Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


363. MAdryen
2011. máj. 13. 17:25

Sziasztok!


Én ma kezdtem a Reg-enor kúrát, kb. 5-6 kilotól szeretnék megszabadulni. 164 cm vagyok és 58-60 kg között ingadozok. Sajnos magas a hormonszintem (prolaktin), amire gyógyszert szedek és az utóbbi időben többet mutat a mérleg, mint kellene és a hasam is sokszor puffadt, pedig hetente többször tornászom. Nekem is van pár jó kis nyári ruhám, amibe szeretnék visszafogyni, de az első, hogy az egészségem helyreálljon. A hormonzavartól a körmeim is törtek, hullott a hajam, több fogamat meg kellett csinálni, a fogínyem is többször vérzett. A térdemben porckopás van, remélem a Reg-enor segít.


A párom volt többször kezelésen Szigfrid úrnál, gerincsérve van és pozitívak a tapasztalatai, én is bízom benne. Kitartás mindenkinek!

362. bondita (válaszként erre: 361. - Lukréciax)
2011. máj. 11. 20:18
Anyukámnak ma mutattam a ruhát és szerinte már most is nagyon jó! Amúgy köszi!
2011. máj. 11. 11:39
bondita ügyes vagy. Rád fog menni a dögös miniruha. b.ary kitartááááás! Nagyon nehéz lesz tényleg a gyümölcsszezonban, de legalább a zöldségek már igaziak és ízesek lesznek. Én most abbahagytam, mert nyaralás jön ... akkor pedig nem tudok figyelni a diétára, de ha felhömpölyögnek a mocsok kilók azonnal kezdem. Igyekszem tartani a kajáknál a diétához közelit, de jönnek a sajtok és gyümölcsök. Kitartás csajok!!!
360. b.ary
2011. máj. 10. 21:59
én is elkezdtem Ma!miután tegnap elvittem a fiamat a mekibe és bakajáltam rendesen.na az volt a pont az I-re.befejeztem,saját magamat teszem tönkre,fölösleges kalóriákkal.remélem nem megy a szoptatás rovására,bár azt tudom,ha elegendő a bevitt zsír mennyisége,akkor a méreganyag nem megy át a tejbe.inni meg amúgy is kell,igy legalább több vizet iszom.csak sajnálom a sok gyümölcsöt ami mostanában fog jönni.nekem legalább 40kilót le kéne dobni.küldjetek egy nagy adag kitartást nekem!
359. bondita
2011. máj. 10. 12:18

Tapasztalatok?

Én a 23. napnál tarok! Eddig 2 kilót fogytam. Megszűntek a puffadásos panaszaim! Sokkal könnyebb minden. Az anyagcserém még szerintem nem állt helyre, de majd idővel az is javul. Jókat eszek. Tornázok (kicsit ritkábban, mint szeretném).

Mérlegelésem ma reggel: 70,0 kg. (volt már 69,8 is) :-)

De szépen lassan haladok!

A lányom ballagásra szeretnék még pár kilót fogyni. (06.03) 2-3 kiló is elég lenne! :-)

Van egy dögös mini ruhám és azt szeretném felvenni!

358. Lukréciax (válaszként erre: 357. - Bondita)
2011. máj. 2. 13:39
Jó ötlet az update is. Amúgy szinte minden diéta a szénhidrátot üldözi. Az igazi az volna, ha az ember az életmódját állítaná át. Vannak akik képesek megőrizni jó formájukat egy számukra bevállt és tartott életmóddal. Nekem nem megy:-(
357. bondita (válaszként erre: 356. - Lukréciax)
2011. máj. 2. 13:29
Az utolsó mondatod nagyon tetszik. Remélem nekem is beválik és úgy is lesz. Anyukámnak is ajánlottam ezt. Neki nagyon drága ez, és most ki akarja próbálni Rubint Réka 33 napos diétáját! Csupa update 1-es kaja.
356. Lukréciax (válaszként erre: 355. - Bondita)
2011. máj. 2. 13:18
Úgy vágtam bele ebbe a diétába, hogy láttam én is másokat milyen szépen lefogytak és milyen jókat ettek. Azt mondtam a sok éve tartó jojódiéták után ebbe úgy vágok bele, hogy ha egy hónap után nem változik semmi, nem folytatom 3-ig sem és 1 másodpercig nem fogok éhezni és este enni fogok. Mivel bámulatosan mentek le a kilók folytattam. Voltak pillanatok, mikor azt mondtam elég, mert rámtört a tiltott dolgok utáni vágy és a megint nincs otthon semmi főzhető, be kell mennem vásárolni és este még kotyvasztani, aztán valahogy túllendültem ezeken. Ha valamit megkívánok próbálok kitalálni valami finom számunkra ehetőt és akkor azzal vígasztalódom. Én 168 cm vagyok és 65-ről 58-ra ment le a súlyom. 55 remek lenne, de nem fog menni sztem. Sajnos az arányaim botrányosak, középen van minden:-( Én is tornázom hetente 2-3 szor 1 órát. Mélyizomtorna, nem ugribugri. Régebben edzettem többet és mellé diéta csodásan fogytam, csak miután nem ment a heti 3*2 óra edzés összelöttyedtem és sokkal több kiló lettem. Így azt vállaltam, hogy ennyi megy, több nem. Én a zsírt mindig is egészségesnek tartottam normális mennyiségi kereteken belül. Anno zsíros húsok mellé ettem salátát és az bevállt. Leginkább minden diétámban a szénhidrátot fogtam vissza, meg a mennyiségeimet, mert iszonyat sokat tudok megzabálni. Amúgy nekem is az állandó puffadás megszűnése volt az első pozitívum meg az, hogy evés után nincs az a rossz teltségérzés. Vicces, hogy egy méregtelenítő eljárás, aminek mellékhatása a fogyás, nálam fogyókúra és mellékhatásként méregtelenít is:-)
355. bondita (válaszként erre: 354. - Lukréciax)
2011. máj. 2. 12:20

Szia!

Én jelenleg a 15. napnál tartok. Az anyagcserém még nem rendeződött, de már nem puffadok és szelem sincsen, ami előtte sok volt. A kaják ellenére, amit eszek már lement kb 1-1,5 kiló. Az szerintem jó. Pedig mostanában tornázni se voltam sokat (beteg volt a tanár és húsvét előtti héten szabin volt)

Egyébként több kollégám csinálta és többen nem híztak vissza. A lányom ovonénije is megcsinálta pár éve és 26 kilót dobott le, és vékony maradt azóta is, csak azt mondják egy ilyen kúra után jó, ha ismétel néha az ember 1-3 hónapot, hogy minden rendbe jöjjön. Mostanában youtubon nézek videót. A feltalálójával Szigfriddel vannak interjúk, és megdöbbentő dolgokat mond, és nagyon jókat. És némelyik után elgondolkoztam, hogy mennyire igaz. Mondjuk a zsírral főzés dolga, meg a többi. Zsírral főzök, eszem... és mégis fogyok.

Van egy asszony, aki 30 hó alatt fogyott 60 kilót és a bőre sem lóg, regenerálódott minden.

Én mondjuk már csak 5-7 kilót szeretnék ledobni és máris a főiskolás súlyomnál leszek (2003-ban diplomáztam). 2005-ben szültem kb 90-91 kiló lehettem. Utána sokáig 85 voltam. Norbiztam fogytam 10 kilót. 2009-ben voltam 71 kiló, utána csak híztam. Most kb 76 kilóról indítottam. március elején.

Vannak nekem is mérce nadrágjaim, amik már most beérnek és kezdenek kényelmesedni. És még szerencse, hogy nem dobtam ki anno a 40-es nadrágjaimat, így lesz mit felvegyek a melóba. (ide nem jöhetek melegítőbe)


Neked mik a méreteid, ha megkérdezhetem és mik a céljaid?

354. Lukréciax (válaszként erre: 352. - Bondita)
2011. máj. 2. 11:09
Nem csináltam, csinálom:-) 3 hónapja kezdtem, de folytatom. Volt egy kis megtorpanás 2 hónap után és most megint. De ma vettem fel egy régi nadrágot, ami jól el lett téve szem elől, hiszen kudarcra volt ítélve, hogy valaha rám jön és lötyög rajtam. Pedig hétvégén nagy zaba volt. Már 2 régi darabba is beleférek:-) Amúgy a visszahízástól én is tartok:-( Eddig minden diéta után többre híztam vissza, mint voltam:-( Talán most nem, mert eddig a fogyó alatt keveset ettem és este már nem, most viszont sokat eszem és este is simán. Ha abbahagyom igyekszem majd hétköznap ugyanezt enni és hétvégén egy kis sajtosat is meg néha egy kis alkohol. Meginnék már egy jó pohár bort. Amúgy azt terveztem, hogy minden év elején csinálok egy ilyen 3 hónapos kúrát. A koleszterint megnézetem. Volt laborom előtte nem sokkal így lesz összehasonlítási alapom. Amúgy képzeld volt olyan, időszakom mikor egy csepp zsírt sem ettem, csak egészséges biodolgokat, tornáztam és megnézték a koleszterinemet, ami akkor nagyon magas volt, majd mikor mindenfélét ettem visszább ment. Az orvos azt mondta nem minden esetben a táplálkozás miatt van. Mindegy meg fogom a diéta végén nézetni és megírom itt.
353. Zsadi27
2011. máj. 2. 08:33
Sziasztok! Nagy elhatározás született bennem, bár ez inkább félbehagyásnak fog tűnni. A maradék levemet megiszom, ellenben van egy bontatlan üveg Regenorom, amit bekerülés áron felajánlok bárkinek, akit érdekel. :) Priviben keressetek.
352. bondita (válaszként erre: 351. - Lukréciax)
2011. ápr. 29. 17:46

Köszönöm kimerítő válaszodat! :-) Nagyon sok jó ötletet adtál, és sokat ki is fogok próbálni. Nem is gondoltam igazán bele, mennyi mindent lehet enni. Én ma főztem csirkehúsos Rizslevest. Naplómban lesz a receptje, ha érdekel. Nagyon finom lett szerintem. Egyébként most néztem a youtube-n Szabó Szigfrides videókat. Nagyon jókat mond, de nem gondoltam, hogy ennyire fontos a zsír fogyasztása.

Félek egy kicsit, hogy a koleszterin szintet nagyon megemeli.

És hallottam már róla, hogy egy ismerősöm csinálta 13 kg-ot fogyott, és ahogy abbahagyta minden visszajött. Azt mondjuk nem tudom, hogy utána miket evett. De ettől is tartok. Te meddig csináltad?

351. Lukréciax (válaszként erre: 350. - Bondita)
2011. ápr. 29. 13:34

Úgy szoktam ügyeskedni hétköznap, hogy pl. pörköltet készítek és abból egy kis szafot rászedek rizibizire, aztán egy másik napra a húst beletöltöm teljes kiőrlésű palacsintába és a szaftot ráöntöm mikor melegítem. Hagyok közte egy napot és akkor nem annyira egyhangú az íze. Aztán a rízstésztához kínai húsos, zöldséges szaftos kaja, vagy csili con carne vagy van, hogy pörkölt. Csicseriborsófasírt zöldséggel, saját paradicsompürével és ezt belepakolom tortillalapokba (elolvasom az alapanyagokat, mert van ahol telerakják szójaliszttel, cukorral). Lencsefőzelék. Lecsós kolbász rízzsel. Fasírt, csevap, rántotthús rizi-bizivel vagy fokhagymás-citromos káposztasalátával. Váltakozva uborkasaláta, káposztasaláta paradicsom-parikasaláta kis sóval, citrommal. Hétvégén meg bableves, gulyásleves, töpörtyűspogácsa vagy süti (teljeskiőrlésű kivivel), hagymás rostélyos, baconba tekert husik grillen, disznótoros, csülök pékné. Esténként töpörtyűkrémes vagy zsíros pirított kenyér vagy bacon, kolbász piritóssal, zöldségekkel vagy csöves kukorica vagy főzök ha van erőm. Most jön egy kis lecsószezon, meglovagolom azt a témát is:-)

Hétfőn igyekszem még a hétvégéről maradtat enni ebédre, aztán kétnapra ha elkészítek rízst, akkor ahhoz valamit, ha meg szaftos azt egy kicsit megvariálni és akkor nem kell mindnap főzni. A citromos savanyúk feldobják egy kicsit.

A rízstésztát Auchanban, kínai üzletben veszem. Van cérnametélt is, remek vele a húsleves. Olyan 350-500 között van.

350. bondita (válaszként erre: 349. - Lukréciax)
2011. ápr. 29. 12:26

Szia! Ez a heti menü eltervezése nagyon jó ötlet, mert sokszor nem tudom, mit főzzek másnapra.

Az árát a terméknek én sem árultam el, de mondjuk nem is kérdezte.

Én egyenlőre nem részleteztem páromnak mit lehet és mit nem, de nem is szenvedek annyira a megvonásoktól mint először gondoltam.

Nem írnál pár tippet mit szoktál főzni? Elég csak a neve, meg, hogy nagyjából hogy készíted! Hátha tudok belőle meríteni magamnak ötletet.

Te mivel eszed a rizstésztát és te mennyiért veszed?

2011. ápr. 29. 12:12

:-))))))) Én is azt mondtam tisztítókúra, mert azonnal jött a cinizmus. Majd miután ezt sem lehet, azt sem lehet, tejterméket sem... az orrom alá lett dörgölve, hogy hihi tejfehérjét tartalmaz, szal. hogy is van ez. Én meg mondtam ez az én ügyem, úgyhogy hagyjon békén. Hétvégén közösen eszünk, hétköznap meg egyen, amit jónak lát. Na persze a lé árát nyilván lekamuztam, mert akkor valószínű nagyobb lenne az ellenállás, hogy lehetek ilyen hülye, hogy bedőlök ennek...


Én is eszem rízstésztát és azelőtt is ettem, tök jó.


Zsadi27 kezd el, amikor úgy érzed menni fog, de ne erőltesd. Hangold rá magad egy jobb periódusban. Ha neked a nyár amúgy is salátás, akkor majd ősszel készíts zsírosat vagy, ha nincs annyira időd most főzicskézni, válassz olyan időpontot, amikor megy 2-3 hónap. Az biztos, hogy nagyon jól jön, ha az ember szeret főzni. Annyi jó recept van. Az elején lelkesebben főztem én is, most kicsit lustább vagyok, de mindig hétvégén eltervezem a heti menüt és úgy könnyebb. Próbáld esetleg Te is úgy csinálni, hogy hétvégén valami olyat készítessz, amit a pasi is szeret és hétköznap meg gondolom tudtok külön enni. Hátha akkor jobban támogat.

348. bondita (válaszként erre: 347. - Zsadi27)
2011. ápr. 29. 11:30

Szia!

Szerintem a te elhatározásod és véleményed számít, hogy újrakezded-e. Az én páromnak nem is szóltam róla, csak a 10 nap környékén látta, h iszok valamit és csak annyit kérdezett, hogy ettől fogok lefogyni? Mondtam, nekem másra kell, mellékhatás a fogyás. Nem törődik azóta vele! Mondjuk egy kicsit rosszul esik tőle a faragatlan (nyílt) stílusa. Ő mindig megmondja, ha valami nem tetszik neki és nem törődik azzal, h megsért vele. Sajnos ő ilyen,de nem törődök vele.


Kicsit eltértem a tárgytól. Ha úgy érzed szükséged van a kúrára, akkor kezd el, de lehet, hogy elég lenne csak az étkezésedre figyelni.

347. Zsadi27
2011. ápr. 29. 08:36
Sziasztok! Olvasgatok, olvasgatok. Még mindig nem tudtam rászánni magam az újrakezdésre, pedig amióta nem iszom, nem is figyelek az étkezésemre úgy és ez a mérlegen tisztán látszik. Csak a párom nem tolerálja annyira ezt a diétát és úgy nehéz... :(
346. Vikci.
2011. ápr. 28. 21:14

Csajok, tésztát ne egyetek, azt nem lehet! Viszont lehet rizstésztát. Auchanban, Tescoban lehet kapni. Én pl csinálok paradicsomos cuccot és rizstésztával eszem. Ugyanolyan az íze, mint a sima tésztának.

Én a Regenor mellett min heti 3x sportolok is, az is fontos a kilók leadásában/megtartásában. :)

2011. ápr. 28. 16:30
Elvileg krumplit és tésztát keveset lehet enni. Én eszem krumplit zsírban sütve és gulyáslevesben is. Sőt teljeskiőrlésű liszttel krumplilángost. Mondjuk nekem az a fura, hogy pogácsát, meg pizzát lehet jól átsütve, de a gyári kenyeret meg kell pirítani. Az is át van sütve, mint pl. a pogácsák. na mindegy érdekes, de működik.
344. Lukréciax (válaszként erre: 340. - Vikci.)
2011. ápr. 28. 16:26
Hú ez nagyon jól hangzik, remélem nálam sem fog nagyon visszajönni. Nekem 168-hoz 58 kiló, persze elég rossz eloszlásban:-( Lejjebb nekem se megy, de most kicsit sok volt a lisztes cucc. A gyümölcs hiányzik, mert már fehér grapét nem nagyon lehet kapni. Úgy terveztem 3 hónapig csinálom, de nem hagyom abba, megyek tovább. Igazából az nehéz, hogy már most azon agyalok holnapra mit dobjak össze, és múltkor majdnem elájultam az éhségtől, mert haza akartam jutni, hogy csak diétásat egyek, de mivel már rohadt szarul voltam vettem egy pogácsát. Tényleg jókat lehet enni, csak ha nem úgy jön ki a lépés totál meg vagyok lőve, hogy mit egyek, mert zsírban sehol nem sütnek...
343. bondita
2011. ápr. 28. 12:08
Bocsi! Most nézem krumplit nem ettél!
342. bondita (válaszként erre: 340. - Vikci.)
2011. ápr. 28. 12:07

Szia!

Nagyon szép eredményt értél el.

A 172 cm-hez a 61 kg szerintem nagyon jó!

Én 169 cm vagyok és jelenleg ma reggel 71 kilót mértem. (volt már pár napja 70 kg is. :-) Nekem az álmom a 65 kg. Remélem még a lányom ballagásáig (06.03) el is érem. Ez a 11. napom és szerintem 1 kiló ment le. Az 1-3 napban bűnöztem (- édesség).

Te eszel krumplit? Én igen, de ha nem lehet abba tudom hagyni, de már nagyon régen nem ettem. Mert eleinte még a kúra előtt a kenyérről, krumpliról és a tésztáról mondtam le.

341. Vikci. (válaszként erre: 339. - Bondita)
2011. ápr. 28. 09:31

Szia Bondita!

Én semmilyen hüvelyi folyást nem tapasztaltam anno. Krumplit én nem ettem.

340. Vikci. (válaszként erre: 337. - Lukréciax)
2011. ápr. 28. 09:29

Igen, 9 kiló 2 hónap alatt, ez engem is meglepett, meg a környezetemet is. 3 jött vissza, most megint elkezdtem, és vissza is fogytam egyből. Amikor abbahagytam, állandóan sajtot zabáltam, nekem az hiányzik legjobban :)

Most nem veszem véresen komolyan a kúrát, pl. hétvégente ha bulizom, iszom alkoholt, de azért próbálom betartani a dolgokat. 1 hónapja csinálom, a 3 kiló pluszt visszafogytam, de 61ről nem megy lejjebb. (172 cm magas vagyok). Sztem nekem valószínű ez az ideális súly, vagy talán azért nem fogyok, mert bűnözök is elég gyakran :)

339. bondita
2011. ápr. 27. 17:39
Sziasztok. Kérdeznék valamit! Ti tapasztaltatok a kúra elején több hüvelyi folyást? Lehet, hogy így tisztul a szervezetem?Még csak a 10. napnál járok és tartom az étrendet is. És krumplit lehet enni ritkán, mert ellentmondással találkoztam ezzel kapcsolatban.
338. Zsadi27
2011. ápr. 26. 09:02

Sziasztok!

Holnaptól újratöltve. :)

337. bondita (válaszként erre: 336. - Lukréciax)
2011. ápr. 23. 15:48

Köszönöm az ötleteket. Sajnos nekem ebéd után megszokássá vált egy kis édes íz, és ez hiányzik, de ezek nagyon jól hangzanak. Ki is próbálom most húsvétra, legyen mit nassoljak a "normál" süti helyett. Azért azt is kell süssek. Ez a 6. napom és eddig siker (kiv.1-3 nap) Ez már nálam nagyon jó. Ha még pár napig kitartok, akkor utána már szerintem nem lesz gond! Bízom magamban!

Rossz úgy nézni a reklám újságokat, hogy ezt sem lehet, azt sem, pedig milyen finom és nem is hizlaló, és nekünk nem lehet, főleg mert tejes!

Na mindegy, ha nem gondolok rá jobb.

336. Lukréciax (válaszként erre: 335. - Bondita)
2011. ápr. 22. 11:32
Ha ennyire szereted az édességet készíts teljes kiőrlésű lisztből palacsintát, muffint és lehet még linzert, kakaóscsigát. Margarin helyett zsír. Készítsd el előre és akkor lesz kéznél ha kívánod. Bár gondolom ha az ember előre elkészíti, akkor nem fog figyelni a hűtőben, hanem elfogy:-))))) Gulyásleves után szoktam, töpörtyűspogácsát vagy alkalmanként sütit. Nem vagyok édességes, de azért most néha megkívánom, főleg leves után. Ez a rizskók jól hangzik én is megcsinálom. Az első héten egyébként még nekem is volt olyan kaja, ami tartalmazott nem engedélyezett alapanyagot, de utána már nem.
335. bondita
2011. ápr. 22. 08:47
Sziasztok! Nekem ez az 5. napom. Az 1-3 nap nem jött össze. Nagyon édes szájú vagyok, és sajna elcsábultam, de tegnap már nem ettem semmi cukros édeset. Pedig a lányom családi szüli-névnapi bulija volt. Anyukám sütött neki sünis csokis tortát, és meg sem kostoltam, pedig nagyon guszta volt. Helyette sütöttem magamnak Rizskókot tej és cukor nélkül kis édesítővel. Nagyon finom lett és nagyon jól esett, mivel azért édes volt kicsit! Szóval hajrá! Már ez alatt a pár nap alatt is ment le kiló szerintem. De nem tudom pontosan mennyivel kezdtem.
334. Zsadi27
2011. ápr. 21. 14:54
Sziasztok! Lassan újra meghozzátok a kedvem... én nagyon CH függő vagyok, szóval valószínűleg a gombácskák működnek túl. Készülök, készülök. Aztán jövök teljes értékűen mindjárt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook