Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Juharszirupos méregtelenítő kúra fórum

Juharszirupos méregtelenítő kúra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. jún. 21. 10:47
Csurmi! Hogy haladsz?
121. nicolett84 (válaszként erre: 116. - 3b1a5ec920)
2014. jún. 18. 13:42
Lehet,hogy ő is javasolná mindenkinek! :) Egyébként meg szerintem mindenki azt csinál magával amit akar! Amúgy meg az orvosok sem tudnak ám mindent! ;-)
120. nicolett84 (válaszként erre: 119. - Csurmi)
2014. jún. 18. 13:39

Ügyes vagy Csurmi! Biztos hogy le fog menni az a 7 kiló!:)

Futni én is elkezdtem. Sajnos az itteni fórum nem aktív ahol a futásról lehetne beszélgetni. :( Pedig ott is jól jönne egy-két jótanács vagy bíztató szó! :)

119. Csurmi
2014. jún. 18. 10:32

Én nem csinálom meg a napi teljes adagot, én mindíg annyit csinálok amit egyszerre megiszom (kb 3 dl)- Ebből úgy 10-et egy nap, és egy ilyen pohárba csak egy teáskanál szirupot teszek. :) Remélem jó lesz így is a kúra. + reggelente egy c-vitamint is elszopogatok (béres rágótabletta) A sót nem ittam ma még meg tegnap sem, mert még mindíg fáj a hasam a hétvégi betegség miatt, szóval azzal várok még egy két napot, de utána már iszom majd :)


Tegnapi futás elmaradt, de ma már megyünk, remélem lemegy 7 kg.

118. Csurmi
2014. jún. 18. 09:37
szerintem a limonádé finom, nekem ízlik. Mindjárt iszom is ,mert már éhes vagyok.
117. moonlight13 (válaszként erre: 113. - Csurmi)
2014. jún. 17. 21:09
Hát lányok én még attól is rosszul vagyok, ahogy olvasom, hogy mit isztok itt össze! Brrrr!!!
2014. jún. 17. 18:03
vajon mit szolna dr. Zacher Gabor toxikologus ehhez a meregtelenitesi maniahoz??
115. Csurmi
2014. jún. 17. 15:50

Köszi niki :D


Eddig úgy néz ki, hogy szépen megy a böjti napom. Most már remélem túljutok belső önmagamon, ami megfékez, és kibírom a két hetet, amit kitűztem magam elé. Ma még futni is megyünk ha nem esik az eső :)

Szorítsatok, hogy holnap írhassam, hogy sikeresen zártam ezt a napot.

2014. jún. 17. 13:34

Szia Csurmi!

Sajnálom,hogy elkapott ez a csúnya hasmenés! Annak viszont örülök,hogy már jobban vagy! ;-)

113. Csurmi
2014. jún. 17. 08:34
sziasztok. Úgy néz ki, hogy túléltem a hasmenést, amit összeszedtem. Pocskékul voltam, ennyire már régen voltam rosszul. Fáj már odalenn mindenem :) - ezzel bűntetni lehet embereket, az már biztos. Tegnap még reggel rajtam volt a szapora, de délutánra már rendbe jöttem. Három napig tartott. Most próbálom elfelejteni. :) Ma akkor böjt :) Mindjárt csinálok egy teát magamnak. Juhart hoztam magammal az irodába, mert ma már dolgozom.
112. moonlight13 (válaszként erre: 110. - Csurmi)
2014. jún. 16. 21:38
Keksz, főtt krumpli, ropi, főtt rizs...
111. moonlight13 (válaszként erre: 110. - Csurmi)
2014. jún. 16. 21:35
Ne gyümölcsleveket igyál, ha hasmenésed van!
110. Csurmi
2014. jún. 16. 07:44
Szia nici. Sajnos most elért egy nagyon durva hasmenés, már 3 napja tart. Sírni tudnék. Nem tudom mit csináljak, valamit ettem , hátha az segít, de semmi nem volt jó, szóval most szenvedek és megyek gyógyszertárba kérek rá valamit mert már nem bírom :( Most a héten böjt lesz, csak kis gyümi levet engedek meg ma magamnak, de lehet azt sem, mert mindentől futnom kell ... :( még a sima víztől is, de innom muszáj mert kiszáradok
2014. jún. 13. 11:48

szia Csurmi!

Na hogy megy a kúra?

Most nem sok időm van,de majd jövök és olvaslak!

Kitartás!!!

108. Csurmi
2014. jún. 11. 08:33
végülis ma kezdem :) tegnap még nem vitt rá a lélek, remélem kitartó leszek és végig nyomom. Már lement egy pohár a limonádéból, még kicsit csíp a bors :) de amúgy nem rossz .
107. nicolett84 (válaszként erre: 106. - Csurmi)
2014. jún. 8. 07:26
Csurmi! Szerintem nyugodtan ihatod a este a sós vizet. A hashajtó teát én az utolsó pár napban már nem is ittam. A sós víz így is működött rendesen. Ne aggódj!Nem kell a klotyón aludnod,mert kb 1 óra alatt átfolyik rajtad az az 1 liter amit megittál és utána már nincs hasmenés. ;-) Szerintem amúgy ez nagyon fontos,mert így mosod ki a fellazult méreganyagokat,lerakódásokat a belek faláról. Hajrá neked hétfőre! Én itt leszek és támogatlak! :)
106. Csurmi
2014. jún. 7. 18:04

Az előbb nem írtam, de félek a hasható só ivásától. Nem tudom mikor igyam, mert jó lenne ha nem a munkahelyen jönne rám a .... dolog, szóval valahogy úgy kellene időzíteni, hogy itthon este hajtson meg. MIkor igyam? és a hasható teát? Kell az egyáltalán?


Én normál böjtnél nem szoktam minden nap ilyesmit inni, csak max egyszer v kétszer. Szóval nem tudom ez mennyire fontos, de majd esténként fogom nyomatni a sót :S Max a klotyón alszom :D

105. Csurmi
2014. jún. 7. 17:56
ügyi vagy niki, elsőre nagyon is jó, hogy kibírtad eddig :) Én hétfő kezdem, holnap igyekszem már nagyon keveset enni. Remélem végig bírom majd a 10 napot, páromat már értesítettem, hogy belevágok. Nekem cél a 70 kg elérése lesz súlyban. Az 5-6 kg fogyás lenne. Utána pihenni fogok én is, de szeretnék még a nyáron 1-2 ilyen kúrát megcsinálni. Szóval tervek azok vannak (mert cél összességében 30-40 nap méregtelenítés lenne nekem). Már úgy érzem agyban teljesen felkészültem rá, szóval indulhat hétfőtől az első 10 nap.
2014. jún. 7. 08:34
Jó reggelt mindenkinek! Ez a 10. napom és ezzel be is fejeztem. Beleuntam bevallom és ma elkezdek enni is.Remélem hamarosan jelentkezik nálam is az a kirobbanó forma mert én a kúra alatt csak fáradtságot és álmosságot tapasztaltam. Szerintem a szervezetem is vészhelyzetbe kapcsolt,mert elkezdett tartalékolni és többet mutatott a mérleg mint tegnap,pedig egy falatot sem ettem 9 napig. Ha valakit ez érdekel akkor a 9 nap alatt fogytam 5,1kg-ot. Nem élem meg kudarcnak,hogy 1 nappal hamarabb befejezem,mert úgy érzem nekem most ennyi elég volt. Én mindig az érzéseimre hallgatok és eddig nem csaptak be,úgyhogy bízom benne,hogy most is jó döntést hoztam. :) Aki most kezd bele annak sok sikert kívánok és sok-sok kitartást,mert arra szüksége lesz! :) Én a továbbiakban tervezem,hogy heti 1 léböjtöt tartok. A hosszú böjtöket meg jó lenne beiktatni,de most kicsit besokalltam tőle.
2014. jún. 6. 20:01
Mivel nekem holnapra már csak egy kevéske juharszirupom maradt,így úgy döntöttem,hogy holnap már iszok narancslét is higítva. Ezért az 1 napért már nem veszek juharszirupot. Ezzel talán nem vétek olyan nagy bűnt az utolsó napon! Ez alatt a kúra alatt ha jól tudom egyébként is engedélyezett a narancslé,ha nagyon nem bírja valaki.
102. nicolett84 (válaszként erre: 101. - Csurmi)
2014. jún. 6. 19:45
Biztos hatásos lesz! Bár én holnap befejezem,azért jövök írni ide! Remélem jössz és leírod a tapasztalataidat!
101. Csurmi
2014. jún. 6. 19:16
hétfő, addig marad a vacsis életmód. de csak zöldséget, gyümit eszek , meg levest ebben a 3 napban, már várom a kúrát, remélem hatásos lesz
100. nicolett84 (válaszként erre: 98. - Csurmi)
2014. jún. 6. 15:53
Mikor kezded a kúrát?
99. nicolett84 (válaszként erre: 98. - Csurmi)
2014. jún. 6. 15:26
Hát ma én is el mertem egy rágót rágni. :D
98. Csurmi (válaszként erre: 97. - Nicolett84)
2014. jún. 6. 13:12
nálam a sima méregtelenítéseknél is szokott rossz szájíz lenni :S az nagyon rossz és szoktam rágót rágni közbe, mert anélkül kb megszólalni se mertem volna :)
2014. jún. 6. 12:55
Én ma nagyon jól bírom. Még eddig nem ittam szirupot csak vizet,mert nem voltam éhes. Még most sem vagyok. Az ízek nagyon hiányoznak,meg várom már,hogy ne legyen ilyen fura szájízem.
96. nicolett84 (válaszként erre: 94. - Ginus8619)
2014. jún. 6. 12:51
Szia Ginus! Ügyes vagy! Nem könnyű kibírni az biztos,de a 4 nap is nagyon jó eredmény!
95. Csurmi
2014. jún. 6. 10:45
Ügyi vagy Gina! :) remélem az egy hét nekem is fog menni, majd meglátjuk. 4 kg fogyás 4 nap alatt, az nagyon jó. Tudtad tartani?
2014. jún. 6. 09:36
Sziasztok.Én is ki próbáltam és 4 napon keresztül .Fogytam is 4 kg-t,úgy hogy ettem napközben 1 keveset.Nem bírtam tovább.
93. nicolett84 (válaszként erre: 92. - Csurmi)
2014. jún. 6. 09:24

Köszi! :) Drukkolok majd neked a jövő héten akkor!

Nekem ez a 9. napom. Egész jól bírom. Már csak a holnapi nap és szép lassan visszaállok az evésre. 1 hét múlva új munkahelyre megy a férjem és akkor el tudom kezdeni a futást is végre. Kicsit félek a visszaállástól,hogy fájni fog a gyomrom ha eszek. Na most megyek mert kislányomnak futóversenye lesza suliban és oda kell érnem. Majd jövök még!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook