Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli sorstársak fórum

Munkanélküli sorstársak (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
116. klenca (válaszként erre: 115. - Lully)
2009. dec. 7. 16:04

Olyan valaki segített, akivel nagyon felszínes a kapcsolatom. Mindenkinek sok sikert!


Sőt, ha változtatni szeretnél, akkor is tudjanak róla.

115. lully (válaszként erre: 113. - Klenca)
2009. dec. 7. 12:22
Nekem is kéne legalább egy ilyen ismerős!
114. stokimagdi (válaszként erre: 113. - Klenca)
2009. dec. 7. 09:58
Tudja.
113. klenca (válaszként erre: 112. - Stokimagdi)
2009. dec. 7. 09:48

Sziasztok!


Azért jöttem ritkábban, mert van munkahelyem...:))


Egy nagyáruházban olvasgattam könyveket, amikor egy ismerősöm megkérdezte, nincs-e kedvem az ismerősénél dolgozni.:))


Tehát: Minden ismerősöd aki csak él és mozog, tudjon róla, hogy munkát keresel.

2009. dec. 7. 09:38
Sziasztok lyányok, van már valakinek valami???
111. SF (válaszként erre: 110. - Pomi)
2009. aug. 28. 19:43

Hát... ez még a jövő zenéje. Egyelőre csak pár beavatott tud róla. Ha aktuális lesz, ki fogom kiabálni!:-))

Előre annyit, hogy könyvet írok. A többi titok.

110. Pomi (válaszként erre: 108. - SF)
2009. aug. 28. 10:42

Szia!


Meg szabad kérdezni, hogy mit csináltál? Biztos sikerül eladnod, bármi is legyen az.

Üdv Neked

109. Pomi (válaszként erre: 107. - Stokimagdi)
2009. aug. 28. 10:40

Szia!


Sajnálom, hogy még Neked sincs semmi.

Nekem sem :(

Nem szabad feladni. Én el kezdtem tanulni és ezotérikus dolgokkal foglalkozni. Kell, hogy valami lelkesítsen.


Vigyázz magadra és kitartást! Minden jóra fordul, csak erre gondolj!

108. SF (válaszként erre: 107. - Stokimagdi)
2009. aug. 28. 10:31
Nem találtam munkát, de csináltam magamnak. Kérdés, hogy a végeredményt el tudom-e adni. Majd elválik...
2009. aug. 28. 10:24

Mi már abban vagyunk.

Sziasztok lányok!!!

Valami jó hír? Valakitől?

Szomoru ez a helyzet nagyon, és egyre rosszabb lesz.

Változatlanul drukkolok mindenkinek.

Sziasztok!

2009. máj. 11. 13:24
Sziasztok!Képzeljétek el én,hogy jártam!Albérletben lakunk,2 kislányunk van.A férjem reggeltől-estig dolgozik(most épp egy baleset miatt nem)én gyesen voltam folyamatosan 6 évig.1 hónapja,amikor lejárt a gyes és nem találtam munkát,beregisztráltak a munka ügyikp.-ba.Kiderült,hogy semmilyen segélyt nem kapok,3 hónap múlva esetleg ha addigsem találnék melót,álláskeresési járulékot fogok kapni kb.25 ezret.Na de addig is?Nekünk még az a kevés is számított. Minden munkahelyen azt mondják:problémás vagyok 2 kisgyermekkel,és csak érettségivel nem vesznek fel sehová.Remélem minnél hamarabb találok munkát,különben nagy bajban leszünk.
105. Pomi (válaszként erre: 104. - Stokimagdi)
2009. máj. 11. 11:48

Szia!


Sajnálom, hogy nem jött össze az állás. Úgy látom nagyon sokan szenvedünk a munkanélküliségünk miatt:(

Tényleg csak reménykedni lehet, hogy egyszer talán jobbra fordul a helyzet. Bár már a remény is kezd fogyatkozni :)

Kitartást mindenkinek!

104. stokimagdi (válaszként erre: 100. - Ditti16)
2009. máj. 11. 08:43
No igen, sajnos ez igy van. Itt nálunk csakis a helybelieknek van munka.
2009. máj. 11. 08:41

Sziasztok

Régen irtam.

Hát nekem sem jön össze. A hiteliroda nem jött össze, belefogtam az ING-be ez sem akar beindulni, mert az embereket nem is érdekli a magánnyugdijpénztár. Meg se hallgatnak. B... meg, mégiscsak marad a dinnyeföld. De azt meg nem birom fizikailag. A kisgyerek most volt bárányhimlős, az utobbi 3 hónapban sűrűn beteg. Semmi nem jön össze. Hogy a számlákkal hogy jártam már nem is emlitem. Iszonyat.

Lányok drukkolok mindenkinek, nekem már elfogyott a türelmem, eléggé padló alatt vagyok.

Puszi mindannyiotoknak

2009. márc. 14. 16:12

Sziasztok!

Én is itthon vagyok már 9 hónapja, és nagyon unom már! :( Itt nálunk 50%-os a munkanélküliség. A munkaügyibe meg hogy bánnak az emberrel... :( Szomorú!

101. Dite
2009. márc. 14. 08:17
Sziasztok! A munkanélküliség nem szégyen, csak kellemetlen. Szerintem szégyellje az aki ilyen helyzetbe tette az országot! Ameddig a munkáltatónak van igaza és bármit megtehet, addig a munkavállaló többsége munkanélküli lesz! A közmunkával kapcsolatban. Bárkit kirakhatnak az utcára vagy bárhova takarítani azért, hogy a segélyt kapja. Tudom ez sem szégyen. De ezt megalázónak tartom. Azért mert soknak magas iskolai végzettsége van és erre is rá kényszerítik. Elkel vállalni mert nincs akkor segély. Pedig nem ezért tanult, hogy ide jusson! Sokan nem azért nem dolgoznak mert nem akarnak, hanem különböző dolgok miatt nincs esélyük. Ha véletlenül mégis sikerül akkor is rövid alkalomra. Pedig a dolgozó meg akarja mutatni, hogy tud. Egyéb indoklás nélkül felmondhatnak. Sajnos ez van!
100. Ditti16
2009. márc. 13. 18:26

Sziasztok!


Látom sokan vagyunk, akik már több éve próbálunk elhelyezkedni - de valahogy sehogy nem akar összejönni. Édesapám mellett ápolásin maradtam otthon, aki sajnos a későbbiekben elhunyt. Ennek már 4 éve, azóta nem találok állást. Azt hittem sokáig azért mert elavult a tudásom, meg kellene újulnom, esetleg tanulni még valamit - hozzáteszem érettségim van + 4 szakmám, és diplomát is szereztem! Mégis mindig falba ütközöm ha állást pályázok meg, főleg azért mert vidéken élek. Már az sem lenne baj, ha költöznöm kellene,hogy állást kapjak, de eddig azt tapasztalom, hogy elsősorban a helybelieket részesítik előnyben. Én is hallottam olyat ismerősöktől, hogy, aki akar az el tud helyezkedni. Hát nem tudom talán velem van a baj, de napi szinten keresek állást, és azt kell, hogy írjam eddig eredménytelenül. Nem kellene szégyellni a munkanélküliséget, de ezt nehezen érti meg egy olyan ember(tisztelet a kivételnek), aki még nem került hasonló helyzetbe. Én is szégyenkezem, mint sokan mások, akik ebben a cipőben járnak - hiszen számtalan negatív kritika ér engem is - bár nem a mi hibánk, hogy ilyen helyzet van az országban - mégis a harcunkat magunknak kell megvívnunk ebben a nehéz és rideg világban! Kívánok minden sorstársamnak kitartást, és mielőbbi kenyérkereső munkát! Sok szerencsét!Drukkolok mindenkinek!

99. lully
2009. márc. 12. 21:53

Sziasztok!

Szerintem ez a tanári állás, éppen olyan, mint amikor azt mondták, hogy olyan nincs, hogy valaki ne találjon munkát ha akar. Hát nem tudom, én 45 éves vagyok és 3 éve nem sikerül. Én is megkérdezném, akkor hogy is van ez?

98. SF
2009. márc. 12. 16:44

Ma olvastam, hogy nincs elég informatika tanár. Én az vagyok, és azt állítom, hogy nincs munka informatika tanár részére.

Akkor hogy is van ez???

97. Pomi
2009. márc. 12. 14:35

Sziasztok lányok!


Valakinek sikerült már a munka? Van valakinek jó híre?

Most a gazdasági válságban a hirdetés is sajnos egyre kevesebb.

Tényleg nem kell szégyelleni a munkanélküliséget. Viszont büszke sem vagyok rá.:) Köztes állapot. Az is szörnyű, hogy némelyik ember olyan negatívan áll ehhez, hogy még a barátságnak hitt kapcsolatot is megszakítja. Mintha leprásak lennének a munkanélküliek. Sajnos ez a tapasztalatom. Ha a kormány nem tesz intézkedéseket a 25-40 év körüli és az 50 feletti nők elhelyezkedése érdekében, akkor válságos a helyzet. A munkáltatóknak járulékkedvezményeket kellne adni, hogy az ilyen korosztályú nőket is alkalmazzák! Egy gazdasági szakember mondta, hogy ebben az országban sajnos pld. a gyerekvállalás előtti-utánni nő nem érték a munkaerőpiacon. Ez elég szörnyű és nem is látni, hogy változás lenne ezen a téren.

96. stokimagdi (válaszként erre: 93. - 673567bc24)
2009. jan. 9. 09:22

Szia

Ezt nem kéne, nem a mi szégyenünk!

Én 8 éve kínlódom ugyan, nekem is kellemetlem, én is szégyellem, pedig nem a mi hibánk.

Drukkolok, mindenkinek, mint ahogy eddig is.

Lányok, : BOLDOGABB ÚJÉVET MINDANNYIUNKNAK !!!

95. SF
2009. jan. 5. 20:26

Legalább neked sikerült.

Nem kell senkinek egy tanítónő??? Tudom, hogy nem, de hátha...

94. jnka (válaszként erre: 91. - SF)
2009. jan. 5. 20:19

Igen, ma volt az első napom, eddig tetszik :) Remélem ilyen marad a véleményem később is. Kedvesek, közvetlenek, jó a hangulat, ami nem utolsó szempont. A munkának még csak egy részét láttam, azzal nincs gondom.


Drukkolok mindenkinek, remélem mielőbb találtok ti is valamit!

2009. jan. 5. 19:56
Arról nem beszélve,hogy szégyenlem,hogy nincs munkám!
2009. jan. 5. 19:55
De jó lenne már valami meló!Megdöglök itthon,haszontalannak érzem magam!
91. SF (válaszként erre: 89. - Jnka)
2009. jan. 5. 19:50

Csak most látom, micsoda örömhírt hoztál!

Nekem nincs sok reményem, 4 éve hiába kilincselek, gondolom, ezután is így lesz:-((

90. Pomi
2009. jan. 3. 13:10

Sziasztok lányok!


Mindenkinek boldog(abb) :) új esztendőt kívánok és mihamarabbi új munkahelyet!

89. jnka
2008. dec. 19. 17:06

Köszönöm szépen a gratulációkat, tényleg nagyon örülök az állásnak. Pont jókor jött, mert január végén lejár a gyes is, és a régi helyemre ugye nem tudok visszamenni...

Drukkolok mindenkinek, remélem hamarosan ti is találtok valami jó állást!

88. lully (válaszként erre: 84. - Jnka)
2008. dec. 18. 22:58

Sziasztok!

Gratulálok! Végre van valaki köztünk, akinek sikerült! Igazán klassz karácsonyi ajándék! Veled örülök, és közben persze irigyellek is!

87. Pomi (válaszként erre: 84. - Jnka)
2008. dec. 18. 10:10

Szia!


De jó! Gratulálok! Jó, hogy sikerült Neked, ilyen hosszú idő után végre! :)

Üdv mindenkinek és kitartást előbb-utóbb sikerül Nekünk is! Most meg jön a karácsony és erre kell koncentrálni :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook