Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) fórum

75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
368. patapucs (válaszként erre: 366. - Petra025)
2013. dec. 1. 09:21

Jól hangzik. :-)

Mi van/volt benne?

2013. dec. 1. 08:52

Sziasztok, jó fej vagyok, indítok egy fórumot, aztán eltűnök a szürke ködben... Ezer bocsánat mindenkitől, tönkrement a laptopom, és csak mostanra gyűlt össze annyi stex, hogy újat vegyek... A melóhelyről meg nem tudtam netezni. Szóval mea culpa, és most már leszek:) Visszaolvastam, de még zavaros a kép, jó sokan lettünk:) A táblázatot is írom majd, jelezzetek vissza, hogy kit tegyek bele, ki fogyott stb... Ezt a napló hozzászólásoknál tudjátok megtenni, itt: [link]

Még egyszer bocs mindenkitől, és hajrááá!

2013. dec. 1. 08:22

Tegnap nekem is nagyon fájt a fejem, lüktetett is, amikor lefelé néztem:-( pedig ez nem jellemző rám.

Én tegnap sajttortát sütöttem, diétás verziót:-) nagyon kevés benne a ch:-) olyan 10-12 g per szelet:-)

Na megyek is, mert felébredt a picur:-) szép vasárnapot mindenkinek:-)

2013. nov. 30. 22:24

Tényleg, a vöröslencse szószt el is felejtettem. :-D


Muffin helyett süti lett, kicsit elszámoltam magam. :-)

A liszt miatt sokkal több lett.


A másik kettőt megkóstoltam végül, mert ilyet még nem csináltam. Kell rájuk máz, úgy hogy holnap összedobok vmit + holnapra maradt a hajdina, de ez elkészül 30 perc alatt.

A mai napomba tutira belefért, ide-oda mászkáltam, vásároltunk, főztem...du már többször megszédültem, ahogy leesett a vérnyomásom. Úgy hogy ittam 1dl vörösbort is.

2013. nov. 30. 22:01
Azt én nagyon nehezen bírom, ha sütit sütök, és nem ehetek belőle... inkább ritkábban sütök :D
2013. nov. 30. 22:00

Na énnekem meg még mindig fáj a fejem, bár nem annyira... lehet a kevesebb evéstől, most már nem tudok másra gondolni, nem szokott ilyen sokáig...

Én meg dolgoztam ma is kicsit, míg a férjem gyerekezett, meg én is főztem persze, de nem ilyen volumenben :) spenótot, meg sóskát, a gyerekek kedvence a spenótos tészta!

2013. nov. 30. 20:33

Helló!


Én a kivitelező, nem vagyok oda a marháért. A fiam szerint finom. :-)

3-tól mostanáig sütöttem, főztem.

1,3kg húsból a pörkölt, nokedli, 2 féle muffin - sikerült egy jó macerásat találnom. Ill azért lett macerás, mert át kellett variálnom. A kollégáimnak viszem be hétfőn.

Lett csokis-kókuszos (étcsokival) és mivel maradt kókuszkrémes rész, így összedobtam egy rumos-tejcsokis masszát hozzá. Sütőporral szoktam, de most szódabikarbónát tettem bele - mind a kettő fajta kissé lapos. Remélem azért jó lett.

Még a hajdinát vagy a meggyes-mákos muffint meg kellene csinálnoma barátomnak, de lehet, hogy mind a kettőt lenyomom.

Akkor holnap reggel csak takarítanom kell.

2013. nov. 30. 16:49

Sziasztok!


Cirmiana, jobban vagy már?


Patapucs, veled mi újság? Milyen lett a vörösboros marha? Vagy te csak a kivitelező voltál a dolgot illetően :) ?


Többiek?


Én holnaptól már ismét dolgozom. Beindul az élet megint, de ez így van rendjén. Igyekszem azért ide is fel-felnézni.

2013. nov. 30. 15:22

Én vagyok. Nem szabadultok meg tőlem olyan könnyen. :-D


Mi a helyzet nálatok? Ki mit csinál?

Én kókuszos muffin receptet keresek épp, mert a melóhelyre vinni akarok a csajoknak csokis-kókuszost.

A barátomnak meg mákosat fogok sütni.

A gázon rotyog a fiam által rendelt vörösboros marha, a nokedlit meg kb 1 óra múlva csinálom meg :-)

359. cirmiana (válaszként erre: 358. - 241349700b)
2013. nov. 30. 15:05
Sokat??? Én meg pont azon szomorkodom, hogy majdnem minenki eltűnt... Mi a helyzet, ki vesz még részt a küzdelemben? ;)
2013. nov. 29. 22:06
Olyan sokat írtatok mostanában, hogy alig győzöm olvasni. Átrendeztük a szobákat, így nem tudtam számítógéphez ülni, de mostmár aktívabb leszek remélem.
2013. nov. 29. 21:45

Most már én is kezdem begyakorolni a mennyiségeket.

Menses miatt hanyagolnom kell az elején pár napig, de szerintem hétfőn már csinálhatom megint.

2013. nov. 29. 21:30

Patapucs neked miért lett a kényszerpihi? Betegség? Férjem is itthon maradt tegnap meg ma.

kalóriát számolni 1x én is próbáltam, igaz nem olyan szigorúan mint te (csak pár kilóról volt szó) arra tök jó volt, h kialakult egy nagyjábóli érzékem, hoy mi fér bele egy napba... Ami nem azt jelenti, hoy mindig betartom :-)

355. cirmiana (válaszként erre: 351. - 03fe38d61b)
2013. nov. 29. 21:24
Sziasztok! Én úgy látszik, mmegkapom a büntetésem, amiért a múltkor elkiabáltam, h kevesebbet vagyok migrénes mostanában, 3 napja folyamatosan fáj a fejem... A többi családtag meg náthás, remélem azt már nem kapom el:-) tornázni nem tudtam ilyen ramatyul, a kajára igyekszem odafigyelni.
354. patapucs (válaszként erre: 351. - 03fe38d61b)
2013. nov. 29. 09:26

Helló!



Én közepesen. Ma nem tudtam melózni menni, egy nap kényszer pihenőn vagyok.


Mindjárt megyek, eszem vmit, mert reggel ittam egy kávét vérnyomás emelés miatt, de a gyomrom nem bírja - érzem, hogy kezd fájni. :-(

353. patapucs (válaszként erre: 352. - 03fe38d61b)
2013. nov. 29. 09:16
Köszi szépen és szívesen. :-)
352. 03fe38d61b (válaszként erre: 350. - Patapucs)
2013. nov. 29. 07:32

Köszi a segítséget! Szerintem én is ki fogom próbálni.


Nem semmi, hogy januárban még 95 kg voltál, ügyi vagy nagyon :)

351. 03fe38d61b (válaszként erre: 350. - Patapucs)
2013. nov. 29. 07:31

Sziasztok!


Hogy vagytok?

Szép és eredméynes napot mindenkinek!

350. patapucs (válaszként erre: 349. - 03fe38d61b)
2013. nov. 28. 09:28

Köszi szépen, de a teljes fogyásom még nem is tudod. :-D

Januárban 95kg-val indultam.


kaloriabazis.hu-n kell beregisztrálni, kitöltesz mindent ami kell és utána már csak vezetned kell naponta.

Konyhai mérlegen kívül másra nincs szükség.

Egyes kajáknál kb. mennyiségek is vannak, ha épp nem tud mérni az ember.

349. 03fe38d61b (válaszként erre: 348. - Patapucs)
2013. nov. 28. 09:24

Az szép eredmény :) Gratulálok!

Ehhez van külön táblázat akkor vagy hoyg működik?

348. patapucs (válaszként erre: 347. - 03fe38d61b)
2013. nov. 28. 09:22

Nekem abszolút (és sokaknak itt a hoxán).

07.04-én 79kg voltam, most meg 62 vagyok.

2013. nov. 28. 09:19

Cirmiana, szia :)


Patapucs, megmondom őszintén, hogy kalóriaszámlálással eddig még sosem foglalkoztam. Neked bevált?

346. cirmiana (válaszként erre: 340. - Martamay)
2013. nov. 28. 09:15

Nekünk nincs tévénk;) vagyis most lett, vagy 10 évnyi szünet után, de még nem egészen állítottuk be az antennákat, meg hát nem is nézzük :D :D úgyhogy minden műsorról le vagyok maradva!

Nekem csak most kezdte a nagy az ovit, de néha én is kiveszem egy-egy napra... na meg péntekenként eleve nagyszülőzik.

Paris, szia! :)

345. patapucs (válaszként erre: 344. - 03fe38d61b)
2013. nov. 28. 09:14

Kalória számolok a kalóriabázis-sal.

Nagyon hasznos, 07.04 óta használom. :-)


Neked mik a terveid étkezés terén?

Mármint csak az, hogy 1-2 dolgot nem eszel/kevesebbet eszel vagy a kalóriára is figyelsz?

344. 03fe38d61b (válaszként erre: 343. - Patapucs)
2013. nov. 28. 08:54

Szia!


Jógázni, én sem próbáltam soha.

Te milyen diétát folytatsz? Igyekszem visszaolvasni, de jó sokat írtatok.

Szép napot neked és mindenkinek!

2013. nov. 28. 08:11

Sziasztok!


Én.is "bejelentkezem", mielőtt elindulok melózni. :-)

Sporthoz:

Még sosem jógáztam, de 1-2 gyakorlatot elcsentem, ami jó az emésztésemnek. :-)

Evés:

Tegnap falánk voltam és becuppantottam 8db KFC-s csípős csirkeszárnyat. Szerencsére belefért a napomba, így nem volt kcal szempontból gond (és a súlyom sem változott).


Paris83,

Persze, gyere nyugodtan. Sok sikert! :-)

2013. nov. 28. 07:50

Sziasztok!

Csatlakozhatom? Én 181 cm vagyok és 74 kg jelenleg. Fénykoromban voltam 60-62 is, most egy olyan 65-tel már simán megelégednék. Próbálok többször enni keveset és a csokit kiiktatni. Régebben jártam futni, az a tervem hogy nekikezdek megint.

341. Petra025 (válaszként erre: 339. - Cirmiana)
2013. nov. 28. 07:37

Én nagyon cudarul állok a testmozgással, bár a kajára mindig odafigyelek, és sosincs bűnözés. Jógázni sem jógáztam jó ideje, de sikerütl elvágnom az ujjam, igy most azt sem merek, még reménykedem, hogy egyben marad az ujjlenyomatom:-)

Ellenben a nagytakarítás lassan befelyeződik karácsonyra, az is átmozgat, főleg egy 16 hónapos picurral, akit negyvenszer szedek le a létra legfelső fokáról 10 percen belül:-)

340. martamay (válaszként erre: 339. - Cirmiana)
2013. nov. 27. 22:21

jobbulast!

Mi ma gorbe napot csinaltunk a gyermekeimmel, logtak a sulibol es vasaroltunk es csavarogtunk egesz nap. Jajj, annyira jo volt!

Egyebkent nem jellemzo ez rank, ez volt az elso, de szerintem en jobban elveztem, mint ok! :)

ESte meg futottam 9.2 km-t, rekordot dontottem! :))

Most pedig Szulejmant nezunk csaladilag! Semmi mast nem szoktunk nezni, csak ezt. Ja, meg az X faktort, de sztem az iden eleg gyenge a felhozatal.

2013. nov. 27. 20:12

Én úgynevezett dinamikus jógára járjam egy párszor, nekem nem volt punnyadt (bár biztos nem az az autentikus jóga :), persze egy zumbával gondolom nem lehet összevetni... de sok mindent alig bírtam megcsinálni, nehéz volt.

Ki hogy volt ma? Én jól viselkedtem :) de tornázni még nem jutott időm, városban kószáltam ma. A fejem még mindig fáj :(

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook