 15-én kezdtem,ez a második hetem.Te miket ettél.Mert én reggelire zsíroskenyér,persze pirítósból.Ebéd Saláta,vagy zöldséges rizs,bulgúr,vacsira meg egy kis szalonna egy szelet pirítóssal.
196. Rézike 49 (válaszként erre: 187. - Póni)
2010. szept. 28. 07:52

Pontosan nem tudom, mikor kezdtem el fogyni, de egy hónap után mínusz 5 kg volt.

Már egy hónapja abbahagytam a Reg-enort, de nagyon vigyázok az étkezéseknél. Diétázom továbbra is, most mínusz 12 kg az eredményem.

Volt nálam is, hogy nem tudtam ellenállni egy falat csokis sütinek, és nekem is fájt a gyomrom utána.

De már szalonnát és zsíros kenyeret nem eszem, csak kefirt és sovány sajtot.

Először a tej nagyon hiányzott, érdekes módon most már nem is kívánom.

De a grapefruitot sem, annyit ettem belőle a nyáron, mind egész életemben sem!!!, pedig az igen hosszú idő.:)

195. od (válaszként erre: 194. - Póni)
2010. szept. 27. 20:23

Még kísérletezés alatt áll..Van egy jó sajtos zabpehelytallér receptem, csak még ki kell találnom, hogy a tejfölt mivel helyettesítem, és milyen sajt nélkül.

De igazából nem is gondolkodtam, az nem hiányzik, csak az édes.:)

194. Póni (válaszként erre: 192. - Od)
2010. szept. 27. 18:32

Köszike majd kipróbálom a hétvégén.Jónak tűnik.

Sós süti receptetek nincs?

Mostanában szoktam kapni recepteket.

Rendes kajás recepteket,amit ilyenkor a diéta alatt lehet enni.

.

193. od (válaszként erre: 190. - Sagota)
2010. szept. 27. 17:09

Én olyat régebben csináltam, csak tejjel. Ezt ugyanúgy kell csinálni, csak vízzel? (víz, zabkorpa, édesítő, kókusz/fahéj)

Olvastam lentebb én is, csak lusta vagyok kikeresni, ne haragudj..

192. od (válaszként erre: 187. - Póni)
2010. szept. 27. 17:08

Nekem nem fáj a gyomrom, amikor bűnözök..:P :S

Sima kakaós piskótát csináltam teljes kiőrlésű liszttel + édesítővel.

Meg mostanában a kekszekre vagyok ráállva nagyon, hamar kész van, és eláll.

Tegnap zabpelyhes kókuszosat csináltam:


Hozzávalók:

1 csésze cukor -> édesítő

½ csésze növényi olaj -> zsír

1 tojás

1 csésze liszt -> tk.liszt

1 teáskanál sütőpor

½ teáskanál só (lehet kevesebb is)

1és ½ csésze zabpehely

½ csésze kókuszreszelék


Elkészítése:

Verd fel egy kicsit a tojásokat a cukorral és az olajjal. Add hozzá a lisztet, a sütőport és a sót. Végül keverd bele a zabpelyhet és a kókuszt. Diónyi tésztadarabokból formázz lapos sütiket. 2,5-es fokozaton 7-10 percig süsd.


Szárazabb lett, mint amikor "normál" hozzávalókkal készítettem, így ütöttem hozzá még egy kisebb tojást, és így jobban összeállt, lehetett golyózni!:) Próbáljátok ki, nekem bejött!

Nem tudom, h ki milyen édesítőt használ, én személy szerint nem szeretem a folyékony ízét. Pöttyöt szoktam, vagy ha sok pénzem van, veszek port a sütikhez. Most pöttyöt használtam (és ne nevessetek), mozsárban porrá törtem, mert nem tudtam felolvasztani semmiben..:)

191. od (válaszként erre: 188. - Toth0816)
2010. szept. 27. 17:01

Biztosan ennek!

Húú, de jó neked, ügyi vagy!:) Nekem még semmi, pedig már ez a 4. hét. De nem adom fel, a környezetemben 3 emberről is tudok, aki csinálta/ja, és mind úgy a 2. hónapban kezdtek kilóban is fogyni.

190. sagota (válaszként erre: 189. - Póni)
2010. szept. 27. 16:42
Én régebben ittam a Reg-Enort 4 hónapig. Nekem amikor édesség ehetnékem volt akkor mindig zabkását csináltam (itt a fórumon olvastam a receptet) és nekem nagyon bevált :) Aki szereti a kókuszt és a fahéjat annak ajánlom!
189. Póni (válaszként erre: 183. - Od)
2010. szept. 27. 14:09
kellene a süti receptje.
2010. szept. 27. 10:25

Sziasztok!

Pénteken volt egy hete hogy kezdtem a kurát,a sok cukoresés után,elkönyvelhetem hogy meg indult a fogyásom 1 kiló minusszal zártam az első hetet,szerintettek ez már annak köszönhető?

Én Nagyon bizok benne hogy igen:-)

Hónapok óta meg sem mozdult lefelé a súlyom,mindig csak gyarapodást mutatott a mérleg.

187. Póni
2010. szept. 27. 08:15

Sziasztok!

Örülök,hogy ennyien vagyunk.

Én vasárnap bűnöztem a keresztlányom szülinapja volt és muszáj volt tortát ennem,de voltam olyan beteg,a gyomrom nagyon fájt.Alig vártam a ma reggelt,hogy egyek egy kis szalonnát.Rézike neked mikor indult meg a fogyásod?

186. Rézike 49 (válaszként erre: 185. - Od)
2010. szept. 26. 09:20

Az elején nekem a tej hiányzott a legjobban. Ittam a szójatejet és a rizstejet, aztán kiderült, hogy azt sem lehet. Csokoládét , sütit sem. Meg gyümölcsöt sem, csak a grapefruitot és a citromot. Idővel átáll a szervezet és nem kívánod az édességet, a savanyú grapefruit is édesnek hat.

Azért az elején én is sütöttem, főleg a férjem miatt. Mi mind a ketten ittuk a Reg-enort, így könnyebb volt betartani a diétát.

Teljes kiőrlési lisztből, édesítővel, zsírral készült szaggatott sütiket készítettem, beleloptam egy vaníliás cukrot. Aztán dobozba tettem és amikor nagyon kívántuk az édességet, egyet-egyet elővettem. Nem mondhatnám, hogy finom volt, így le is szoktunk róla. Meg rizs felfújtat csináltam vízzel, no, az sem volt az igazi...

Sajnos, nekem semmi jó ötletem nincs, talán más tud segíteni ! :(

185. od (válaszként erre: 184. - Rézike 49)
2010. szept. 26. 07:55

De jó, hogy van közöttünk tapasztalt is!:)

Én sajnos nagyon édesszájú vagyok, és mindig ezzel van gondom, hogy édeset ennék (de már "édességrohamaim" nincsenek, mióta a reg-enort iszom).

Tudsz vmit ajánlani?

2010. szept. 26. 07:20

Örülök, hogy megindult ezen a fórumon is a tapasztalatcsere. Sokáig egyedül voltam....

3 és fél hónapig ittam a Reg-enort. Nekem nem jöttek elő a pattanások, sőt, letisztult a bőröm.

A sütivel , gyümölccsel jó lesz vigyázni. Egy kis elcsábulás és + egy hét Reg-enor.!!!A zsírral is csínján kell bánni, magas lett a koleszterinem!

Ami a lényeg, 9 kg-ot fogytam, a régi ruháimba beleférek és sokkal jobb a munkabírásom.

Most is diétázom, de már eszem egy kis sajtot és kefir a vacsorám. De a pirítós és a citrom maradt. Sajnos, ez utóbbi jó drága, de muszáj a cél érdekében....


Mindenkinek sok sikert kívánok, ne adjátok fel és lesz eredmény!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook