Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


119. ariadna (válaszként erre: 118. - Vicki78)
2010. júl. 16. 21:21
Ez esetben mit jelent a drasztikus? Koplaltál?
118. vicki78
2010. júl. 16. 21:20
Azthiszem a kék volt.Csak kölcsön volt,és csak addig használtam,amíg elértem a célom.5-hónap alatt sikerült lefogynom,de azt a drasztikus módszert nem ajánlom.Viszont a hirtelen fogyástól csúnya lett volna a bőröm,ha nem tornázom.
117. ariadna (válaszként erre: 116. - Vicki78)
2010. júl. 16. 20:48
És azóta is tartod? A kék könyvet használtad? Mennyi idő alatt adtál le annyit? Nagyon ügyes vagy!
116. vicki78
2010. júl. 16. 19:59
Szia!!Én 12 éve fogytam le 20kg-ot(fogyókúra)és mellette minden nap a könyvből tornáztam!Tökéletes maradt a bőröm!Nem nyúlt meg,nagyon kevés fogyási csíkom lett,és nagyon formásít!!!Nekem nagyon bevált!!
115. apci13 (válaszként erre: 113. - Nagyreni)
2010. júl. 15. 19:02

Köszi :)

Új fórumként indítottam a kérdést, aztán keveredtem ide :) és elolvastam az összes hozzászólást

114. 0c930ce391 (válaszként erre: 112. - Apci13)
2010. júl. 15. 18:25
Igen! rendszeresen és pontosan végezve hatékony!
113. nagyreni (válaszként erre: 112. - Apci13)
2010. júl. 15. 18:11
Szerintem olvass vissza kicsit, többen is könyvből csinálják:-)
112. apci13
2010. júl. 15. 15:07
Gondoltam kipróbálom, mert hallottam róla. Itthon csinálom, könyvből. Van valakinek saját tapasztalata a témában? Köszi...
111. Binky (válaszként erre: 107. - Rékaság)
2010. júl. 14. 11:06
Amúgy a druszám vagy, ezért se tudnék rád haragudni:D
110. Binky (válaszként erre: 108. - Rékaság)
2010. júl. 14. 11:05

Elég hardcore de én nagyon bírom:) A honlapján ha feliratkozol a hírlevélre, automatikusna letöltheted a videóit.


A Vital tv-n ment reggelenként, én reggel anno ezekre tornáztam(10 perces videók+ egy darab 60 perces)

109. Binky (válaszként erre: 107. - Rékaság)
2010. júl. 14. 11:04

Ugyanmár, ismerős a helyzeted:)

Ha súlyt tartok van hogy eszem(én sem minden nap azt zabálom:D Csak pl. most elmentem két hétre Olaszországba, és mindig benne volt a táskámban napközben), de mikor nagyon rástartolok a következő mínusz kilóra, akkor mindenre nemet mondok és átmegyek gyümölcs-zöldség zabálóba, tornab.ziba.

108. rékaság (válaszként erre: 106. - Binky)
2010. júl. 14. 10:33
nem, nem is ismerem, soha nem hallottam róla, de kíváncsivá tettél, utána nézek :D
107. rékaság (válaszként erre: 105. - Binky)
2010. júl. 14. 10:32
Valóban egészségesebb alternatíva, nem akartalak megbántani, csak nekem nem férnek már bele ilyenek. De én meg lehet, hogy túl komolyan veszem már..
106. Binky (válaszként erre: 104. - Rékaság)
2010. júl. 14. 09:12

Tatarekre nem szoktál tornázni?

Persze most nem a lábgyakorlataira gondolok, azok az én rozoga térdemet is recsegtetik. Mert neki is fenn van az össes anyaga és ingyen letölthető.



Hú reggeli torna..:D Nekme megvolt a nagy elhatározás, hogy bevezetem, de már az első után elment a kedvem a többitől...pedig régebben 6-kor nekiálltam.

105. Binky (válaszként erre: 103. - Rékaság)
2010. júl. 14. 09:10

Szerintem korrekt, én éhségűzőnek bekapok pár szem mandulát/mogyorót délután, délelőtt meg 1-2 szem aszalt gyümölcsöt.

A lényeg a mértéktartás, és bár igaz, hogy mind a kettő energiadús, de egészségesebb alternatívák a csokinál, sütinél. (Mandula, törökmogyoró nagy fehérjetartalommal büszkélkedhet.)


Pár naplón én is szoktam nevetgélni, főleg, hogy testkontrollos szempontból nézem a dolgokat, és csak vigyorgok az esti nagy sütizéseken...ami egyszer-kétszer oké, talán elkerülhetetlen, na de minden nap?

2010. júl. 13. 23:49
egyébként most szidom magam de két napja nem tornáztam már, eléggé fájnak a térdeim, szerintem túl erőltettem vasárnap. meg ez a meleg is borzalmas, mozdulni sincs kedvem.. de holnaptól összeszedem magam, szerintem már ébredés után egyből fogom, hogy minél hamarabb túl essek rajta. Találtam most a neten egy 10 perces összeállítást, az is callanetics és pont célzottan csípőre és fenékre van, szerintem még ezzel kiegészítem, hátha így hatásosabb lesz :))
103. rékaság (válaszként erre: 102. - Binky)
2010. júl. 13. 23:45

vagyis olajos magvakkal és cukorbomba aszalt gyümölcsökkel? hát nemtudom nekem ez se fogyi barát.. bár mostanában olvasgatok fogyis naplókat és döbbenet hogy néhányan miket esznek, pl palacsintát és attól fogyi hogy nem tömnek be 5-öt csak 3-at.. :D

és ez csak azért bosszant fel mert én meg tényleg nagyon betartom, és mégis olyan lassan megy, ha éppen nem beáll..

102. Binky (válaszként erre: 100. - Nagyreni)
2010. júl. 13. 23:18

Esetleg zeller nyersen? Az eléggé sós.

Kéne valami egészséges alternatíva,szerintem próbálgass mindenfélét, hátha megtetszik valami. Én is így(pl. diákcsemegével, szójatejjel) váltottam ki a nasikat.

101. rékaság (válaszként erre: 100. - Nagyreni)
2010. júl. 13. 23:15
igen, és nekem ez is a legnehezebb, hogy a kaját betartsam, a mozgásra még ráveszem magam, de hogy ne kajáljak jókat.. főleg mikor anyu süt főz a többieknek..:( :D
100. nagyreni (válaszként erre: 99. - Rékaság)
2010. júl. 13. 22:52

Na én ráadásul jobban szeretem a sósat:-((( Szotyi, ropi, popcorn bármikor jöhet... És most vágtam be egy zacsival:-((((

Időnként tök jól beáll az agyam és nem is kívánom, máskor meg tök mindegy, hogy fogyókúra és egyebek, én akkor is eszek és akkor, amikor akarok:-( Ugyan elhatározás kérdése az egész, ha a fejemben nem dől el a dolog, hiába határozgatok.

99. rékaság (válaszként erre: 98. - Nagyreni)
2010. júl. 12. 22:21
igen még nyáron könnyebb, hogy itt a sok gyümölcs, inkább azt eszek ha nasira vágyom:D abban is van cukor, de mégsem olyan mintha bevágnék egy tábla csokit:D
98. nagyreni (válaszként erre: 97. - Rékaság)
2010. júl. 12. 22:01
Én jövő nyárig adtam magamnak kifutási időt. Addig le kell szoknom a nasiról és akkor viszont pár hónap alatt formába hozom magam... Csak hát jönnek a hosszú téli esték...
97. rékaság (válaszként erre: 96. - Nagyreni)
2010. júl. 12. 16:36
igen persze igazad van és habár minél előbb szeretnék csinos lenni, mégiscsak úgy vagyok vele, hogy inkább lassan de tartósan :) Azért nem adom fel, ma is fogok tornázni és 10 alkalom múlva újra mérek :))
96. nagyreni (válaszként erre: 94. - Rékaság)
2010. júl. 12. 14:14
Egyébként meg gondolj arra, hogy ami lassan megy le, az sokkal nehezebben meg vissza, így lehet elkerülni a jojóeffektust!
95. nagyreni (válaszként erre: 94. - Rékaság)
2010. júl. 12. 14:13
Csak gondold el, ha minden nap tornázol, és minden 10. után centizel, az egy hónap alatt kb. 3-6 cm. Pár hónap alatt teljesen elfogynál:-)
2010. júl. 12. 12:33
hát megvolt a centizés, kicsit csalódott vagyok, a combom és a karom nem is változott :( a derekamról, a csípőmről és a fenekemről ment le 1-2 centi. kicsit többen reménykedtem, de nembaj azért nem adom fel.. mert annyi örömöm azért van mára, hogy a mérleg végre elindult lefelé..:)
2010. júl. 11. 21:19
na megvolt a mai edzés is:D holnap reggel jöhet a centi..hát kíváncsi vagyok:D majd megírom
2010. júl. 11. 09:49

Hát az a baj, hogy én a kaján nem nagyon tudok fogni. Illetve a kaján igen, de még mindig hajlamos vagyok este 11-kor pattogatott kukoricát rágcsálni. Vagy ropit, vagy szotyit, vagy amit találok...

Én igazából azért kezdtem el, mert a gyerekek és a munka mellett már nem tudtam megoldani, hogy reggel vagy délután elmenjek valahova bármiféle tornára. Aztán egyszercsak kiderült, hogy a lányom úszástanárja kedd és péntek este tart órákat. A fél 8 a tökéletes időpont, addigra apa is itthon van, hogy a gyerekekre vigyázzon, viszont még nincs olyan későn vége, hogy ágyba dugjam a gyerekeket, mert hogy csak velem hajlandók lefeküdni.

Az az igazság, hogy ha a csaj nem callanetics, hanem bármi más oktató lenne, akkor azt csinálnám, mert nekem ez az időpont a legideálisabb, de közben rájöttem, hogy nagyon fekszik nekem a callanetics. Nagyon megszerettem, de ebben leginkább az oktatónak van érdeme, meg ahogy ő az órát tartja.

2010. júl. 11. 08:29

az az igazság, hogy én már fogytam tavasz óta 6 kilót.még 4 kiló visszavan, de nem akarom drasztikusan, eddig sem úgy csináltam. kb havi 2 kiló.de úgy érzem még "plötty" vagyok.illetve belül érzem, hogy kemény a fenekem, combom, de a hasam is gáz.

én igazából azért szeretném, hogy megerősítsem a mélyizmokat, mert sokat fáj a derekam, térdem, hátam. na meg emelett olyan teste szeretnék, mint egy "gazellának", ahogyan callan fogalmaz...:-))) remélem, hogy azért pár kilót fogok is fogyni, de most elsősorban inkább a formálódás a célom és az izomzat felépítése.


ezek a 20 percesek jónak tűnnek, a tervem, ogy lkegalább 4yx megcsináljam egy héten.callan ezt úgy mondja hoyg egyiket délelőtt, másikat délután. nekem ez nem jó, mert reggel így is fél hatkor kelek.

de jól össze van válogatva, mert a délelőttoiben sok a csípő, alsótest, az estit tegnap szedtem le, abban meg a gerinc, hát.ma szeretném megcsinálni.


holnap várom az eredményt, én is változtattam picit az életmódomon, kevesebb kenyér, köret, édesség, este nem zabálok be.

90. rékaság (válaszként erre: 88. - 2b9a946b07)
2010. júl. 10. 23:20

hát megpróbálom mindennap, elsején kezdtem de egy nap kimaradt és azért csak holnap lesz a 10. szóval még nem olyan régen, de ezzel a tornával van kitartásom, rubint rékát pl mér rég feladtam ennyi idő után..


az is jó szerintem ha fokozatosan csinálod és először csak napi 20 percet, biztos úgy is hatásos lesz. Nemrég találtam a neten egy kb 10 perces összeállítást amiben csípő és farizom gyakorlatok voltak, több mint a videó, vagy 4-5 fajta, csak az a baj, hogy azóta se találom azt a videót, pedig azt én is csinálnám, főleg, hogy ez a legkritikusabb rész nálam.


És Te fogyni szeretnél vele, vagy formálódni? Amúgy ez tökjó szerintem, hogy ennyire van kedved hozzá, így biztos eredményes lesz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook