Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
546. angie's (válaszként erre: 544. - Hókamóka)
2012. szept. 14. 08:02
Feladom. Csak gúnyolódásra tellik, így nehéz vitázni. Pedig alapvető kérdésekben egyet értünk. Sport-kaja. Ha meg valaki ezt választja sportnak, én bíztatom, mert igenis használ mindenkinek. Hogy mennyi idő alatt látványos, ez gép és edzőfüggő plusz a vendég hozzáállása is fontos (betartja-e a betartanivalókat), ezt fenntartom.
2012. szept. 13. 14:25
bocsánat az hogy kinek menyit ér 10 alkalom nagyon nagyon egyénfüggő is
2012. szept. 13. 14:20
Akkor ha mégsem ér semmit és mindent betartasz gondolom akkor a szőnyegben van a hiba amin álsz vagy a vizel amivel befúlynak semmikép sem más tényezőben szóval hiba másban nem lehet csak benned ha nem használ semmit ha meg mindent betartasz akkor felesleges ennyit fizetned ezért a "sportért" mert más is hatásos lesz de aki megengedheti magának az használja természetesen mert valóban jó dolog de nem úgy ahogy ez levan marketingelve 10 alkalomtól kb semmit ne vár vagy csak minimális változást mint minden dolog ezt is hónapokig kell csinálni akkor járj ha van kitartásod meg elegendő pénzed rá de inkább vegyél "jó"kajákat és utána gondolkozz valami sporton ne a tetőről épisd a házat de ha minden adott próbáld ki és meglátod menyit ér neked
2012. szept. 13. 10:51
sziasztok! nagy gondolkodóba vagyok hogy én is kipróbálom! 10 alkalom alatt mekkora eredmény érhető el? Bocs, majd igyekszem visszaolvasni, de jó sok a hsz :))
542. talofa (válaszként erre: 540. - 012ec18c03)
2012. szept. 13. 10:37
:(jaj,az baromi messze van:(
541. angie's (válaszként erre: 533. - Hókamóka)
2012. szept. 13. 08:34

Most magadnak mondasz ellent??:-) Mert az első hsz.-edben kijelentetted, hogy a GÉP szart nem ér....parasztvakítás...Most meg utalsz arra, hogy van jó gép:-))) Van bizony. Meg van jó edző is hozzá, és ebben az esetben nincs olyan, hogy semmit nem használ. Olyan van, hogy X.-nek előbb mutatkozik eredmény, Y.-nak később.Használ a gép akkor is, ha csak állsz (nem fekszel, mert úgy igen nehéz befeszíteni az összes nagy izomcsoportod egyszerre, mikor jön az impulzus :-DD), de jóval több idő után mutatkozik eredmény. Ezért van a "kalimpálás".

Miért olyan drága? Nos, van egy bekerülési ár, és van egy eladási ár....hidd el, nem szégyenlősek a forgalmazók, szép nagy az árrés. Plusz megkezdődött a másolás, ami a gépek minőségére nincs jó hatással, mégis kb. kartellban vannak az árak, mert ennyiért eladható. Nagy fejlesztést nem tudnak kitalálni, mert az anatómia és a fizika törvényei adottak, max. dizájnban és az impulzust leadó tappancselektróda anyagában, felhelyezhetőségében lehet különbség. Ebből a második az igazán fontos.

Edzők: Igazad van ebben a kérdésben, de sajnos a termekben is tapasztalható ugyanez....tegnap kazánkovács, aki mondjuk 3 éve elkezdett komolyabban "gyúrni", holnap meg levelező tanfolyamon oklevelet szerzett személyi edző.:-) Sztem ezt ne feszegessük.

Végül a saját tapasztalatom- edzőteremben ugyanezért az eredményért, amit itt cca. 1 hónap alatt elértem, kb. 3-4 hónapot kellett dolgoznom, heti 2-3X 2 órát. Az idő, amit megspóroltam, nekem aranyat ér.

Viszont azt elismerem, hogy a géptől body building bajnok soha az életben nem lehet senki. Max. fitness kategóriában villanthat.:-)

540. 012ec18c03 (válaszként erre: 539. - Talofa)
2012. szept. 12. 17:08
Sajnálom,mert ami hozzád a leg közelebb lenne Budafok,az is hozzád 40km.
539. talofa (válaszként erre: 537. - 012ec18c03)
2012. szept. 12. 16:28

Ohhh,az nekem nagyon messze van:(

Fóton lakom....

2012. szept. 12. 16:24
Van több üzletük pesten!-Budán!
537. 012ec18c03 (válaszként erre: 536. - Talofa)
2012. szept. 12. 16:22
Erzsébet!
536. talofa (válaszként erre: 535. - 012ec18c03)
2012. szept. 12. 16:20

Szia Clavo!

Hova jársz helyileg?

2012. szept. 12. 16:19

Sziasztok!

Nekem nagyon jó volt az első edzés tegnap!Úgy folyt rólam a víz ahogy csak lehet.Abban igazat adok annak a hozzászólónak hogy csak a géptől fogyni nem lehet!Segít az igaz,ezt az én edzőm is alá támasztotta.Oda kell figyelni a diétára, és mellette heti 2-3 kardió edzés.Én azért kezdtem el,mert lusta vagyok a súlyzós edzésekre ,meg bevallom nem szeretem a krokodíl szagot!!Ahova járok,nagyon jó akciók vannak!!!Az első két edzés 4000ft összesen,10 alkalmas bérlet 32ezer.Ruhát nem kell venned ha van egy térdig érő leginged meg egy szűk pólód ami a könyöködig ér.

2012. szept. 12. 13:16
azt meg hogy milyen edzők vannak itt hadjuk szerintem mert aki kicsit képben van ezzel tudja hogyan válhat valaki áramos edzővé ma varró nő vagy holnap már kalimpálhatsz mint edző csak csengesd ki a pénzt a gépért és hid el van olyan hogy semmit nem ér aki máskép gondolja az nagyon meg van vakitva
2012. szept. 12. 13:04
akkor mégegyszer leirom itt minden a gépen múlik nem pedig azon hogy az "edző" mit bohóckodik ott neked össze az csak körités de igazából ha a gép nem használ önmagában akkor semmit nem ér hogy mit mutatnak neked szóval ha csak fekszel kb ugyanannyit használ minth kalimpálsz össze vissza " gépen csak annyi múlik, hogy a gép elektródája mekkora felületen tudja leadni a maximális impulzuserősséget"----ha csak ennyi múlik a gépen akkor miért kerül ilyen sokba????? mert én bizony ezért nem fizetnék és van olyan hogy jó edzővel sem ér semmit mivel a gép nem használ annak az embernek semmit könnyű másra háritani a hibákat edzőre stb igenis a géppben is lehet "hiba" nem mindig másban keresendő
532. angie's (válaszként erre: 531. - Angie's)
2012. szept. 12. 07:02
A lényeget nem is mondtam: a 20 perc azért elég, mert egyszerre kapja az összes nagy izomcsoport az impulzust...míg a teremben külön-külön edzed az izmaid. A sok idő ezzel megy el, ugyebár.......
531. angie's (válaszként erre: 530. - Hókamóka)
2012. szept. 12. 06:55

Látom, sose próbáltad.:-) Sztem tégy egy próbát. Abból következtetek, hogy nem próbáltad, hogy kizárólag a gép nyakába varrnád a kudarcot.Ugyanis éppúgy fel kell mérnie az edzőnek a maximális teherbírást, és úgy beállítani az értékeket, meg kell terveznie a megfelelő impulzusok használatát (igényre szabva), és nem árt megfelelő statikus gyakorlatsort is összeállítani. Étkezési tanácsadás is nagyon kívánatos. Egyszóval ez is egy ún. személyi edzés.

És nem, nem keverem össze a súlyzós gyakorlatokkal, max. összehasonlítom.:-) A gépen csak annyi múlik, hogy a gép elektródája mekkora felületen tudja leadni a maximális impulzuserősséget. A különböző gyártmányok között ez a különbség...van amelyik rosszabb, van amelyik jobb.

Hidd el, egy jó edzéssel, edzővel nincs olyan, akinek semmit nem ér. Visszautalnék a súlyzós edzésre-ott szintén nincs olyan.

2012. szept. 11. 23:47
itt igazából a gépen kellene hogy múljon minden mivel ő végzi el helyetted az izomösszehúzást és ez nem összekeverendő a súlyzós edzéssel mert ég és föld a kettő de igen van akinek semmit nem ér mivel olyan nincs hogy mindenkinek használ
529. angie's (válaszként erre: 528. - Hókamóka)
2012. szept. 11. 23:34
Nos, engem nehéz meggyőznöd,hogy szart sem ér az EMS, mert megtapasztaltam...Te is? A kajálás itt is kulcsfontosságú ,akár a súlyzós edzésnél. Nyilván nem csodaszer,de rengeteg időt lehet megspórolni, mert tényleg gyors. És sajnos sok múlik a gépen és az edzőn is. Pont,mint a súlyzós edzésnél.:)
528. hókamóka (válaszként erre: 527. - Mazsina)
2012. szept. 11. 22:55
azért nem kell bedőlni a sok marketing dumának meg hogy kétszer húsz perc elegendő meg ilyenek igazából ha nem eszel "rendesen" szart sem ér az egész bármennyiszer jársz 20 percre akár minden nap is mehetsz hasadról csak kemény diétával megy le a zsir nem az áramrázástól izmos has meg óriási munka és diéta ez nem egy csodamasina nem attól függ ki az edződ meg hová jársz hanem attól hogyan élsz ne dőlj be a reklámoknak mégegyszer irom ez nem csodaszer és nemcsak benned van a hiba hanem abban is aki felelőtlen reklámszöveggel igér óriási változásokat ha meg változást akarsz hónapokig kell járnod és heti háromszor legalább jól kajázva és akkor sem biztos hogy bármi látszani fog de nagyobb esélyekkel indulsz mert ugye minden egyénfüggő nagyon itt is van akinek jobban használ van akinek semmit
527. mazsina
2012. szept. 11. 13:06

Speedfitnessre járok, nem tudom mi az az Xbody, a gép úgy néz ki, mint amit a képeken látni a hirdetéseken.4-4 mp az impulzus.

Szénhidrátot már évek óta alig eszem, a szervezetem hozzászokott. Soha nem sportoltam, csak alkalomszerüen. A barátnőmmel elmentünk body/súlyzós edzésre, kb. fél áv alatt neki gyönyörűen kijöttek az izmai, ellenben nekem vastagodott a szalonna a hasamon, izom egy szál se. Arra már rájöttem, hogy én ellentétesen működöm, mint más normális ember. A szervezetem megrémül a mozgástól és elkezdi tárolni a zsírt és a vizet, túlélésre dolgozik. Tényleg úgy érzem hogy kettétörök amikor hasra és a felsőtestre dolgozunk. Az edző az első edzéshez képest már jóval megemelte az impulzusok erősségét, a gyakorlatokat is végig tudom csinálni (hangos jajgatások közeptte) de eredményt nem érzek.

Ha végig nézek magamon nem látok izmot. Nem vagyok kövér, csak a körvonalat kellene módosítani és a recegős, hájas húst feszesebbé tenni. Légyszi írd meg priviben, hogy Te hova jársz. dvmv@freemail.hu

526. angie's (válaszként erre: 525. - Angie's)
2012. szept. 11. 08:34

Az alábbiakhoz még annyit hozzátennék a maximális korrektség érdekében, hogy az ún. "alapizomzat" (amit gyerekkorban szerzünk meg) milyensége jelentősen befolyásolja a mutatkozó eredmény idejét.

Szóval, ha gyerekkorodban sportoltál, jó eséllyel hamarabb fejlődsz, mint az, aki nem. Az izom ugyanis "emlékszik". Én végigsportoltam a gyerekkorom (tesi tagozat általánosban+ kajakozás, röplabda versenyszerűen évekig).

525. angie's (válaszként erre: 524. - Mazsina)
2012. szept. 11. 08:16

Xbody edzésre járok, címet ide nem írok, mert nem engedi a szabályzat.

Biztos, hogy tudsz izmosodni,hisz vannak izmaid.:-)58 kilósan azért nem lehetsz "csupa háj", valószínűleg kevés volt a terhelés az izmaidnak, amit kaptál. Az első néhány edzésnél kellett volna izomlázat érezned, úgy a 4-5 környékétől csökken az érzés. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy a táplálkozás mennyire fontos az edzés mellé.Egy jó edzés izmot roncsol, az izom erre regenerálódással válaszol, és nagyobbra regenerálja magát, hogy egy esetleges következő terhelés már ne tudja leroncsolni. Ehhez viszont kell neki a megfelelő táplálék- leginkább fehérje és kicsi szénhidrát. Ezért kapod edzés után a fehérje shake-et, és nem árt otthon is figyelni a megfelelő utánpótlásra.

Az edzésnek minden alkalommal intenzívebbnek kell lenni, mint az előzőnek, ezt lehet gyakorlatokkal nehezíteni, vagy az impulzusokkal játszani, vagy mindkettő egyszerre.

Ketté törsz és letépi a húst? Melyik gépre jársz, ha nem vagyok indiszkrét? Azt kéne érezned, hogy az impulzus kimozdít a helyzetedből, de te ellent tartasz (izomkontrakció, azaz "befeszítés"), minden ingerelt izomcsoporton. És így kell a gyakorlatokat is elvégezni. Nem mondták? Egyébként az izomfejlesztő impulzus időtartamára hallottam már érdekes beállítást-4 mp impulzus, 7mp szünet...ez úgy szar, ahogy van. Túl sok a pihenés. Nekünk a 4mp-2mp jött be.

524. mazsina (válaszként erre: 523. - Angie's)
2012. szept. 10. 21:05
Te hova jársz, hogy ennyire eredményes az edzésed? Én is voltam már több mint 10 alkalommal, de nem érzek semmit, illetve azt, hogy híztam. És ez nem izom, hanem színtiszta háj. 58 kiló vagyok, nagyon pöttyedt szövetekkel, soha nem voltam izmos és nem is tudok izmosodni. Izomlázam, csak az első után volt a fenkemben meg a karomban, de azóta semmi. Pedig az edzés alatt úgy érzem, hogy kettétörök és letépi rólam a húst.
523. angie's (válaszként erre: 521. - Maci252525)
2012. szept. 8. 19:45
A pajzsmirigyet és az agyalapi mirigyet is izgatja, ami oka lehet a nehezen fogyásnak. Nőknél még 2 típus van ezen kívül, mellékvese és petefészek típus. Nekik nem gáz a koffein. A 70-30 az kb.12-15 perc izomfejlesztés, 8-5 perc anyagcserefokozás. Mint láthatod a fotómon, műxik.:-) Van izom, és lement a has. Mint priviben is írtam, nekem is lement a cicim, de áll, mint a cövek. Nekem megérte. Aki nem akar cicicsökkenést, mellizomra ne edzzen.
522. fárao630 (válaszként erre: 498. - Angie's)
2012. szept. 7. 19:05
szia ! és ez hol van ?
521. Maci252525 (válaszként erre: 519. - Angie's)
2012. szept. 6. 11:25
Angie's ! Anyagcsere fokozó a koffein, miért kerülendő? A 70-30% az alkalmanként van? tehát a 20 percből kb. 5-6 perc cellulit program? (akkor nagyon kevésnek tünik az izomfejlesztés). Én már lassan fél éve csinálom (csak izomfejlesztés, persze úszom és futok is)- a régi izmaim villámgyorsan visszajöttek, de a hasamon az a kis háj teljesen változatlan, pedig a 3. gyerek születése után még eltünt. Kérdeztem már, de senki nem válaszolt, hogy a mellem csak nekem csökkent (nem fogytam)?
520. angie's (válaszként erre: 519. - Angie's)
2012. szept. 6. 07:11
Ja, heti 2 alkalom.
519. angie's
2012. szept. 6. 07:07

A farmeros lány (ő van fehérneműben is lefotózva) heti 3x jött, pajzsmirigy-anyagcsere típus, így 60% izomfejlesztő edzést és 40% anyagcserefokózó (a micha bodytec-esek ezt hívják cellulit programnak) edzést végzett, gyümi, méz, szénhidrát, koffein kerülendő étel, napi 3-5 azonos adag étkezés.

A fehér gatyós (én), agyalapi-anyagcseretípus, 70% izomfejlesztő edzés, 30% anyagcserefokozó edzés, szénhidrát, tejtermék, koffein kerülendő étel, napi3-5 adag étkezés, melyből a reggeli a legbőségesebb, és egyre csökken az adag vacsoráig.

518. angie's (válaszként erre: 514. - E14ce37c68)
2012. szept. 1. 09:29
Ha van kedved, a methodic-nak van fent a neten egy anyagcsere-típus tesztje. Hormonális besorolással. Nekünk műxik.:-)
517. angie's (válaszként erre: 515. - 46ba9fbf6f)
2012. szept. 1. 09:28
Igen.:-) Nézd meg az adatlapom, van fent fotó. Az egyik 1 bérlet, a másik másfél.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook