Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) fórum

Extra molett nő sorstársaim (100kg fölött) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
150. zikzik (válaszként erre: 145. - Titánia)
2012. febr. 21. 13:25
Hmmm... Persze nő vagy, ezért nem értheted, de megnyugtatlak: Valóban kellemes időtöltés kellemes, puha és vaskos combocskák között időzni! :)
149. zikzik (válaszként erre: 148. - Vikuka)
2012. febr. 21. 13:23
Én meg nem vagyok nő. Éljen az illegalitás! :))))
148. vikuka
2012. jan. 27. 10:58
én 87.9kg vagyok.akor én jogtalan író vagyok:))))))))) hehhehehe
147. vikuka
2011. dec. 19. 15:48
remélem mire elérem a célom nem fogok ebbe a fórumba írni.. max a "lefogyottak"ba:))
146. o.andi
2010. nov. 26. 19:20

:):)

a molett nök mindig szépek:)és erotikusak!

145. Titánia (válaszként erre: 144. - Gábriel81)
2010. nov. 17. 16:42
"Óriási combú" - miért kell az neked?
2010. okt. 24. 15:00
Van esetleg itt egy szingli Budapest és környéki molett óriási combú nők aki megismerkedne egy fiatal molett nőket kedvelő pasival ( még a szülinapján is)?
143. 2272c44fb6 (válaszként erre: 143. - Lilladatolya)
2010. máj. 21. 17:47

Szia, én nem tudok ilyen helyről.

Én a vékonyak közé mentem kb. 2-3X,aztán ennyi.

Valahogy elment a kedvem tőle:D

Tetszik az ötlet, hogy alapítani kéne egy duci délutánt, vagy valami ilyesmi, ahol összejárunk, tornázunk, vagy akár táncolunk.

Jöhetnek az ötletek, ha vannak.

Puss.

2010. máj. 1. 09:47

Sziasztok


Az jó, ha megszűnt.

Igen, valószínűleg sok minden múlik az egészséges táplálkozáson.

Nem találtam még.

Pusz, kellemes hétvégét.

141. velociraptor (válaszként erre: 140. - 2272c44fb6)
2010. ápr. 10. 21:32

Szia Micimacy!


A súlyvesztéssel,nekem megszűnt a refluxom,része volt ez is az újjászületésnek!

Találtál endo-dokit?


Üdv.


Velociraptor

2010. ápr. 10. 19:05

Sziasztok!


Műtét egyenlőre nem lesz, mert a második ultrahangon nem látták a köveket, a sok hájamra fogták.

Majd visszamegyek oda, ahol látták, csak el kell telnie egy hónapnak, mert így nem adtak beutalót.

A gyomortükrözésen kiderült, hogy enyhe refluxom van.

Jah, ha valaki tudna esetleg valamilyen melót Pesten, szóljon legyen szíves, köszönöm.

Kellemes hétvégét.

Puszi.

2010. ápr. 6. 21:48

Sziasztok! Rég jártam erre, de látom nagy csend van itt, egy ideje. Hova tüntetek?


Macika! Mi van veled, hogy vagy? Túl vagy már a műtéten? Ha még nem, akkor sok sikert és kitartást kívánok! Puszi

2010. ápr. 1. 16:25

Szia!


Nekem is ilyen gondom volt ,endo-doki segítségével oldódott meg. Az előző pár hét hozzászólásaiban megtalálod a teljes történetet.


Üdv.


Velociraptor

137. d4a2436008 (válaszként erre: 136. - 7403648b63)
2010. márc. 25. 20:35
Azt mondjak az agyban dol el minden.Hat en itthin vagyok,es hol ezt kivanok,hol azt. A ferjem,mondta,hogy jovo hettol,minden nap 2 orat gyalogolunk.Hat arra kivancsi leszek,mert fajnak a labaim.Orulok,hogyha lemegy 1-2 kilo, de tobbszorose visszajon.
136. 7403648b63 (válaszként erre: 135. - D4a2436008)
2010. márc. 25. 20:29
Nekem se jönnek be a pirulák csak valami megváltozott a fejembe.Kaptam az élettől egy nagy pofán csapást és elkedtem veszettül fogyizni.Még csak hat kiló ment le de nem adom fel.Kinyirom a zsírbörtönömet.
2010. márc. 25. 20:22

Sziasztok,en mar minden lehetseges pirulat kiprobaltam,de nem megy a fogyas.Most jelent meg a gepemen,egy hirdetes,es ezt hirdetik.SENSA

Weight Loss.Ahogy hallgattam es mutattak,ez valamilyen so,es bors,ezzel kell az etelet megszorni,es azt mondjak,hogy 6 honap alatt,kozel 20 kg-ot lehet fogyni.Most ingyenesen kuldenek kiprobalasra,csak a szallitasert kellene fizetnem,

de felek megadni a kartyaszamomat,hatha lenullaznak.

2010. márc. 25. 20:18
Én is én is én is itt vagyok.Na de nagyon bedurvoltam én lefogyok.
2010. márc. 19. 19:09
örülök,hogy megvagy Micimacy
2010. márc. 18. 18:41

Tébolyda van most a munkahelyemen, próbálom túlélni:D

Holnap hívom újra a dokit, hogy most akkor mikor lesz a műtét, persze, ha bevállal az altatóorvos.

Amúgy semmi kül.

Puss, szép estét.

131. velociraptor (válaszként erre: 130. - 2272c44fb6)
2010. márc. 18. 07:57

Szia!


Mi van Veled?


velociraptor

2010. márc. 17. 16:13

Sziasztok.

Olvasgatom, amiket írtok, bátran bátran...:D

129. velociraptor (válaszként erre: 128. - Kingi7)
2010. márc. 16. 09:27

Szia!

Szerintem lehet. Azt gondolom változatlanul,hogy a gyógyszer abban segít,hogy a diéta hatásos legyen.

A többit nem tudom,gondolom az endokrinológusnál jó kezekben Vagy.

Minden jót Neked!

128. kingi7 (válaszként erre: 127. - Velociraptor)
2010. márc. 13. 20:48

Nem magyarázom be -nem ismersz, mit küzdöttem már és mi az elfoglaltságom és mind miért van-,annó próbáltam már ezt is :) ha csak falatkákat ettem, akkor sem fogytam :(

én most L-thyroxint szedek már lassan 2 hete 25mg-ot , még 4 hét és kontroll.Érdekes, mert ma egy kilóval kevesebbet mutatott a mérleg, létezik? Meg reggel nem érzem magam "telítettnek" :) viszont a T4-em is elmozdult már a minimum alá, a beállítás a Hashymotó miatt nem lesz egyszerű... most még azon tanakodok, hogy hallottam több helyről, az izület is lehet pajzsmirigytől...

127. velociraptor (válaszként erre: 126. - Kingi7)
2010. márc. 13. 16:21

Szia Kingi!


Magamra ismerek Benned....én is megmagyaráztam típussal, munkával, időbeosztással, időhiánnyal és mindennel...

Az rajtad múlik, hogy reggel 8-ig bekapj egy narancsot, vagy egy túró rudit, vagy egy háromszög sajtot, vagy egy fél kiflit-amit szívesebben eszel...

Minél többször eszel akár három falatot is annál jobban "éget" a szervezet.

A pajmirigy kontrollt gyógyszerbeállítás után 3 hónappal szokták kiírni ,így arra következtetek ,hogy ennyi idő alatt biztos.

Én a diéta kezdetétől 6 nap alatt fogytam....ebből arra következtetek ,hogy a diétának is súlyos szerepe van...

Mennyi letroxot kaptál?Vagy más tyroxint?

Szia!


"velociraptor

126. kingi7 (válaszként erre: 125. - Velociraptor)
2010. márc. 12. 20:36

Nálam már a 3 étkezés is csoda! Van amikor 10-kor reggelizem, 3 kor ebédelek és 7-kor valami könnyű... aputól örököltem ezt az étkezési tipust :(

Majd meglátom, most a hormon mit okoz... elvileg mennyi idő után hat? Bár most a beállítás stádiumában vagyok még...

2010. márc. 12. 17:47
még egy ,olyan kaját sem tudnál beiktatni ,hogy 1 alma, vagy egy narancs, vagy 2 kocka keserű csoki? a célnak ennyi is megfelel...
124. velociraptor (válaszként erre: 122. - Kingi7)
2010. márc. 12. 17:44
sok sikert kingi
123. ab4b6bc17d (válaszként erre: 122. - Kingi7)
2010. márc. 12. 14:39
Lányok, én imádom a tésztát (kivéve a spagettit), de most tartózkodom tőle.
122. kingi7 (válaszként erre: 121. - Velociraptor)
2010. márc. 12. 10:25

Szia! Hát nem sok újat írtál :) szénhidrát ügyben van tapasztalatom-sajnos- a terhességem 16.-ik hetétől...

A krumpli közel sem emeli meg a szénhidrátot-nálam- mint más köret, a tészta életveszélyes...

Nos amit leírtál azt jelenleg alkalmazom is, nem okoz problémát. Egy viszont igen a napi ötszöri étkezés... nos ez inkább 3. ettől többet nem tudok, egyszerűen nem tudok ennyit enni! Főleg, amióta nincs étvágyam és úgy kell betuszkolni a kaját :( amióta inzulinoztam magamat sok minden változott... Szerintem, ahogy beállítják a pajzsmirigyemet, menni fognak sity suty a kilók és a cukrom is rendeződni fog... :)

121. velociraptor (válaszként erre: 114. - Kingi7)
2010. márc. 12. 09:47

Szia Kingi!


Bocs ,pár napig nem jártam itt,el voltam havazva.

Megpróbálom összeszedni. Én is úgy jártam ,hogy mikor először észlelték a pajzsmirigy gondot ,nem vették komolyan ,mert nem volt elég súlyos. Ez 13 éve volt. Közben párszor (akaratomon kívül)brutálisan ,nem evéssel lefogytam ,ezzel"szétvertem" az anyagcserémet ,és mindig kicsivel több "jött vissza",és egyre kevésbé tudtam akarattal is fogyni,és az is visszajött ill. mindig kicsit több.Így lettem az1995-ös72-73Kg-ból 2008-ra 94 Kg.

A cukorra tényleg csak a szakember tud mit mondani ,bár ,ha neten megnézed a referencia értékeket ,a Tiéd azért kicsit vitás.

A pajzsmirigyre azt mondják ,hogy a legideálisabb ,ha egy alatt van. Én mikor elkezdtem gyógyszert szedni ,és megbeszéltem ,hogy a kajában mit csináltam addig rosszul(majdnem mindent),akkor fejben dőlt el a változás. Addig mindig megokoltam saját magamnak ,hogy miért nem tudom másképp csinálni.

Következőket tartom be:

-a szénhidrátot 100-180gr közt tartom(első hetekben 100-140 közt ettem)

-nem iszom üres kalóriákat-napi egy bögre tea,vagy cola-a többi víz ,de abból sok

-ÖTSZÖR eszem(ez eleinte nagyon nehéz volt(bármilyen kicsi elég ,hogy működjön az anyagcsere)

-mindig reggelizek(egyébként ,én a reggeli letrox után nem is érzem jól magam kaja nélkül)

-időnként lelki furdalás nélkül"bűnözök"

-én sajnos tésztás,krumplis vagyok,így elég ha a szénhidrátot számolom ,de aki húsos-zsírosan evő típus ,annak a kalóriát is kell

-nekem kicsit nehéz ,mivel nem vagyok husos megtalálni néha ,hogy mit egyek ,meg mert nagy család vagyunk ,így sok a tészta féle és a krumpli az étrendben

-úgy boldogulok ,hogy ha tudom ,hogy meg akarok aznap egy nagy tányér sajtos tésztát enni ,akkor egész nap spórolok a szénhidráttal-ebből következik ,hogy Mindent megeszek amit szeretek ,csak kicsit előre gondolkodva,okosan

-most már csomó olyan kajára "rájöttem, amibe alig van szénhidrát(neten táblázatok eleinte, aztán megtanulod)

Remélem,tudtam segíteni,nekem 6-7nap után indult meg a fogyás.


Üdv.ha sikered lesz írj


"velociraptor"

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook