Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? fórum

Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2015. ápr. 18. 05:43

Sziasztok.


Ma lett vége. Idén is úgy csináltam, hogy csütörtökig abszolut nem ettem, csak a leveket ittam. Csütörtök, péntek már óvatossan rozskenyér.

-5kg. Kitartás mindenkinek!

389. peonia53 (válaszként erre: 385. - Vzsuzsu74)
2015. ápr. 14. 21:58

Szia!


Én már megvettem februárba. Mindig közbe jön valami. Most második hete itt vannak az unokáim. Olyankor szeretném elkezdeni mikor nyugis hetem van.

388. LuLuLi
2015. ápr. 14. 09:18

Sziasztok!


Én kb. 2 hónapja csináltam végig az 5 napos kúrát, lement 2kg és büszkén jelenthetem, hogy azóta sem jött vissza. A ruháimon határozottan érezhető volt. Cm- ben egyébként látványosabb, mint súlyban. Minden héten, de legalább 2 hetente tartok 1 gyümölcs napot, ami nagyon jól esik.... teljesen felfrissül ilyenkor a szervezetem.

Kitartást a diétázóknak!!! :)) MEGÉRI! :) Én csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a módszert.

387. vzsuzsu74 (válaszként erre: 386. - Miamira)
2015. márc. 31. 19:53
Szia, én is belekezdtem végül, de nagyon nehezen bírom, pedig már túl vagyok a második napon. Az ananászt szeretni fogom nagyon, holnap. Viszont én is úgy érzem, hogy bármit meg tudnék enni, csak valami rendes étel legyen. Te bírod a sok kenyeret? Én nem nagyon...... már ha ránézek a piritósra is rosszul vagyok, viszont valamennyit ennem kell, mert éhes vagyok. Neked már csak egy nap :)Kitartást!!! Nekem első alkalommal 1,5 kg ment le, de rendesen érezhető volt a ruhákon. És utána sem jött vissza. Ha lesz időd írj, hogy hogy ment az utolsó két nap:)
386. miamira (válaszként erre: 385. - Vzsuzsu74)
2015. márc. 30. 13:49

Én már szombaton elkezdtem, a 3-ik napnál tartok. Elkezdeni nem volt nehéz. Hétvégén otthon voltam, azt is elég nehezen bírtam. De most, hogy itt vagyok a munkahelyemen megfordult a fejemben, hogy feladjam... Pedig nem akadályoz a munkámban, de úgy ennék valami rendeset.

Már 3 hónapja fogyókúrázom, azért kezdtem el a léböjtöt, mert alacsony szénhidráttartalmú diétán voltam, és már nem bírtam ránézni a húsra és tojásra, na meg a súlyom is stagnál 3 hete :( Pedig az edzések számát is megnöveltem. Gondoltam ezzel egy kicsit váltok, kitisztítom a szervezetem, feltöltekezek szénhidráttal, utána se kezdek egyből húst enni. Csüt-péntek még húsmentesen, majd szombattól, és átgondolom ezt a diétás étrendet is. Ettől a léböjttől nem várok konkrét fogyást, csak remélem segít beindítani.

2015. márc. 29. 10:28

Sziasztok!

Nem kezdi véletlenül valaki a kúrát jövő héten? Én tervezem és megmondom picit tartok tőle, bár korábban már csináltam és nagyon jó volt. Az 5 nap után büszke voltam magamra, de most ismét elég nehezen vágok bele. Eddig kétszer csináltam meg, a legutóbbit 2 éve, ami picit nehezebben ment mint az első. És ezért félek, hogy mi lesz ha ez még nehezebb lesz??? :(

384. Dorcci
2015. márc. 10. 22:43

Sziasztok!


Gondolkozom én is, hogy elkezdem a kúrát. Elolvastam a tapasztalataitokat, és csak annyi lenne a kérdésem, hogy sportolni lehet-e a kúra alatt, vagy marad-e egyáltalán arra erőm?


Köszönöm előre is a hozzászólásokat! :)

383. peonia53 (válaszként erre: 381. - Katoosh)
2015. febr. 19. 00:16

Szia!


Milyen arányba volt a rozsliszt a kenyeredbe?

Az ananász biztos finom, szoktam néha venni az olcsó 100 %-os ananász levet az is finom. Talán majd a jövő hét után kezdem el. Mindig van valami akadály, 3 napja a kis unokára vigyázok. Jövő héten pestre megyek 1 nap + 1 nap szintén pest ha fogad a fog doki.

382. peonia53 (válaszként erre: 381. - Katoosh)
2015. febr. 19. 00:06

Szia!


Én még csak megvettem, gyűjtöm az erőt mire elkezdem. Nem vagyok kövér, de elötte csökkenteni szeretném a kaja mennyiségét,hogy könnyebben vegyem az akadájt. Imádom a hagyományos kajákat.

Kitartás aki már csinálja!

Dóra

381. katoosh (válaszként erre: 380. - Peonia53)
2015. febr. 18. 21:52

Nyammmm de jól hangzanak ezek a kenyerek!!! :)

Te is most csinálod a kúrát? Melyik napnál tartasz?

Az ananász csúúúúúúúúcs szuper volt! Tudnám inni egyfolytában. Sütöttem itthon rozskenyeret, az is marha jó lett, úgyhogy jó napot zártam :) a céklától és a répától félek... jajjj

380. peonia53 (válaszként erre: 379. - Katoosh)
2015. febr. 17. 22:45

Szia!


Ma sütöttem kenyeret Aldis lisztből, Jó lett. Nem bio. Meg ma vettem egy más összetételűt, több benne a rozs. Ezekbe csak vízet kell tenni. Majd nézek bio lisztet valahol. Ha az árát nézzük nem olcsóbb.

400 ft 1 kg liszt ebből. Ma a feléből sütöttem. Kicsit többért nálunk már lehet nagyon jó kenyeret venni. Tavaly a mi kis városunk kenyere lett az év kenyere, amit aug. 20-án szentelnek. Pont ez a kenyér bolthoz lakunk nagyon közel. Tönkölybúzás joghurtos ez a kenyér. Ritkán veszem. Szerintem biztos lehet pesten is kapni. legtöbbször teljes kiőrlésűt veszem 220 ft.

379. katoosh (válaszként erre: 378. - Peonia53)
2015. febr. 17. 14:10

Szia!

1,5 nap után annyit tudok mondani nagy zabásként :D, hogy nem is olyan rossz, nem vagyok éhes. Nekem a változatosság és az ízek hiányoznak, a probléma nem az éhség. Én Lipótis rozskenyeret vettem, de szerintem ma sütni fogok. A búzafű szerintem fini volt, a zöldséglé nekem marha sok savat csinál. Alig várom az ananászt holnap! Ja, és a slusszpoén: váratlanul egy héttel hamarabb jött meg a havibajom, így ez egy nehezítő tényező... meg az, hogy a gyerkőcöm lebetegedett, így főznöm kell, és nehéz ellenállni a házi kosztnak. De most legalább olyat főzök, ami nem a kedvencem :D hátha...

378. peonia53 (válaszként erre: 377. - Katoosh)
2015. febr. 16. 22:56

Szia!


Ne is mond, nem tudom mi lesz velem mikor elkezdem. Imádok enni. Nem sorolom ma miket ettem (nem akarok gonosz lenni mivel Ti már elekezdtétek )

A kenyéren filózok, van finom kenyér amit szeretek, csak nem kimondottam bió, nincs ráírva. Az Aldiba látok bio kenyeret, azt a nagyon tömöret amit nem szoktam venni.

Lehet veszek bió lisztet és megpróbálok sütni valami rozsosat. Régen próbálkoztam a sütéssel, ha sok benne a teljes kiőrlésű lisz akkor nagyon tömör lesz ami nekem nem jön be. Még szerencse a férjem megeszi.

Ti a kenyeret hogy oldjátok meg.

Sok sikert a kúrához.

Dóra

377. katoosh
2015. febr. 16. 21:34

Sziasztok!

Ma kezdtem a kúrát és eléggé féltem ettől a lötyitől, de nem is volt rossz! Attól is tartottam, hogy éhes leszek, de ez is rendben van, a problémám igazából inkább azzal van, hogy már most unom a rozskenyeret, hiányoznak az ízek... uuuugye megszokja az ember? :)

376. 31bc25d879 (válaszként erre: 372. - LuLuLi)
2015. febr. 13. 18:18
Igen:)
375. peonia53 (válaszként erre: 374. - LuLuLi)
2015. febr. 13. 18:06

Sziasztok!


Sikerült megvenni!

Még biztos nem kezdem most el. Igaz nyugdíjas vagyok (fiatal koromba sose értettem a nyugdíjasok miért olyan elfoglaltak) A jövő hetem elég zűrös lesz sok helyre kell menni. Utána meg hétfőn megyek pestre, fogdokihoz is bekéne jelentkezni. Olyan héten szeretném megcsinálni mikor itthon vagyok nyugiba. Nekem a fogyás már nem létkérdés.

További sok sikert azoknak akik most csinálják!

Dóra

374. LuLuLi (válaszként erre: 373. - Peonia53)
2015. febr. 13. 11:33

Nem is a levekkel volt a fő probléma, hanem a rozskenyérrel.

A mai répalé ízlik :)

Eddig 1,5 kg ment le, szerintem holnap reggelre meg lesz a 2 kg mínusz :D Hurrráááá :D

373. peonia53 (válaszként erre: 372. - LuLuLi)
2015. febr. 12. 19:29

Szia!


Nem tudom én viselem ha kapok holnap. Én a leveket szeretem, viszont imádok enni. 5 napig csak ezeket elég húzós.

372. LuLuLi
2015. febr. 12. 11:00

Sziasztok!


A 4. napnál járok, de valószínű, hogy erre a kúrára nem fogok máskor vállalkozni, mert nagyon nehezen viselem.

A mai céklalé nehezen csúszik le. Volt/ van olyan, akinek ízlett? :))

371. peonia53 (válaszként erre: 357. - Zsu900)
2015. febr. 11. 21:22

Szia!


Most olvasom más is csinálta teljes kiőrlésűvel.

Mérni kell a kenyeret 3 dkg lehet egy szelet?

Gondolom lesz leírás a a csomagba mit hogyan ha nincs akkor itt utána olvasok.

Esetleg a levek nem lesznek csomagba,

akkor ha egyesével veszem úgy drágábbra jön ki? Már izgulok nagyon szeretné, ha lenne sok helyre nem szeretnék menni.

370. peonia53 (válaszként erre: 369. - LuLuLi)
2015. febr. 11. 21:14

Szia!


Teljes kiőrlésű kenyeret lehet valyon enni?

Van egy kedvenc teljes kiőrlésű kenyerem. Kisvárosba lakom a helyi péknél gondoltam ezt fogom megvenni ha már meg lesznek a lötyikék.

Talán pénteken megyek pestre megveszem.

369. LuLuLi
2015. febr. 11. 11:34

Sziasztok!

Én most járok a 3. napnál, a mai ananászlé isteni finom, nekem az előzőekkel sem volt semmi problémám, viszont az tuti, hogy egy darabig nem fogok rozskenyeret fogyasztani :))

A reggelihez és vacsorához ehető szeleteket inkább megpirítom, nekem úgy kevésbé esik nehezemre megenni.

Eddig 1 kg- tól szabadultam meg, kíváncsian várom a következő 2 nap eredményét.

Minden próbálkozónak sok sikert és rengeteg kitartást kívánok!!!

2015. febr. 10. 21:54

Sziasztok!


Gondolkozom hogy kipróbálnám ezt a kúrát. Ha lefogyok 2-3 kg-t nem baj az se ha visszajön 62 kg körül vagyok és véletlenül pont 62 éves. Immun rendszeremet szeretném erősíteni az unokáktól mindig elkapunk vala bacit.

Kérdésem hol a legkedvezőbb az ára a leveknek?

Másik fórumon olvastam van aki a spárba és az aldiba kapható jóval olcsóbb levekkel próbálkozik.

Kiváncsi lennék az is ilyen hatásos? Itt próbálkozott valamelyikőtök az olcsóbb levekkel?Bocsi a sok kérdért. Dóra

2015. febr. 10. 14:42
Azt elfelejtettem írni, hogy tegnap (első nap) este iszonyú fejfájásom volt. Most olvastam csak vissza a fórumot és utólag látom, hogy más is tapasztalta. :(
2015. febr. 10. 11:12

Sziasztok!

Én tegnap kezdtem a kúrát. Meglepően finom volt a búzalé. Viszont a mai zöldséglé annyira nem jön be.

Ti milyen kenyeret ettetek mellé?

Én tegnap norbisast, ma pedig keverem a Ceres rozskenyérrel.

Valamiért nekem ngyon nehezemre esok a sok folyadékbevitel, max 2l-t tudok meginni pluszban egy nap.

Natúr tea gondolom, szóba se jöhet. :(

Manesz76, hogy sekrült a kúra?

2015. febr. 4. 14:25
Sziasztok, én ma kezdtem a kúrát, annyi az észrevételem hogy a vizeletemen is látszik hogy búzafűlevet iszok...Ez ugye normális? (A céklaléről tudom hogy megfesti a vizeletet.)
364. Timejja
2015. jan. 25. 10:50
Bár látom nem sűrű itt a látogatók száma, de azért leírom, hogy kész vége és sikeres volt a kúrám.Olyan lapos a hasam mint az Alföld, jól vagyok és ami a legfontosabb, hogy -3kg. Sok sikert mindenkinek.
363. Timejja (válaszként erre: 360. - Zöld_alma)
2015. jan. 21. 20:52
Szia! Hogy sikerült a kúrád?
362. Timejja
2015. jan. 21. 16:14

Sziasztok!


Nekem ez a 2. napom és nagyon jól bírom. 64.1 kg-ról indultam és a végén fogom megnézni, hogy mi lett az eredmény. Tudom, hogy ez nem annyira a fogyókúráról szól, de ha csak iszik az ember meg eszi ezt a kis rozskenyeret akkor muszáj, hogy a fogyás is beinduljon. Méregtelenítő, úgymond "pucoló" hatásról nem tudok beszámolni csak annyi van amennyi máskor is. :-) A búzafűvel és a mai zöldséglével sincs semmi bajom én mindent szeretek. Foly. köv....

361. 31bc25d879 (válaszként erre: 360. - Zöld_alma)
2015. jan. 13. 18:47
Én tavaly megcsináltam, jó volt, szinte tényleg kicserélődtem. 3 kg ment le.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook