Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


393. bondita (válaszként erre: 392. - B.ary)
2011. máj. 24. 10:06

Szia!

Bármilyen édesítőt használhatsz! Ha muffin formában sütöm, akkor kb 3-4 darabot eszek meg egy nap, étkezések között nasiba. Rizsből egyébként is bármennyi fogyasztható 1 nap. Még, ha többet eszek, sem hízom vissza másnapra. :-)

392. b.ary (válaszként erre: 391. - Bondita)
2011. máj. 23. 14:06
ezt köszönöm én is,néha olyan édesség zabálhatnékom van.ebböl mekkora mennyiséget lehet megenni egyszerre?és milyen folyékony édesitőt használsz hozzá?mindegyik jó?
391. bondita (válaszként erre: 390. - Vikci.)
2011. máj. 23. 08:04

Szia! Nem szoktam adagokat méregetni, de leírom nagyjából!

kb másfél pohár rizst vízben édesítővel (folyékony) puhára főzök.

Ha kihűlt összekeverem kb 3 evőkanál tk liszttel, és 3-4 tojássárgájával esetleg még édesítővel (nyírfacukorral) ízlés szerint, ha nem elég édes. Külön felverem keményre a tojások fehérjét, majd óvatosan belekeverem a rizsbe. Kikent (zsír+liszt) formába (tortaforma, muffinforma) beleteszem és 30-40 percig sütöm kb 180 fokon. szoktam bele meggyet rakni. Legutóbb muffin formában sütöttem, nyomtam a közepébe 1 szem meggyet, majd megszórtam édesítős kakaóporral. Olyan mintha csoki lenne a tetején. Nagyon fini lett. És az a legjobb, hogy nem unom meg! :-)

390. Vikci. (válaszként erre: 388. - Bondita)
2011. máj. 22. 22:14
Bondita, leírnád a rízskók receptjét? :)
389. bondita
2011. máj. 20. 21:56
Ja! Nem tudom még meddig fogom még csinálni, de a minimum az a 90 nap, de lehet folytatom majd, vagy tartok 1-2 hó szünetet és mondjuk szeptemberben, amikor már vége a nyárnak és kezdődik a meló megint elkezdek egy 3 hónapos kúrát újra!
388. bondita (válaszként erre: 385. - M.norcy89)
2011. máj. 20. 21:54

Szia!

Hát, ha sok felesleged van, ami évek óta rajtad van, akkor az nem is jó, ha hírtelen eltűnik, a lassú fogyás a jó. A mérlegelőmben nyomon követheted a fogyásomat, sokszor stagnált az állapotom. A reg-enort is csak 33 napja iszom. Lassú a fogyás. Nem adom fel. Van még egy pár centi és kiló feleslegem. Többet kellene sportoljak, mert a bőröm nem a legfeszesebb. Sajnos mostanában nincs időm a tornára. Próbálom valamivel pótolni (görkorizás, séta, biciklizés)

Én az étkezéseknél próbálok arra figyelni, hogy keveset egyek, de napi többször. Fontos a rendszeresség, mert mióta erre figyelek, azóta indult be a fogyás. Előtte rendszertelenül (reggel, és utána csak 3-kor ettem, közben csak nasi volt, nem rendes kaja, csak valami, ami az éhségérzetemet csillapította. Ez persze ch volt, ami után, hamarabb érzi megint farkaséhesnek az ember.) Kenyeret pirítva csak délig eszek 2 szeletet összeborítva zsírral, felvágottal, zöldségekkel 2 adagban. (kb fél 8-kor és 11-kor) Ezzel kibírom 2-3-ig, amikor ebédelek otthon. Ha nincs időm otthon megcsinálni, viszek extrudált kenyeret, és azt nasizom. Nasinak jó még a rizskók tejmentesen, édesítővel. Nagyon finom!

Lehet azért ilyen lassú a fogyásom, mivel piros grapefruitot eszem és ettem mákot is. Most olvastam itt, hogy azt sem lehet! Csak fehéret. Egyébként a 2 között ízre nem sok különbséget vettem észre!

Minden cukormentes dolgot megnézek, hogy még tejtermék se legyen benne. Nagyon sokmindenben van sajnos!

Nekem is van, hogy egész nap ehetnékem van, akkor többet is eszek, de szerencsére nem hízok talán csak 10-20 dekát, és hamar le is megy. Olyankor mindig van otthon valami számunkra is ehető nasi (rizskókot több napra szoktam elosztani, és jó, mert laktat, és mégis eszek valamit, és azt lehet bármennyi mennyiségben) :-) Nekem egyébként apukám inzulinos cukorbeteg 22 éves kora óta, de ő utálja az édesítős dolgokat, nem tart semmiféle diétát.

A gyomrom csak ritkán szokott fájni. A nagydologgal nekem is gondjaim vannak. Kb 2-3 naponta tudok valamit produkálni. De azt mondják ez is változni fog. Lehet kicsit rostdúsabb étkezés kellene, de nehéz úgy, hogy nem lehet gyümölcsöt enni. Nem tudom mi okozhatja még.

2011. máj. 20. 16:23

Abbahagytam és jöttek a mindneféle fincsik és már nyomul vissza a felesleg:-( Most megpróbálok kicsit jobban odafigyelni.

Vigyázzatok nem lehet enni piros grapefruitot, valószínű a cukortartalom miatt:-( Sajnos most már nem is lehet kapni fehéret. Kivit lehet meg citromot és lyme-ot.

Rízstésztát az Auchanban lehet olcsón kapni. Van többféle van amelyik drága, de van olcsó is.

Mákot nem lehet fogyasztani.

m.norcy89 kitartást Neked. 40 nap alatt (ha bűnögetsz) nem megy le több. Le tud menni 7-10 hónap alatt sok. Igen azt nehéz, de próbáld szigorúan betartani a diétát, mert akkor majd meglátod, hogy milyen hatásos. Ha rádtör a farkaséhség egyél amennyit kívánsz, de csak diéta áltál engedélyezettet.

Fura, hogy a diéta alatt volt, hogy 2* annyit ettem, mint most és nem volt olyan teltségérzetem, mint most. A puffadás is visszajött:-(

386. b.ary
2011. máj. 20. 13:12
akkor fogom enni piros grapet is.eddig csak fehéret ettem,azt csak a tescoban kaptam.azért viszont egy kicsit bánatos vagyok,hogy a rizstészta olyan nagyon drága.legalábbis a tescoban 600 körül van egy csomag,bioboltban nem olcsóbb esetleg?nekem 10 nap alatt lement 4 kiló,sajnos van miből!legalább 40 kiló felesleg van rajtam.ha kell adok valakinek szívesen!
385. m.norcy89 (válaszként erre: 384. - Bondita)
2011. máj. 19. 21:16

Szia!Hát nem tudom mit csináljak!igyam-e még vagy ne!?mert nekem 20-30 kiló feleslegem van(évek óta) és szerintem jobban kellene fogynom:SNem tudom neked mennyi felesleged van?!Egyik ismerősöm 4 hónapig itta és olyasmi volt mint én és lement neki 25-30 kg!azért vagyok tisztára elkeseredve mert nekem semmi nem használ!akármit próbálok ki semmitől nem fogyok!ha fogyok is akkor kevesett és visszajön!most már a lábam is dagad és hát jó lenne már fogyni mert fiatal vagyok még!:S nem akarok nagy változást de 15 kg-tól jó lenne megszabadulni!

Te egy étkezéshez mennyi kenyeret eszel!?én 2-t megeszek zsírral meg felvágottal és zöldséggel!szerintem felvágottat lehet enni mert hús és végül is az jöhet nem_!?szoktam venni extrudált kenyeret is ha nincs időm pirítgatni......!ismerem a cukor mentes dolgokat mert anyukám cukorbeteg de végülis abban is megvan a szénhidrát!:Ssokszor rámtör a farakséhség és olyankor megtudnák bolondulni!

Te meddig fogod csinálni?!

Neked nem szokott fájni a gyomrod?!nekem mostanába igen!Ráadásul régebben munka előtt eltudtam menni nagydolgozni de ezen a héten meg már nem csak este ha hazajövök!szerintem a pirítós miatt!

Grapefruitot szoktál enni!?én igen!

SOk sikert neked!majd ha írsz visszaírok!örülök hogy van kivel megosztani a tanácsokat és véleméyneket?

384. bondita (válaszként erre: 378. - M.norcy89)
2011. máj. 19. 10:26

Szia! Én most tartok a 31. napnál, eddig kb 3 kiló ment le. Én nem sürgetem. Sokszor stagnál a mérleg. De a 10 naponta 1 kiló szerintem nagyon jó, ezek a lassan távozó kilók azok amik nem szoktak visszajönni egyhamar. (vagyis remélem) Ne add fel. Folytasd. Ha kívánod az édeset, akkor egyél teljes kiőrlésű tésztából mákos tésztát és szórd meg egy kis nyírfacukorral, vagy xilittel. Ezeket a cukrokat lehet fogyasztani Candidásoknak is. Kicsit drága. A Xilit ua. mint a nyírfacukor csak fele annyiba kerül, és tényleg kevés kell belőle. Én találtam a reál ABC-ben olyan nápolyit, amiben nincs cukor se és tejtermék se. Azt is lehet nassolni, mértékkel. Én fehér kenyeret szoktam pirítani és abból csinálok szendvicset zsírral, májkrémmel, felvágottal, sok zöldséggel. Tegnap este spárgát főztem, majd betekertem bacon szalonnába és kisütöttem. Nagyon finom volt este 8-kor ettem, nagyon jól esett és annak ellenére, hogy ilyeneket eszek, és akár este, mégis mennek le a kilók. Lassan, de nem adom fel!

Felvágottat napi 1-2 szeletet eszek. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok!

383. bondita (válaszként erre: 381. - Brigi-79)
2011. máj. 19. 10:18

Szia!

Cukrot csak nyírfacukrot lehet, vagy édesítőt (azt bármilyet).

382. bondita (válaszként erre: 375. - B.ary)
2011. máj. 19. 10:15

Szia!

Én eszem a pirosat is és a fehéret is. Szerintem lehet bármelyiket.

2011. máj. 19. 09:40

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék hogy a Norbi fél e lisztet meg a cukrot lehet e fogyasztani a diéta mellett?

380. m.norcy89 (válaszként erre: 144. - Rézike 49)
2011. máj. 18. 21:12

Szia!Ha te már ittad a regenort a cukorbetegségre akkor légyszíves írd már meg a tapaszatalatod mert édesanyám 10 éve cukorbeteg most pedig már 3 hónapja inzulinos lett! sokmindent kipróbált már aloe vera, tiens...termékek hátha nem kellene inzulinosnak lennie, de az lett!!!én iszom a regenort és ő is hallotta hogy jó cukorbetegségre de nem tudom elkezdje e?!

na majd írj!köszike!

379. m.norcy89 (válaszként erre: 375. - B.ary)
2011. máj. 18. 21:06
Szerintem lehet enni pirosat is!vagy nem tudom!mi a küldönbség a kettő között!én ettem már ilyet is meg olyat is!nem sok különbséget érzek! amúgy tescoba meg ilyen nagyobb üzletláncokban lehet venni grapefruitot meg városok zöldségeseiben!
2011. máj. 18. 21:04

Sziasztok!

Én a 40. napnál tartok a regenor szedésében!hát sajnos nem sok jó tapasztalatom van! első 2 hétben lement 2.5 kg majd jött a húsvét és testvérem ballagása és ettem tortát meg süteményeket és azóta hiába tartom be nem mozdul azóta a mérleg!:S Próbálom mindenféleképpen betartani azt amit tudok, sőt magamhoz képest egész jól bírom!igaz néha előjön az aminek nem kellene megtörténnie: kívánom azt amit nem lehet!:D Az esti és reggelei menü pírítós zsíros kenyérrel májkrémmel, felvágottal...) leveshez a tésztát megeszem(persze kevesebbet mint szoktam) a másodikat meg mivel óvodába dolgozom a húst megeszem és ha krumpli van azt nem eszek helyettesítem pirítóssal ha tészta van meg nagyon keveset eszek!

Ti milyen kenyeret esztek?!én barnát és fehéret is de inkább fehéret mert drága lenne fehér kenyeret pírítgatni...:D :S

felvágotat mennyit esztek?!én azt szeretem nagyon és inkább a kenyér helyett ha nem lakom jól eszek csupaszon zöldséggel felvágotat!

várom a véleményeket jó tanácsokat, tapasztalatokat!:D remélem elfogom tudni olvasni mert még nem nagyon igazodok el ezen az oldalon!Mindenkinek kitartást!

377. b.ary (válaszként erre: 376. - Brigi-79)
2011. máj. 18. 20:47
nem kell rohanni tőle,legalábbis én nem vettem észre.de lehet munka mellett csak figyelni kell a zsirbevitelre!ha van még kérdés szívesen válaszolok,pont én is most iszom!
2011. máj. 18. 13:29

Sziasztok


Ma rendeltem meg az italt. Érdeklődni szeretnék hogy munka mellett lehet e használni?Rohanni kell tőle a WC-re?Olyannyira kipucol vagy nem olyan vészes?

375. b.ary
2011. máj. 18. 12:43
mondja meg nekem valaki ,hogy lehet enni piros grapefruitot is vagy csak fehéret????mert fehéret nem nagyon kapok sehol,pedig enném én!!!köszi
374. bondita
2011. máj. 18. 08:06
Ma már nagyon jól vagyok. Kipihentem magam. Tegnap meló után hazamentem és csak feküdtem, alig ettem. Reggel még bevettem, ettem pirítóst (ki is jött) aztán délután ettem egy kis főtt krumplit és az már jól esett. Utánna csak ittam még egy adag reg-enort. Este viszont már nem. Ma reggel viszont már semmi bajom. A mérlegem viszont a tegnapinak "köszönhetően" 68,7 kg. 2004-ben 68 kilórol kezdtem a terhességet. Azóta még csak 70 kiló alatt sem voltam. A sok kudarc után meg végképp nem gondoltam, hogy valaha elérem az álomsúlyomat (65). A reg-enort 72 kilóról indítottam.
373. mumu8 (válaszként erre: 372. - Bondita)
2011. máj. 17. 15:02
Szerintem nem kell kihagyni. Én pont az elején voltam így, hogy pont ilyen hasmenéses járvány volt, persze elkaptam, és 3 napig amit ettem, nem maradt meg, és ez a 3 nap pont egybeesett a regenor kezdésemmel, és eléggé legyengültem, de nem hagytam abba, viszont zsírt nem tudtam enni, csak piritóst. Aztán helyreálltam, ez a regenortól független dolog. sőt nem is baj, ha ilyenkor nem terheled a gyomrod más kajákkal, a regenor étrend pont jó, max a zsírt vedd vissza, ha úgy érzed, nem esik jól.
372. bondita (válaszként erre: 371. - Mumu8)
2011. máj. 17. 12:18

Gratulálok nektek akkor! És örülök neki.

Nem tudod, ha beteg az ember, akkor ki kell hagyni?

Ma elég szarul vagyok. Hányingerem van. Párom viszont hányás hasmenéssel fekszik otthon. A lányom vasárnap átesett rajta. Tegnap már ment oviba. Én szerintem bele fogok esni.

Ma megittam a reggeli adagot, ettem 1 szelet pirítóst és azóta semmi. Fáj a gyomrom is, de nagyon!

371. mumu8 (válaszként erre: 369. - Bondita)
2011. máj. 16. 21:30
Bizony, én kérdeztem tőle, és már túl vagyunk a nagy napon, ettem, ittam (alkoholt is) és semmi bajom nem lett tőle. kicsit nehéz a visszaállás a sok finomság után, de a célért mindent:)
370. Shanox
2011. máj. 16. 15:03
Okés.. akkor így a szülinapom megmenekült :) De ettől függetlenül az árával sem békültem még ki.. felemészti az ösztöndíjamat
369. bondita (válaszként erre: 368. - Shanox)
2011. máj. 16. 13:27
Olvastam Szabó Szigfrid egyik levelében, hogy fel lehet-e 1 napra függeszteni az ivását (konkrétan esküvője volt az illetőnek) azt írta, hogy igen. Nekem is fel kell majd függesszem, hisz megígértem még tanév elején az egyik munkatársamnak, hogy a bankettjükön(8.-os osztályfőnök) bulizunk egyet és iszunk is! Ez van. Pár napja mondtam neki, hogy az ivás nem fog menni. Hát nem reagált a legjobban! Úgyhogy muszáj lesz tartanom a szavam!
368. Shanox
2011. máj. 16. 11:47
Sziasztok! Oké, nem hagyom abba.. nem is azzal van a bajom, hanem mérlegeltem a reg enor árát, illetve a közelgő szülinapomat.. (Legalább ekkor had igyak pezsgőt és egyek sütit)
367. bondita
2011. máj. 15. 21:41
Ja és általában a hirtelen sok fogyás szokott mindig visszajönni. A lényeg, hogy fokozatosan és lassan mennek le a kilók Kb heti 0,5- 1 kiló az ideális.
366. bondita (válaszként erre: 364. - Shanox)
2011. máj. 15. 21:40

Szia! Az írásodból ítélve, nem vagy megelégedve a reg-enorral? Ettől a szertől ne várj csodát. Én kb 28 napja iszom 2 kiló ment le. Ennek a szernek inkább a mellékhatása a fogyás. Te csak 2 hónapig használtad kb. Ezt minimum 3-6 hónapig ajánlott, mivel ennyi idő alatt teszi rendbe az emésztést és a gyomor, bél gondokat.

Szerintem a 6,5 kiló egyébként nagyon jó eredmény. Én nem hagynám abba helyedben! Csak tarts ki!

365. b.ary (válaszként erre: 364. - Shanox)
2011. máj. 15. 21:39
mennyitől szerettél volna megválni?ez sem kevés!van olyan amikor a fogyás megáll,de aztán újraindul,egy-két hét múlva.lehet nagyobb bajok vannak a szervezetedben,mint kellene.4 üveg az kicsit több,mint 2 hónap.azt irja ,hogy kb 3-6 hónap a méregtelenités ideje.ne add fel!
364. Shanox
2011. máj. 15. 19:20
Sziasztok! Én 4 üveg reg-enort vettem, összesen 6.5 kilotól váltam meg, pedig mindent maximálisan betartottam. Szóval én abbahagyom, lehet h rátérek inkább a napi 1200-1500 kalóriára.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook