Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kedvenc idézetek fórum

Kedvenc idézetek (beszélgetős fórum)


3741. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 3739. - Lolita63)
2010. febr. 11. 19:04
szerintem is igy van:)
3740. Lolita63
2010. febr. 11. 19:02

Minden pillanatot mélyen átélni, magamba inni az életet. Újra hinni az álmokban. Tudni harcolni azért, amit el akarok érni. Szeretni a férfit, aki szeret.


(Paulo Coelho)

3739. Lolita63
2010. febr. 11. 18:59

Én azt gondolom, az erő mindig ott kezdődik,


ha valaki ki meri mutatni,ami fáj,


és soha nem ott, amikor valaki azt mutatja,


hogy milyen rezzenetlen arccal bír ki mindent.


/Csernus Imre/

3738. Lolita63 (válaszként erre: 3727. - Csillucy1976)
2010. febr. 11. 18:42
Nagyon igaz!!! :-)
2010. febr. 11. 12:33
Az igazi szerelmeseknek nem kell térben és időben találkozniuk,ők a szívükben mindig egyek!
2010. febr. 11. 10:19

Az én szívem rántott hús, de azon a bunda nem liszt, nem tojás és nem is zsemlemorzsa

Az én szívem rántott hús, de azon a bunda magány, vágy és rettegés talán...

2010. febr. 11. 08:38
"Természetesen sok hibám van,ha benned kevés a szeretet!"
2010. febr. 10. 21:08

Fáj még a szó, fájnak a percek, az évek,

A szivemet nyomja mikor a múltba nézek!

Könnyeim hullnak, a párnára borulva sirok egy végtelen könyvet lapozva!

Tudom már elmúlt vége a szépnek,

szépen lassan eltűnnek a képek!

Sebeim maradnak nyitva a világnak, példát mutatva, gátat szabva a hibáknak!

2010. febr. 10. 21:05

". . . és fogadom, legigazibb vágyam,

hogy veled végre magammá lehessek.

És nem fogadom, hogy iszonyúan szeretlek,

csak szeretlek. . . "


Baranyi Ferenc

3732. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 3731. - 0bc305708e)
2010. febr. 10. 21:01
akkor még messze vagy az öttől:)))
3731. 0bc305708e (válaszként erre: 3730. - 3952bcd4e7)
2010. febr. 10. 20:59
harmadjára... :)
3730. 3952bcd4e7 (válaszként erre: 3729. - 0bc305708e)
2010. febr. 10. 20:55
Ez jó tetszik:)Látom nekifogtál elolvasni:)))
2010. febr. 10. 20:53

"...még azt akarom mondani neked:az olyan ember, aki igazán szeretettel gondol valakire, az eljön a pokolból is, érted? Maga mondja meg, és nem üzeni mással. "


(Wass Albert : A funtineli boszorkány)

2010. febr. 10. 18:44
Ha nem hozod meg a döntést, hogy a sikereidért minden tőled telhetőt megtegyél, előfordulhat, hogy soha nem fogod megtudni, mire vihetted volna az életben!
2010. febr. 10. 14:12

“A sors akkor állít minket nagy döntések elé, amikor a legkevésbé sem számítunk rá. Ilyenkor derül ki, elég bátrak vagyunk-e, hogy megváltoztassuk az életünket. Ilyenkor nem tehetünk úgy, mintha mi sem történt volna, és nem hivatkozhatunk arra, hogy még nem vagyunk felkészülve a döntésre. A próba nem vár. Az élet nem néz hátra.”

-Paulo Coelho-

2010. febr. 10. 09:09

És akkor azt mondtad nekem, hogy mennyire kár,

hogy az ember az álmában egyedül jár

és Te nem jöhetsz oda velem

ez azért van-mondtam- Szívem


Mer' a fejünkben régi képek

Sohasevolt időről beszélnek

És a fülünkben furcsa dallam

Töri a szívet össze halkan

Mikor fejedhez ér a fejem

Ezt nem értheted, s nem érthetem...

2010. febr. 9. 17:59
Miért nem hagyod abba és lépsz végre tovább? Nem az számít, hogy mi volt a múltban, vagy hogy mi lesz a jövőben. Az ég szerelmére, maga az út a fontos. Nincs értelme végigcsinálni ezt a sok szarságot, ha nem élvezed az utat. És tudod mit? Mikor a legkevésbé várod, jön valami remek dolog, jobb, mint amiről valaha álmodtál.
2010. febr. 9. 17:57
Azt hiszem én többet gondolok a szerelemre, mint az embernek általában kellene. Folyamatosan lenyűgöz a puszta ereje amellyel megváltoztatja és meghatározza életünket!
2010. febr. 9. 17:56
A sebesség mindegy, hiszen az irány jó.
2010. febr. 9. 17:53
"A remény él legtovább!"
2010. febr. 9. 17:52
"Tudják, mi a legjobb a fájdalomban? ... Abból érzik, hogy még élnek."
2010. febr. 9. 17:51
"Ha tudtam volna, hogy akkor beszélek vele utoljára, valami jobbat találok ki."
2010. febr. 7. 21:38

”…Tudod, kisfiam, a világon nagyon sok a csalán, a tövis, a gyom. Mert az emberek sokkal több rosszat cselekszenek, mint jót. És a csalán, a tövis meg a gyom a rossz cselekedetek nyoma ezen a földön.

De láthatod, hogy pillangó is van azért. A sok kicsi pillangó a sok kis jóság hírét hordozza magával. És vannak aztán szép, nagy, tarka szárnyú pillangók: ezek a ritka, nagyon jó cselekedetek. Minél szebb és nagyobb jót teszel, annál szebb, nagyobb és színesebb pillangó száll föl a nyomában.

Igyekezz, kisfiam, hogy amerre jársz, sok pillangó legyen. Ne lépj reá a csigára, hanem tedd félre az útból, hogy más se léphessen reá. És ebből újra megszületik egy pillangó.

Bárki, ha bajban van, segítesz rajta, ugye? Nem baj, ha az emberektől nem kapsz érte hálát. Minden jótettedet egy pillangó viszi hírül.”

2010. febr. 7. 21:37

Élni akarok,

mert nem tudom: odaát

szerethetlek-e.

2010. febr. 7. 21:37

Sírni tud a szó,

magától is. - Ha tudod:

mosolyra tanítsd.

2010. febr. 7. 21:36
Ahelyett, hogy engednénk, hogy érzelmeink magukkal ragadjanak és kelepcébe csaljanak, hagyjuk, hadd tűnjenek el, mint az ujjunkkal vízbe írt betűk.
2010. febr. 7. 21:36
“Nem szeretném előre látni a jövőt. Csupán a jelennel törődök. Isten nem adott hatalmat a következő pillanat felett.”
2010. febr. 7. 21:36

Ha nem eléggé adod át magad az életnek, az olyasmi, mintha falon keresztül akarnál ölelkezni. Az élethez ugyanúgy viszonyulj, mint a szerelemhez. Vedd azt könnyebben, természetesebben, merészelj könnyezni, mámorosodni. Kedvesgesd, míg élvezitek egymást, és szépen engedd el, ha távozni kíván.


Vavyan Fable

2010. febr. 7. 21:36
"Ha az ember nem vár semmit a dolgoktól hatalmas meglepetések érik, ha vár valamit akkor előfordulhat, hogy csalódnia kell (másodszorra is)...azt gondoltam egy őszinte ember, de nem volt az..nem volt korrekt ..és mást mond, mint cselekszik...mindegy...szembenéztem egy dologgal amitől féltem, nekem már megérte...megint megtudtam magamról rengeteg dolgot...a cinikusságom és a türelmetlenségem zavarta.. engem meg zavart az, hogy nem egyenes ezért rideg lettem és nyers ...szavakkal pofozkodtunk...aztán olyan hirtelen ahogy megismerkedtünk elvágtunk mindent...ez így van jól azt hiszem...nagyobb pofonokat is tudott volna adni idővel...megmentett attól, aki nem vagyok...én megmentettem magamtól, de tisztelem és elfogadom, hogy ő ilyen."
2010. febr. 7. 21:35

" ... Tudja, hogy minden csata során tanult valami újat. De a legtöbb lecke túl sok szenvedést okozott neki. Többször is fölöslegesen vesztegette az idejét, hogy hazugságért harcoljon. És sokszor szenvedett olyan emberek miatt, akik nem érdemelték meg a szeretetét. A győztesek nem követik el kétszer ugyanazt a hibát. Ezért a harcos csak olyasmiért teszik kockára a szívét, amiért érdemes. "


Coelho

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook