Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) fórum

75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
428. patapucs (válaszként erre: 427. - Petra025)
2013. dec. 8. 11:07

Valószínűleg igaz, mindenkinek ki kell tapasztalni, hogy mi a jó neki.

Én megszabadultam a súlyom 1/3ától, de ezt a kenyeret akár este is ehetem, nem.okoz gondot. Amikor teljes kiőrlésűből sütöttem magam, akkor csak délben ehettem, különben nem fogytam.

Érdekes dolgok ezek, ha van idő kitapasztalni.


Nálunk ilyen az anyám, mint a párod.

Már attól peregnek le róla a kilók, ha este a vacsorája 2dl 2,8%os tej és 3-4db háztartási keksz.

427. Petra025 (válaszként erre: 425. - Patapucs)
2013. dec. 8. 10:43
Én ettem kenyeret, főleg persze olyat, amit keszítettem, vagy graham vagy tk kenyeret. És közben csak lement az a 7 kg, és nem vagyok büszke magamra, de nem sokat sportolok. Ellenben rohangálok fel-alá a gyerekkel, igaz a jó időben tudtunk biciklizni. Szerintem ez is szervezetfüggő, és akkor még nem hasonlítottam össze a férfi-női szervezetet, emgem teljesen fel tud háborítani, ha a férjem csupán azzal hogy nem eszik hízlalót vacsorára, ledob akár 5-10 kg-ot is:-)))
426. patapucs (válaszként erre: 425. - Patapucs)
2013. dec. 8. 10:41
Hozzáteszem nagyon krumplis vagyok, de észrevettem, hogy engem sajnos hízlal (gondolom a magas szénhidrát tartalma miatt).
2013. dec. 8. 10:39

Szerintem aki fogyni akar és nem súlyt tartani, annak a tönköly sem jó és a teljes kiőrlésű sem, sőt egyik liszt sem - rendszeresen fogyasztva.


Én most alkalmanként Pro Body kenyeret veszek/eszek, ennek a legalacsonyabb a szénhidrát tartalma és a legmagasabb a fehéje. Amúgy magos kenyér.

A Lipótiban és a CbAban lehet kapni (eddig máshol nem.láttam).

Itt a hoxán azoknak "horpadt be" szépen és gyorsabbb ütemben a hasuk, hogy akik teljesen száműzték a lisztet és sportoltak is vmit.


A krumpli nálam nagyon ritka vendég, nyár óta nem ettem.

424. galagonya77 (válaszként erre: 421. - Bonti74)
2013. dec. 8. 08:26
Na ugyanígy vagyok. Mindig sovány voltam, most meg az összes háj a hasamon torlódik, már alig tudok lehajolni:(((( No de ennek véget vetünk:) Nézd meg esetleg a paleo kenyereket. Amúgy én is azt gondolom, hogy a teljes kiőrlésűvel is vigyázni kell, ha fogyni akarunk, de mondjuk délelőtt simán lehet enni, és akkor bizony sokkal jobb, mint a fehér lisztes. Én egyébként tönkölybúza kenyeret szoktam venni, az nagyjából megbízhatóan teljes kiőrlésű.
423. galagonya77 (válaszként erre: 412. - Gabi35)
2013. dec. 8. 08:24
Nyugi, én is rájárok a gyerek édességeire, sőt, feleszem előle. De ilyenkor nem "én" vagyok, hanem a bőrömbe bújt szénhidrát garázdálkodik:)
422. galagonya77 (válaszként erre: 411. - Patapucs)
2013. dec. 8. 08:21
ja, rosszul írtam, nem zöldtea, hanem zöldkávé kapszulát akarok. de még mindig nem vettem:)
421. Bonti74 (válaszként erre: 419. - Patapucs)
2013. dec. 7. 09:18
Hát az tuti, hogy imádom a krumplit és a sajtokat... Nagyon fura, mert egész gyerekkorom arról szólt, hogy egyél mert olyan sovány vagy... Sokáig vékony voltam, még második gyerek után is. Most meg, hát nem vagyok vékony, vastag sem, de a hasamon van az összes felesleg. Nagyon zavar, nagyon kényelmetlen. Megpróbálom ezeket kiiktatni. Tegnap hallottam, hogy egy ismerősöm maga őrli (kávédarálóval) a magokat. Lent, szezámmagot stb. és süti belőle a zsemléket. Meg fogom próbálni, mert én még jó kenyeret egészséges lisztből nem tudtam sütni. De állítólag a teljes kiőrlésű lisztek is lisztek és hizlalnak.
420. patapucs (válaszként erre: 417. - Gabi35)
2013. dec. 6. 14:34

Végül a gyerekek eldugják előled vagy sem?

Az én fiam nagyon segítőkész volt, még a kezemre is rácsapott, ha olyan vmit meglátott benne amit nem szabad enni. :-D

419. patapucs (válaszként erre: 418. - Bonti74)
2013. dec. 6. 14:33

Az is lehet, hogy zsír fogyasztasz vagy sok a szénhidrát.

Pld. rizs, krumpli, fehér liszt, gyümölcsök

Zsírnál: olajban sült dolgok, zsíros (2,8) tej, tejföl, zsíros sajtok, stb.


Ez mind-mind gyarapítja a kilókat és akkor még nem ettél semmi egyebet.

Itt 1-2 falat, ott a másik kettő és nem is gondolná az ember, hogy hányszorosát megette a napi adagnak. Ha nem sportrol mellette, akkor meg pláne rossz a vége.

418. Bonti74
2013. dec. 6. 13:58
Ez az, hogy én meg még az édességet sem szeretem... Ezért nem értem, hogy miért hízok. Kb. fél év alatt 5 kg jött rám... Nagyon nem hiányzott! Nem érzem így jól magam. Voltam vérvételen is és semmi baj a pajzsmirigyemmel. Még a cukorra gyanakodnak, mert picit magas. Most megyek terheléses vércukorra, mert az mutatja ki igazán, ha gond van.
417. Gabi35 (válaszként erre: 415. - Patapucs)
2013. dec. 6. 13:53
Nagyon rossz érzés, az hogy a gyerekeim csokiját megeszem, meg hogy nem tudok uralkodni magamon. Azért futok, majdnem minden nap. De ha ennyi édességet is beiktatok az étrendembe, akkor lehet is futni, akár minden nap, több órát is...
416. patapucs (válaszként erre: 415. - Patapucs)
2013. dec. 6. 12:22
Mármint nem falom fel.
415. patapucs (válaszként erre: 412. - Gabi35)
2013. dec. 6. 12:21

Tavaly csináltam. :-(

A szénhidrát okozza. Minél többet eszel, annál többet kívánsz. Egy ördögi kör, de akarattal ki lehet törni belőle.



Az idén már nem. :-)

414. geridina (válaszként erre: 409. - Galagonya77)
2013. dec. 6. 12:19
Nekem egy kertész ismerősöm mesélte, hogy a kávécserjének a levelét meginni teának zsírbontó hatású. Kaptam is tőle egy cseréppel, de még nem ittam:)
2013. dec. 6. 12:17

Ne aggódj, én is rájárok, de nem a gyerekére.

A hivatalban 8-an vagyunk, mindenki hoz a másiknak kis csomagokat, főleg szaloncukrot meg kis mikulást. Elcsomagolom én a kosaramba, de valahogy mindig felkelek bekapni egyet:) pedig mindig haza szoktam vinni. Nem baj, most ettem meg a lecsómat üresen, úgyhogy no para, megy ám a fogyókúra:))))

412. Gabi35
2013. dec. 6. 12:09

Baj van lányok! Rájárok a gyerekek mikulás csomagjaira! Mondtam nekik, hogy dugják el! Tisza ciki! Imádom az édességet és képes vagyok a gyerekeim elől megenni... :-(

Gondolom Ti nem csináltok ilyet! Hát ilyen anya vagyok...

2013. dec. 4. 21:36

Az ismerőseim között igazából olyanról nem tudok, akinek használt volna a zöldtea kapszula.


Azt hallottam - egy patikus mondta -, hogy még a filteres zöldtea is több hatóanyagot tartalmaz mint a kapszulás. A legjobb a szálas.



A fokozatosság jó ötlet, így elérhetőbbé válik a cél.



A tejes kiőrlésű tényleg jó ízt ad a sütiknek. Amúgy onnan jutott az eszembe, hogy a 3 éves unokaöcsém így kell lefogyasztani - többek között, mert az édesség, stb csak módjával mehet.

410. Bosziii
2013. dec. 4. 21:25
én 71-ről szeretnék először 65-ig, majd 60-ig...
409. galagonya77 (válaszként erre: 401. - Cirmiana)
2013. dec. 4. 21:21
a zöldtea a zsírégetést segíti, nekem kicsit nehezebb már fogynom több évi diétázás meg 40 életév után, azért gondoltam, hogy rá kéne segíteni... de még nem vettem...
408. galagonya77 (válaszként erre: 399. - Patapucs)
2013. dec. 4. 21:20
Nem csörög az, ha jól tömve van:)Én sóval meg rizzsel hallottam tölteni, a sótól féltem, hogy kiszóródik, maradt a rizs, jól szuperál:)
407. cirmiana (válaszként erre: 406. - Patapucs)
2013. dec. 4. 18:48
hát azt lehet, hogy kipróbálom, de azért szerintem önámítás azt gondolni, hogy egy cukorral sütött zserbó belefér egy diétába azért, mert teljes kiőrlésű lisztből van :)inkább eszem kevesebbet, és csak karácsonykor, és utána majd ledolgozom megint, nem vagyok fanatikus annyira, hogy ne egyek, ennyire őszintének kell lennem magamhhoz :)
406. patapucs (válaszként erre: 405. - Cirmiana)
2013. dec. 4. 18:12
Nem is az édesítőre gondoltam (gyerekek nem lehet adni), hanem pld teljes kiőrlésű liszt, vmi ilyenre inkább.
405. cirmiana (válaszként erre: 404. - Patapucs)
2013. dec. 4. 17:40
ááá de nem én csinálom őket! :) meg nem is szeretem a lightos sütit... inkább ritkábban eszem, de nem szeretem az édesítőket.
404. patapucs (válaszként erre: 402. - Cirmiana)
2013. dec. 4. 13:50
Nem tudod light-osabbra csinálni a sütiket? :-)
403. patapucs (válaszként erre: 401. - Cirmiana)
2013. dec. 4. 13:50
Elvileg segíti a fogyást - tudtommal.
2013. dec. 4. 09:07
Én a 64 és 63 között táncikálok (65-ről indultam), ez még a mérési hibahatáron belüli ingadozás :)de reményt keltőek a folyamatok :D csak egyre közelebb tornyosulnak az ünnepek fenyegető süteményhegyei
2013. dec. 4. 09:06

Mit csinál a zöld kávé kapszula?

Én nagyonnagyon nem hiszek az ilyen csodaszerekben... nem ismerek senkit, aki ilyesmivel fogyott volna és nem ment tönkre az emésztőrendszere/nem hízta vissza. (De mondjuk eddig nem forogtam ilyen fogyós társaságban:)

Sógornőm szűzteázott (a hülyéje, ezt kell mondanom. tök vékony csaj!) és totál szétcsezste a gyomrát.

2013. dec. 4. 09:04

Hahó!

Csatlakozom: le a kalappal a sok futás miatt, és ami nekem még nagyon nagy bravúr, hogy család mellett képes vagy rá időt szakítani! Nekem főleg ezzel van bajom, asszem nem lennék képes korábban felkelni, hogy futhassak...talán, majd ha nem ilyen mozgalmasak lesznek az éjszakák... bár már sokat javutak a gyerekek, úgyhogy van remény! Hátha tavaszra...

399. patapucs (válaszként erre: 396. - Galagonya77)
2013. dec. 2. 21:01

Rizzsel??

Az miért jó? Csörög-zörög. :-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook