Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? fórum

Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
420. Carmena (válaszként erre: 419. - Roosie)
2015. jún. 29. 16:09

Hajrá Rossie!


Nekem fáj már a fejem a méregtelenítéstől. Tehát jól haladok! :)

Az első nap mindig a legkeményebb.


Egyébként én nem ettem meg annyi szeletet a rozskenyérből, amennyit írt!

419. Roosie
2015. jún. 29. 15:46

Igen, 5 üveg van benne.

Még egy picit hezitálok, de azért egyre erősödik bennem az elhatározás, hogy holnap elkezdem. Még a rozskenyérrel vannak problémáim, szeretném a szénhidrátfogyasztásomat a lehető legjobban visszafogni, de tudom, valami szilárd is kell.... :-/

418. Carmena (válaszként erre: 417. - Roosie)
2015. jún. 29. 15:32
Miért is ne? Gondolom hasonlóan van összeállítva és az is 5 napos, ha 5 üveg van benne!
417. Roosie
2015. jún. 29. 13:33

Sziasztok! Volna egy kérdésem, kérlek mondjátok el, mi a véleményetek róla!

Vettem egy Dr.Steinberger ivókúra csomagot és most, már itthon vettem észre, hogy az nem az, mint amit Ti isztok, hanem a "Manager activ" csomag. Zöldbúzafűlé, céklalé és 3 féle (3 üveg) gyümölcslé van benne.Visszavinni nem igazán van lehetőségem.

Szerintetek ezzel is el lehet érni méregtelenítő, tisztító hatást?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

416. m.szani
2015. jún. 29. 05:05
En penteken fogom. Kezdi akkor valaki?:)
415. Carmena
2015. jún. 28. 22:57
Halihó! Holnap kezdem! Esetleg van valaki ugyanígy?
414. ekillens (válaszként erre: 413. - Mnikoka)
2015. jún. 27. 13:51
Jelentem, nekem kicsivel több, mint 3 kiló ment le! Mondjuk volt is miből :D de ez engem baromira meglepett! Nem számítottam ennyire :) Boldogság van! :D
413. mnikoka
2015. jún. 27. 12:03
Ekillens, na mit mutat a mérleg? :-D nekem -1 kg, viszont férjem megjegyezte, hogy milyen szép az arcom :-)
412. mnikoka
2015. jún. 26. 10:51
Már alig várom :-) Ez a répalé egyáltalán nem olyan borzasztó :-D El sem hiszem, hogy már a finishben vagyunk, hosszú volt ez a hét :-)
411. ekillens (válaszként erre: 410. - Mnikoka)
2015. jún. 26. 09:39

Én szinte az egészet lenyomtam, csak kb. egy fél pohárnyit hagytam, amit a párom ivott meg. Szerinte fenséges íze van :D

Na, de még a mai nap és vége! Fitt vagyok és nagyon vidám :)

410. mnikoka
2015. jún. 25. 19:52
Na én kihagyom az utolsó adag céklát, azt már nem tudom meginni, mert tuti kihánynám. Még jó, hogy nem az 1. vagy a 2. nap volt az, mert biztosan hagytam volna a fenébe az egészet :-D
409. mnikoka
2015. jún. 25. 10:59
A változást már én is érzem, reggel 1,5 kg mínusznál vagyok, a hasam is lentebb ment. Anlegjobb pedig, hogy tele vagyok energiával. Mondjuk én annyit csaltam, hogy a kávét nem hagytam el, mert anélkül teljesen zombi lennék. A kislányom meg egy kis örökmozgó, folyamatosan dolga van, így kell az energia mellé :-D
408. ekillens (válaszként erre: 407. - Mnikoka)
2015. jún. 25. 10:31

Én is takarítással ütöm el az időm nagy részét :)

Egyébként több változást is észre vettem magamon! Reggel belenéztem a tükörbe és nagyon szép, letisztult volt az arcom. És szerintem fogytam is (derék, csípő), de erről majd szombat reggel fogok megbizonyosodni kiló(k)ban :)

Ja, és fittebb is vagyok! Szóval minden szempontból jó hatással van rám... csak éljem túl ezt a mai céklanapot! :)

407. mnikoka (válaszként erre: 406. - Ekillens)
2015. jún. 25. 09:55
Ritka pocsék ez a céklalé...brrr. Komolyan a gyomrom felfordul tőle, gyorsan le is húztam egyszerre. De már a célegyenesben vagyunk, krisztian bírjuk ezt a 2 napot, és vége :-D Egyre nehezebben bírom, bár az 1 éves kiscsajom utáni rohangálás azért elvonja a figyelmem plusz ma még a nagytakarításba is belekezdtem, remélhetőleg hamar elmegy így ez a nap :-)
406. ekillens (válaszként erre: 404. - Mnikoka)
2015. jún. 25. 09:24

Már csak 2 nap! De ma reggel úgy éreztem, hogy feladom! Imádom a céklát, de a céklalé... hogy enyhén fejezzem ki magam: nem lesz a kedvencem! NAGYON NEM!

Az elmúlt napokban alig vártam a következő "étkezést", de most már előre félek! Égnek áll a szőröm, ha csak rágondolok! Remélem a holnapi répalé nap sokkal jobb lesz!

Mnikoka, te hogy bírod? :)

405. ekillens (válaszként erre: 404. - Mnikoka)
2015. jún. 24. 13:42

Meglepően jól! De már én is tervezem a hétvégi menüt :D Persze csak visszafogottan, mert tartani szeretném a napi ötszöri (de kevesebb) étkezést.

Ma viszont éhesebb vagyok, mint tegnap... hamarabb jön rám az éhség és mivel a kertben érik a málna, így 1-2 szemet lelopkodok. Talán ennyi még belefér és passzol az ananászhoz (jobban, mint a pirított rozskenyér :D )

404. mnikoka (válaszként erre: 403. - Ekillens)
2015. jún. 24. 12:20
Lassan túl a felén :-D Már piszkosul szenvedek, mit meg nem adnék egy tányér rendes kajáért...Alig várom már a szombatot, de nem adom fel :-D Ekillens, hogy vagy? :-)
2015. jún. 23. 19:07

Dettó! Nekem is sokkal jobban ízlik a mai lötyi, mint a tegnapi édeskés és én is félek egy kicsit az ananásztól, főleg amiatt, mert nem tudom elképzelni, hogy hogyan fog harmonizálni a kenyérrel. De azzal nyugtatom magam, hogy holnap már túl leszek a félidőn :)

Ez a mai zöldséglé viszont annyira bejött, hogy azon gondolkodtam, hogy a jövőben időközönként simán beiktatnék 1-1 zöldségleves napot :) Pirítóssal valami isteni. Ha mártogatom bele, akkor olyan mint valami tuti kis snack :D

402. mnikoka (válaszként erre: 401. - Ekillens)
2015. jún. 23. 14:57
Hogy bírod? Nekem ez a zöldséges lötyi sokkal jobban bejön, mint az édes, kicsit olyan, mintha levest ennék. Félek is emiatt az ananásztól.
2015. jún. 23. 08:08

Sziasztok!

Én is tegnap, azaz 22-én kezdtem. A nap elején nem volt gond, de estére már teljesen lemerültem... Hullámokban tört rám a fejfájás, de gondolom ez a kávé hiánya miatt (is) volt. Viszont ma reggel frissen és energikusan ébredtem :)

Remélem ma már könnyebb lesz!

400. mnikoka
2015. jún. 22. 16:53
Sziasztok! Én ma kezdtem, kíváncsi vagyok, hogy fogom bírni. Csinálja még rajtam kívül valaki? :-)
399. bibü
2015. jún. 11. 15:32
Szia! Hát nekem nehezebben ma már kicsit csaltam mert a kenyér helyett zöldséglevest ettem és ma iszom a répalevet, mert a céklát egyszerűen nem bírom meginni. Délutánra-estére mindig nagyon éhes leszek...:) Meglátom holnap hogy bírom, jó lenne már azt az egy napot kibírni:) Egyébként látom magamon a változást, csak attól félek amint elkezdek enni visszajön az a has amit szeretnék eltüntetni:D
2015. jún. 11. 09:34
Szia bibü! Én nagyon jól, egyáltalán nem vagyok éhes, ami nagyon meglepő, lehet a meleg miatt. Próbálok én is kevesebbet enni, a 7 helyett kb 3-4 szeletet eszem egy nap. Ami még meglepő, hogy simán bírok sportolni is mellette, hétfő-kedd futottam, tegnap chili-jógán voltam, és utána se voltam se fáradt, se éhes. :) Neked hogy megy?
397. bibü
2015. jún. 9. 14:39
Kisvirág én is tegnap kezdtem..:) Hogy bírod? Te negeszed azt a mennyiségű rozskenyeret amit javasolnak? Én próbálok annál kevesebbet enni.
2015. jún. 8. 15:43

Sziasztok!


Én ma kezdtem a kúrát,eddig már kétszer megcsináltam az elmúlt 2 évben, utána mindig nagyon jól éreztem magam. :) Közben voltak hullámvölgyek, és állandóan recepteken járt a fejem, hogy mit fogok utána enni. Fogytam is tőle 1-2 kilót, viszont remélem most több megy le, mivel leszoktam a dohányzásról és 10 kg-al több vagyok. :( De inkább egészséges vagyok, majd leadom. Most emiatt is vágtam bele, mert diéta kezdetének szerintem jó egy méregtelenítés. Én ma reggel voltam futni, remélem reggelente menni fog végig az 5 nap alatt. Azt is várom most a kúrától, hogy a narancsbőröm szebb legyen, tekintve hogy most van először hogy kúra mellett nem dohányzom. Na majd kiderül. :) Kitartás mindenkinek.

2015. máj. 26. 23:36

Sziasztok!



Végre én is rászántam magam, hogy megcsináljam.

nekem a fogyás nem volt fontos. Hétfőn kezdtem, kávé hiánya miatt álmos voltam, kedden is. Szerdán a déli adag után ittam kávét utána minden nap délbe ennyire megszegtem. Péntekem este kenyér helyett földieper. Éhséget nem éreztem, csak hiányoztak a megszokott finom kaják. Imádok enni. Az első napon rögtön úgy jártam, este öntöm ki az utolsó adagot látom az üveg alján ott a tömény búza fű lerakódás pedig jól felráztam. Nagyon le volt rakódva. Nem tudtam mást csinálni másnap folyadék helyett vízzel hígítva megittam. Hogy ne menjen kárba. Gondoltam az elő nap nem is olyan borzalmas ez a búzafű itóka. Volt aki írta neki nem ízlik. Lehet azért találtam türhetőnek mert nem volt teljes értékű, mivel nem ráztam fel. A legkevésbé ízlett a répa és a cékla.

2015. máj. 25. 12:55

Sziasztok!

A csomagot csak netről rendelve lehet megvenni???

393. Erus30 (válaszként erre: 392. - Maluka)
2015. máj. 25. 11:40
Mi lett a végeredmény? Én most tervezem, hogy elkezdtem, és kiváncsi vagyok az eredményedre.
392. maluka
2015. ápr. 24. 16:01
Céklalé-iható kategória, sárgarépalé-nekem ez volt a legrosszabb :( Már nagyon várom a holnapot, hogy egyek valami könnyű, finomat, ami nem kenyér...:/ Kíváncsi vagyok a mérlegre is, azért azt még megosztom veletek.
391. maluka
2015. ápr. 22. 17:10

Sziasztok!

Én ma tartok a 3. napomnál. Gondoltam beszámolok a tapasztalataimról.

Az első nap nekem nagyon nehéz volt. Azt gondoltam, hogy már fel is adom, pedig nem vagyok az a típus. Végül megembereltem magam és folytattam. Átlendültem a holtponton. Azóta is jól bírom. A búzafű iható volt, a zöldséglé még jobb(kb. mint egy ízletes paradicsom leves), az ananász nyammmi :) Most itt tartok. Azt gondoltam könnyebben fog menni és nem terveztem én sem, hogy ennyi kenyeret egyek mellé, de nem bírtam. Gondolom hozzájárul az is, hogy egy örökmozgó 10 hónapos mellett csinálom...:) Valamivel kevesebb kenyeret eszek, de eszek. Nagy bánatom, hogy nem kaptam normális rozskenyeret, csak rozsos kenyeret. Kíváncsi leszek a végére.

Kitartást mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook