Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? fórum

Próbálta-e valaki a Dr. Steinberger-féle ötnapos méregtelenítő kúrát? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
270. Kyra16
2012. nov. 19. 20:00

Sziasztok, nem tudom van-e még valaki itt, de én ma kezdtem el :)

Borzalmasan féltem ettől a búzafűlétől, de egyáltalán nem rossz, nem mondom a kedvencem lesz, de sokkal sokkal rosszabbra számítottam.

Én érdekes módon nem voltam szomjasabb mint alapjáraton, bár a fejem nekem is kezd most fájni és fáradtabb is voltam egész nap (igaz én nem ettem se rozskenyeret se semmit). Azért remélem holnapra engem is felpörget vagy valami :P

269. ancsix (válaszként erre: 268. - Robema)
2012. aug. 11. 20:53
remek:)
268. robema (válaszként erre: 267. - Ancsix)
2012. aug. 1. 16:30
Nálam -3 kg-ot mutatott a mérleg, de én is úgy számolom, hogy ez visszajön amint nekiállok rendesen kajálni. De most még szeretném kiélvezni, hogy tök könnyűnek érzem magam... ha csak pár napra is :-) Ma és holnap még csak gyümölcsöt eszem. Nekem is jólesett ez a kúra... még a frissen mosott farmer is úgy jött feljött rám, öröm volt nézni :-)
267. ancsix (válaszként erre: 266. - Robema)
2012. aug. 1. 14:53

NA mi az eredmény?:-)


Nekem semmi, eleve csak 55 kg vagyok tehát nem is vártam mást (meg nem is ez volt a cél), de -1.5 kg volt már a 2. nap (az a víz stb.) ami ma már kb. újra vissza is jött :-))) viszont remekül érzem magam tehát a szervezetemnek tuti jó volt :-)

266. robema (válaszként erre: 265. - Ancsix)
2012. júl. 31. 16:28
Tényleg nagyon jó volt... gyorsan eltelt ez az 5 nap. Holnap reggel mérlegelek :-)
265. ancsix
2012. júl. 31. 15:48
Utolsó nap jó volt ez az egész :)
264. ancsix (válaszként erre: 263. - Robema)
2012. júl. 30. 11:33

Én sokat iszom vizet, amúgy is bár nem kedvelek ennyit inni megerőltetem magam mindig, mert kell a szervezetnek, szóval nekem azzal sosem volt gondom :-)

Én is gyanúsan jól bírom pedig dolgozom is és úgy erőltettem meg magam egyek egy szelet (rozs)kenyeret, hogy azért ne legyek szarul . Eddig nagyon pozitív ez az egész.

263. robema
2012. júl. 30. 11:06
Tényleg nem rossz ez a céklalé. Amikor simán préseled a céklát, eszméletlen erős föld íze van, azt én magában nem tudtam soha meginni (mindig almával vagy répával vegyesen ittam). Ennél elmarad ez a mellékíz, csak a finom íze jön elő. Mondjuk én ezt is higítva iszom, hogy ne legyen nagyon édes. Egyébként elég rendesen szűkül a gyomor, reggelire már 1 szelet kenyérrel is jóllaktam. És ami már fél siker: eddig minden nap 4 lityit meg tudtam inni (ez nálam nagy szám, átlag max. 1,5 l-t szoktam). Te hogy állsz a folyadékkal?
262. ancsix (válaszként erre: 261. - Robema)
2012. júl. 30. 07:55

:)

irigyellek...nekem a búzafűlé annyira durva volt este már alig bírtam meginni, annyira durva a mellékíze, de ízlések és pofonok:)a cékla érdekes dolog kifejezetten szeretem, nagyon egészséges, de így magába inni...hát....elmegy :)Bár, ahogy írtam minden fejben dől el szóval nem lesz gond.

261. robema (válaszként erre: 260. - Ancsix)
2012. júl. 30. 05:51
Ami nálad a búzafűlé volt, az nálam az ananász :-) Önszántamból még 1 decit sem toltam volna belőle. Csak elcsapta a gyomromat, egész nap émelyegtem az édes íztől, hiába ittam rá vizet + még az éhségemet sem vette el, a 3 nap alatt most először éreztem hogy éhes vagyok. Na de túléltem, már kevesebb van hátra, mint vissza... hajrá cékla!
260. ancsix (válaszként erre: 259. - Robema)
2012. júl. 29. 10:50

Menni fog :)


Én az első napi erős fejfájáson kívül semmi rosszról nem tudok beszámolni és annak ellenére az édes íz nem az év világom ez az ananász 1000x jobb, mint a búzafű, nekem az annyira negatív volt hogy minden másna örülök:-) Érdekes, hogy éhes nem vagyok pedig én is este szoktam az lenni, most pedig ennyire kevés kalória ellenére tele vagyok erővel egyáltalán nem gondoltam volna:-)

259. robema (válaszként erre: 258. - Ancsix)
2012. júl. 29. 06:42
Eltelt a 2. nap is... A zöldséglével nem volt gondom, szoktam inni máskor is (igaz, hogy a fenyőfás bolt biováltozatát, sztem az sokkal jobb). Nálam az esték a hosszúak, erősen vissza kell fognom magamat. A mai naptól duplán félek: én sem szeretem az édes löggyöket, tartok az ananászlétől, másrészt pedig főzöm a fini vasárnapi ebédet... Nagy kihívás lesz :-)
258. ancsix (válaszként erre: 257. - Robema)
2012. júl. 28. 11:12
Végre túl az elsőn én még ilyen pocsék dolgot nem ittam ,mint az a lé:) a mai sem kutya, de a fűhöz képest 100x jobb,még így is.Én ma érzem több az energiám, pedig tegnap nagyon pocsékul voltam a fejemmel.
257. robema
2012. júl. 28. 07:16
Túl az első napon :-) Tegnap délután már nálam is jelentkezett a fejfájás, 7-kor pedig határozottan gyenge voltam (enyhe remegéssel)... az első holtpont. Úgy korgott a gyomrom, hogy a fiúk nem hallották tőle a tévét :-) Ami viszont meglepett, hogy a gyengeség ellenére nagyon nehezen tudtam elaludni, egyáltalán nem voltam fáradt, inkább pörögtem volna még... Viszont megérte a kitartás, reggelre szuper lapos lett a hasam!
256. ancsix (válaszként erre: 255. - Mariann06m)
2012. júl. 27. 14:44
Nekem sajnos gyakran, de nem minden frontnál inkább a melegre jellemző.
255. mariann06m (válaszként erre: 254. - Ancsix)
2012. júl. 27. 13:31
Hát én nem vagyok fejfájós, de 2 napig nekem is nagyon fájt a fejem, és már több embertől is hallottam ezt. Érdekes... Mostanra elmúlt, és az is biztos hogy nem az éhségtől volt.
254. ancsix (válaszként erre: 253. - Robema)
2012. júl. 27. 13:07

szerintem szörnyű az íze (írtam is előbbre),de ízlések és pofonok:)

neked annyi az előnyöd megszoktad már én viszont most ittam először, éhes én sem vagyok el is megy az étvágyam,amikor megiszom, de fejem nagyon fáj, bár lehet a melegedéstől is,mert nekem akkor mindig szokott.

253. robema
2012. júl. 27. 12:56
Így az 1. nap felénél azt kell mondjam, hogy egészen iható ez a búzafűlé (mondjuk felhígítom a 1,5 dl-t 3-ra, nem töményen iszom). Szeptembertől márciusig töményen iszom reggelente a búzafüvet, na, hát ahhoz képest ez tényleg koktél :-) Az éhséggel még nincs gondom, viszont elég nehezen fogom tudni legyűrni a napi 3 lityit...
252. mariann06m (válaszként erre: 251. - Ancsix)
2012. júl. 27. 11:49
a zöldséglé paradicsomlére hasonlít, de annak is van egy kis utóíze(nekem olyan zelleres) amit nem igazán szeretek...de iható, sőt ha a végét nem nézem,még finom is. :D a sárgarépát várom a legjobban, azt minden formában szeretem, holnap már az jön!!!! kitartás Neked! :)
251. ancsix (válaszként erre: 250. - Mariann06m)
2012. júl. 27. 11:43
Na akkor az sem lesz kedvenc ,mert nem vagyok nagy édességes (ill.édes ízt kedvelő),de ha már nem lesz mellékíze valaminek is örülök ennek a fűnek nagyon erős :-(
250. mariann06m (válaszként erre: 249. - Ancsix)
2012. júl. 27. 10:47
Na, akkor készülj fel az ananászlére! :D mintha tömény szörpöt innál.... Volt amikor csak higítva tudtam meginni.
249. ancsix (válaszként erre: 247. - Mariann06m)
2012. júl. 27. 10:40
Én is kikapcsolom az agyam,amikor iszom, de akkor is borzalmas. Egyből utána iszom vizet úgy bírom:)
248. ancsix (válaszként erre: 246. - Ancsix)
2012. júl. 27. 10:39
* végül
247. mariann06m (válaszként erre: 245. - Ancsix)
2012. júl. 27. 10:04

Gondold azt hogy almalé, én is úgy tudtam meginni. :D

Eléggé hasonlít az íze, csak az utóíze kicsit fura.

246. ancsix (válaszként erre: 242. - Ancsix)
2012. júl. 27. 08:16
Végüll nem ezt vettem, hanem jó minőségű rozskenyeret pékségben.
245. ancsix (válaszként erre: 244. - Mariann06m)
2012. júl. 27. 08:16

Jó, hogy leírtad, ügyes vagy.

Én dolgozom végig illetve mivel ma kezdtem így az 5 napból 2 nap otthon leszek a hétvége miatt (direkt így kezdtem). Nekem a zöldbúzafű /1.nap/ nagyon nem ízlik pedig behűtöttem meg minden alig várom holnap mást lehessen inni, pedig csak 8 óra van :))) persze minden fejben dől el meg fogom inni és nem lesz gond, de ettől még pocsék:)

Nem hiszem kilóban nálam mozdulni fog valami,mert nincs tulsúlyom max. a víz mistt 1-2 kiló, de az utána vissza is jön.

2012. júl. 27. 08:05
Sziasztok! Én nagy fába vágtam a fejszém, dupla kúrát csinálok. 2 naponta váltom, jelenleg a 2. céklanapnál tartok.A legnehezebb a kávéról való lemondás volt, sok éve kávézom... Az ananászlé nekem annyira édes volt, alig vártam hogy vége legyen. A többivel nem volt gondom.Természetesen eszem rozskenyeret,10 napot nem is lehetne másképp végigcsinálni.A víz mellett napi 2 liter zöld teát is iszom, és persze szabadságon vagyok.Tudom hogy nem a fogyás a lényeg, bár én azt akartam előkészíteni ezzel a kúrával. Így, a 8. nap reggelén 5,1 kg -al vagyok kevesebb. Kb. még 4 kilóra lenne szükségem, de azt majd szépen, lassan tudatos táplálkozással és mozgással szeretném elérni.A sárgarépalét várom a legjobban.A közérzetem jó, majd a végéről még beszámolok nektek. :)
243. ancsix (válaszként erre: 241. - Robema)
2012. júl. 26. 10:08
zöld teát fogok csak inni szerintem
242. ancsix
2012. júl. 26. 10:08
Aktív élet fekete kenyeret fogok szerintem enni az fel is van szeletelve és guszta :)
241. robema (válaszként erre: 240. - Ancsix)
2012. júl. 26. 09:41
Még nem tudom... nem igazán rajongok a rozsos cuccokért, nálam teljes kiőrlésűből a tönkölybúza a nyerő. Van a közelben egy biobolt, kedden + pénteken kapnak pékárut, holnap benézek. Hát igen, a bevásárlóközpontokban is csak a neve rozsos, a tartalma meg malátás. Te iszol mellé valamit (a vizen kívül)? Azt mondják, nem árt néhány pohár csalán- és citromfűtea. Nekem van még néhány filter csala-teám, azt korábban is iszogattam, azt hiszem, most is előveszem... az nagyon jó tea.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook