Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Speedfitness tapasztalatok fórum

Speedfitness tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
396. edu1111 (válaszként erre: 395. - 9145fc591d)
2012. jún. 1. 22:52
Köszönöm. Hétvégén lehet alávetem magam. :)
395. 9145fc591d (válaszként erre: 394. - Edu1111)
2012. jún. 1. 22:40

Szia!

Szerintem egyértelmű a válasz: amplifitness.

Én pár helyen is kipróbáltam, de csak az egyikkel voltam igazán megelégedve. Nekem is hasonló céljaim vannak, és nagyon bevált, ott igazi kemény edzések vannak.

394. edu1111 (válaszként erre: 393. - ßeu$)
2012. jún. 1. 21:36
Én nem fogyni szeretnék, hanem izmosodni. Mégis az amplifitnesst ajánlották. Amolyan konditerem helyett. 2 óra edzés helyett 20 perc. Időhiányban szenvedek. Szerintetek?
393. ßeu$ (válaszként erre: 386. - Kiscsillag18)
2012. máj. 31. 11:38
Az ampli elvileg centiben fogyaszt. Mivel én most kezdtem a bérletem, eredményeket még nem tudok mondani neked, de ha lesz, úgyis közzéteszem.
392. ßeu$ (válaszként erre: 388. - 2eaef91400)
2012. máj. 31. 11:37

Bocsánat, nem fogom annyi idő alatt lejárni. Úgy csinálom, hogy 2 edzés között 2 nap teljen el. Most voltam kedden, megyek pénteken és jövő héten hétfőn.

A zsírégetőt is kipróbáltam, de mivel aznap reggel sf-es próbán is voltam, ezért nem tudtam megítélni, hogy az utána lévő izomláz melyiknek volt köszönhető.

Nekem azt mondták, hogy heti 2-3 ajánlott az eredményhez.

391. 2eaef91400 (válaszként erre: 385. - ßeu$)
2012. máj. 30. 19:20

ja arra nem válaszoltam,hogy mennyin nyomatom.. hááát.. elég magasan már,számszerűen nem szoktam megjegyezni de elég dúrván feltekeri már nekem az edzőm,mondja is,hogy "jól bírod" :)

mondjuk nekem alapjáraton izmosabb,erősebb testalkatom van,és volt is régebben is,így pl a karom sem vékony,hanem vastag,és kezd izmosodni,de tojom le.. inkább izmos legyen,mint hájas plöttyedt..(különösen karra,hasra,és popsira edzek az ampli gép segítségével..)

de pénteken megyek majd megint,és akkor majd megfigyelem,hogy mik a %-ok ;)

390. 2eaef91400 (válaszként erre: 386. - Kiscsillag18)
2012. máj. 30. 19:14

az ampli fogyaszt,centikben is,a speed meg inkább izmosít.. legalábbis speedfitness-es fórumozók ezt írják. Én mindenképpen az amplit választom,a speedet ki sem akarom próbálni,még negatív vélemények is vannak róla,csak olvass vissza :S

én már -5 centinél járok csípőben,kilóban -3,és kb 3 hete csinizem Ultrahangos zsírbontással vegyítve..De én csak heti kétszer megyek edzésre,és egyszer zsírbontásra.

389. 2eaef91400 (válaszként erre: 385. - ßeu$)
2012. máj. 30. 19:09
a cellulit programtól nem is lesz izomlázad az tuti.. próbáld csak ki a zsírégetőset, aztán majd írd csak meg érzel e valamit :) mert én minden második edzés után simán érzek izomlázat..néha elég dúrván is..
388. 2eaef91400 (válaszként erre: 383. - ßeu$)
2012. máj. 30. 19:06
3 hét alatt járod le a 12 alkalmas bérleted???? hányszor fogsz menni egy héten??? én úgy tudom csak kétszer lehet.. :O
387. 2eaef91400 (válaszként erre: 381. - ßeu$)
2012. máj. 30. 19:04
jaaaaa :D én zsírégetős programot csinálok,te meg cellulitot csiniztél.. így már más,ez így tök érthető akkor :) azt hittem rendes zsírégetős progiban nyomattad .. de akkor félreértettelek,upika :P
2012. máj. 30. 18:37

Sziasztok!

Jártam én is Speedfitnessre, és izmosodtam, viszont fogyni szerettem volna. Az Amplifitness miben másabb? Gondolkozom rajta, h kipróbálom :)

385. ßeu$ (válaszként erre: 384. - Maci252525)
2012. máj. 30. 15:36

Nekem nincs izomlázam, de az edzők is ezt mondták, hogy amplitól nincs. Picit érzek valamit a fenekemben, az lehet ettől van.

Ha pesti vagy, akkor tudom ajánlani esetleg a termet, ahová én járok. Amit még tudok, hogy Egerben és Salgótarján vannak ilyenek, egy a tulaj állítólag a pestivel.

384. Maci252525 (válaszként erre: 383. - ßeu$)
2012. máj. 30. 15:23
Köszi, jó, hogy ilyen részletesen írod, de kár, hogy én nem tudom kipróbálni az ampit. Ott is van izomlázad?
383. ßeu$ (válaszként erre: 382. - Maci252525)
2012. máj. 30. 13:38

A sf izmot formál, míg az amplifitness a megfelelő programot választva fogyaszt, leginkább centiben és feszesíti a bőrt, eltűnteti a narancsbőrt - ELVILEG. Hogy a gyakorlatban hogy fog kinézni, azt kb. 3 hét múlva fogom tudni mondani, amikor lejártam a 12 alkalmas bérletem.

Nekem pl. az impulzus erőssége a combomon tegnap 85% lett a végére. Kb. 55% volt az alap, ha jól emlékszem. Amplinál minden testrészre (2 kar, 2 comb, fenék, hát, has) külön látszik a kijelzőn. Ezeket minél magasabban ha bírjuk, annál jobb eredményt hoz. Ez mindenkinek a tűrőképességétől, fájdalomküszöbétől függ. És az előbb felsorolt területek impzulzusából lesz meg az index átlaga a program végére, aminek 60-at jó lenne elérnie, hogy eredmény is legyen. Nekem közben még látszik, hogy hány kalóriát égettem el és az aktuális index.

A cellulit programban pl. a végére az impulzusok is tovább jöttek, kb. 6-7-8 másodpercig.

Ha jól értettem, amit az edzők mondtak, akkor a függőleges impulzus erősít, míg a körkörös fogyaszt. Érzésben is van különbség a kettő között. Nekem az utóbbi jobb, könnyebben elviselhető, főleg a gátizomnál.

Igen, Hz-es a program, de én a százalékokat nézem mindig, az jobban látható szerintem.

Van különbség a cellulit és a zsírégető program között is. A cellulit tovább tart 10 perccel, bizonyos fázisban jobban megdolgozta a fenekemet és a hasamat. Nyilván ezért éreztem edzés után 15-20 percig még olyat, mintha 100 hangya szaladgálna a hasamban és a fenekemen. :) Valamint az utolsó 4 percben cellulitnál olyan program van, ami nem annyira az izomösszehúzáshoz hasonlít, hanem inkább ahhoz, mintha ütögetnék a bőröd. Ez tetszett a legjobban :)

Mellügyileg nyilatkozni még nem tudok, nekem elég nagyok vannak, eddig nem tapasztaltam ott változást, rosszabb nem lett a helyzet, az biztos.

Remélem segítettem!

2012. máj. 30. 13:14
ßeu$, eredin! Szerintem ti más-más programot csináltok, nem nagyon értem, mert nálunk csak SF van. Az impulsus ? mp-ig tart, mennyi a szünet, ? Hz-es a program? Mit jelent, hogy függőleges, v körkörös az impulsus? Mi az az index? Más a cellulit és a zsírégető program? Kérdeztem régebben azoktól, akik hosszabb ideig jártak, hogy a mellük nem lett kisebb? Mert nekem felül-kívül mintha behorpadna egy kicsit, ott, ahol leszorítja a pánt - pedig a hasamon még mindig ott az a kis plussz hájréteg. Máshol inkább csak izmososdtam, sem kilóban, sem centiben nem változott semmi. Én nem tudok erősséget mondani, szinte minden gyakorlatnál változtat az edzőm egy kicsit, néha meg én szólok, hogy sok, v kevés. 20 perc SF 4-4 mp az izomösszehúzódás-szünet, 85 Hz-n. Nagyon elfáradok a végére, de utána már jó.
381. ßeu$ (válaszként erre: 380. - 2eaef91400)
2012. máj. 30. 09:10

Tegnap cellulit programon voltam, ami 30 percet jelentett. Az elején megint függőlegesen kaptam az impulzusukot, aztán mikor a gátizmom már nem bírta, akkor jött a körkörös, ami elvileg hozza majd a centiben mérhető eredményeket.

Nem tudom Neked milyen a levezetés, nekem tegnap a 30 percből az utolsó 4 perc volt másabb, akkor jobban meg kellett feszítenem az izmaimat és az kellemes volt.

Mennyi neked pl. az erőssége az impulzusnak, ami a combodra megy? A végén az indexed mennyire jön ki?

Ha ezeket az adatokat megírod, jobban tudunk viszonyítani.

2012. máj. 29. 16:34

köszi,hogy megírtad Beus :)

elég fura lehet ott az edzés.. nekem itt az amplin különböző gyakorlatokat kell csinizni,pl hasizomedzés,vagy popsira gyúrásnál a lábemelgetés stb.. mintha rendes edzés lenne,csak közben dolgozik a gép.Egyébként tök fura,hogy most mondtam az edzőmnek,hogy milyen olcsó máshol ez a dolog,és mondta,hogy valszeg ott nem lesz olyan edzés,mint itt nála,és lám,most írod is,hogy semmi extrát nem kell csinizni.. így meg lehet nem lesz olyan hatásos.. na de majd kiderül..

A levegővételes dolog is fura.. de reméljük lesz hatása ;)

és volt 5 perc levezetés a végén? a 20 perc után?

379. ßeu$
2012. máj. 29. 10:20

Valamit elfelejtettem.

A levegővételre kellett még nagyon figyelnem.

Ez annyit jelent, hogy amikor pirosban van a gép, amikor jön az impulzus, akkor kell kifújni. Ez nekem nem mindig jött össze, olyankor kicsit kellemetlen volt. Figyelni kell rá!

378. ßeu$
2012. máj. 29. 10:19

Pénteken megvolt az amplifitnesses próbaedzésem!

20 perc volt, a sok lehetőség közül a zsírégető edzést választottuk.

Nekem sokkal másabb volt, mint a sf. Nem kellett külön gyakorlatokat végeznem, csak a megadott állóhelyzetben megfeszíteni az izmaimat, amikor jött az impulzus a piros zónában volt. Előttem a gép, tehát jól láttam, mikor kell.

Az edző elmondta, ahhoz, hogy eredményt érjünk el, az indexemnek - pontosan már nem emlékszem, de vagy 60 vagy 70 fölé kellett mennie. Ez az edzés második szakaszában meg is volt, sőt, még 80 fölé is ment.

Ami még más volt, hogy én nagyon éreztem a gátizmaimat. Sokkal nehezebben bírtam, amikor oda is kaptam az impulzust. Ez azért volt, mert nem elég erős ott az izomzatomat, amin majd javít elvileg a további edzés.

Ma lesz az első bérletes alkalmam. Reggel lemértem magam centiben, így látni fogom, lesz-e eredmény, vagy sem :)

377. ßeu$ (válaszként erre: 375. - Saskia20)
2012. máj. 29. 10:12
Az amlifitness-es hely elérhetőségei érdekelnének?
376. ßeu$ (válaszként erre: 374. - 2eaef91400)
2012. máj. 29. 10:11
Megírtam! :)
2012. máj. 28. 20:57

Szia !

Engem is érdekelne előre is köszi

2012. máj. 25. 21:28
megírnád
2012. máj. 25. 21:28

uh,de jó neked,megírn,hogy hol van ez az akció? én ma vettem 55 ért 10 alkalmas bérletet :S

igen járok ultrahangos zsírbontira,biztosra megyek :) de azon eddig csak 2szer voltam,amplin meg 5ször..

372. ßeu$ (válaszként erre: 370. - 2eaef91400)
2012. máj. 25. 13:19

Igen, tényleg drágább a sf-nél. A hely, ahová megyek, ott 45.000 a 12 alkalmas bérlet és jár hozzá 12 alkalmas szoli bérlet. Ez most egy akció.

Mennyi alkalom után értél el 3 cm-t? Mondjuk Te jársz ultrahangos zsírbontásra is mellette ugye?

2012. máj. 25. 13:07

az amplinál amúgy 20 perc edzés van,és 5 perc levezetés,szóval máris másabb,mint a speedfitnessnél,bár az is hatásos lehet,nemtudom..

mondjuk az ampli drágább..

én ide járok Újbudára,és egyre keményebbek az edzések.. de nem baj,legyen,legyen :D:D :P

2012. máj. 25. 13:02
pontosan,nekem eddig 3 centi ment le a csípőmről :) ma vettem bérletet is ;)
369. ßeu$ (válaszként erre: 368. - 2eaef91400)
2012. máj. 25. 10:31
Köszi! Sanszos, hogy az lesz, mert mikor bent voltam időpontot egyeztetni, azt mondták, hogy ott sokkal több a gépen lévő program és centikben hoz eredményt. Nekem pedig mindegy, hogy mennyi kiló vagyok, ha az alakom formás és vékonyabb :)
368. 2eaef91400 (válaszként erre: 367. - ßeu$)
2012. máj. 25. 10:22
amplit :)
367. ßeu$
2012. máj. 25. 09:10

Sziasztok!


Megosztom Veletek én is a tapasztalataimat. Igaz, még nincs sok, de várhatóan több lesz.

Nemrég egy sportrendezvényen ingyenesen ki lehetett próbálni a speedfitnesst. A próba edzés 15 perc volt, másnapra izomlázam lett, ami kb. 2 nap múlva múlt el.

Tegnap kipróbáltam a power plate mozgásformát is, csak mert az első alkalom ingyenes. Ez szerintem nem sokat ér. Legalábbis én ma nem érzem semmilyen hatását. A sf-nél legalább izomlázam lett.

Ma reggel szintén volt egy sf próbaedzésem, ami nem volt annyira intenzív, mint a sportrendezvényen, de megizzasztott. Az edző itt megkérdezte, milyen típusú edzés legyen. A vegyes mellett döntöttünk, ami 5 perc kardió és 10 perc cellulit edzés volt. Hogy holnapra lesz-e izomlázam, arról pár nap múlva fogok tudni nyilatkozni. Ezen a helyen edzés után kaptam én is italt.

Ma még vár egy próba rám délután, az amplifitness. Úgy gondolom így jól össze fogom tudni hasonlítani az eddig próbáltakat. Hamarosan jelentkezem az újabb tapasztalattal és a döntéssel, hogy melyiket választom a közeljövőben.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook