Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? fórum

Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2014. ápr. 1. 11:29

Sziasztok ! Kihalt ez a fórum ? :) Én tegnap kezdtem a búzafűlével, isteni volt és nekem ízlik a mai zöldséglé is. Tegnap óta 1 kg ment le, tök jól érzem magam, csak kicsit gyenge vagyok.

Ja, és én a rozsos kenyér helyett rozsos kiflit eszek, mert azt már hónapok óta vásárolom és nagyon finom :)

329. Jettit (válaszként erre: 328. - Milki57)
2014. márc. 23. 21:37
Sziasztok! Én is holnap kezdem, nagyon bizakodó és izgatott vagyok. Kitartást nekünk! :)
328. Milki57
2014. márc. 21. 08:34
Én holnap kezdem. Remélem, hogy nem lesz rossz. Olvastam a tapasztalatokat, igyekszem ötleteket venni belőle. Mellette járok zumbázni is, hétfőn, kedden és csütörtökön. Talán nem lesz megerőltető a kúra mellett.Majd jelentkezem a tapasztalatokkal. Kiváncsi vagyok, hogy mennyit lehet fogyni az öt nap alatt. Tehát holnap reggel méreckedés és start.
327. norag
2014. febr. 13. 11:31
hűűű, a fűlé nekem is a kedvencem. Az én holtpontom a zöldséglé volt.(mert nem szeretem a paradicsomot)meg sem tudtam inni. Mindegyiket behűtve ajánlom, úgy egyáltalán nem rosszak amúgy! Én egyetem mellett csinálom, bejártam órákra közbe, tehát nagyon elfáradtam , úgyhogy délután szinte mindig aludnom kellett fél órát, és este is időben kidőltem. Ma iszom a céklát, mindjárt vége!:) Sok sikert mindenkinek!!
2014. febr. 12. 05:43
Steinberg homoktövis italáról mi a véleményetek?
325. BB.55
2014. febr. 4. 14:13
Első nap közepe :))) eskü tetszik... Ez a fűlé baromi finom főleg behűtve:))) akinek kétsége lenne h ez megis hogy lehet finom annak elmondanám h tiszta almale íze van egy kis zöld tea beütéssel :))) mivel lehet enni rozs kenyeret egyáltalán nem vagyok éhes... Sőt nem is tudok 2 szeletet enni reggel es délben... Szóval eddig tetszik :) sok sikert mindenkinek!!!
324. Anna0129 (válaszként erre: 323. - Aranyhaj23)
2014. jan. 20. 17:17

Persze :)

Ma volt az első napom, a búzafű koktéllal. Teljesen jól érzem magam és nem is vagyok éhes.

Ásványvizet ittam mellé és zöld teát.

Szerinted lehet ízesíteni?(édesítővel és citrommal)

323. Aranyhaj23 (válaszként erre: 320. - Anna0129)
2014. jan. 20. 12:08
Szia én is partnerre várok aki csinálja velem? csináljuk együtt?:)
322. Anna0129 (válaszként erre: 317. - Szivárványlány)
2014. jan. 19. 19:16

Ittál mellé teát és kv-t is? Ízesítve?

Akkor nem kell csak a leveket és az adott rozskenyér szeletet fogyasztani?

2014. jan. 19. 18:50

Holnap kezdem...

Még valaki?

2014. jan. 13. 10:37
Én egy hét múlva kezdem, tervezi valaki akkorra?
2014. jan. 13. 08:42
Sziasztok!én is holnap kezdem ha ma be tudom szerezni a csomagot! :)
2014. jan. 13. 08:25

Ma elkezdtem a zöldséglevet inni.

Olyan mint egy fűszeresebb paradicsomlè - nekem ez is izlik :)

A búzafűlé 40 kcal /100 ml volt ez csak 17 kcal /100 ml , szóval jóval kevesebb kalóriàt viszek ma be mint tegnap , majd meglàtjuk , hogy bírom.

Sokaknak fájt a feje az első napon, szerencsére nekem semmi ilyen nem jelentkezett.

Folyt. Köv

2014. jan. 12. 16:46

Èn ma kezdtem el és egyàltalàn nem vagyok èhes.

A búzafűlé nekem ízlik .

Èn sem tudtam annyi rozskenyeret enni, mint ami a dobozon szerepel.

Mate teàt és vizet iszok mellé.

Rosszabbra szàmítottam, azt hittem mindig a hűtőt fogom bàmulni ;) de nem ... Sőt a napi 3-4 kávé sem hiànyzik annyira mint gondoltam . Mindenkit csak bíztatni tudok, hogy kezdje el.

Ha vège akkor folytatom egy lightos diètàval tovàbb.

2014. jan. 7. 11:16
Sziasztok! Én Holnap kezdem, csinálja most valaki?! Jó lenne valakivel közösen csinálni!:)
2014. jan. 6. 22:15
Én is szeretném elkezdeni, valami jòó tanàcs?
2014. jan. 5. 18:59

Alkalmanként iszom a termékeit,nem kúraszerűen.

Időnként 1-2 céklalé,zöldbúzafű és aszaltszilva ital.

313. GombócArturné (válaszként erre: 312. - P.veronika)
2013. nov. 5. 23:00
Hogy bírod? Túl vagyunk már a 2. napon is! :)
312. p.veronika (válaszként erre: 311. - GombócArturné)
2013. nov. 5. 16:26
Hihi... De, sok, tudom, de azért próbálkozom... :-)
311. GombócArturné (válaszként erre: 309. - P.veronika)
2013. nov. 4. 13:29

Szia!

Belekezdtél? Én igen! Remélem nagyon sikeresek leszünk!! 2 hét alatt a 8 kg mínusz nem sok egy kicsit? Mit tervezel az 5 nap után, hogyan folytatod?

310. eva7171
2013. nov. 4. 11:08
Állítólag nincs is szükségünk méregtelenítésre,ez a szervezetünk feladata.Nem én találtam ki,de elhiszem.A mi dolgunk az,hogy a fontos dolgokat megadjunk a belsőnknek ami a tökéletes működéshez kell.
309. p.veronika (válaszként erre: 308. - GombócArturné)
2013. nov. 3. 17:30
Szia GombócArturné! Én is holnaptól tervezem!!! Nekem már 1x bevált, most újra sürgősen le kellene fogynom 2 hét alatt kb. 8 kilót... Anno az 5 nap alatt 3,5 kg ment le... :-)
2013. okt. 30. 22:44
Valaki hétfőtől, azaz 2013. 11. 04-től? :-D
2013. júl. 24. 18:14

Sziasztok!

A nevekből ítélve itt többnyire hölgyek tapasztalatait olvashatjuk, ha érdekel, megírom hogy én mint férfi, miként éltem meg a Dr. Steinberg féle ötnapos méregtelenítést, hátha valaki a férjén/pasiján is alkalmazni kívánja!

Szerintem fontos a kiinduló pont rögzítése:

195 cm magas, 95 kiló. Ez amolyan átlagos testalkat, ezzel indultam. Heti 1-2 szer sportoltam is előtte, de ezt a kúra alatt abbahagytam. Nem annyira fogyni, mintsem méregteleníteni akartam, de legfőképpen bizonyítani, hogy meg lehet csinálni.

Tapasztalataim: Nekem a levek ízével nem nagyon volt gondom, ittam már rosszabbat is egy egy házibuli alkalmával még diák koromban, de a táplálék hiánya a 3-4. naptól kezdett elég komoly kihatással lenni a teherbírásomra. Az anyagcserém változatlan volt végig, épp úgy, mint normál kajálások alkalmával, de a bevitt mennyiség szerintem irdatlan kevés egy átlagos férfinak.

5 nap alatt 5 kg-ot fogytam ami nagyon sok, pedig bevallom volt hogy rádobtam még este egy szelet kenyeret a napi adagra, de így is kevésnek bizonyult! Irodai munkám van, s mondom: nem sportoltam. A kúra végén konkrétan 1 fekvőtámaszt alig bírtam lenyomni, pedig fáradt nem voltam, csak nagyon gyenge. A rengeteg megivott víznek hála ráadásul ez az 5kg nem a vízháztartásomból jött le, hanem konkrétan az izomzatomból, meg némi zsírrétegcsökkenésből! Nem lettem szálkásabb tőle, nem lett kockásabb a hasam, bár a gyomrom beszűkült, ezt aláírom!

Mindezek ellenére nem bánom, hogy megcsináltam, s tervezem is, hogy jövő tavasszal újra neki megyek, de az tuti, hogy kicsit másképpen! Lehet nem lenne butaság ha egy 95 kilós embernek más mennyiséget ajánlanának, mint pl a 45 kg-os kolleginámnak, aki szintén végigcsinálta... Vegyétek figyelembe a testi adottságait a pasitoknak, mielőtt ajánljátok Neki! Csodát nálam fizikailag nem tett, de mentálisan igen! Az elejétől kezdve azt hittem, hogy nem bírom végigcsinálni, és DE! Ezt köszönöm!

Üdv: V

2013. máj. 9. 14:09
Sziasztok! Újra itt vagyok. :) Végeztem a méregtelenítő kúrával a múlt héten és csak pozitívat tudok mondani. Fogytam 2 kg-ot, nem sok, de nem is ez volt a cél, hanem a hatás. Most sokkal jobb a közérzetem, kevesebbet eszem és este ha nem muszáj akkor kihagyom az étkezést, sok vizet iszok továbbra is és ez jó! A levek is bejöttek, egyik sem rossz ízű szerintem, azaz nekem nem jelentett problémát, kényszert, hogy megigyam. Rozskenyeret nem ettem annyit amennyit ír, hogy minden adaghoz 2 szelet. Én napi 6 szeletet ettem és igazán vékonyra vágva, néha pirítva. Most tartok egy kis szünetet, de majd megismétlem. Mindenkinek ajánlom aki gondolkodik rajta! :)
2013. ápr. 29. 15:37

Sziasztok!

Én most tartok az első napnál, még van két adagom a mai napra. Közben elolvastam erka99 naplóját, amit nagyon nagy részletességgel leírt és köszönöm a sok hasznos infót.

Nekem az eddigi tapasztalatom annyi, hogy a zöldbúzafű ital igencsak dolgozik, a mai nap párszor meghajtott és itatja is magát, azaz a vízivás sem esik annyira nehezemre, mint máskor. Én rozsos kenyeret vettem reggel hozzá, mert csak az volt, de majd veszek igazi rozskenyeret. A kenyérből egyébként nem fogy el napi 2x5 szelet, legalábbis nekem nem. Úgy tűnik túlélem viszonylag könnyen a mai napot úgy, hogy bővebben majd honlap....

304. erka99
2013. ápr. 20. 12:56

ebbe a naplóba leírom mindegyik nap tapasztalatát

[link]

2013. ápr. 19. 15:59

Sziasztok!

Én is az utolsó napnál tartok! Végre! Nagyon nehéz volt! A búzafű és az ananász nagyon finom volt a többi rettenetes. A répával még küzdök. Nálam nem volt feltétlen cél a fogyás, csak kíváncsi voltam milyen hatással lesz rám egy ilyen kis rövid kúra. Semmi különöset nem vettem észre, azon kívül hogy két napja fáj a torkom. Sok kitartás mindenkinek!

2013. ápr. 19. 12:19

Sziasztok!


Hát eljött az utolsó nap. Ami nekem fontos volt 2,5 kiló lement, remélem holnapra meglesz a három. Sajnos nekem az immunom eléggé legyengült, kijött a herpeszem és nagyon gyenge vagyok.Sajnos a torna sem ment így. Nem ízlettek az italok,kivéve az ananászt, de mindent legyűrtem.

Megpróbálom egy hónap múlva úrja, de majd jobban odafigyelek az immunra.

Mindenkinek kivánom, hogy bejöjjön, amit elvárt ettől a kúrától. Szerintem megérte.

2013. ápr. 18. 12:41
Sziasztok!Utolsó előtti napnál tartok,ma célkalé,és holnap vége.A kùra végére úgy összeszűkül a gyomrom,hogy szinte nem fogok régi mennyiséget enni.A cékla nekem bejön,ìzlik .Eddig mindegyik lögyi bejött nekem,kivéve a bùzafű...hát az....Mire abbahagyom,addigra kezdem megszokni a bizonyos dolgokat.Aki most kezdi,KITARTÁST!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook