Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) fórum

75 kg-ról a cél 63-65 kg. Sorstársak kerestetnek:) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
308. Gabi35 (válaszként erre: 301. - Martamay)
2013. nov. 26. 12:12
Én 2013. április 9-én kezdtem a futást. Először csak heti kétszer, 20 percet és sajnos betonon, és aminek nagyon örültem a szomszéd asszonykám is odacsapódott mellém (aki egyébként azóta már a barátném lett). Aztán már ment a heti háromszori futás, majd szeptember óta lett egy 160 m-es salak futópálya a lakóhelyünk közelében, így már hétfőtől-péntekig megyek. A futótársam sajnos csak egy héten háromszor jön, és ha esik az eső, akkor sem jön, így egy kicsit elszomorodtam, de rájöttem, hogy ha zenét hallgatok, akkor jóban eltelik az a 50 perc. Célom a 10 kilóméter és hogy lefogyjak 60 kg-ra. Ami meg is lesz!
307. kkrisztina72 (válaszként erre: 306. - Gabi35)
2013. nov. 26. 12:07
Boldogat! :)
306. Gabi35 (válaszként erre: 302. - Geridina)
2013. nov. 26. 12:06
Van itt fiú tagunk is ezen az oldalon? Isten éltesse sokáig! Jó volna felvenni vele a kapcsolatot, mert nekem is ma van a szülinapom, csak én 39 lettem!
305. martamay (válaszként erre: 304. - Geridina)
2013. nov. 26. 11:52
Jaaa, akkor te mar 'elorehaladott allapotban' vagy! :D
304. geridina (válaszként erre: 303. - Martamay)
2013. nov. 26. 10:59

hihi:)

facebook

303. martamay (válaszként erre: 302. - Geridina)
2013. nov. 26. 10:58

Te honnan tudsz ilyen 'titkos' infokat? :)


Egyebkent Isten eltesse az unnepeltet!

2013. nov. 26. 10:52
Egy szem fiúnknak, 80-asnak Boldog Szülinapot Kívánok! Ma nehogy fogyókúrázz:)))
301. martamay (válaszként erre: 300. - Gabi35)
2013. nov. 26. 10:38

Gratulalok, ugyes vagy! Mikor kezdted a futast? Mennyi ido alatt ertel el erre a szintre es mi a cel?

CSak azert kerdezgetem, mert en is epp 8-9 km-t futok mostansag, de szeretnek tobbet (mondjuk en este). A ferjem azt mondja, hogy nem kell tobbet futni (marmint tavban), hanem inkabb mas jellegu gyakorlatokat csinaljak. Pl felules, kitores, stb. De ahhoz meg lusta vagyok egyelore. :)

300. Gabi35
2013. nov. 26. 09:52
Sziasztok Csajok! Nagyon boldog vagyok már két napja 8 km-t futok reggelenként (inkább hajnalban), és egyre jobban megy. Korábban csak a 6 km-t bírtam fizikálisan. No és persze ma reggel rááltam a mérlegre és megint fogytam. Égessük azt a fránya zsírokat! Legyen nagyon szép a napotok!
299. Petra025 (válaszként erre: 298. - Martamay)
2013. nov. 25. 17:05
Sokat változik a szervezet a terhességgel, én nagyon örültem, hogy nincs többé migrén:-)
2013. nov. 25. 16:29
NEkem a terhesseggel a herpeszem szunt meg. Vagy lehet inkabb a szulessel. Lanykoromban minden honapban ott diszelgett a szam szelen a holyag, de az elso szules/terhesseg ota 1szer volt. Ennek 14 eve mar! :)
297. patapucs (válaszként erre: 294. - Petra025)
2013. nov. 25. 15:12

Nem, nem szedek.


:-D

Ugye,én is így vagyok vele. :-)

296. Petra025 (válaszként erre: 293. - Cirmiana)
2013. nov. 25. 15:06
Jaj de ismerős:-) nekem most egy óta alszik:-) lassan ébredezik ő is:-)
295. Petra025 (válaszként erre: 292. - Cirmiana)
2013. nov. 25. 15:06
Na az én hasam sem olyan mint régen:-) de szerencsére nem olyan rossz a helyzet.. Nem lóg szerintem annyira, lehetne rosszabb is. Igaz én 20 hetet diétáztam terhesség alatt.
294. Petra025 (válaszként erre: 291. - Patapucs)
2013. nov. 25. 15:04

Sajnálom ezt a migrénes dolgot, nagyon át tudom érezni:-( egyébként a fogamzásgátló tabletta is elő tudja hozni... Nem tudom használsz-e.

Nekem nem volt ennyire sűrűn, de volt olyan hogy negyedóránként hánytam a fájdalomtól...

Híztam szerintem csak attól, hogy végig olvastam a menüsort, amit leírtál. És az eddigi meggyőzödésem kezd ingatag lábakon állni, hogy márpedig én tartani fogom magamat karácsonykor:-)

2013. nov. 25. 14:02
ahh, felébredt a kicsi, pedig akartam ejtőzni/melózni még egy cseppet...
2013. nov. 25. 14:00

Nekem is sokkal jobb lett a migrénem a terhességek óta! de nem múlt el, csak ritkább.

Nálunk sem lesz diétás menü karácsonykor, sehol sem... Petra, néha jól jön egy mérlegcsere :) én hiába vagyok annyi, mint a lányok előtt, a hasam olyan nagy maradt, hogy sokkal szűkebbek a nadrágok...

2013. nov. 25. 13:53

Nekem nem volt szerencsém, a terhesség után lettem igazán migrénes. :-(

Volt olyan nyaram, hogy heti 7 napból 5-öt migrénnel és gyógyszerrel éltem végig....na az kegyetlen volt.


Én azért számítok hízásra, mert anyu olyanokat csinál, amiket most nem eszem és mindig olajosabban. Amúgy iszonyat finoman főz.

Pld. majonézem krumplisaláta, aszalt szilvával töltött rántott csirkemell, rántott sajt, fehér rizs, zsírosan a húsleves (legalábbis gyöngyözik rajt a zsír, én meg kanalazgatom a szélére...).

A sütiket nem tudom. Mármint nem tudom, hogy hogyan fog ízleni....majd kiderül.

Eléggé elszoktam a cukor ízétől és mindent édesebbnek érzek mint ők.


+ csinálok forralt bort és az sem fogyókúrás. :-)

2013. nov. 25. 13:38

Sziasztok, próbálok visszaolvasni:-)

Hú migrén, szerencsére a terhességnek köszönhetően örökre búcsút intettem neki:-) mástól is hallottam már, hogy elmúlt a terhességgel neki, így én is reménykedtem, szerencsére így lett.

Karácsonykor szerintem nem sokkal fogok többet enni, mint eddig. Marad akkor is a napi öt étkezés, legfeljebb sütizni nem fogok, csak egy-egy szeletet max, de azt is valamelyik 5 étkezés részeként, nekem ez bejön.

Nagyon más hízlaló nem lesz, a többit meg beleszámolom a ch adagba:-)

Ráálltam ma a régi mérlegünkre, ami olyan 2,5 kg-val mér kevesebbet az újnál. Azon 65 kg voltam, tehát mondhatnám, hogy elértem az álomsúlyt, de az új mérlegen szeretném elérni:-))

Én leginkább csak vizet iszom, ha mást akkor azt is hozzácsapom az 5 étkezésemhez:-)

289. patapucs (válaszként erre: 288. - Martamay)
2013. nov. 25. 12:30

Hát, nekem kicsit más a napom, ez tény. :-)

Reggel7kor reggeli (miután a fiam elindul a suliba), 9-10között tízórai (gyümölcs), de 12kor már éhes vagyok, úgy hogy 12-1/2 1 ebéd. 3 fele uzsonna, majd amikor hazaérek a vacsora 1/2 7 - 7 fele. Utána 8körül szoktam ellipszisezni és tornázni, azátn zuhanyozás.

Éjfél fele szoktam lefeküldni, mert hamarabb nem vagyok álmos (pedig tudom, hogy 11 fele már aludnom kellene, de nem megy). :-(

288. martamay (válaszként erre: 287. - Patapucs)
2013. nov. 25. 12:11

Nem baj, ertem! :))


Hala az egnek en nem vagyok migrenes. Viszont sajnos en elek halok az edessegert, leginkabb a kekszfelekert. :( ez a baj..

Amugy meg ha meg 3kor eszem, akkor 7kor eppencsak tudok futni, meg mindig teltseg erzetem van. 8-8.30 korul mar kesz vagyok, le is tusoltam es akkor meg mar nem kivanok kajat. 1 almat vagy 1 is uborkat szoktam ragcsalni es utana nem sokkal mar megyek is aludni. Szoval igy ki lehet birni. Csak mar van hogy hajnal 5-6kor ebredek, hogy ehes vagyok, igy muszaj 10 korul ebedelnem.., de azt lemozgom delelott a kisfiam mellett! :))

287. patapucs (válaszként erre: 286. - Patapucs)
2013. nov. 25. 11:46

Ahogy látom elég sokszor félreütöttem, de a legnagyobb bakim:


bízát = búzát :-)

2013. nov. 25. 11:45

Nálam a gyümölcs evés kizárólag délelőtt van, a dokim is ezt javasoltam + ezt szoktam meg, januártól így étkezem.

Azt nem tudnám azt sem csinálni, hogy 3 után zöldség, annyira nem szeretem őket (nyeresen csak répát tudnék enni, paradicsom kicsinálná a gyomrom, a többit meg nem szeretem üresen, nyersen) + hiányozna a fehérje.

Édességet eszem, de magam készítem (amit nem, az a fehérje szelet, ilyenre nincs receptem - sajna), a csokik nem hiányoznak, egyáltalán nem csábítanak az édességes pultok.

Lisztet használok, ha nagyon kell, de nem bízát.

Kenyeret csináltam rozslisztből (a fagyasztóban van még néhány szelet belőle), a süti féléhez meg mandula, kókusz és gesztenye lisztet használok.


Mióta lemondtam a búzalisztről, meg a cukorrról, alig van migrénem. :-)

2013. nov. 25. 11:07
En ugyanazokat eszem/iszom, mint regebben. Nem vettem ki sem az edessegeket, sem a lisztet, semmit a kajakbol. Csak elkezdtem intenziven sportolni. Regen is amikor sportoltam, nem voltam kover es ettem/ittam mindent, barmikor, barmilyen mennyisegben. Ugyhogy remelem most is menni fog. Annyit csinaltam, hogy kiforditottam az etkezeseimet, reggel ebedelek, delben eszem meg egy kicsit, de 3 utan amr csak zoldseg/gyumolcs. De delelott ugyanugy van csokika, stb. Eddig bevalt. Az ehezest en sem birom, soha nem is ment nekem az (marmint igy fogyni sosem probaltam)
284. cirmiana (válaszként erre: 283. - Patapucs)
2013. nov. 25. 11:02

ez így, hogy 4 éve szinte nem aludtam végig egy éjszakát sem, nekem érthetetlen :)


Nem tudom, tényleg van-e olyan, hogy valakinek más az emésztése és ugyanannyi kalóriától nem hízik annyira, de némely naplót olvasva, én annyi kajától már összeesnék... aztán mégis volt olyan, akinél a "fogyi" napló 2 év alatt +15 kg-t jelentett, persze szépen leírta, hogy a koplalás után hogy tört rá a falásroham meg az édességzabálás :(

Én tudom, hogy az én étkezési szokásaimmal nem leszek 55 kg, de az a tervem, hogy 40-től 60 éves koromig a 60 kg-t tartom körülbelül:) na majd meglátjuk!

283. patapucs (válaszként erre: 282. - Cirmiana)
2013. nov. 25. 10:49

Vmilyen élénkítő cucc van benne, azt tudom.

Én gabona kávét iszom, abban nincs csersav (mondjuk koffein sem) és a gyomrom sem izgatja.

1-1 zöldteát szoktam inni, de csak délelőtt, különben nem tudok aludni.

Tegnap is megjártam. 3 fele ittam egy zöldet és 1/2kor még nem aludtam. :-(


Én sem tudok koplalni, tegnap a Tescoban már majd leharaptam a barátom fejét. Meg is kérdezte, hogy rossz kedvű vagy?? Mondtam, hogy nem, csak éhes vagyok... :-D

282. cirmiana (válaszként erre: 279. - Patapucs)
2013. nov. 25. 10:38

hát, lehet, h nem mindenkinek hat, én mondjuk szeretem is, mert felfrissít, és nem készíti ki úgy a gyomrom, mint ha sok kávét innék (látom, te is gyomros vagy)... de szerintem nekem segíteni szokott a fogyásban is, persze lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Nem drasztikusan, de könnyebben megy le pár kiló, utoljára nyáron ittam rendesebben, akkor lefogytam 67-ről 65-re.

Én még szoptatom a kislányomat és kelek hozzá éjjel is, szóal nagyon koplalós fogyókúrát nem akarok csinálni (amúgy sem bírnék ki olyant :), de ez a szép lassú pont jó.

2013. nov. 25. 10:34
Kaja helyek, a lényeg :) de szerencsére azért nagyon nem vagyok zabálós, persze enni fogok rendesen, de nem rosszullétig, azt amúgy sem bírná gyomrom-epém...
2013. nov. 25. 10:33
Nekünk meg nagy házunk van, úgyhogy mindenki ide jön, kivéve amikor anyósomékhoz megyünk a kislányokkal. Tesóimnak még nincs családja, úgyhogy 24-én ők is nálunk lesznek anyukámmal, 26-án elvált apukám családja meg az a tesóm akinek már van gyereke; utána még szilveszter előtt übernagycsaládi buli unokatesókkal, nagynénikkel vagy 20 ember, még nem számoltam :)
279. patapucs (válaszként erre: 278. - Cirmiana)
2013. nov. 25. 10:31
Neked miben segített? Rám nincs semmilyen hatása.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook