Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eskövői tapasztalatok megosztása!! fórum

Eskövői tapasztalatok megosztása!! (beszélgetős fórum)


13. Nyinya80 (válaszként erre: 12. - Cicmic87)
2013. jún. 22. 11:20
Mi a köszönőajándékokat csomagoltuk bele. De a neten biztos találsz néhány hasznos ötletet! :)
12. cicmic87 (válaszként erre: 9. - Nikk_1982)
2013. jún. 21. 21:38

Tüllből milyen díszeket lehet csinálni? Mert mi csak a masniig jutottunk el!!!


Néztem a neten, de nem igazán találtam semmit!!

Tudom a google a barátom!!

2013. jún. 19. 14:09
Nekünk volt csokiszökőkutunk (saját) azt kicsitől nagyig mendenki imádta! :) Gyümölcs, pillecukor volt mellé. Ültetőkártyánk pillangóforma volt, rátűzve a pezsgős pohárra. Ja, és ami nem dekor: volt nyitótáncunk, amit mi vártunk össze, és elég viccesre sikerült. Annak is nagy sikere volt! :)Hol lesz az esküvőtök?
10. gkreka
2013. jún. 19. 12:45
Virágdíszekhez: ha nagybani piacon veszed a virágot és a kellékeket, sokkal olcsóbb.
9. Nikk_1982 (válaszként erre: 8. - Cicmic87)
2013. jún. 19. 12:16
Díszeknek: lufi, vetex, organza volt a nagyja
2013. jún. 18. 22:42

Örülök ,hogy mindenki ilyen kis kratív!!!

Az esküvői ruha nagyon drága, nézwlődtem a neten lehet rendelni Kínából és szépek, de próba nélkül nem merem megvenni!!!

Szerintem a menyecske ruhát varratni fogom, a meghívót ismerős csinálj, az ültetőkártyákat mi,a terem díszítést is.

Pl. nagyon magas a terem belmagassága és nehézkes lesz díszíteni.

Ti milyen diszeket használtatok? Vannak képek,amiket megmutatnátok csokorról, diszről...?

2013. jún. 18. 12:46
Ja a meghívó és az ültetőkártya is teljesen sk volt, és szerintem sokkal szebb és egyedibb volt mint amit azóta esküvőkön láttam
6. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2013. jún. 18. 12:45
Mi a teremdekorációt csináltuk saját kezűleg. Webboltból vettük az anyagokat és lelkes barátokat kértünk fel a segítségre
5. Banya28 (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2013. jún. 18. 12:43

A ruhámon rengeteget spóroltam. Saját magamnak terveztem meg, vettem meg a hozzávalókat, és varrónő csinálta meg. A menyecske ruhát is.A rövid italokat, és pezsgót mi vittük. Zenészek helyett Dj-k volt. Fotóst csak a ceremóniára, és a profi képek készítésére hívtunk. A többi kép ismerősök álltal készült az este folyamán.

Meghívót is mi terveztük, szerkesztettük, és egy ismerősünk nyomtatta ki.

Huh, ha eszembe jut még valami, megírom. De nyugodtan kérdezhetsz is.

4. gkreka (válaszként erre: 3. - Cicmic87)
2013. jún. 18. 12:16

Ne kérdezd :) Azóta el is váltam, de az esküvő felejthetetlenül jól sikerült. A vendégek szerint is...


Akkor még annyit, amit magunk csináltunk és rengeteget spóroltunk vele:

- virágdíszek (kocsira, esküvő helyszínére, "étterembe"), kivéve a menyasszonyi csokrom. Senki meg nem mondta volna, hogy nem profi készítette, de ez nem az én érdemem, hanem a nálam kreatívabb családtagoké

- az ételek egy részét és minden innivalót mi vihettünk (persze nem az utcáról tévedtünk be, gondolom a legtöbb helyen nem engedik)

- teremdekoráció



... ha eszembe jut még valami megírom!

3. cicmic87 (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2013. jún. 18. 11:42

Értem!!!

Nálunk nem lesz scédasztalos megoldás, de köszönöm a hozzászólásodat!!

Megkérdezhetem, hogy nektek mikor volt?

2. gkreka (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2013. jún. 18. 11:26
Ültetés helyett én svédasztalra szavaztam! Persze voltak ülőhelyek, de dinamikus volt a vendégek mozgása, így mindenki "össze tudott futni" mindenkivel. Már csak azért is e mellett döntöttem, mert el akartam kerülni az unatkozó, feszengő, jobb híján összeültetett asztalokat.
2013. jún. 18. 11:17

Szisztok!

Szeptemberben lesz az esküvőnk, mi igyekszünk mindet magunk megcsinálni! Szivesen fogadnék minden információt, hogy mit hol érdemes venn, mire figyeljünk oda, ültetés....

Szép napot!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook