Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2010. márc. 24. 21:08

Sziasztok!

Én 1hónapja és 3 napja iszom a Reg-enort. Igazából én fogyni szerettem volna vele, de ez eddig nem nagyon valósult meg. Az első héten kb. 3-4 napig nem tudtam wc-re sem menni, és már a hasam is teljesen felvolt puffadva, aztán utána viszonylag normális lett minden. Az első héten kb. 3 éjszaka arra ébredtem fel, hogy iszonyat gyorsan ver a szívem, és elég nehezen tudtam elaludni. Volt néhány olyan nap, hogy iszonyatosan pörögtem, de jól éreztem magam. További pozitívum, hogy reggelente amikor felkelek nem érzem magam fáradtnak, pedig nem alszok többet 7-7és fél óránál.

Újabban reggel rögtön evés után szoktam inni, és ilyenkor szinte azonnal tudok menni wc-re, sőt ma este is így volt. Nem tudom, hogy mitől van... remélem hogy összefüggésben lehet a fogyás beindulásával. :)

Aztánaztán... én reggel néha szoktam inni kávét, de csak simán tejjel, cukor nélkül.

Nos, azt hiszem nagyjából ennyi. Ha valami eget rengető történne, feltétlenül írni fogok.

2010. márc. 22. 10:40

Sziasztok!

Most írok először erre a fórumra. Két hete iszom a reg-enort és a legnagyobb gondom a kávé. Tanácsot szeretnék kérni, hogy ti hogyan oldottátok meg a kávé ivást? A legnagyobb gondom, hogy csak tejszínhabbal tudom meginni, cukor nélkül nagyon kevés édesítővel. Az egyik bevásárlóközpontban felfedeztem egy növényi tejszínhabot ami cukormentes. Szerintetek ezzel ihatom a kávét? Előre is köszi a segítséget.

Eddig kb 1-1,5 kg fogytam a szertől.

121. incuska
2010. márc. 21. 18:33

Sziasztok!

Én már túl vagyok a 4 hónapos Reg-enor kúrán. Január 29-én fejeztem be. Azóta nagyjából betartom az addigi diétát:). Most már eszem tejfölt, sajtot, stb., de csak sült, vagy főtt ételekbe. A reggeli éhgyomri cukrom 5,8 és 6,5 között van. (Kivéve, ha sütizek, akkor 7,2-re is felmegy, de akkor tudom,hogy mitől van:))

Sajnos felszedtem cca. 2 kilót.

2010. márc. 19. 23:04
1 üveg 17 napig elég, 500 ml osztva 3 x 10 ml, tehát havi 12 ezer ft :(((
119. b.ary
2010. márc. 19. 15:18
január 9 kezdés -10 kg és nagyon jól vagyok,ajánlom!
2010. márc. 19. 08:46
Én meg venni akartam, de hát bizonytalan lettem. Most szedek egy szert, de semmi változás... Nincs szükségem mégegyre és hogy feleslegesen dobjam ki rá a pénzt...
117. sagota
2010. márc. 18. 16:53
nagyon változó hogy kire milyen hatással van ahogy én látom a forumozók tapasztalatát. Nekem eddig csak pozitív tapasztalataim vannak vele...
116. zizabella (válaszként erre: 115. - Veronika27)
2010. márc. 18. 14:43

Annyiba bizony és nekem semmit nem használt, pedig betartottam az előírt diétát :(((

Csak felesleges pénzkidobás volt.

115. Veronika27 (válaszként erre: 114. - Sagota)
2010. márc. 18. 11:03
És ez több mint 6000 Ft-ba kerül?:-o
114. sagota
2010. márc. 18. 11:00
nálam változó hogy meddig elég. Elméletileg napi 3x 10 ml kell és az üveg 0,5 liter azaz kb 2-3 hétig elég. Nekem olyan 2 hét szokott lenni...
2010. márc. 18. 09:24
Egy üveg meddig elég?
2010. márc. 14. 19:49
Sziasztok!Bizonyara emlekeztek ram is :) En mar kb.1honapja abba hagytam a reg-enor, elfogyott az elso uvegem, megvettem a masikat, de nem kezdtem el. Par nap kihagyast terveztem a ket uveg kozott, viszont eleg sok gondom volt az emesztesemmel utanna, a hanyastol a hasmenesig. Azota sem iszom semmilyen uditot, csak vizet vagy teat, mert kidobja a szervezetem, nem igazan fogytam a reg-enortol, de mikor abbahagytam, le ment rolam 2 kilo, ami nem igazan sok, de ugy erzem mar nem eszem annyit mint az elott es odafigyelek arra h mit es mivel eszem. Talan nem mindenkinek tud segiteni a reg-enor sem, legalabbis ugy erzem nekem nem.
111. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 110. - Margo41go)
2010. márc. 12. 15:40
na ez az, gyulladást okozott nekem is....
2010. márc. 12. 14:55

Én is szedtem a regenort,fogytam tőle 12 kg-t (nem akartam fogyni).Amire szedtem,arra nem használt inkább ártott. (sokizületi gyulladásra)

Kimaradt egy üveggel,érdekelne valakit?

109. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 108. - 94e6ec2939)
2010. márc. 12. 14:16
teljes 5 hónapig, vagy hat, már nem is emlékszem, de a többiek is :D
108. 94e6ec2939 (válaszként erre: 107. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 12. 14:02
mennyi ideig szedted, amitol beteg lettel?
107. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 106. - Sagota)
2010. márc. 12. 12:10

elmentem orvoshoz, de nem tudott semmit sem mondani, egyszerűen begyulladt a bordám, de mint mondtam másnak is..kaptam antibiotikumot és lezárta az ügyet az orvos ennyivel..

miután abbahagytam, kb 2hét után jöttek az első tünetek a gyulladással kapcsolatban...és kb egy hónapig tartott, de annyira fájt, hogy még köhögni sem bírtam, mer azt hittem összetörik a bordám...szabályosan olyan volt, mint amikor összetörik a bordáimat és még a nagy levegő is fájdalmas... a hasmenés a kezdetektől volt, és azóta is tart, nem múlt el...figyelnem kell hogy mit eszem...olyan lettem, mint aki tejérzékeny....hogy miért akartam megint elkezdeni :D hát mert az örök női hiúság nagy úr :D és nagyon látványos és sikeres volt az első próbálkozás, és reméltem, hogy akkor még ha van is mellékhatása, de legalább lefogyok :)

másodszorra már nem használtam végig, feladtam egy hónap után, és talán emiatt nem volt mellékhatása a gyulladás szerencsére...

106. sagota (válaszként erre: 101. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 12. 09:46

Kivizsgáltattad magad hogy mi okozta pontosan a gyulladásokat? Mitől múlt el? Mennyi idővel a reg-enor abbahagyása után jelentkeztek a tünetek?

Mi az ami miatt 2. alkalommal is neki akartál vágni, ha ennyire rosszak a tapasztalataid vele?


Tudom hogy sajnos nincs olyan dolog ami mindenkinek 100%osan megfelel,ezért is érdekelnek ennyire a te tapasztalataid is.

105. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 102. - 94e6ec2939)
2010. márc. 11. 16:58

pedig vannak rossz tulajdonságai is...és ha csak nekem lettek volna, akkor azt mondom, hogy ezt csak az én testem nem bírta...de körülöttem mindenki beteg lett tőle...hosszú hosszú ideig...

sajnos ez van

104. hokica
2010. márc. 11. 16:12
hat egy 20 kg felesleget sikerult felszegyek.probalkozom a tobb viz ivasal.egy kicsit turelmetlen vagyok de nem adom fel.a pocakom mindha megpuhilt volna es faradni se ferradok.
103. b.ary (válaszként erre: 99. - Hokica)
2010. márc. 11. 15:38
vizet rengeteget kell inni,különben nincs ami takaritson.legalább napi 3 litert,lehetőleg tisztitott vizet,ugyanis az ásványvizzel visszaviszed a méreganyagot,a csapvízről nem is beszélve.egy hónap alatt nem baj ha nem fogysz,ez egy hosszabb folyamat,legalább 4-6 hónap.mennyi fölösleged van,kg-ban.?valószínű sok a méreganyag benned és nehezebben dolgozik,de be fog indulni.centiben mérd meg magad!az többet számit szerintem!
102. 94e6ec2939 (válaszként erre: 101. - Ee4c27a1c3)
2010. márc. 11. 14:58
pont azon gondolkodtam, hogy miert nem irt senki rosszat eddig... en nagyon nehezen gyoztem meg magam. ezek utan meg lehet, hogy el sem kezdem:(
2010. márc. 11. 13:51

sziasztok, én is szedtem még pár éve,( kb 4) és valóban fogytam is rengeteget :)kb 15 kg. ez volt a jó oldal, és a rossz, hogy miután abbahagytam, (és nem csak nekem, hanem a barátaimnak is, akikkel együtt kezdtem )akkor a következő tünetek jöttek :

kb 3 hónapig gyulladásban voltak bizonyos részeim.bordám, a bordaközi idegek.

szédelegtem, és akármit ettem ami tejes, ecetes, állandóan hasmenésem volt...

és ez megmaradt a mai napig is...

aztán úgy két éve újra elkezdtem, mert megint fogyni akartam, hisz visszajött a legtöbb, már nem használt, pedig ugyan úgy csináltam mindent...

azóta nem próbálkoztam...

100. sagota
2010. márc. 11. 13:39

Akkor tényleg csak azt tudom mondani, hogy tarts ki és remélem hamarosan beindul a fogyás


Pont most néztem meg a mérlegelőmet, hetente 1x nézem a súlyo. Az első hónap végére én is csak 1 kilót fogytam, de éreztem hogy változik a testem, még ha a mérleg nem is mutatta könnyebbnek éreztem magam és kevésbé fáradákonynak. Most a 3 hónapnál tartok és 7 kilót fogytam, de pl előző 2 hétben semmi, most megint -1 kiló, nem egységes. Néha van hogy megáll a fogyás, és utána meg beindul.

Te érzel valami változást?

99. hokica
2010. márc. 11. 10:36
reggelire s ebedre eszek,a vacsorat kiszoktam hagyni es altalaba hust eszek.vizet nem soktam sokat inni.egyszer etem anit nem kellet volna s akor is borzaszto gyomorfajasom volt,de ez meg az elein volt.
98. sagota (válaszként erre: 97. - Hokica)
2010. márc. 11. 09:50

A Reg-Enor alapvetően nem fogyásra van, hanem inkább méregtelenítésre az elgombásodás és elsavasodés megszüntetésére. Nem mindeki fogy tőle, az csak egy kellemes mellékes a kúra során :)

Szerintem ne add fel, ez egy hosszabb folyamat,és lehet hogy nálad majd most fog megindulni a fogyás. mennyire tartod be az étkezési javaslatokat? Miket szoktál enni?

97. hokica
2010. márc. 11. 09:34
hat lanyok nem tudom mi van de nekem a merleg nem mutat valtozast.igaz 1 honapja csinalom de nem kellet volna mar valami valtozast mutason,nem?vagy nalatok is ilyen nehezen indult meg a fogyas?
96. b.ary (válaszként erre: 93. - 94e6ec2939)
2010. márc. 10. 19:23
nem gáz a diéta,sőt ha lemegy 1-2 kiló az csak doppingolni fog,én mondjuk amúgy sem vagyok tejtermék kedvelő,de a sajt a tejfől hiányzik,de el lehet lenni nélküle.vasárnap ettem egy szelet sütit,mert szülinapom volt és utána nagyon fájt a gyomrom.én már január 9-óta iszom,lement 9 kiló,kicsit keveslem,de végig csinálom a hat hónapot!addigra remélem még 15 lemegy,ha valamit szeretnél még tudni,irj csak,szívesen válaszolok!
95. sagota (válaszként erre: 90. - Pimpike66)
2010. márc. 10. 16:21
köszi, megcsinálom a 4 hónapot aztán meglátom:)
94. sagota
2010. márc. 10. 16:20

Mielött elkezdtem a diétát én is nagyon tejtermékes voltam, de őszintén mondom hogy nem nehéz, én most vagyok a 3. hónap végén, és már nem hiányzik a tejtermék. Nagyon-nagyon ritkán kis mennyiségben fogyasztok mondjuk sajtot ha valahol vendégségben vagyok, akkor nem túrom ki a kaja felét, de az a max...és nagyon könnyű...sőt ami saját magammal szemben nagy sikernek könyvelek el az a tejeskávéról való leszokás és átszokás fekete hosszúkávéra, de már izik ez a fajta kávé is :D


Mikor kezded?Sok sikert hozzá!!! Ha van kérdésed itt sok segítőkész forumozó van, Én is mindig itt kapok segítséget és jó ötleteket!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook