Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) fórum

Hasznaltatok mar beltisztitast es meregtelenitest? (Colonix Program) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2013. okt. 4. 13:02

a béltisztítás nem normális dolog, az arra buzdítás pedig bűncselekmény...tönkretenni egy szervezetet...borzalom.

ez még a paleo receptkérésnél is rosszabb...

190. kingi7
2013. aug. 26. 18:04
Sziasztok! Nekem is kellene egy béltisztítást méregtelenítést csinálni, tud valaki segíteni?: Annyi termék van! Valóban olyan trutyik jönnek ki? Tud valaki segíteni, melyik a leghatékonyabb???
2013. aug. 21. 19:18
Vagyunk még! :)
2013. jún. 11. 19:18

Sziasztok!

Esetleg van még itt valaki ezen a fórumon?

2012. nov. 14. 22:06

Sziasztok!


Én is nagyon gondolkodom ezen a béltisztító módszeren, csak nem tudom, hogy melyik terméket válasszam. Én főleg a candidám miatt szeretném a tisztítást, hátha meggyógyulok végre. Ezzel kapcsolatosan van valakinek tapasztalata? Mennyire lehet hatásos a candida ellen?

2012. okt. 18. 13:08
Sziasztok! Na hát én már nem tudom mit gondoljak, mielőtt megrendeltem nagyon utána olvastam a Colonixnak. Ma jött meg a csomag, de nem volt benne a magyar leírás. Aztán kezdtem fórumokat is keresni de elég sok helyen szidják, persze tudom hogy van akinek jó volt van akinek nem, de néha olyanokat írnak róla hogy már kételkedek. Mindegy már megvettem 23.000 forintért. Csak kicsit az is idegesít hogy az a nő akitől érdeklődtem skype-on akkor nagyon készségesen válaszolt most meg hogy kérdeztem nincs e magyar nyelvű leírás már nem felel. Nagyon remélem hogy nem átverés és tényleg azok az anyagok vannak benne amit a honlap ígért. Persze szerintem ezt nem fogom megtudni. A csomagolás is nem tudom változik e mindig mert a tea tök más élőben mint a képen. Például. Az baj hogy hiába ígérnek bármit is hogy ilyen ellenőrzött stb az ember nem lehet biztos abban hogy igaz. Na mindegy. Elkezdem aztán majd meglátom. Bele csak nem halok :-) Bocsi ha hülyeségeket írtam csak lehet nem kellett volna ennyire utána járnom hogy elmenjen a kedvem a sok leszólás miatt. Ha valakinek van kedve írjon.
2012. jan. 17. 16:04

Sziasztok én is csak jókat tudok mondani róla. Nekem bevált, sokkal jobb lett a közérzetem és energetikusabb vagyok tőle. Igaz én Flora protectet is szedtem mellé, mert javasolták és nem csalódtam!

Igaz óckódtam az ára miatt, de bevált! én csak ajánlom :)

2010. szept. 29. 14:08
Én is a Colonix-ra szavazok, nekem is nagyon bevált. A második hónapnál tartok és megszűnt a puffadásom, fogytam 6 kilót, a derék bőséges is csökkent és tele vagyok energiával. :)
183. valial
2010. szept. 28. 13:45
Sziasztok! Én is nagyon sok mindent kipróbáltam már, nah de a beöntésig nem jutottam, nem is fogok, ellenemre van... Nekem ami nagyon bevált az a Colonix program volt. Tavasszal csináltam. Kíméletes, hatásos, természetes... Az kúra egyik termékét a rostot a mai napig iszom, ez segíti nekem a rendszerességet. :)
2010. szept. 23. 21:49

És akkor ilyen tiszta lesz a vastagbeletek. :DDD


[link]

181. kicsivio (válaszként erre: 179. - 66e4640811)
2010. szept. 23. 21:45

Köszönöm az infót.

Valahogy számítottam rá,hogy ezt sem úszom meg:)

De bátraké a szerencse;)

180. marduk
2010. szept. 23. 21:33
Nem is gondoltok beöntésre?A bél így is tisztítható.Vannak gyógynövények amit elkészítve beöntésre lehet használni:Persze itt is a szervezet kivonja magának itt is azt amire szüksége van.A beöntést 15 percig vissza kell tartani fekvő helyzetben nem nehéz.Olvastam ha valakinek a gyomrában nem marad meg az amit megeszik,nyugodtan lehet beöntéssel táplálni,persze turmixolt étellel,és az lehet bármilyen étel.Ezért a gyógynövények bármelyike alkalmas a műveletre.
179. 66e4640811 (válaszként erre: 178. - 66e4640811)
2010. szept. 23. 20:49
Ja,azt elfelejtettem mondani, hogy görcsöket , rosszullétet, ájulást is okozhat,de ennek ellenére ha van bátorságod kipróbálhatod.
178. 66e4640811 (válaszként erre: 177. - Kicsivio)
2010. szept. 23. 13:28
Ezt érdemes úgy időzíteni, hogy ezen a két napon biztosan otthon legyünk.Mondjuk péntek délutántól szombat estig.Havonta vagy kéthavonta elvégezhető ez a kúra.Hidd el megéri.
2010. szept. 23. 11:05

A keserű sóról már hallottam.

Egy ismerősömnek is azt kellett innia a colonterápiát megelőző éjszaka.

mayácska:),ettől az olívás-grapefruitos keveréktől ugye nem leszek megint a lakás rabja?:)

2010. szept. 23. 07:47

A leghatásosabb béltisztítás az olajhidraulika elvén működő eljárás.

-100gr keserűsó(magnézium-szulfát) NEM (Nátrium)mert az magas vérnyomást okoz!

-1,5 dl olivaolaj

-1,5 dl friss grapefruitlé

-8 dl víz

A 100gr keserűsót négy részre osztjuk. 4×2dl pohárba,tegyük hozzá a vizet és oldjuk fel. Délután 14,16,18,20-kor igyuk ezeket az oldatokat.

Az első után még nem megyünk wc-re ( a szervezet felszívja az értékes magnéziumut)

A második már megteszi a hatását:)Erős és tartalmas székletünk lesz. A máj felszabadul a terhelés alól és a magnézium elernyeszti, ellazítja.Este 10-kor a máj epevezetékei kitágulnak. Ekkor a 1,5 dl olivaolajat keverjük össze a grapefruit levével és igyuk meg.

Ezután vizszintesbe feküdjünk,párna nélkül( legalább 5 órára)[olajhidraulika]

Másnap a májból távoznak a lerakódott méreganyagok és bomlástermékek.Kis zöld golyócskák fognak távozni(kitines epekő).A golyócskák felülete porózus és belsejében mini labirintusok találhatók, amik ideális parazitafészkek.Ezzel a tisztítással nemcsak az emésztés javul, hanem kóros gócoktól és a felgyülemlett fertőzött epétől és a lerakódott méreganyagoktól is megszabadulhatunk.

2010. szept. 22. 22:08

Tavaly előtt csináltam egy kúrát,de nem tudtam befejezni.

Az első 10 napban minden normális volt,de mikor napi 10×kellett WC-re mennem mert olyan hasmenésem volt (kb.az 5.alkalomtól már csak víz! jött belőlem) és folyamatosan hánytam,akkor abbahagytam.

A beleim úgy görcsöltek,hogy szinte menni alig bírtam a fájdalomtól és a lakásból nem tudtam kitenni a lábamat a folyamatos WC-re rohangálástól,végleg besokaltam.

De ez az én történetem.

Ha lehet én a hydro-colonterápiát ajánlanám.

Szerintem hatásosabb és kíméletesebb.

2010. szept. 13. 15:37

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat szerintem kipróbálom :)

173. fe939 (válaszként erre: 171. - Emagdi)
2010. szept. 11. 12:46

Szia


ok, koszi.

172. emagdi (válaszként erre: 168. - Flamingos)
2010. szept. 10. 10:51
valószínűleg azért történt, mert már amúgy is rossz állapotban voltak a belei (gyulladtak stb).
171. emagdi (válaszként erre: 170. - Fe939)
2010. szept. 10. 10:50

szia!

szerintem már volt itt róla szó, de nem másolnám be amit a google egy kattintással megmond neked:)

nézz utána, ez a legjobb béltisztító.

170. fe939 (válaszként erre: 167. - Emagdi)
2010. szept. 9. 20:30
Azert fulladasveszely nagyon nincs, es elhiszem, hogy az IS nagyon jol tisztit....erdeklodni fogok iranta. Te irnal rola?
169. fe939 (válaszként erre: 168. - Flamingos)
2010. szept. 9. 20:28
Valoszinuleg tul hirtelen hatott neki a kura...vagy pedig gyogyulasi sokk erte. Mindket esetben csunya dolgok tortenhetnek.
2010. szept. 9. 19:37
Nekem a férjem használta egy hónapig és olyan bélgörcsöt kapott, hogy az ügyeletre került :-(((ott ajánlotta a belgyógyász a Colonhidroterápiát amit azóta is minden ősszel megismétlünk(mindketten 3-4 alkalommal) Na az tényleg jó.
167. emagdi (válaszként erre: 166. - Fe939)
2010. szept. 9. 19:16
talán az útifű maghéj egyszerűbb, nem fulladsz meg tőle, és jobban is tisztít, mint a búzakorpa:)
166. fe939 (válaszként erre: 158. - 90de0877e3)
2010. szept. 9. 17:13

teny, hogy a belek falan van egy ronda lerakodas, amely pl. akkor, ha az ember ures, ehgyomorra megeszik egy kompotoskanalnyi etkezesi buzakorpat (a zabkorpaban rengeteg a liszt), ugy, hogy ezt vizzel peppe keveri, es minden kanalra iszik egy koty vizet, ezt a szajban elkeverve lenyeli...hat akkor nagy hasmenese lesz. Miert? Mert a durva rostok, jelen esetben nagy mennyisegben es kocnentraltan, lekaparjak a bel falarol azt az undormanyt, ami majd kimegy.

A durvaszemu korpa a legjobb, de vigyazni kell, hogy ne hirtelen egye az ember ugy, ahogy irtam, mert konnyen megakadhat a nyelocsovon, es emiatt eros gorcsok, fajdalmak lehetnek...tehat ovatosan, jol elkeverve, es ket falat kozt vizsgalva, hogy nincs- e akadas a nyelocsovon?

165. kic
2010. szept. 9. 15:08
Semmit sem ér!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
164. csillubilu (válaszként erre: 160. - Péter 27)
2010. szept. 9. 14:37

Szia

Sikerült már Colonixot vásárolnod, ha nem Én szívesen betársulnék hozzád. Irj a csillubilu@citromail.hu-ra

163. 3c0814215c (válaszként erre: 162. - Péter 27)
2010. máj. 13. 21:59
Nem volt felőle kétségem. ;-)
2010. máj. 13. 21:42
Sikerült megvennem és tényleg használ.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook