Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


2006. dec. 29. 16:02

Sziasztok!!!Nem tudom,mennyi idő az,hogy az ember meggyógyuljon.Én a pánikbetegség mellett depressziós is vagyok és gyógyszert már 10 éve szedek,de nem érzek javulást!!Mitől függ,hogy javul-e az ember?akarat kérdése,vagy itt bent a fejben kell helyretenni a dolgokat?nem tudom!mindenesetre én csak autóval közlekedem,mert a gondolattól is rosszul leszek,ha esetleg buszra kéne szállnom,és mindig a legközelebbi kelyen állok meg a célomnak megfelelően,hogy ne kelljen sokat sétálni,mert sajnos az sem megy egyedül!Ja,és ezek mellett még migrénes fejfájásom is van,elég sűrűn,és még "csak "31 éves vagyok!szóval nem tudom,mit kéne tenni,hogy jobb legyen,de az tuti,hogy nem az egyik napról a másikra megy ez az egész!Én próbáltam már,hogy nem veszem be a napi adagot,de éreztem,hogy ingerült,feszült vagyok,az orvosom erre azt mondta,hogy ezek a tünetei annak,ha az ember hirtelen akarja letenni a gyógyszert!!


Norbi!:Nálad miben jelentkeznek a tünetek?Mit érzel olyankor?A gyógyszert most még semmiképp ne hagyd abba szerintem,mert az nem jó,hogy most kezdted,és máris abbahagyod!vagy nincs szándékodban,csak féreértettem valamit!!?Mindenesetre jobbulást kívánok mindenkinek,és B.U.É.K!!!!

2006. dec. 29. 11:20
Ne legyetek türelmetlenek...már mondtam! Kell idő a gyógyuláshoz, és igenis meg lehet gyógyulni. Én vagyok rá a példa.Nem jön vissza , ha elég erős vagy és akarod eléggé a gyógyulást.Tudom hihetetlenül hangzik, de attól is betegek lehetünk, ha belemenekülünk a betegségbe. Nekem jó sok időmbe tellt, amíg ezt elhittem az orvosomnak.Egyszerűbb volt "betegnek lenni", mint szembenézni és megoldani a problémáimat...de sikerült.Nektek is fog!
371. happydj (válaszként erre: 370. - Rituska83)
2006. dec. 29. 03:23

Szia Ritus!


Igen, jól tudod! Még elég kevés ideje szedem... De én abba gondoltam bele, ha a szedést késöbb abbahagyjuk, akkor ugyanúgy vissza fog jönni, mert ugye ezek a gyógyszerek, csak befojásolják az agyban lévő serotonin szintet... De, ha befejezzük a szedést, akkor mi fogja befolyásolni? Semmi! Vagyis szerintem visszajön újra... És MAKK! :)


Üdv, Norbi

370. rituska83 (válaszként erre: 368. - Happydj)
2006. dec. 28. 20:05

Szio Norbi!

Ha jól emlékszem nem szeded olyan régóta azt a gyógyszert. Ugye jól tudom??

Én igaz mást szedek (még én sem vagyok valami jól)

Én azt hallottam, hogy ez a betegség sem egy nap alatt jött, tehát nem is fog elmúlni egyik napról a másikra.

Nekem a dokim azt mondta, hogy januárra már jól kell lennem.... (Dec 6. óta szedem).

De viszont 3 hónapig biztos kell szednem a gyógyszert, és utána meg még le is kell róla szoknom. Ahogy számoltam legkevesebb nyárra leszek jól, de ez még nagyon nem biztos.

Mivel mindjárt január, és változás sok nincs.

Szedema gyógyszert rendszeresen, de járműre nem merek szállni (csak autó), de még ott is néha roszul vagyok.

Nekem azt is mondta a dokim még, hogy én még elég fiatal vagyok ehhez...hát nem tom...szerintem ez nem kortól függ!!

369. happydj
2006. dec. 28. 03:03
Más: Mindenkinek egy jobb, és kellemesebb új évet kívánok!!!
368. happydj
2006. dec. 28. 03:03

Sziasztok!


Régen jártam itt, de visszatértem... Gondolhatjátok... :( Még mindíg nem lettem jobban, hiába szedem a gyógyszert... Citalowin-t kaptam, de nem megy, vagyis nem működik... Van itt valaki, aki ugyanezt a gyógyszert szedte, vagy szedi?


Várom válaszotokat!

Üdv, Norbi

2006. dec. 26. 13:48

Bocsia híbákért, de itt birkozom közben a fiammal...állandóan ő akar irni :))

Megyek is játszani vele!!

2006. dec. 26. 13:47

Sziasztok!


Jó régen voltam már errefelé...de ez az ünnep...a sok készülödés....

De mostmár nem bortam tovább :)

Remélem ti jólvagytok!

Én türhetően, bár esténként egy kicsit rosszabbul.

Az autót én sem nagyon birom. Én is lehúzom az ablakot (kicsi), nah rágózzni meg nem is tudok...az csak rosszabb nekem.

Katesz!

Gratulálok neked!!! :)

Én elsem mertem volna indulni :(

MIndenkinek útólag is ÁLDOTT BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!


Puszi: Rita

365. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 364. - 33e0394ae2)
2006. dec. 25. 20:23
Szia!!!Örülök,hogy minden ok,és Kellemes napokat kívánok továbbra is neked!!!!Kellemes Karácsonyt!
2006. dec. 24. 14:00
Sziasztok.Megérkeztem ha nem is pánikmentesen.Beszedtem egy rakás xanaxot,de végul ideértem.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki gondolt rám.Nagyon sok pusszancs és kellemes unnepeket mindenkinek.
363. jazmin1 (válaszként erre: 354. - Reni79)
2006. dec. 23. 21:00

Szia !

Van hogy én is pánikolok mostanában a kopcsiban, de ha tehetem mindíg csak a külső sávban megyek, mert megnyugtat az a gondolat hogy könnyen félre állhatok, ha történne valami ...de még soha nem kellett megállnom. Általában kigondolom előre merre menjek, kerülöm a gyorsforgalmit,az autópályát, felüljárót, előbb indulok, és inkább kerülővel megyek. Hallgass zenét az nagyon jó, rágózz, vagy szopogass cukorkát, az is tereli a gondolataidat. Ja és ha érzed, hogy kezded magad rosszul érezni, tekerd le egy kicsit az ablakot, a hideg egy kicsit észhez térít...remélem nem lesz baj veled !


Mondenkinek Boldog Ünnepeket kívánok ! ( pánikmenteset ! ) üdv: Mara

2006. dec. 23. 07:53
Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!!!Vigyázzatok magatokra,és gondoljatok mindig valami jóra,akkor talán nem lesz baj!!!"Pánikmentes"napokat,sziasztok!!!!!
361. Vovi
2006. dec. 22. 18:39
Bocsánat, de valami nem oké a fórummal nálam
360. Vovi
2006. dec. 22. 18:38

Katesz, remélem már odaértél egészben és minden rendben volt veled a hosszú út alatt! Drukkoltam neked!

Puszilok mindenkit

359. Vovi
2006. dec. 22. 18:37

Katesz remélem már odaértél egészben és minden jól ment a hosszú úton! Drukkoltam neked!

Puszilok mindenkit

358. Vovi
2006. dec. 22. 18:37

Katesz remélem már odaértél egészben és minden jól ment a hosszú úton! Drukkoltam neked!

Puszilok mindenkit

357. Vovi
2006. dec. 22. 18:35

Kedves Mindenki!


Nagyon Boldog Karácsonyt Szeretnék Kívánni Nektek! Legyen békés, és nyugodt az ünnepetek!

356. reni79
2006. dec. 22. 16:06
Sziasztok!Minden sorstársamnak szeretnék NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET KIVÁNNI!És persze pánik mentes napokat!Sok puszi mindenkinek!Rena
2006. dec. 21. 16:35

Az az egèszben a hulyesèg,hogy tavasszal is megtettem ezt az utat semmi gond nèlkul.Amiòta viszont megint rosszul voltam szeptemberben,visszatèrt az osszes règi fèlelmem.

Làtom nàllad is hasonlò a helyzet:)

Remèlem nemsokàra jobban leszel.

én is Boldog Unnepeket kivànok.Majd Jan.22. utàn megint leszek.Nagyon sok pussz.

354. reni79 (válaszként erre: 353. - Reni79)
2006. dec. 21. 16:27

Foly.

Tudom nem könnyű.Pár napja én is kutyául érzem magam.A belvárosba ujbol alig merek bemenni kocsival.Nem tudom miért!Egy ideig nem volt gond.Most megint pánikolok.Nagyon rossz érzés!

Sok szerencsét az utazáshoz és BOLDOG ÜNNEPEKET KIVÁNOK!!!!!Puszi.Rena

353. reni79 (válaszként erre: 352. - 33e0394ae2)
2006. dec. 21. 16:18
Szia!Probáld elterelni a gondolataidat!Drukkolok Neked!!!!Puszi.Rena
2006. dec. 21. 16:15

Sziasztok!Remèlem mindenki jòl van.

én iszonyatosan fèlek a holnapi utazàstòl.eddig pròbàltam nem gondolni rà,de most ,hogy màr csak egy nap van hàtra,nagyon betojtam.Hogy a fenèbe fogok vègigcsinàlni egy 15 òràs utat?

A buszt nem àllithatom meg ha rosszul vagyok.

ràadàsul csak a 4 èves fiam lessz velem.Igy mèg igazàn beszèlgetni sem tudok majd senkivel aki megnyugtathatna.

Pussz,mindenkinek.

351. reni79 (válaszként erre: 350. - D64f9951e2)
2006. dec. 20. 14:07
Köszi szépen!Én is bizom benne!Puszi.Rena
350. d64f9951e2 (válaszként erre: 349. - Reni79)
2006. dec. 20. 13:38
nyilván túlhajszolt az idegrendszered, hiszen ahogy olvasom, a Te munkahelyed sem egy leányálom :( bízom benne és őszintén kívánom, hogy talán majd lesz jobb is, ill. adódik valami jobb álláslehetőség, mert az idegeknek ugye a nyugalom kéne, és erre a főnökeid nagyon nem segítenek rá sajnos :( sok erőt kívánok Neked!
349. reni79
2006. dec. 20. 13:20

Sziasztok!Ki hogy van?Én nem túl jól!Megint pánikolok ha kocsiba kell ülnöm egyedül.

A multkori óta.Szerintem jót fog tenni egy kis pihenés.Puszi mindenkinek!

348. rituska83 (válaszként erre: 346. - Gyöngyi)
2006. dec. 16. 11:55

Szio!


Igen tudom, hogy kell idő!

A doki azt mondta 3-4 hónap a gyógyszer szedés, és még utána is 3.-4 hónap a gyógyulás...de ez elhúzódhat!

Igazából most jól érzem magam, de járműre még nem merek szállni (kivéve a kocsi).

347. reni79
2006. dec. 15. 16:07

Sziasztok!Jó hétvégét kivánok mindenkinek!!!!:-)

Sok puszi.Rena

346. gyöngyi (válaszként erre: 340. - Rituska83)
2006. dec. 15. 12:42
Azért légy türelmes. Hiszen a bajod nem egy-két hét alatt alakult ki.Kell idő a gyógyuláshoz.
2006. dec. 15. 10:40

Koszi!Aranyosak vagytok!

Sok pussz!

344. reni79 (válaszként erre: 342. - 33e0394ae2)
2006. dec. 15. 10:15
Én is gratulálok és csak igy tovább!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook