Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? fórum

Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2012. jún. 14. 13:10

Sziasztok!!

Örülök,akinek jól megy,szuperek vagytok!!:))

Én kiszálltam...szerintem az első,hogy feladtam valamit..Az edzőmmel közös megegyezés...jönnek a versenyek,és így nem tudtam maximálisan készülni+ahogy ő fogalmaz szerinte ezt nem a "fingsúlyúaknak" találták ki.:D

Hát nagyon sajnálom...:( Úgyhogy marad az 1-1 napos léböjt olyankor amikor épp pihenőnapom van...de olvasom folyamatosan,hogy haladtok:)))

Vettél kenyeret Frizzzz?

209. Frizzzz (válaszként erre: 208. - Mona6908)
2012. jún. 14. 12:41

Nekem is édes volt reggel, mikor megkóstoltam, azért löttyintettem bele egy kis ecetet. Nagyon szeretem savanyúságként is a céklát, de tényleg savanyún. Pedig csak cékla és citromlé van benne elvileg. Kíváncsi leszek holnap a répára!

Hát igen, várható volt a fogyás, ennyi kajától. :-)

Majd a végén én is megmérem magam, bár vegyesek az érzéseim a fogyással kapcsolatban. Nem szeretnék izomból veszíteni. Ebben a Norbis kenyérben legalább van jó sok fehérje.

2012. jún. 14. 09:40

Én ma már sokkal energikusabb vagyok, reggel mértem magam, 2,5 kg mínusz három nap alatt. Meg is vagyok elégedve, 3 kg-ot tűztem ki célul. Na és persze a tisztulást:D

Nekem is finom a céklalé, de elgondolkodtam vajon mitől ilyen édes.

207. Frizzzz
2012. jún. 14. 08:54

Hogy vagytok Csajok?

Én nagyon jól érzem magam! Tegnap reggel fél 8-tól dolgoztam, rohangáltam, csak este értem haza és 9-től még futottam 4 km-t a futógépen. És nem ám csak úgy lötyögve! Emelkedők, sprintek....

Kata Te hogy bírod az edzéseket?

A tegnapi folyadékmennyiségem is 5 l felett volt, nem szoktam ennyire szomjas lenni máskor.

Mára a céklalevet feljavítottam egy csepp ecettel, nagyon fini szerintem. Mellé a Norbis 6g kenyeret eszem, meglepően jó!

206. Mona6908 (válaszként erre: 205. - Manna0725)
2012. jún. 13. 17:54
szívesen:)
205. Manna0725 (válaszként erre: 204. - Mona6908)
2012. jún. 13. 15:47

Köszönöm!


Mindenképpen pénteki kezdéssel indítanék, ugyanis életemben egyszer csináltam egy lénapot, de a nap végére K.O. voltam. Fejfájás, álmosság.Szerintem aludtam vagy 12 órát, nem viccelek!!!Brutál volt!

De nagyon izgat, hogy milyen lehet egy ilyen 5 napos, amiben rozskenyér is van. Biztosan nagyon jól tisztít...


Köszi a választ!

204. Mona6908 (válaszként erre: 203. - Manna0725)
2012. jún. 13. 12:02
Nem is tudom, engem teljesen ledöntött ezen a két napon, ki tudja, rád milyen hatással van. ha javasolhatom, és meg is tudod tenni, akkor pénteken kezd el, szombat.--vasárnap alhatsz, hétfőn már erőd teljében leszel, és szerintem agyilag is toppon.
2012. jún. 13. 09:53

Sziasztok!


Érdeklődöm, hogy mit gondoltok. Szerintetek agyalós, gondolkodós munka mellett meg lehet csinálni ezt a kúrát????

202. Frizzzz
2012. jún. 13. 08:31

Tegnap már semmi bajom nem volt, délután egy kis ásítozás, de aztán helyre jöttem. Lehet, hogy a sós zöldséglé hatása, de rengeteget ittam, 5 liter tuti megvolt. Félelmetes! Alapjáraton max. 3 liter megy le egy nap.

A mai ananászlé elég csömör, mintha kókuszos mellékíze is lenne. Savanykásabbra számítottam, imádom a "nyers" ananász friss ízét. Mindíg a zöldebbeket veszem, úgy látszik ez a lé érettebb gyümölcsökből készült. A Cortesi pékség rozsos kiflije, párnája nagyon fini, ma azt eszem.

Még nem próbáltam az új Norbis kenyeret, de ha ma lesz időm veszek holnapra egyet.

Azért kíváncsi lennék a hatásmechanizmusra, miért pont ezek a levek, miért éppen ilyen sorrendben, mi a szerepe a rozskenyérnek? Valakinek ötlet?

201. Frizzzz (válaszként erre: 198. - Kangacska)
2012. jún. 13. 08:18
Több helyen olvastam, hogy a fogyókúrát tulképpen méregtelenítéssel kell kezdeni. Úgyhogy biztos jó lenne! Nekem az első nap volt a legrosszabb, pláne este. Figyelned kéne majd az időzítésre, mert lehet pár kemény napod!
200. Mona6908 (válaszként erre: 199. - NagyKata85)
2012. jún. 13. 06:00

A zöldséglé sós, és ez a lé nagyon finom volt. Érdekes, hogy a végére marad a kevésbé jó. Bár ki tudja, véleményt inkább a végén.

Én is nagyon le voltam taglózva tegnap, teljesen kómásan járkáltam. Délután jó lett volna aludni, de nem tudtam, dolgom volt. Egyébként 2-3 nap a legrosszabb a méregtelenítésnél, ilyenkor szabadulnak fel a méreganyagok, és az is lenyom. Úgyhogy ma még kitartás!!!!

199. NagyKata85 (válaszként erre: 197. - Frizzzz)
2012. jún. 12. 20:05

Igen igen,azt,az új fajta 6 gr-osat,mert az töményebb.De rohadt éhes vagyok,nem tudom,h fogok tudni elaludni.:) Délután nem mentem el a második edzésre,bár inkább az időjárásnak tudom be ezt a fejfájást és enerváltságot.

Tényleg jó a zöldséges?Holnap lesz,kicsit féltem tőle,főleg reggel.Én nem vagyok nagy édességes,inkább egy adag sajtot vagy csirkét vágnék be.:D

2012. jún. 12. 16:50
Sziasztok! Nagyon sok fórumot hosszanolvastam, úgy döntöttem tőletek kérek véleményt. Ezzel az 5 napok kúrával én is szemeztem, de nem tudom, hogy be merjem vállalni vagy sem. Én vendéglátásban dolgozom heti 4-5 napot 12-14 órában. Igazábólfogyni szeretnék kb. 8kg-t, olvastam, hogy ezzel kicsit szűkül a gyomor, és felkészíti a szervezetet a fogyokúrára. Mi a véleményetek?
197. Frizzzz
2012. jún. 12. 14:56

Én nagyon szomjas vagyok, sokat is iszom, látogatom is gyakran a WC-t. Ma jobban megy a rozsos cucc is, ezek a párnák, kiflik jobban ízlenek, mint a tömény, teljes kiörlésű kenyér. Pedig régebben azt szerettem jobban.

Kata Te a Norbis kenyeret eszed?

Ez a zöldséglé isteni! Olyan mint a paradicsomlé, enyhe zöldséges ízzel. Remélem este nem dönt le megint az az iszony fejfájás.

Viszont a csokimegvonást meglepően jól bírom!

196. Mona6908 (válaszként erre: 195. - NagyKata85)
2012. jún. 12. 13:38
Kitartást, nekem már kezd rendeződni:) Menni fog.
2012. jún. 12. 11:41
Nekem hasogat vagy 1 órája mint az állat...és úgy korog a gyomrom,h kész..:D Sosem volt gond, h nem iszom eleget,most viszont nem bírom letaszigálni..:S
2012. jún. 12. 10:59
Nekem meg elkezdett most rendesen fájni. Ráadásul ráfejel a front is. és éhes is vagyok.
2012. jún. 12. 09:12

Sok ismerősöm a fejfájásra panaszkodott...Bár attól nem tartok.:) Ma kezdődött,ez a búzafű lötyi nekem bejön.A reggel 4 órási edzésem letudtam,de szerintem még maradt bennem a tegnapi kajából.:D Én annyit variáltam,mivel nem eszem finomított szénhidrátot,hogy a rozskenyér helyett egy speciális 6 gr ch tartalmút tolok hozzá.

Frizzzz kitartás neked! Mindenki kemény szerintem aki ebbe a kihívásba belevágott:))

2012. jún. 12. 08:45

Szia Frizz:9

Én jól vagyok, csak picit fáj a fejem, de iszogatok, és remélhetőleg hamar elmúlik. Ez már a méreganyagok felszabadulását jelzi.

Nekem jó a kenyér, és nagyon ízlenek edik a levek:)

Kitartást, nagyon jó lesz utána, ha megcsináltad.

191. Frizzzz
2012. jún. 12. 08:28

Hú csajok, nehéz volt a tegnap estém! Nagyon fájt a fejem, a közérzetem is rossz volt, az esti kenyeret már nem is bírtam megenni, a zöldléből is maradt. Ma reggel is fejfájással ébredtem, úgyhogy be is dobtam egy Panadolt, muszály képben lennem ma a munkahelyemen. A reggelit még nem bírtam meginni-enni, csak vizet, de legalább a fejfájásom elmúlt. A tegnapi kenyérre rá se bírok nézni, úgyhogy mára vettem rozsos párnát, másféle kenyeret, kifliket.

Ti hogy vagytok?

190. Frizzzz (válaszként erre: 189. - NagyKata85)
2012. jún. 11. 15:35

Hát kíváncsi leszek, hogy más mond-e valami okosságot, de én semmit nem fogok enni, inni a kenyéren, a leveken és vízen kívül.

Kemény leszek! :-))))

2012. jún. 11. 14:14

Nem, nem ittam akkor,ezért is kérdezem.:) Jó,hogy mondod,hogy a karnitint se! A többi táplálékkiegészítőt se szedjem ebben az 5 napban?

Versenyszerűen a futás, azonkívül gyúrok, bikram jógázom és aerobicozom:)

188. Frizzzz (válaszként erre: 187. - NagyKata85)
2012. jún. 11. 13:12

Én is sokat sportolok, bár nem élsportolói szinten, de heti pár este a turmix a vacsim. Most kihagyom a héten, nem hiszem, hogy belefér ebbe az étrendbe. Persze az edzés alatt fogyasztott italok, L-Carnitin is felejtős a héten.

A léböjt alatt ittad a fehérjét? Kíváncsi leszek, hogy bírom majd az edzéseket a méregtelenítés alatt. Mit sportolsz?

2012. jún. 11. 13:03

Sziasztok!

Én holnap kezdek majd neki,kíváncsian várom,hogy mennyire lesz más mint a megszokott évi sima léböjt kúrám. Fogyás nem cél,inkább tisztítás,pucolás. Lenne egy kérdésem,hátha tudtok segíteni. Élsportoló vagyok,így naponta 1-2-3 fehérjeturmix vízzel kötelező. Ebben az 5 napban, napi egy azért mehet?Vagy mindenképp iktassam ki?

186. Mona6908 (válaszként erre: 183. - Frizzzz)
2012. jún. 11. 10:42

Szia:)

Szuper, akkor már 3-an vagyunk. Menni fog. Én 2x csináltam a neera-t, akkor csak inni lehetett, és 10 napig tartott. Ez ahhoz képest galopp:)

Nálunk van a faqluban egy szuper pékség, ott vettem rozskenyeret, de szándékomban áll sütni:) Ha lesz időm.

185. kriszmesi (válaszként erre: 183. - Frizzzz)
2012. jún. 11. 09:50

Szia!

Nekem elsősorban a méregtelenítés, tisztulás a célom. Én vettem a Sparban egy jó tömör rostdús kenyeret, viszont nem biztos, hogy fogok enni belőle minden étkezéshez, csak ha úgy érzem, hogy szükségem van rá. Előző kúrámnál egyáltalán nem ettem hozzá, kicsit több akaraterő kell így, de meg tudtam csinálni. Igazából agyban kell átállni.

Próbáld meg erre az 5 napra elfelejteni a csokikat, kávét, meg amit szeretsz és úgy gyorsan el fog telni :)

Hajrá!

184. kriszmesi (válaszként erre: 182. - Mona6908)
2012. jún. 11. 09:47

Már én is megittam az 1. adagot. Ez finom nagyon.

Én már egyszer megcsináltam ezt a kúrát, a cékla és a répa ízlett a legkevésbé nekem. Az ananász nagyon finom, a zöldséglé meg olyan volt, mintha zöldséglevest innék.

183. Frizzzz
2012. jún. 11. 09:44

Sziasztok!

Én is ma kezdtem! Ti milyen rozskenyeret esztek? Az Aldiban vettem nagyon fini teljes kiőrlésűt. Kíváncsi leszek, hogy bírom majd, hogy semmi mást nem ehetek. KV csak 1-2 volt naponta, azzal szerintem nem lesz gond. De a sok finom gyümölcs... na és a csoki a gyengém. Kinek mi a célja? Nekem van egy kis narancsbőröm, azt szeretném eltüntetni.

2012. jún. 11. 07:09
Megittam a reggeli zöldbúzafű koktél adagomat. nagyon finom íze van. A többi is csak jó lehet, ettől féltem a legjobban.
2012. jún. 11. 06:50

Szia Kriszmesi!

Felkészültél? Én mindjárt reggelizek:)))

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook