Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) fórum

75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
218. cirmiana (válaszként erre: 214. - Patapucs)
2013. nov. 21. 11:13
Köszi, megtaláltam!
217. geridina (válaszként erre: 215. - 80ASIQ)
2013. nov. 21. 11:10

Szia 80-asom!

Hol tartasz a fogyásban????

Vagy inkább kérdezzem úgy, hogy az asszony hol tart benne?

216. geridina (válaszként erre: 211. - Cirmiana)
2013. nov. 21. 11:09

Most csak 3.5 kilónál tartok. Mikor először kezdtem, akkor lement a 25 kiló, azóta úgy van, hogy mikor olyan 5-6 kiló visszajön (nem egy hét alatt), akkor újra kezdem és sokkal könnyebb csinálni. Mert nem brutál mennyiséget kell leadni.


Én a módszeremen sosem változtatok, csak a kódokat tartom be, és torna. De a mostaninál még nem is tornáztam eddig.


Én is régebben írtam inkább nagyobb elánnal a naplómat, abba bele tud bárki nézni, a régi még nyilvános volt. Aztán túl sok személyes került bele, és nyitottam egy titkosat. De a nyilvános naplóm legalább tele volt humorral, sokan azért ovlasták. Valahogy most ritkábban is írok, meg inkább csak a családról.

215. 80ASIQ (válaszként erre: 204. - Geridina)
2013. nov. 21. 11:01
Helló Drága! :)
214. patapucs (válaszként erre: 211. - Cirmiana)
2013. nov. 21. 11:01

Igen, nagyjából így van, de azért nálam van pár dolog, amit teljesen kiiktattam, úgy hogy másképp főzök a fiamnak és máslépp magamnak.

Pld. neki berántom a főzeléket, magamnak zabkorpával sűrítem.

Persze ez csak egy dolog, van több megszorítás is. Amit "nem eszem", azokat csak alkalmanként fogyasztok pld. szülinapon, stb.


A nevem alatt az interaktivitásnál vannak a naplók.

Ha belemész, ott van olyan, hogy olvasásra jelentkezés.

213. cirmiana (válaszként erre: 204. - Geridina)
2013. nov. 21. 10:51
Bocs, ezt nem olvastam! :)
2013. nov. 21. 10:43
Ja és most már "muszáj" lesz mozognom is, mert hiába vagyok kilóra ugyanannyi, mint a lányok előtt, azért az izmaim jórészt már a múlté... :D persze főleg a hasam zavar
2013. nov. 21. 10:41

Sziasztok!

De jó, akor van itt élet :)

geridina, és most hol tartasz? az a huszonöt kiló tényleg nagyon látványos. Rólam is lement majdnem ennyi a kislányom születése óta, de persze ennek jó része rögtön szülés után... sosem volt komolyabb problémám a súlyommal (bár nagyon vékony sem voltam sose), csak valahogy egyik terhesség alatt sem tudtam figyelni...

Patapucs nagyon köszi! Azt hiszem, "elméletben" tudom, mit kell csinálni - nem vagyok híve a nagy drasztikus fogyókúráknak, se az olyasmiknek, hogy máshogy főzzek a családnak, mint magamnak, szóval olyan módszereket akarok, amiket a következő 20 évben a lányokkal, és a férjemmel be tudunk tartani :)

Ahogy eddig olvasgattalak, te is kb így fogysz, nem? Megköszönném, ha olvashatnám a naplód, nem tudom hogy kell kérni, csak most regisztráltam!

2013. nov. 21. 10:20

Szia!



Én nem tüntem el, csak sok a munka és otthoni gondok is vannak.

Nagyjából minden fórumhoz hozzá szoktam szólni, de naplót vezetek és azt minden nap rendesen írom, stb.

Ha szeretnéd beengedlek, csak k"kérj bebocsátást". :-)

Hátha találsz benne hasznos dolgokat.

2013. nov. 21. 10:18
Jaj, lányok, eddig talán még nem írtam, de ha valakit érdekelnek a legelső fogyásom előtti és utáni képek, az adatlapomon rajta vannak:) Saját magamnak is elrettentő példának. Feliratozva van, hogy mikor milyen voltam és milyen lettem 5 hónap múlva -25 kilóval.
2013. nov. 21. 10:01

Próbáltam visszaolvasgatni (mert már néhány napja kacérkodom a gondolattal, hogy írjak) de még nem állt össze a kép, hogy ki kicsoda, meg hogy ki az, aki nem tűnt el?

Én itthonról dolgozom, amikor épp itt van anyukám és vigyáz addig a kisebbik lányra, és gondoltam, milyen jó lenne közben lelket önteni egymásba :)

2013. nov. 21. 09:59

Sziasztok! Csatlakozhatnék én is hozzátok? Én 65 kg-ról indulnék, szeretnék 60 alá menni, az a normális alkatom :)

Két kislányom van, egy 3,5 és egy 1,5 éves, már a nagyobbik előtt is 64 voltam, mindkét szülésnél majdnem 90 kg-ra felmentem, de utána szépen visszament mindkétszer másfél év alatt a fölösleg, de ez az utolsó 5-7 kg asszem már csak nagyobb odafigyeléssel fog eltűnni, ez már nem a terhesség miatt van, hanem bűnös odanemfigyelés következménye :)

2013. nov. 21. 09:49

Én sajnos még mindig naponta pattanok rá, mindig reggel, meztelenül::)

Most elértem az álomsúlyt, ami alá még sosem sikerült mennem. Hát, nem tudom, fog-e 6-ossal kezdődni. Ilyenkor szoktam feladni, de most még nem csinálom olyan régen, hogy megunjam:)

205. Petra025 (válaszként erre: 204. - Geridina)
2013. nov. 21. 09:46

Szuper:-)) ügyes vagy:-) a héten nekem is kevesebbet mutatott a mérleg:-)

Most átállok a keddenkénti és pénteki mérlegreállásra:-)

2013. nov. 21. 09:18

Sziasztok csajok (és fiú:)


Új kg eredményem 72.0 kg:)

203. Petra025 (válaszként erre: 202. - 241349700b)
2013. nov. 20. 18:02

Én is sokat főzök, mert itthon vagyok a 15,5 hós kisfiammal. A kenyeret és a pékárut is én sütöm. Lisztet eszem, csak inkább durumliszttel, zabliszttel és tk tönköly liszttel kísérletezem.

Én csak egy kis tk liszttel sűrítem a főzeléket. Cukrot én is teljesen mellőzöm, egyedül kenyérsütésnél ha kell élesztő akkor használok egy keveset, mert például a nyírfacukor megöli az élesztőgombákat.

202. 241349700b (válaszként erre: 200. - Petra025)
2013. nov. 20. 17:30
Én sokat főzök magamnak. Most pl. káposztás tésztát készítettem a családnak, s én vettem ki a káposztából, s update nokedlivel eszem, ha sült hús vagy pöri van, akkor zöldsalit eszek hozzá. A leveseket és a főzelékeket étkezési keményítővel sűrítem, nem eszek csak csökkentett szénhidráttartalmú kenyere, nem eszek semmi liszteset és cukrosat sem. Ti hogy étkeztek?
201. Petra025 (válaszként erre: 199. - Patapucs)
2013. nov. 19. 09:29
Én most dobáltam ki még régebbi calzedoniás fürdőruhákat, tönkrementek:-(( igaz jó pár évesek voltak. Remélem a tiéd nyáron sűrű használatban lesz:-)
2013. nov. 19. 09:27

Halihó, régen nem jelentkeztem. Kinél lehet megnézni a táblázatot? Nem találom:-(

Továbbra is a napi 5-szöri étkezéses, cukros diétát csinálom. Sikerült fogynom fél kilót megint:-) ma reggel 67,3 kg voltam. Én már attól is boldog leszek, ha év végéig 66-ra lecsökken a súlyom:-)

Mennyire főztök magatoknak otthon?

199. patapucs (válaszként erre: 198. - 241349700b)
2013. nov. 18. 22:08

Jó cél. :-)


Én is úgy tervezem, hogy nyáron a régi drága Calzis fűrdőruhámban fogok kimenni a strandra.

Tavaly kerültem, mert zavart a kövérségem.

198. 241349700b (válaszként erre: 196. - Patapucs)
2013. nov. 18. 20:34

Ez valóban így van. Elhatározás kérdése az egész.

Nekem a célom az még, hogy nyárra beleférjek a régi fürdőruhámba.

197. martamay (válaszként erre: 189. - Patapucs)
2013. nov. 18. 14:32
koszi, csak maradjon is igy! ;)
196. patapucs (válaszként erre: 195. - BHena)
2013. nov. 18. 13:47

Igen, ha érdekel a képesbe is beengedlek majd ha kéred.

Amúgy az ötlet jó, a hozzál állás már nem annyira.

Azt a szót el kell felejteni, hogy "remélem".

Amíg csak remélsz, addig lesznek gondjaid, mert az agyad át kell állítani ahhoz, hogy ne kívánjuk a rossz ennivalót.

Azt mondogasd magadnak (gondolatban), hogy megcsinálom. Kibírom, mert ki akarom bírni!

Az első pár hétben volt nekem is erre szükség, utána már könnyebb volt.

195. BHena (válaszként erre: 194. - Patapucs)
2013. nov. 18. 13:29

Kértem olvasási jogot! Remélem jó naplóhoz.

Hát a képeidet nézve Te már jól nézel ki! Ügyes vagy! Szoktam néha hullahoppozni, mert nagyon szerettem régen "jó sok éve". Úszógumira az is jó lehet nem? Most úgy döntöttem, vacsi helyett elmegyek tanulni, hogy még az ebédlő közelébe se legyek. Majd apuka megvacsiztatja a csemetéket. Remélem kibírom.

2013. nov. 18. 13:13
Ja igen, és olvasási jogot kell kérned ahhoz, be tudjalak engedni a naplómba.
193. patapucs (válaszként erre: 192. - BHena)
2013. nov. 18. 13:12

Amit így első olvasatra az eszembe jutott:

- este ne egyél szénhidrátban gazdag ételt. Hús ok, zöldséggel vagy savanyusággal, más tejtermék, de nem legyen zsíros

- valóban jó lenne rászokni a napi 5-re, ezt én is januárban kezdtem el

- a youtube-on vannak nem ugribugri, hanem pld. jóga tornák, a callenetics és a pilatest is érdemes megnézni, hátha azokat csinálhatod

192. BHena (válaszként erre: 191. - Patapucs)
2013. nov. 18. 12:56

Hát, talán inkább naponta 3x eszem csak. Az a baj ezzel, hogy este van a legkiadósabb étkezésem kb 6 óra körül. Lehet jobb lenne a napi 5 étkezés. Meg ugye mozogni is kellene, de sajnos egy szemészeti gond miatt nem csinálhatok bármit. Futás, aerobic, bármi ugra-bugra kilőve.

Szívesn olvasnám a naplód, köszi előre is.

191. patapucs (válaszként erre: 190. - BHena)
2013. nov. 18. 12:35

Ha van kedved, adok olvasási jogot a naplómhoz, hátha kapsz ötletet.

Először azt gondold végig, hogy mi a fontos neked, mennyire bírod a megkötéseket (pld. van olyan diéta, ami előírja, hogy mikor mit ehetsz).

Naponta 3x eszel, vagy inkább 4-5 alkalommal?

190. BHena
2013. nov. 18. 11:58

Sziasztok!


Csatlakoznék ha lehet.Megütötte a szemememet a fórum címe. Én is 75 kg-ról szeretnék lefogygni 65-re. Egyébként 170 cm vagyok és 60-65 kg. körül szoktam mozogni, amivel jól is éreztem magam, nem úgy mint most. Persze ez akkor nem jut eszembe, mikor a családdal jól bevacsizok.Még nem tudom miként kezdjek bele a fogyiba, de belevágok. Van valami jó ötletetek?

189. patapucs (válaszként erre: 188. - Martamay)
2013. nov. 18. 11:03
Szerintem teljesen egészséges ütemben haladsz, ügyes vagy, gratulálok. :-)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook