Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pánikbeteg vagyok! fórum

Pánikbeteg vagyok! (beszélgetős fórum)


343. rituska83 (válaszként erre: 342. - 33e0394ae2)
2006. dec. 15. 09:59

Szio!


Gratula! Ügyi vagy :)

342. 33e0394ae2 (válaszként erre: 338. - Zsolo67)
2006. dec. 14. 22:10

Sziasztok!

Olyan boldog vagyok.Kèt hònap utàm sikerult megint ùgy vezetnem,hogy nem jottek ràm ezek a szemèt rohamok.

Sok pussz mindenkinek!

341. reni79 (válaszként erre: 337. - Zsolo67)
2006. dec. 14. 09:43

Szia!Igazából azért akarok munkahelyet váltani mert az utobbi időben rengeteget cseszegetnek a főnökeim.Már teljesen oktalanul is.Kikészitenek.Tudom hogy szükségem van az elfoglaltságra.Nem is tudnék otthon ülni.Elvileg már megvan a helyem.De csak akkor lépek ki ha már

biztos.De ha igy folytatom idegösszeroppanást kapok komolyan.

340. rituska83 (válaszként erre: 339. - Gyöngyi)
2006. dec. 13. 20:14

Szio!


Hát nagyon remélem, mert nem szeretném, ha évekig húzódna!!!!

339. gyöngyi (válaszként erre: 335. - Rituska83)
2006. dec. 13. 19:18
Jól van Rituska, majd meglátod minden nap egy icipicit jobb lesz!
338. zsolo67 (válaszként erre: 333. - 33e0394ae2)
2006. dec. 13. 18:52

Szia!

Szerintem gyógyulsz. Az a lényeg, hogy ne add fel a vezetést. hello

337. zsolo67 (válaszként erre: 332. - Reni79)
2006. dec. 13. 18:48

Szia Reni!

Én is voltam így régen, a munkahely váltás jól jön az tuti, de vigyázz arra, hogy legyen valami elfoglaltságod, mert ha nincs, nem biztos,hogy jobb lesz. Nem tudom, hogy mivel foglalkozol de az is jó, ha az ember fizikailag is le tudja magát fárasztani.Sport, fizikai munka, stb. Tapasztalatom az,hogy néha csakazértis meg kell tenni dolgokat. Ezt most félve Írom! Legyetek kicsit önzők.Ez is segít.Nem tudom,hogy mióta vagy benne de türelmesnek kell lenni.Szerencsés vagy,hogy van egy hugod akit felhívhatsz.Hello

336. zsolo67 (válaszként erre: 328. - Vovi)
2006. dec. 13. 18:31

Hello Vovi!

Persze, igazad van. Természetesen én is azon vagyok, hogy soha többé ne kelljen ilyen gyógyszereket szednem, de hát tudod milyen ez.Az ember sokszor azt hiszi, hogy már megúszta, most pl. már 2 éve nem szedtem semmit (ez nem azt jelenti,hogy nem voltak tüneteim, de semmi veszélyes). Most 2-3 hete viszont megint elkezdtem szedegetni egy atarax nevű gyógyszert. Én szeretem időben elkapni a dolgot, hogy ne jöjjön vissza a " nem merek az utcára menni" állapotok.

2006. dec. 13. 13:30

Sziasztok!


Én úgy érzem kezdek egy kicsit jobban lenni.

Bár este még érzem (vagy bemesélem magamnak) hogy rosszul leszek, de már egy ideje nem voltam roszul, szerencsére.

A dokinál tegnap voltam, januárban kell hozzá visszamennem.

Nem emelt az adagomon, ez épp elég.

Ma este megint egyedül leszek 22:00.-ig :(

Kicsit tartok tőle...


Jók legyetek!!! puszi: Rita

334. reni79 (válaszként erre: 333. - 33e0394ae2)
2006. dec. 13. 09:38

Szióka!Hát az idő sem dob fel az biztos!

Reggel engem is a párom hozott be mert rettegtem beülni a kocsiba a tegnapi után.

Szép napot mindenkinek!Puszi.Rena

333. 33e0394ae2 (válaszként erre: 332. - Reni79)
2006. dec. 13. 09:21

Szia!Lehet,hogy ez a trutyi ido teszi,de nekem is nagyon sz@r hetem van.àllandòan rosszul vagyok, mèg itthon is.Mult hèten màr egèsz jòl voltam,kezdtem hinni benne ,hogy vègre gyògyulòban vagyok.Erre tessèk!Tegnapelott a kocsiban olyan rohamok jottek ràm,hogy meg kellett àllnom,hogy egy kicsit lenyugodjak.

Persze ezekutàn màr megint elorre fèlek autòba ulni:(

Remèlem màsok jobban vannak ,mint mi.

Nagyon sok pussz,mindenkinek!

332. reni79
2006. dec. 13. 09:15

Sziasztok!Remélem nektek jobban telik a hét.

Én tulstresszeltem magam a meló miatt és kutyául érzem magam.Egyre többször jönnek rám a rohamok!

Tegnap este a belvárosban azt hittem ott maradok.Tehetetlennek éreztem magam.Féltem mert egyedül voltam.Hugimat hivtam fel ö nyugtatott meg.Rettenetes roham volt.Ugy érzem rámférne már minimum egy hét pihenés.És munkahely változtatás!

Utálok már bemenni!!!!Ugy érzem igy soha nem gyogyulok meg!Puszi mindenkinek!Rena

331. Tamara30 (válaszként erre: 328. - Vovi)
2006. dec. 12. 09:01
Nem,én Kaposváron járok,itt kettő is van,de az egyik nem jó,nála kezdtem,de két kezelés után váltottam.Azóta szinte majdnem teljesen meggyógyultam.Rohamom nincs,de kisebb idegesség,feszültség váráskor,elinduláskor.De ez már semmiség!
2006. dec. 12. 07:36

Sziasztok!

Mi a legjobb gyogymod a panik lekuzdesere, tudja valaki?

Mar probaltam gyogyszert es a sajat eromet, szerencsere pozitivan hattak, de erzem hogy es meg nem eleg.(meg mindig gyotornek a szornyu gondolatok, felemek)........

329. Vovi (válaszként erre: 326. - Tamara30)
2006. dec. 11. 21:01
Ugye még véletlenül sem Pécsen jártál ehhez a kineziológushoz...? Mert én itt keresek, de csak egyet találtam, és senki nem tud róla semmit mondani, de lehet h így is megpróbálom.
328. Vovi (válaszként erre: 327. - Zsolo67)
2006. dec. 11. 20:59

Szia Zsolt!


Igen, tudom én is, hogy talán valamit segít, ha teletömjük magunkat vitaminokkal, én neki is állok egy ilyen kúrának. De a másik dologban nem értek egyet veled. Lehet, hogy valamelyik gyógynövényt is drognak nevezik, de szerintem nem létezik olyan, hogy a drog neve ne negatívummal kötődjön össze, legyen szó bármiről is. A másik dolog, hogy (oké, ez nem a férfiak problémája), de ha már itt vagyunk témánál, leírom. Állapotos nőnek nem szabad ilyen és semmilyen depi vagy pánik vagy akármi "gyógyszert" szedni, mert nem tudja senki pontosan hogy a fejlődő agyra melyiknek milyen jó kis mellékhatása lesz. És hát az eleve 9 hó, előtte kitisztulás, aztán szoptatás, na annyi ideig érdekes lehet egy ilyen betegséggel gyógyszer nélkül. Ráadásul én nem mérgezem magam amúgy semmi mással sem abszolut, de ha nagyon őszinte akarok lenni, a pánikgyógyszerem is gyűlöletes számomra. És mindent, de mindent megtennék hogy le tudjam tenni. Szóval ez drog, és ne haragudj, de ezt én CSAK negatív jelzővel tudom illetni.

327. zsolo67 (válaszként erre: 323. - Vovi)
2006. dec. 10. 18:20

Szia Vovi és mindenki! Én tegnap Írtam erre a fórumra elöszőr, még nem ismerlek benneteket, de látom,hogy jól összeszokot társaság vagytok. Örülök neki.Olvastam a hozzászólásod, megnéztem a két honlapot, nekem az a véleményem, hogy senki nem írt semmi újat amit eddig ne tudtunk volna.A neuroptim eyg sima táplálék kiegészítő, nem csodaszer. A dokinak is igaza van, de hát beláthatjuk, hogy a pl.a C-vitamin pótlására nem ehetünk meg napi 20 kg káposztát.Tehát maradnak a dobozos vitaminok, vagy egyebek.Perze a legjobb az lenne,ha nem kéne ilyeneket szednünk, viszont akkor nem is ilyen civilizált környezetben kéne élnünk.Friss levegőt szívánk, gyűjtögetnénk vagy földetművelnénk.Az emberi testet szerintem eredetileg erre tervezték.Tehát ha a mérleg egyik serpényőjébe betesszük a zaklatott,kényelmes, ideges életünket,akkor a másikba sajnos be kell tenünk a kedélyjavítókat, az antidepresszánsokat, az életmódváltást stb. kinek mit. Írtál még a drogról is.Úgy van ahogy irod, de drognak nevezik pl.a gyógynövények gyógyításra felhasznált részeit is. Szerintem ebben az esetben nem kell feltétlenűl negatív jelzővel illetni.

Hát ennyi. Mindenkinek szorítok, aki küzd a pánikb ellen. Kitartás! Zsolt

326. Tamara30 (válaszként erre: 322. - Jazmin1)
2006. dec. 10. 16:58

Szia!

Én 2és fél éve vagyok,voltam pánikbeteg.Mindent végigjártam,amit lehetett.Semmi nem segített.Szedtem gyszert(zoloft,frontin)az sem.Nem akartam elhinni,hogy ebből nincs kiút,sem beletörődni,hogy így éljem le az életem,addig nem nyugodtam,míg meg nem láttam a fényt az alagút végén.Nincsenek rohamaim,már nem félek,tudom,hogy nincs mitől!Egy éve kineziológushoz járok,ő adta vissza a reményt,az életet.Már írtam róla.Lehet,hogy mindenkinek nem jön be,de nekem ez adta a jövőt,az örömöt,hogy igen,ezt is leküzdöttem.

325. 33e0394ae2 (válaszként erre: 323. - Vovi)
2006. dec. 10. 13:25

Koszi aranyos vagy!én is remèlem,hogy sikerul minden gond nèlkul vègigcsinàlnom.

Nagyon sok pussz.

324. rituska83 (válaszként erre: 318. - Happydj)
2006. dec. 10. 09:13

Szio!


Budapest mellett lakom, Fóton.

Én fél éve vagyok benne...a gyógyszert meg most 6.-óta szedem.

Eddig 6 napja nem volt bajom :)))

323. Vovi
2006. dec. 9. 21:58

Sziasztok!


Régen nem jártam erre, most olvastam el a hozzászólásaitokat.Nem voltam a topon én sem az utóbbi időben, de leginkább valami depis állapot lett úrrá rajtam. De megpróbálok nem rá gondolni és mesterségesen jó kedvre deríteni magamat.

De emlékeztek, megígértem, gogy ha megtudom megírom mi a szer amitől állítólag Növényi Norbert jobban lett. Hát, őszinte leszek, már nem is igazán hiszem, hogy tényleg beteg...olyan reklámszagú az egész, de mindenki döntse el maga, hogy igaz vagy nem az egész sztori abban a formában ahogy azt ő sok helyen előadta.

<a href="http://www.hoxa.hu/?p1=termekek&bolt=4#210">neuroptim</a>

De a patikus ismerősömtől utána fogok érdeklődni a szernek, mert ki tudja, lehet hogy csak én vagyok túl gyanakvó, és tényleg jó.

Mindenesetre találtam még egy érdekes honlapot, és azon sok riportot, a mára hírhedtté vált Lenkei doktorról. Én neki valahogy jobban hiszek, talán mert mégis orvos is! És ha megnézitek a riportokat!!! Totál kiakadtam, hogy ma Magyarországon a 4., a világon a 3. vezető halálok a különböző gyógyszerek mellékhatásai. És ugye azt nem kell részletezni, hogy a mi drága piruláinknak milyen jó kis következményei vannak...különben azt is mondta, hogy valamelyik (nem emléxem) nemzetközi orvosi könyv szerint az össze antidepi gyógyszert egyszerűen csak drognak hívják. Hát, no comment...

www.drlenkei.hu

Nézelődjetek rajta, szerintem érdekes, és én tényleg kezdek hinni abban, amit mond.

Várom a véleményeiteket!!!

Katesz! Én is a zenére voksolok. Ha zeneszámok közben erősen figyelek és koncentrálok a dalszövegre nekem az is segít. de 12 óra az 12 óra, nagyon szurkolok én is neked!!!

Mindenkinek jó éjt és szép napokat pánik nélkül!!!

Pusz, Vovi

322. jazmin1
2006. dec. 9. 20:46

Sziasztok!

Néhány dolgot szeretnék veletek megosztani a pánikbetegségről, és depresszióról, 15 éve életem szerves része sajnos. Mikor még nem ismertem annyira borzasztóan féltem tőle, a lehető legváratlanabb helyzetekben és időben jött rám. A legrosszabb időszakomban 1/2 évig a házunkból sem tudtam kimenni csak kísérővel. 17 féle gyógyszert próbáltak ki rajtam de a mai napig nincs olyan amitől teljesen gyógyultnak érzem magam. Tehát azoknak akiknek 3 hét után nincs javulás vagy rosszabodik az állapotuk érdemes váltani, van olyan amikor új gyógyszer elkezdésekor nagyon felerősöndek a tünetek, gyakoribbak a rohamok ez rendszerint elmúlik. Nekem volt úgy hogy a hátamon folyt a hideg veríték a lábam meg parázsként égett, azt hittem itt a vég de nem, csak cserélni kellett a gyógyszert. Igazából a 15 év alatt soha sem ájultam el sehol, soha semmi komolyabb baj nem történt (a rohamokon kívül , de ez is éppen elég ezt tudjuk..)és veletek sem fog higgyétek el. Jelenleg nem szedek semmit de gondolkodom rajta, mert megint mocorog bennem valami, készül a felszinre törni, és ezt talán nem kéne megvárnom. Egy a lényeg ha jön a roham nem szabad kapkodva lélegezni, mert mégrosszabul leszel. Mindíg legyen nálatok ásványvíz vagy üdítő, szőlőcukor vagy rágó, eltereli a gondolatokat. Ma már többé-kevésbé én is tudom uralni a helyzetet, soha nem idulok el úgy hogy nincs a táskában a gyógyszerem ( eddig még nem kellett bevenni, hála az égnek) csak tudat, ha kell ottvan...a xanax helyett javaslom a rivotril 0,5 mg-ost abból is csak egy fél kell ahhoz hogy jobb legyen a közérzeted, reggel esetleg délben ha szükséges, aki antidepresszáns-t szed mellette, aki semmit annak helyette.

Én a mai napig ha csak tehetem kerülöm a tömegközlekedést, liftet, mozgólépocsőt zsúfolt helyeket,mozi kizárva, ha szinházba megyek csak a szélére ülök, a lényeg az hogy legyen menekülési útvonal arra az esetre ha rosszul lennék, de az egészben az a dühítő hogy annyira soha nenm leszek rosszul hogy menekülni kelljen, ez csak egy érzékcsalódás, de nagyon eredeti az biztos... tudjátok az jár mindíg a fejemben hogy az képtelenség hogy életem hátralevő idejében csak féljek... jó ha van kisállat otthon, érdemes filozófiát olvasgatni, vagy Müller Péter, Popper Péter, Szepes Mária könyveket, segíthet az ezoteria megismerése, esetleg Osho-Zen vagy Tao bölcsességet olvasgatni, mert észrevétlenül megváltoztatja a gondolkodásunkat. Engem mindíg az elmúlás, a halál gondolata foglalkozatott, ettől féltem legjobban eltünni szinte nyomtalanul.. de ahogy elmélyedtem ezekben az olvasmányokban rájöttem hogy a halál is csak valami újnak másnak a kezdete, tehát nem a vég jön el akkor meg miért félnék ??? Száz szónak is egy a vége, bármi legyen a félelemünk tárgya, csak távolról tűnik hatalmasnak, ahogy közelebb megyünk hozzá egyre kisebb lesz, míg a végén eltörpül.... üdvözlettel Mara

321. zsolo67
2006. dec. 9. 20:19
Igy is van! A Gyöngyinek igaza van.
320. gyöngyi (válaszként erre: 316. - Happydj)
2006. dec. 9. 20:05
Sajnos teljesen normális dolog, hogy eleinte rosszabbul vagy! Tudom te nem annak érzed...Amit még tehetsz, szedjél sok vitamint egyél zöldséget és gyümölcsöt, erősítsd a szervezetedet. ezen kívül az a legfontosabb, hogy higgy a gyógyulásban és 200%-kal akard azt!Próbáld meg szuggerálni önmagadat, hogy jobban leszel, jobban vagy erre kell most gondolnod és hidd el nekem már ettől is jobban fogod érezni magad.Gondolj olyan dolgokra, amikben gyógyultan részed lehet és örülj az életnek....mert mindenkinek szép lehet, ha igazán azzá akarja tenni!! Erő és elhatározás és sikerülni fog! Én szurkolok!
319. zsolo67
2006. dec. 9. 19:51
Sziasztok! Gyakorlatlan fórumozó vagyok, de igyekszem. Pár gondolat a kezdő pb-nek. Én kb 1996- óta vagyok ennek a klubnak a tagja. Vannak gyógyszeres időszakok, meg mentesek is. mindegyik tarthat akár hónapokig is. A lényeg az,hogy nem szabad tőle félni, nekem az segített alegjobban amikor egy doki elmondta az egész jelenség kémiáját, hogy mi zajlik az agyunkban, mi zavarja össze vegetatív rendszert. A másik ami segített,hogy elfogadtam a helyzetet. Tudok dolgozni, tanulni, külföldre járni, repülőre ülni, élni. Szóval nem kell pánikolni. A szedett gyógyszerek a következők 10 év alatt. Elöszőr nyugtatók, nem ajánlom!!! Ami használt az a seroxat, seropram, persze azután miutám hozzászokot az ember. Ezeket sajnos hónapokig is kell szedni. min1 hónap. Az utóbbi két évben semmit nem szedtem, a rossz napokat megúsztam magneB6-tal. A sanax nem jó mert hozzá lehet szokni és egyre több kell belőle, nekem is volt de soha nem nyúltam hozzá. Na most ennyit, egyenlőre Sziasztok.
318. happydj (válaszként erre: 317. - Rituska83)
2006. dec. 9. 18:05

Szia!


Én kb. 3 éve. Közben meggyógyultam teljesen, de visszajött, mert abbahagytam a gyógyszert...

Te mióta vagy beteg? Budapesti vagy?


Üdv, Norbi

2006. dec. 9. 17:30

sziasztok!


Én már 5 napja nem éreztem azt a rosz dolgokat amit szoktam.

Mondjuk azt vettem észre, hogy kezdek lecsillapodni, vagyis nem vagyok olyan ingerült.

Ez lehet a gyógyszer hatása? 6.-óta szedem.

Holnap kiderül, hogy leszek éjszaka, mert a párom nem lesz itthon :(


Norbi!

Te mióta vagy pánikbeteg?


Puszi: Rita

316. happydj (válaszként erre: 313. - Gyöngyi)
2006. dec. 9. 01:08

Sziasztok! Szia Gyöngyi!


Nem várok két nap alatt változást, de most még szarabbúl érzem magam, mint a gyógyszer szedése elött... Remegek, forr a fejem, és megint beszúrt a szívem! Eddig két fél tablettát vettem be, de nem állok meg, mert nem sok választás van! Elkeseredésemben tényleg remélem, hogy jobb lesz késöbb.

Ha nem fogok jelentkezni egy jó darabig, akkor még rosszabbúl lettem és vagy korház, vagy az itthoni ágyban fekszem készen.


Azért kívánok mindenkinek szép napokat!

Nekem most megint minden gáz.. :( Mondjuk már megszoktam! :(


Üdv, Norbi

2006. dec. 8. 21:52

Egyèbkènt szivesen talàlkoznèk az oldalunkròl bàrkivel amikor otthon leszek.Ha van hozzà kedvetek irjatok.

Dec.22-tol Jan 21-ig otthon leszek.

Az otthoni szàmom 06202457626.Sajnos anyùèknal nincs Net.

Nagyon sok pussz mindenkinek!

314. 33e0394ae2 (válaszként erre: 311. - 3cf80f2b78)
2006. dec. 8. 21:37

Szia!Màr èn is gondoltam rà,hogy viszek magammal egy kèt cd-èt.A fèrjem azt mondta vigyek magammal egy fegyvert ,igy legalàbb megtudom majd àllitani a buszsofort ha rosszul vagyok:)

Koszonom a segitsèget!Mindent kifogok pròbàlni miutàn 12 òràn keresztul lessz rà idom:)Puszika!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook